Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2019, 08:55 #2761412   #981
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Обирайте, кому я продався!
Якщо "Голос" набере відсотків 14-15 - то всі отримають нагоду побачити, нормальний хлопака Сірий, чи така ж субстанція, як більшість ради. Там і видно буде, чиї інтереси він обслуговуватиме.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2019, 08:55 #2761413   #982
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата І, в кінці-кінців, не забувайте про мого швагра екс-регіонала Хомутинника
Журналісти вже в курсі. В статті навіть фоточки є:

КАНДИДАТ У НАРДЕПИ СЕРГІЙ ПРИТУЛА: ЗЯТЬ ДОНЕЦЬКОГО БІЗНЕСМЕНА І СВОЯК ХОМУТИННІКА
http://povin.com.ua/210037-13-06.html
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2019, 23:13 #2761508   #983
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата Вакарчук і Притула пояснили, яка різниця між безкоштовними концертами і гречкою
via

І ця різниця велика. Ну бо ж не за клоунів голосувати, і не поприколу, в самом дєлє.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 10:59 #2761534   #984
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

І ця різниця велика. Ну бо ж не за клоунів голосувати, і не поприколу, в самом дєлє.
Цитата До речі, на концерті на Театральному майдані під час виконання пісні “Той день” Святослав все ж захопився і замість “Дайте мені листок” заспівав “Дайте мені ваш голос”.
Зовсім не замануха.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 19:18 #2761586   #985
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Панове, вітаю. Не так часто заходжу на рідний форум, але раз тут точаться суперечки, то висловлюсь.
Я прожив у Тернополі з 1997 по 2005 рік. З одного боку небагато, з іншого - достатньо, щоб люди, з якими я перетинався, працював, так чи інакше проводив свій час, могли зробити про мене свої висновки.
Я нікого ні в чому не переконую, жодного з вас не закликаю за мене голосувати, тощо. Я просто не розумію, звідки у головах людей, які є моїми антогоністами з*являються тези про "продажність". Я це переживав свого часу на тернопільському рівні)). Мене запідозрили в межах пару років у "продажності" Гуді, Гуті, Надалу і, навіть, Цимбалюку молодшому. Для цього вистачило кількох фраз, фото чи відео, де я дякував комусь за підтримку "Вар*яти-шоу", комусь за машину на 11 бат чи на 128 бригаду, вже й не пригадаю.
Коротше. Зараз основні баталії точаться у наступній сфері координат: КОМУ ПРОДАВСЯ ПРИТУЛА?! Є головні теорії: одні стверджують, що Пінчуку (і це логічно, адже я працюю на його каналі і навіть вів соціально-політичний проект "Нові Лідери"), інші кажуть, що Порошенку (позаяк, певні ідеологічні платформи споріднені і, зрештою, я не підтримував Зе на виборах). Натомість, прихильники Порошенка вважають, що моя публічна непідтримка колишнього президента - це не що інше, як підтримка теперішнього! Так от... прошу не забувати, що Фірташ - з тернопільської області і я б просив не скидати його з рахунків!!! І, в кінці-кінців, не забувайте про мого швагра екс-регіонала Хомутинника - він заслуговує на те, щоб бути в топі тих, кому я продався!!!!
Дякую за увагу. Обирайте, кому я продався!
Шось навіть ніхто не лайкнув, навіть романьо.
Нема пророка в своїй вітчизні)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 20:24 #2761601   #986
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ну не продався - так не продався. Але для чого так виправдовуватися, невинні ніколи не виправдовуються.
Нам залишається тримати кулаки за те, що олігархи, які вливають гроші у вашу партію, будуть більш проукраїнські ніж Пінчук.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 22:37 #2761624   #987
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ну не продався - так не продався. Але для чого так виправдовуватися, невинні ніколи не виправдовуються.
Нам залишається тримати кулаки за те, що олігархи, які вливають гроші у вашу партію, будуть більш проукраїнські ніж Пінчук.
1. Побачив не виправдовування а іронію, сатиру, гумор і сарказм.

2. А якщо припустити, що хтось зараз скаже, наприклад, шо Мона шльондра з обїздної - то ти будеш виправдовуватись чи нє?

Востаннє редагував vanco2: 20.06.2019 о 04:44.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 22:45 #2761627   #988
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Панове, вітаю. Не так часто заходжу на рідний форум, але раз тут точаться суперечки, то висловлюсь.
Я прожив у Тернополі з 1997 по 2005 рік. З одного боку небагато, з іншого - достатньо, щоб люди, з якими я перетинався, працював, так чи інакше проводив свій час, могли зробити про мене свої висновки.
Я нікого ні в чому не переконую, жодного з вас не закликаю за мене голосувати, тощо. Я просто не розумію, звідки у головах людей, які є моїми антогоністами з*являються тези про "продажність". Я це переживав свого часу на тернопільському рівні)). Мене запідозрили в межах пару років у "продажності" Гуді, Гуті, Надалу і, навіть, Цимбалюку молодшому. Для цього вистачило кількох фраз, фото чи відео, де я дякував комусь за підтримку "Вар*яти-шоу", комусь за машину на 11 бат чи на 128 бригаду, вже й не пригадаю.
Коротше. Зараз основні баталії точаться у наступній сфері координат: КОМУ ПРОДАВСЯ ПРИТУЛА?! Є головні теорії: одні стверджують, що Пінчуку (і це логічно, адже я працюю на його каналі і навіть вів соціально-політичний проект "Нові Лідери"), інші кажуть, що Порошенку (позаяк, певні ідеологічні платформи споріднені і, зрештою, я не підтримував Зе на виборах). Натомість, прихильники Порошенка вважають, що моя публічна непідтримка колишнього президента - це не що інше, як підтримка теперішнього! Так от... прошу не забувати, що Фірташ - з тернопільської області і я б просив не скидати його з рахунків!!! І, в кінці-кінців, не забувайте про мого швагра екс-регіонала Хомутинника - він заслуговує на те, щоб бути в топі тих, кому я продався!!!!
Дякую за увагу. Обирайте, кому я продався!
Зайшли, зробили вброс і більше пару місяців заходити не будете, чи йде діалог? Ви останнім часом робили заклик - бути добрішим один до одного, але мене посилали бо вам не сподабалось питання про Гуду. Прийшли вибори, треба бути добрішими, давайте до сповіді! Ви рекламуєте Гуду як свого друга, а ваш друг х... ложив на Тернопіль і його мешканців, забудовує набережну озера попри закони, найо...є мешканців обіцянками про підземні паркінги, школи і т.д, планує забудувати школу мистецтв. То ви підтримуєте в цьому друга?
Але будь ласка дайте хоч раз чітку відповідь, нам вже гумористів якось вистачає, хочемо серйозних людей. Зможете?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 5:
Hoplite (20.06.2019), Nobel (21.06.2019), roma22101987 (20.06.2019), Terror (20.06.2019), vanco2 (20.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2019, 22:50 #2761628   #989
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Побачив не виправдовування а іронію, сатиру, гумор і сарказм.

2. А якщо припустити, що хтось зараз скаже, еаприклад, шо Мона шльондра з обїздної - то ти будеш виправдовуватись чи нє?
1. У нас тепер все гумор, сатира і сарказм. Але це про виправдовування.
2. Ні. І нагадаю тому, хто таке щось збирається говорити, що взявши в руки меч, від меча і загинеш.

Востаннє редагував Mona: 19.06.2019 о 22:52. Причина: Пізніше додано
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2019, 04:45 #2761633   #990
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Додано через 1 хвилину
2. Ні. І нагадаю тому, хто таке щось збирається говорити, що взявши в руки меч, від меча і загинеш.
Тобто коли ти казала шо Притула відбився від рук пінчука, то ти чітко уявляла шо "береш в руки меч", так? )
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2019, 12:41 #2761656   #991
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тобто коли ти казала шо Притула відбився від рук пінчука, то ти чітко уявляла шо "береш в руки меч", так? )
Любиш перекручувати чи не розумієш чим відрізняється логічне питання, як взаємодіє підлгелий з власним босом, і наклеп, що хтось є «шльондрою на об’їзній»? Прагнеш отримати мечем, чи палкою, у якої два кінця? Хочеш, аби хтось поговорив з твоїм «босом», чому ти кожну жінку називаєш «шльондрою» чи «ТП»?..
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2019, 15:58 #2761677   #992
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Любиш перекручувати чи не розумієш чим відрізняється логічне питання, як взаємодіє підлгелий з власним босом, і наклеп, що хтось є «шльондрою на об’їзній»? Прагнеш отримати мечем, чи палкою, у якої два кінця? Хочеш, аби хтось поговорив з твоїм «босом», чому ти кожну жінку називаєш «шльондрою» чи «ТП»?..
1. Це питання не є логічним, бо Пінчук не є босом Притули, ти напевно не знала - але бос це твій безпосередній керівник. А власник чи акціонер не керує тобою здебільшого ніяк і навіть може тебе не знати. Тому твоє питання не є логічним, а твої теради про боса - це якраз і є перекручення.

2. Також не називаю кожну жінку ТП чи шльондра - це навіть не перекручення - це чиста брехня, бо ТП я називаю виключно одну жінку І шльондрою тебе не обзивав, це було просто логічне запитання (отут можеш згадати свою тераду про меч), і мене щиро дивують твої агресивні спроби виправдовуватись на питання яуке навіть не задане (як от в твому випадку) воно було згадане тільки як гіпотетичне питання до Мони. Чого ти того питання так налякалась - поняття не маю. А що? Є чого переживати?

3. Ти хочеш поговорити з моїм босом? Слухай, в тебе якась нездорова тяга до босів, тобі не здається?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2019, 18:27 #2761683   #993
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата 3. Ти хочеш поговорити з моїм босом? Слухай, в тебе якась нездорова тяга до босів, тобі не здається?
ХА. Просто панянка Мона шукає собі BOSS'а.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2019, 14:55 #2761770   #994
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ще один все зрозумів.



"Але чисто заради вашого благополуччя, дорогі тернополяни, я готовий принести себе в жертву цьому болоту!" какбе читається поміж рядків.

Завжди цікавило, невже їм самим не смішно з себе?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2019, 17:43 #2761819   #995
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Це питання не є логічним, бо Пінчук не є босом Притули, ти напевно не знала - але бос це твій безпосередній керівник. А власник чи акціонер не керує тобою здебільшого ніяк і навіть може тебе не знати. Тому твоє питання не є логічним, а твої теради про боса - це якраз і є перекручення.

2. Також не називаю кожну жінку ТП чи шльондра - це навіть не перекручення - це чиста брехня, бо ТП я називаю виключно одну жінку І шльондрою тебе не обзивав, це було просто логічне запитання (отут можеш згадати свою тераду про меч), і мене щиро дивують твої агресивні спроби виправдовуватись на питання яуке навіть не задане (як от в твому випадку) воно було згадане тільки як гіпотетичне питання до Мони. Чого ти того питання так налякалась - поняття не маю. А що? Є чого переживати?

3. Ти хочеш поговорити з моїм босом? Слухай, в тебе якась нездорова тяга до босів, тобі не здається?
1.Моя думка стосувалась не тебе, а Притули, він визнав, що питання логічне, наскільки міг - відповів.
2. Яка людина має нав’язливу потребу уявляти осіб жіночої статі «шльондрами з об’їзної» і тому подібне? Можу припустити, що це може бути хлопчик, якого віддали далеко від дому, вчитись на священника, і який можливо, зазнав сексуального насильства, інше похідне... Чи можна мовчати, у такому випадку? І хто є «босом» у церкві, яка вдає, що бореться з гомосексуалізмом і педофілією?
P.s. Притула виглядає більш відкритим до критики і до виборців, ніж кандидат Сороколіт.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2019, 01:13 #2761867   #996
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
1.Моя думка стосувалась не тебе, а Притули, він визнав, що питання логічне, наскільки міг - відповів.
2. Яка людина має нав’язливу потребу уявляти осіб жіночої статі «шльондрами з об’їзної» і тому подібне? Можу припустити, що це може бути хлопчик, якого віддали далеко від дому, вчитись на священника, і який можливо, зазнав сексуального насильства, інше похідне... Чи можна мовчати, у такому випадку? І хто є «босом» у церкві, яка вдає, що бореться з гомосексуалізмом і педофілією?
P.s. Притула виглядає більш відкритим до критики і до виборців, ніж кандидат Сороколіт.
Оце ти закрутила сюжет!

ПС. тобто ти не хочеш поговорити з моїм босом, ти хочеш поговорити з Богом?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2019, 14:55 #2761956   #997
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. тобто ти не хочеш поговорити з моїм босом, ти хочеш поговорити з Богом?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2019, 20:28 #2761987   #998
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Оце ти закрутила сюжет!

ПС. тобто ти не хочеш поговорити з моїм босом, ти хочеш поговорити з Богом?
От бачиш, і ти не виправдовуєшся.
Поговорити? Не так принципово з ким, важливо як, щоб розмова не була імітаційною.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2019, 20:37 #2761989   #999
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
От бачиш, і ти не виправдовуєшся.
Перепрошую шо перепоршую, але, Га?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Поговорити? Не так принципово з ким, важливо як, щоб розмова не була імітаційною.
Чесно зізнаюсь - втратив логічну нитку ще в минулому твому дописі, і з кожним новим дописом мені здається що ти перекладаєш на українстку перші речення згенерованого "яндекс весною" реферату по філософії.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2019, 20:46 #2761991   #1000
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Перепрошую шо перепоршую, але, Га?



Чесно зізнаюсь - втратив логічну нитку ще в минулому твому дописі, і з кожним новим дописом мені здається що ти перекладаєш на українстку перші речення згенерованого "яндекс весною" реферату по філософії.
А цей імітаційний прийом називається «прикинутись дурачком»)))
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:36.