Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


"Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.09.2011, 14:54 #1734324   #1
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

статья не моя, но я поддерживаю
"Женщины у нас, как повелось, любят сетовать на то, что “перевелись-то нынче настоящие мужики” и “никто сегодня не умеет красиво ухаживать”.
Где и когда лично они видели “настоящих мужиков” и “красивых ухажеров”, данные женщины почему-то умалчивают. Т.е. не сравнишь - кого они имели в виду, и чем, собственно, я, к примеру, не настоящий мужик? В том-то и дело, что они сами не видели, но от прабабок и теток хорошо наслышанны, из любовных романов начитаны и по романтическим комедиям Голливуда насмотрены: настоящий мужчина - это некий собирательный идеал - красавец, богач, Нобелевский лауреат и по совместительству поэт-прозаик.

Однако, по злой иронии нашего мира, женщины так устроены, что редко бывают довольны всем: им вечно чего-то не хватает. Есть 100 пар туфель - надо 101, у подруги шуба - ей нужно две, есть мужчина красавец+богач+спортсмен - а хочу чтоб он и на волынке играл, и польку плясал. Ах не пляшет? вот неудачник! это называется женская ненасытноть. А когда вдруг мужчина уходит, то вся эта блажь спадает, и девушка понимает, что это в ней самой многого не хватало, а не в мужике. Однако часто бывает уже поздно. И льются ручьём слёзы.
Но всё равно, снова и снова женщины поступают одинаково: они заявляют, что-де ищут того, кто “поймет и примет их такими, какие они есть”. Звучит, конечно, красиво, но только вне контекста. По контексту чаще всего выходит, что “такими, какие они есть” равно “с удовлетворением всех их запросов и мечтаний”.
А почему, собственно? За что? Вот уж действительно - за одни красивые глаза? Такое ощущение, что женщины реально полагают, что мужики должны любить их за просто так. За то, что она женщина - это уже сам по себе невъебенный подарок, счастье и пиздец какая чудная удача на унылом жизненном пути примитивного дикаря. То есть, утрируя, за то, что у неё имеется вагина, и прочие женские половые признаки. Женщины эту фишку давно просекли и уже давным-давно ею пользуются, что свидетельсвует об их коварстве, низменности и ограниченности.
У нас в обществе как-то так странно принято женщин возвышать и приписывать им стремление к чувствам, любви, а не к пошлому сексу. Мол, это грубое мужичье только и думает членом, а не головой.
Но на деле - единственная вещь, которой они пользуются для манипулирования мужиками - та же вагина. и всё… ТОЛЬКО ВАГИНА!! Сейчас ведь бабы и накормить-то мужика толком не могут! Типа, “я рождена не для кухни, а для куни”.
Но мужики, выставляемые озабоченными маньяками, почему-то не бегают с членами наперевес, а поступают “романтично” и, по крайней мере, оригинально. У них не циклится всё вокруг своих или чужих половых органов как у баб. Они и в ресторан пригласят, и в кино, и туда и сюда, и сюрпизы и подарки и дорогие подарки, и цветы …и заметье: не дразнят баб своими хуями (по крайней мере в открытую).
И после этого - бабы есть воздушные ангелочки, жаждущие любви, а мужики - примитивные бабуины…где логика?
Кто-то может возразить, что-де женщины потому и вынуждены пользоваться такими методами, поскольку мужики на одну вагину и реагируют. Если так, то это ещё одно доказательство расчетливости и коварства женщин - они манипуляторы. Мужик постарался, заработал денег, развлек-накормил-выгулял-оплатил-одарил? Так уж и быть - получишь доступ к телу. Нет?! Пшел вон, никчемный холоп!
Я вот по собственному опыту рассуждаю “от противного” - пытаюсь вспомнить, какие действия всех моих девушек можно соразмерить с теми элементами ухаживания, что устраивал я - да и вообще, все мужики на свете? Как наши женщины участвуют в т.н. “построении отношений”? Я не вспомнил НИ-ЧЕ-ГО! Ничего сопоставимого с букетами цветов, неожиданными подарками, билетами в кино, театр, организацией приятного досуга, встречанием-провожанием и прочей аттрибутикой. Чем отвечают женщины и чем они вообще могут ответить? Правильно: предложить свои вагины/сиськи/жопы.
Если классически - они могли бы окружить мужчину заботой, теплом, лаской. Могли бы накормить его, одеть-обуть, подшить. Так оно и было раньше. Но теперь, в век сраной эмансипации и повальной феминизации - всё, баста! “Я не рабыня и не обязана…” Ну, милая, если ты не обязана, то тогда уж не взыщи, что мужики тебе тоже ничем не обязаны. Если не желаешь вносить свою лепту в отношения кухней и стиркой, то вноси чем-нибудь ещё помимо вагины. В противном случае “нахуй” - это вооон там.
А то получается, что женщины постоянно что-то требуют: в жизни “придумай что-нибудь”, в сексе “приудмай что-нибудь”, позвони, расскажи, развлеки. А самим-то что остается? По магазинам ходить да опять-таки великодушно поощрять мужиков заветной промежностью? Не слишком-то равноценный размен. Что-то я не припомню за собой шантажа в духе “Милая, если ты порадуешь меня сытным ужином, восточным танцем и тайским массажем, то в награду сможешь пососать мой член” …А от женщин, пусть и в более завуалированной форме, я такие прогоны слышал не раз и не два.
Девушки ждут романтики. Очень красивое слово…и такое, знаете ли, жутко романтичное. Но открою вам всем страшную тайну: девушки вообще супер редко бывают романтичными. Действительно романтичны в основном дурнушки или всякие закомплексованные серые мышки, которые просто не рассчитавают кого-то привлечь сексом. Что до меня лично, то я очень редко встречал поистине романтичных девушек. Чаще же всего женщины искажают понятие романтики - и им нравится не она сама, а то как это всё выглядит. Их привлекает пёстрая обёртка, ибо сами девушки просто не умеют ее создавать и вообще чувствовать. Для них важен только эффект. Чтоб было красиво как в сказке - бац - и у тебя в руках букет, столик в ресторане, кружевное платье и билеты в оперу. Розы, свечи и белый конь у подъезда, ванна с шампанским. Поскольку это шаблон: шаблон киношный, журнальный, художественный. Спроси любую девушку - что такое романтический вечер? 95% выдаст ту же кальку: ужин при свечах, приятная музыка, пенная ванна, лепестки роз на атласных простынях. А ведь на самом деле, романтика - она такая разная. Однако, раз это забота мужиков, то девушкам до неё дела нет - они всё равно увидят только финальную версию, старательно организованную и спланированную кавалерами. “Принцессе” останется лишь только в заключительной сцене раздвинуть ноги.
А ведь действительно! Вот поставить себя на место баб: малина, а не жизнь!
Сидишь ты, предположим, дома. Тебе скучно. Никто тебя не развлекает. Но тебе самой влом что-нибудь изобретать. Поэтому ты сидишь и ждёшь хрен знает чего.
И тут!! О ЧУДО!! Звонит мужик и приглашает погулять. Спасение от тоски в четырёх стенах! Встречаетесь - и тебе тут в руки и цветы, и какую-ниубдь безделушку, и в кино ведет, и в кафе потом перекусить. Потом ещё сюрприз какой-нибудь. И слова, слова, слова… Какая ты красивая, хорошая, сексуальная… Все делает мужик. Ты только благосклонно всё это принимаешь как должное за свою красоту и исключительность. Зачастую в таких ситуациях ты даже и денег с собой не берешь - ведь подразумевается, что за все платит он.
После этого ты, как правило, оскроблешься, когда мужик намекает на то, что неплохо бы и поебацца любовью заняться. Но ты отказываешь? Как так можно? Этому тебя научили подруги и мама - ведь ты же приличная девушка.
Ну а ради чего ж тебя он пригласил? Ради чего ещё, если ты нихуя ничего сама не сделала? Ради душевных качеств и глубокого внутреннего мира?
Я знаю, почему они “оскорбляются” в таких случаях - потому что неплохо бы ещё разок-другой вот так погулять за мужской счёт. Так что еще рановато поощрять вагиной.

Ибо каждая женщина с детсадовских времен знает, что Вагина - это супер-оружие, козырной туз, и её не следует так поспешно пускать в ход. Но если это супер-оружие не подкреплено больше ничем другим, если туз - единственный козырь во всей колоде, то судьба предрешена: добившись секса, мужик от данной женщины логично избавляется. Что, в свою очередь, является излюбленной темой для женских рыданий и легенд о том, что мужикам нужно только ОДНО!

Нет, отвечу я, мужикам нужно далеко не ОДНО. Но что им остается делать, если вы только это ОДНО и можете предложить?"


женщины, прошу не принимать вышеизложенное для себя, ведь это необобщенное впечатление и касается отдельных особей женского пола, просто ответ на высказывание "Все мужики-козлы"

З.І. чекаю грандіозних фуків від жіночої половини форуму, особисто я з статтею згоден
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 57:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 15:09 #1734334   #2
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Трошки офтопу словами класика:
Прихований текст: Обережно, мати. Дітям до 16 не заходити 
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 15:57 #1734367   #3
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Це, може в певній мірі і правда, але про незаміжніх. Бо після весілля чоловіки мстять жінкам за той мед. " А чо сорочка попрасована не синя, а біла?", " А суп то пересолений", "А в мене сьогодні з мужиками пиво", "А тобі худати треба, бо ти після родів поправилась"... А якшо в жінки якісь прохання- побажання, то зразу вистіл - "ти мене пиляєш", а ше можуть додати "як твоя мама". Так шо всьо чесно: нам маліна до весілля, а вам - після
Пе.Се. Питається на фіга ми, дівки, заміж виходимо? Хрєн його знає.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 9:
Dinara (01.09.2011), ecosvyat (01.09.2011), Inn@Lapo4k@ (01.09.2011), kookla (31.07.2014), Lika87 (14.12.2015), Ljaka (30.07.2012), tosha (21.10.2012), Vernet (03.12.2011), Vushenka19 (01.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 16:04 #1734376   #4
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Це, може в певній мірі і правда, але про незаміжніх. Бо після весілля чоловіки мстять жінкам за той мед. " А чо сорочка попрасована не синя, а біла?", " А суп то пересолений", "А в мене сьогодні з мужиками пиво", "А тобі худати треба, бо ти після родів поправилась"... А якшо в жінки якісь прохання- побажання, то зразу вистіл - "ти мене пиляєш", а ше можуть додати "як твоя мама". Так шо всьо чесно: нам маліна до весілля, а вам - після
Пе.Се. Питається на фіга ми, дівки, заміж виходимо? Хрєн його знає.
А уяви собі, що ніякого "сорочка не попрасована, хата не прибрана, посуд не помитий і т.д." немає, просто немає, зате є - "в тебе друзі важливіші ніж я, в тебе тільки робота, замало уваги, чого ти знов випивший, що святкували"...і що?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Пе.Се. Питається на фіга ми, дівки, заміж виходимо? Хрєн його знає.
Питання не в тому, а втому, чому ви заміж так рветеся? Немаю жодного знайомого, весілля якого відбулося з його власної ініціативи.

Востаннє редагував NEO[VENOM]: 01.09.2011 о 16:04. Причина: Пізніше додано
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
john smith (06.09.2011), Minato (04.09.2011), regman (02.12.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 16:34 #1734393   #5
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
А уяви собі, що ніякого "сорочка не попрасована, хата не прибрана, посуд не помитий і т.д." немає, просто немає, зате є - "в тебе друзі важливіші ніж я, в тебе тільки робота, замало уваги, чого ти знов випивший, що святкували"...і що?
Блін, та не буває диму без вогню. Якщо неполадки в стосунках, ЗАВЖДИ винні обидвоє. Бо це праця, нічого ніколи не буває просто так, просто більшість не хоче шукати причин цього і вирішувати проблеми. Набагато легше піти гримнувши дверима.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис

Питання не в тому, а втому, чому ви заміж так рветеся? Немаю жодного знайомого, весілля якого відбулося з його власної ініціативи.
Ха-ха, рвуться ті, хто все собі малює в рожевих тонах. Я вийшла заміж дійсно ранувато, імхо, в 21. Але тільки, що чоловік дуже гарно попросив, і тому що так склались певні обставини, пов'язані з його роботою (довго пояснювати). І ніколи в своїй сім'ї я не допускаю слів типу "зобов'язаний". Ніхто нікому нічого невинний, одружилися, бо хотіли зробити один одного щасливими, то так і робимо, навіть у щоденних побутових клопотах. Виходить чи не виходить, то вже інше питання, але ми стараємось все було ґуд.

Востаннє редагував Jane Doe: 01.09.2011 о 16:34. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 4:
ecosvyat (01.09.2011), Йорік (09.10.2011), Ljaka (30.07.2012), OOPS Service (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 17:24 #1734414   #6
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Е-е-е-е-ех...Як згадаю як ми з мужем в 18 років зустрічалися... Купили зранку вскладчину 150 гр карамельок "Рачки" і пляшку Фанти, і давай круги по місту намотувати пішки. Там на парапеті посиділи, там пообнімалися, зайшли в парк - націлувалися в корчах або ше шо і пожостче, і говорили, говорили, говорили... Ввечері приходиш додому, ноги відвалюються, а щаслива!..

З статтею згідна на всі 100, сама злорадно тішуся коли таку цацу після сексу кидають - хай вчиться, набуває життєвий досвід. Одне з головних правил життя (хзна ким сформульовано) - шоб получати - тре ДАВАТИ. я не про секс))
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 22:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 17:55 #1734430   #7
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

думала, що їм лише секс треба, а їм ще і жерти подавай!
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 18:20 #1734450   #8
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Пе.Се. Питається на фіга ми, дівки, заміж виходимо? Хрєн його знає.
Чоловіки женяться, бо думають що вона завжди такою буде. Дівчата одружуються, бо думають що він ще зміниться...Помиляються обоє...
Sargon зараз поза форумом  
Подякували 5:
Demetra (02.09.2011), erazel (02.09.2011), Jane Doe (01.09.2011), kookla (02.09.2011), Skazhu Pravdu (30.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 21:25 #1734581   #9
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Так шо всьо чесно: нам маліна до весілля, а вам - після
Вот тільки наша маліна набагато коротша ніж їхня.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2011, 22:26 #1734628   #10
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Вот тільки наша маліна набагато коротша ніж їхня.
розмір не має значення!!!
Sargon зараз поза форумом  
Подякували 2:
OOPS Service (13.09.2011), Sempron (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 01:00 #1734659   #11
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Так шо всьо чесно: нам маліна до весілля, а вам - після
В каком ето мєстє маліна — є велика частина чоловіків, які після весілля жаліються, шо женились і почали жерти бочку дьогтю з тої сторони де ложки меду нема
Кстаті, тєма про тьощу яскравий тому приклад
ніфіга їм не маліна ну, але бачили очі, шо вибирали
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 03:04 #1734660   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Це, може в певній мірі і правда, але про незаміжніх. Бо після весілля чоловіки мстять жінкам за той мед. " А чо сорочка попрасована не синя, а біла?", " А суп то пересолений", "А в мене сьогодні з мужиками пиво", "А тобі худати треба, бо ти після родів поправилась"... А якшо в жінки якісь прохання- побажання, то зразу вистіл - "ти мене пиляєш", а ше можуть додати "як твоя мама". Так шо всьо чесно: нам маліна до весілля, а вам - після
Пе.Се. Питається на фіга ми, дівки, заміж виходимо? Хрєн його знає.
а чого в певній мірі? це 100% факт.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
думала, що їм лише секс треба, а їм ще і жерти подавай!
з такої логікою думок тобі треба писати в темі "шифрована проституція" десь вже була така створена в цьому розділі

Востаннє редагував Distemper: 02.09.2011 о 03:04. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 06:39 #1734671   #13
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Доречі дещо незгідний з автором тексту в першому пості. Може мені повезло, а може просто то до весілля так, але дівчина у мене цілком "відробляє" потрачені на неї зусилля, і на кухні щось завжди приготує, і дома прибирає, і завжди старається розрадити. Звісно вона теж не ідеальна, з своїми тараканами в голові, але я собсно теж не ідеал чоловіка , так що може це просто ми отримуємо те що самі очікуєм отримати і у автора просто так складалось бо він на таке очікував, тобто підсвідомо сам обирав таких дівчат.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Coccinelle (21.07.2012), Olichka36 (16.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 08:54 #1734721   #14
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
В каком ето мєстє маліна — є велика частина чоловіків, які після весілля жаліються, шо женились і почали жерти бочку дьогтю з тої сторони де ложки меду нема
Кстаті, тєма про тьощу яскравий тому приклад
ніфіга їм не маліна ну, але бачили очі, шо вибирали
Йолкі, то вже попахує якимись скигліями і маминими синочками. І до весілля зле, і після недобре. Може таким персонажам тре перекваліфікуватися, змінивши орієнтацію?
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 09:41 #1734754   #15
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

притримуюсь думки , якщо з жінкою ух!ах! чоловік, то повірте, жодна не скаже, що вона не готуватиме вечерю, ібо вона не кухарка . і в сексі не будуть лунати одні відмови, якщо від нього є хоч якесь завдоволення. і піде вам на поступки, якщо ви на це заслуговуєте і у свій час послухали її. все взаємопов*язано. а якщо все так паршиво, то можливо з вами щось не так ?

мужиків козлами взагалі не вважаю. досить милі і пухнасті тварі то я любя
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 8:
@lenk@ (03.09.2011), andrey_ko (02.09.2011), bbgon (02.09.2011), Demetra (02.09.2011), Манюня (23.09.2011), Jane Doe (02.09.2011), Romko_7 (03.09.2011), Tais (20.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 10:09 #1734772   #16
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Попити, погуляти, помацати якусь дівчину - "Я ж справжній мужик";
Милий дай гроші - "а в нас рівноправя - трать свої бо мені тре на ,,,,,,,";
Поможи мені на кухні, з дітьми ,,, - ""не чоловіча це справа"
і т.д.
Це не за всіх, так само як і дівчата є різні. що маєм те маєм. Але чомусь нормальним часто попадає навпаки.
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (02.09.2011), Tais (20.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 10:39 #1734793   #17
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
.....а в нас рівноправя - ......
НИКОГДА не будет равноправия между мужчиной и женщиной.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Йорік (09.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 10:46 #1734802   #18
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
НИКОГДА не будет равноправия между мужчиной и женщиной.
Ну та чого. Буде. Хоча може не зовсім у всьому. Тут скоріше має бути рівність суми обовязків. Тобто або двоє повністю незалежних людей або розподіл обовязків приблизно порівну(типу чоловік займається важкими фізичними роботами і добуванням грошей, а на дівчині легкі домашні роботи і кухня/прибирання/стірка, такий собі класичний варіант). Причому не обовязково іменно в такому варіанті. Цілком можливо що обоє займаються фінансовим забезпеченням і в той же час обоє займаються домашніми справами. В общім рівність сум обовязків.
А от на всякі "ти добийся мене, а я так уж бути дозволю тобі занятися сексом" відповідь одна - дякую, я й просто подрочити можу
erazel зараз поза форумом  
Подякували 4:
Demetra (02.09.2011), ТЕхнічна культуРА (02.09.2011), Ragdai2 (22.12.2012), xCeMeHx (23.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 10:52 #1734808   #19
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

да, є такі, які собі їсти не розігріють, будуть ходити-довбати, щоб їм все зробили
є такі, які серед ночі розбудять посуд мити
є такі, які прокидаються раніше, щоб зварити каву
є такі, які влаштовують самотужки зготовані романтичні вечері
є всякі-різні - кому як повезе
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 6:
Demetra (02.09.2011), eleKtrik (23.09.2011), Jane Doe (02.09.2011), LUNA (02.09.2011), Sha (02.08.2012), Vlodko (02.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2011, 11:04 #1734822   #20
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Підтримую Васабі. Все взаємоповязано. Доповнення - має бути взаємоповага.
Сімейне життя не таке просте, і більшість чоловіків вважають, що їхня основна задача добувати гроші і забезпечувати сімю, плюс фізична важка робота. А все остальне (уборка, їжа, діти) - то на жінці.
Теоретично то воно так, але іноді варто мінятись (хоч на чуть-чуть) місцями, щоб зробити приємне (полегшити) своїй половині.
Наприклад, здавалось би, сидить собі жінка в декретній відпустці, нічого не робить, бавить дитину. Лафа. Та ні, я пробував посидіти з малою дитиною. То так збоку здається - прикольно гратись і все таке. Але коли воно, дитя, сонне чи щось болить - сидіння перетворюється на пекло. А так весь день.
Я впринципі не за феміністичне рівноправя, але все таки одне одного мали б розуміти і хоч іноді допомагати...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 10:
@lenk@ (03.09.2011), @NYKey (07.04.2012), Demetra (02.09.2011), оксана2009 (05.09.2011), LUNA (02.09.2011), NEO[VENOM] (02.09.2011), randolph (06.09.2011), saymelove (08.05.2012), Tais (20.02.2012), дядя Вітя (02.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:52.