Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.08.2013, 13:25 #2258549   #241
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від GazKvaS Переглянути допис
Надішлю Новою поштою, чи буду на наступному тижні в Тернополі у справах й особисто завезу презент

Додано через 7 хвилин
До речі про Тернопіль, може хто підкаже тролейбуси яких років виробництва "КУРСУЮТЬ" на маршрутах, особисто не доводилось ним подорожувати але як на мене потрібно благати Європу про благодійну допомогу (порівнюю з Вінницьким трамваєм)
Епіграф:

Подмойте труп,
протрите гроб.
Выезжаю вечерней лошадью.

Королевич Елисей.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 13:42 #2258559   #242
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

міняємо вечір з притулою на новий тролейбус!
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 14:26 #2258577   #243
GazKvaS
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Повністю нажаль згоден з Вами, задуми як у ВР а результати як на сміттєзвалищі
GazKvaS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 21:52 #2258763   #244
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від GazKvaS Переглянути допис
Допоможіть звязатись з С.Притулою.Скоро свято День працівників нафтогазової промисловості, та хотілося б організувати концерт за його участю десь на 1-1,5 год. (Про москалів, як ми крадемо газ, попєрєдніків що сидять т.к інш... ) мій тел. 0671080892
Мої вітання.
Будьте ласкаві, перегляньте скриньку приватних повідомлень.
Дякую.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 21:57 #2258765   #245
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
форуму 15% за продюсерство (чи як воно називається)!
Пропоную потерти пости. Мав чоловік форум де посидіти можна спокіно...і тут випасли)))

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від GazKvaS Переглянути допис
може хто підкаже тролейбуси яких років виробництва "КУРСУЮТЬ" на маршрутах, особисто не доводилось ним подорожувати але як на мене потрібно благати Європу про благодійну допомогу (порівнюю з Вінницьким трамваєм)
http://forum.te.ua/showthread.php?t=125149
тут почитай

Востаннє редагував Сомбра: 19.08.2013 о 21:57. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 22:59 #2258815   #246
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Пропоную потерти пости. Мав чоловік форум де посидіти можна спокіно...і тут випасли)))
Хай вже ліпше тут, аніж з клоном на ФБ чи Вкантактє)).
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ilono4ka (20.08.2013), mZiG (20.08.2013), Сомбра (20.08.2013), riznyk (19.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 14:56 #2259037   #247
Ilono4ka
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Хай вже ліпше тут, аніж з клоном на ФБ чи Вкантактє)).
хах.. оце так.. клонів вже більше ніж треба...
Ilono4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 15:24 #2259048   #248
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

тільки на форумі 4 клони Притули сидить
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 16:25 #2259077   #249
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тільки на форумі 4 клони Притули сидить
а чо не банять??якшо ше не дай бог будуть на корпоративи на себе рекламувати, ти ми ніби в праві банити. Хлопові і так не впереливки з тими клонами, тохотяби тут прикриєм.
Блатне життя воно не легке...... мені хоч повірте)))).
Сірий я не на пряму кажу)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 18:18 #2259115   #250
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тільки на форумі 4 клони Притули сидить
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 21:29 #2259235   #251
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Блатне життя воно не легке...... мені хоч повірте)))).
Сірий я не на пряму кажу)))
Корєш, можеш мені не говорити...багатая жизьнь - ана другая...я то знаю как ніхто.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.10.2013, 21:05 #2280947   #252
богдано
Типово Відповідь: Нарешті! Знову "Вар'яти"!!!

Siriy скажіть а ПеданПритула шоу вже закрили чи воно ще буде виходити і чи буде у вас якась нова програма на новому
богдано зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2013, 01:13 #2281090   #253
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

ииии...наступили на болючий мозоль.
Зараз глобально вирішується це питання. В тому вигляді, в якому це шоу існувало, воно не задовільняло нікого: ні нас, ведучих, ні глядачів, ні керівництво каналу. Не хочу вдаватись в подробиці, чому так сталося, я вже своїх 40 літрів валідолу по цьому питанню випив.
На середину листопада запланували зйомку 2-х пілотів, мета яких - видозмінити шоу до якогось прийнятного стану. Якщо все буде ок, то, ймовірно, навесні шоу в тому чи іншому вигляді повернеться.

З поточної роботи маю відмітити рішучу ініціативу керівництва каналу знімати третій сезон "Хто Зверху?". Ініціативу можна тільки привітати, якби не одне "але". Як креативний продюсер цього шоу я зараз вішаюсь разом із своїми редакторами, бо подібна ініціатива кидає нам одразу 2 виклики, з якими треба буде справитись.
1. Видозміна шоу. Звісно ж, основні конкурси ми залишимо, але потрібно поміняти хоча б 25-30% контенту, щоб не тупотіти третій рік на одному місці. Зрештою, у декого з редакторів просто мізки вже всохлись формувати наприклад конкурс "Бліц", в якому учасники команд оперативно відповідають на запитання. На зйомку одного циклу я маю відібрати близько 400 запитань, цікавих та на різну тематику, відповідь на які або "чоловік" або "жінка". Так от, щоб відібрати таку кількість, мені потрібно близько 2000 запитань, які подає редактор. 2 сезони - 4000. На третій сезон спробую якось поміняти цей конкурс на негірший, але з меншим навантаженням для працівників. В кінці кінців, переконаний, що формат змінимо в хороший бік.
І виклик №2 - це учасники.
У першому сезоні ми відзняли 78 українських зірок. Коли збирали "пачку" на другий зіткнулись із проблемою того, що український шоубіз кількісно не такий вже і великий. Змогли назбирати відсотків 65 нових, раніше не задіяних облич, але близько 3-ьох десятків людей прийшлось повторити з першого сезону. З кого формувати учасників третього сезону - це і є зараз мій основний головний біль.
Щось будемо вирішувати.
Ну і маленька приємність - це зйомки на початку листопада "вар*яти-шоу" для каналу ЗІК (Львів).

Окрім цього маємо з вар*ятами хороший гастрольний графік, виходимо на нові міста.
Одним словом, життя кипить.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (19.10.2013), Сомбра (09.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2013, 16:36 #2281383   #254
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
На зйомку одного циклу я маю відібрати близько 400 запитань, цікавих та на різну тематику, відповідь на які або "чоловік" або "жінка". Так от, щоб відібрати таку кількість, мені потрібно близько 2000 запитань, які подає редактор. 2 сезони - 4000.
Тю..
Цитата Теми: 115,873, Дописи: 1,745,992, Учасників: 26,260, Активні учасники: 791
Створюй тему, поможем)). шо ми не люди, чи шо?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2013, 05:24 #2287305   #255
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

День видався довгим.
7.30 - підйом.
8.30 - завіз малого до садка.
9.00 - виїхав з Києва.
14.20 - приїхав до мами.
15.20 - запаркувався коло Молока:
1) забіг в перукарню, навів лад на голові.
2) забіг в Консул, купив сорочку з комірцем під "метелик".
3) забіг під ЦУМ, пробив, як там продажі на "вар*яти".
4) забіг в КреаторБуд, підписав папери.
5) забіг до Резонанс Медіа, забрав фірмові "пайти".
6) усвідомив, що на голові вже нічого не залишилось з попередньої краси.
7) випив кави в Монфальконе.
забрав Фреймут додому, попрасувались, перевдяглись, поїхали в драмтеатр.
18.00 - підготовка до заходу.
19.30 - почали конкурс краси.
22.55 - закінчили.
23.07 - виїхали з-під драмтеатру.
4.10 - заїхали в Київ.
4.30 - передав Фреймут з рук в руки батькові.
4.40 - запаркувався під будинком де проживаю.
5.00 - перекусив, виставив будильник на 6.40, щоб не проспати літак.
6.06 - пишу цей пост...4 зупинки по дорозі для прийому "амерікано без молока" не пройшли даремно))).

А до чого це все я?!
Просто для того, щоб сказати одне. Яка б не була організація будь-якого конкурсу краси:хороша, погана, ніяка, бездоганна, кончена, блискуча і т.д., завжди приємно констатувати той факт, що людей, які хочуть подивитись на цицьки завжди кратно більше, аніж тих, які хочуть поржати))))))))))).
Відверто заздрю всім хто займається конкурсами краси. Судячи з кількості спонсорів таких заходів, у мене 2 варіанти:
1) зайнятись конкурсом краси.
2) закачати всім "вар*ятам" силікон в груди і сраки.
Поступово схиляюсь до варіанту №2.
Заздрість - це погано. А ще гірше - це нерозуміння, чого так??!!
Мабуть старію...
В будь-якому разі, всім, хто був на конкурсі у залі, спасибі за теплу атмосферу, було дуже приємно працювати. Привіт від Фреймут. Скоро буде в Терно з Ревізором.
Машинка вже під під*їздом,і у мене майже як у Йолки "завтра в 7.22 я буду в Борисполе",з тою тільки різницею, що вона в Прованс, а я в Салоніки.
Чмокі ффффсєм кто в чатє!
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 18:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2013, 15:35 #2287854   #256
Ilono4ka
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Да уж, Серьога, такому графіку дня не позаздриш...
Надіюсь на "вар'яти" ще не всі квитки рзібрали, бо я хочу весело провести вечір 6 листопада
Чмокі в ответ..))))
Ilono4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2013, 17:53 #2287914   #257
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Сергій, а подумайте зі своєю командою над передачкою позитивних новин. Без стьобу чи вимахувань. Просто реально заманало дивитись про повію країни, про п'яних силовиків - винуватців ДТП або пожежі з незаконними забудовами...
Щось таке як от ви вели "Підйом", але якось вже троха "посерйозніше" і тепер уже в прайм-тайм...
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2013, 11:24 #2288213   #258
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Яка б не була організація будь-якого конкурсу краси:хороша, погана, ніяка, бездоганна, кончена, блискуча і т.д., завжди приємно констатувати той факт, що людей, які хочуть подивитись на цицьки завжди кратно більше, аніж тих, які хочуть поржати))))))))))).
Сергій, без образ, але слово "поржати" в мене вже давно не асоціюється з "Варятами".
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2013, 11:39 #2288225   #259
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сергій, без образ, але слово "поржати" в мене вже давно не асоціюється з "Варятами".
Чого б то я ображався? Мені он зовсім не подобається "Віталька", але ж дивляться і комусь це смішно.
Ймовірно,ми десь недопрацювали.
Будемо виправлятись.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Сергій, а подумайте зі своєю командою над передачкою позитивних новин. Без стьобу чи вимахувань. Просто реально заманало дивитись про повію країни, про п'яних силовиків - винуватців ДТП або пожежі з незаконними забудовами...
Щось таке як от ви вели "Підйом", але якось вже троха "посерйозніше" і тепер уже в прайм-тайм...
Нажаль у канала своє бачення того, як все це має виглядати. Тому замість єдиної програми новин, яку я міг дивитись із задоволенням "Репортер" на Новому, з*явився інфотеймент "Абзац".

Востаннє редагував Siriy: 21.10.2013 о 11:39. Причина: Пізніше додано
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 19:59 #2299494   #260
Tyhe
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
ииии...наступили на болючий мозоль.
Зараз глобально вирішується це питання. В тому вигляді, в якому це шоу існувало, воно не задовільняло нікого: ні нас, ведучих, ні глядачів, ні керівництво каналу. Не хочу вдаватись в подробиці, чому так сталося, я вже своїх 40 літрів валідолу по цьому питанню випив.
На середину листопада запланували зйомку 2-х пілотів, мета яких - видозмінити шоу до якогось прийнятного стану. Якщо все буде ок, то, ймовірно, навесні шоу в тому чи іншому вигляді повернеться.

З поточної роботи маю відмітити рішучу ініціативу керівництва каналу знімати третій сезон "Хто Зверху?". Ініціативу можна тільки привітати, якби не одне "але". Як креативний продюсер цього шоу я зараз вішаюсь разом із своїми редакторами, бо подібна ініціатива кидає нам одразу 2 виклики, з якими треба буде справитись.
1. Видозміна шоу. Звісно ж, основні конкурси ми залишимо, але потрібно поміняти хоча б 25-30% контенту, щоб не тупотіти третій рік на одному місці. Зрештою, у декого з редакторів просто мізки вже всохлись формувати наприклад конкурс "Бліц", в якому учасники команд оперативно відповідають на запитання. На зйомку одного циклу я маю відібрати близько 400 запитань, цікавих та на різну тематику, відповідь на які або "чоловік" або "жінка". Так от, щоб відібрати таку кількість, мені потрібно близько 2000 запитань, які подає редактор. 2 сезони - 4000. На третій сезон спробую якось поміняти цей конкурс на негірший, але з меншим навантаженням для працівників. В кінці кінців, переконаний, що формат змінимо в хороший бік.
І виклик №2 - це учасники.
У першому сезоні ми відзняли 78 українських зірок. Коли збирали "пачку" на другий зіткнулись із проблемою того, що український шоубіз кількісно не такий вже і великий. Змогли назбирати відсотків 65 нових, раніше не задіяних облич, але близько 3-ьох десятків людей прийшлось повторити з першого сезону. З кого формувати учасників третього сезону - це і є зараз мій основний головний біль.
Щось будемо вирішувати.
Ну і маленька приємність - це зйомки на початку листопада "вар*яти-шоу" для каналу ЗІК (Львів).

Окрім цього маємо з вар*ятами хороший гастрольний графік, виходимо на нові міста.
Одним словом, життя кипить.
З нетерпінням чекатиму 3 сезону "Хто зверху?". Це одна з небагатьох програм, яка у час свого виходу манила до екрану телевізора. Сподіваюся, що цей сезон буде наповнений дотепними коментарями ведучих і цікавими вибриками гостів. На рахунок відбору запитань до "бліців", то це справді великий шмат роботи. Але саме цей раунд мені подобається найбільше (іноді можна дізнатися, щось цікаве та нове для себе). Не думала, що відбором запитань займаєтеся Ви. Приємно вражена. Дякую за цікавинки. Удачі!
Tyhe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:45.