Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.12.2015, 20:44 #2600481   #41
Hardrock
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

А для яких цілей?
Hardrock зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2016, 17:01 #2605445   #42
qwertynazar
Banned
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

мені тоже мірахост подобається)
qwertynazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 13:07 #2638209   #43
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Користуюсь http://ho.ua (Київ).
Наразі задоволений.
ціни в них дешеві. А як з тех.підтримкою ? Стабільність сервері ? Так як ціни в них дешеві цікаво якість обслуговування. Так як раз знакомий купився на інший дешевий хостинг то була купа проблем потім.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 17:15 #2638270   #44
selb
Активний учасник
Lightbulb Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ціни в них дешеві. А як з тех.підтримкою ? Стабільність сервері ? Так як ціни в них дешеві цікаво якість обслуговування. Так як раз знакомий купився на інший дешевий хостинг то була купа проблем потім.
Вже давно перейшов на VPS від gmhost.com.ua.
На ho.ua з ТП стикатися не доводилось. Сервера стабільні. Але там дуже жорсткі обмеження на навантаження. Багато CMS заборонені прямо. То все прописано на сайті, можна знайти.

Про gmhost.com.ua можу сказати, що хороша підтримка. Швидко відповідають і тримають у курсі дій.

Востаннє редагував selb: 26.07.2016 о 16:49.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (07.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2016, 08:26 #2640183   #45
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Спаскудився Дрімхост. Особливо взагалі нерадує їх тех.сапорт. По позавчорашньому питанню (падінню їх серверів на пару годин) відповіли лише вчора зранку. Вчора взагалі тупо заблокували один з важливих сайтів з великою відвідуваністю , хоча боргів немає все оплачено , сайт без вірусів. На 3 звервнення в тех.підтримку через добу навіть не відповіли взагалі. Раніше відповідали кожних 15-20 хв максимум годину , зараз якщо раз в добу то це за щастя ( Думаю всіх на майбутнє перевести на інші хостинг плани

Додано через 7 хвилин
https://hostpro.ua/ , https://www.ukrnames.com/ хтось користувався , чи може чули що за них ?

Востаннє редагував Distemper: 15.06.2016 о 08:26. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2016, 09:32 #2643732   #46
nikone
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

З ukrnames у мене одні негативні асоціації. Колись (коли тільки створив свій перший сайт), вирішив у них розміститися. Сайт набрав відвідуваність десь людей 200 я почав трохи пінгувати сайт (щоб швидше індексувався). Приходжу вечором з роботи, сайт відключено. Написав у службу підтримки - сказали що була досс-атака і вони змушені були вимкнути мій акаунт. В принципі, без особливих вагань включили. Через кілька днів, я знову виявив, що акаунт відключений. В службі підримки відповіли, що мій сайт дає надто велике навантаження на сервер, і якщо таке буде продовжуватися, то мене взагалі відключать, або прийдеться купляти віртуальний сервер.

З того часу (років 5 уже пройшло) - ні ногою туди.

Додано через 1 хвилину
Зараз знайшов собі хостера, який за не великі гроші 1000 і більше уніків тримає.

Востаннє редагував nikone: 08.07.2016 о 09:32. Причина: Пізніше додано
nikone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2016, 15:01 #2643788   #47
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата
Допис від nikone Переглянути допис
З ukrnames у мене одні негативні асоціації. Колись (коли тільки створив свій перший сайт), вирішив у них розміститися. Сайт набрав відвідуваність десь людей 200 я почав трохи пінгувати сайт (щоб швидше індексувався). Приходжу вечором з роботи, сайт відключено. Написав у службу підтримки - сказали що була досс-атака і вони змушені були вимкнути мій акаунт. В принципі, без особливих вагань включили. Через кілька днів, я знову виявив, що акаунт відключений. В службі підримки відповіли, що мій сайт дає надто велике навантаження на сервер, і якщо таке буде продовжуватися, то мене взагалі відключать, або прийдеться купляти віртуальний сервер.

З того часу (років 5 уже пройшло) - ні ногою туди.

Додано через 1 хвилину
Зараз знайшов собі хостера, який за не великі гроші 1000 і більше уніків тримає.
Сьогодні така ситуація як в тебе була , але з ДрімХостом. Без попередження вимкнули сайт так як його досили і це вже в друге. Вирішив направити домен на https://www.ukraine.com.ua і в них тримати сайт. Там хоча б тех.сапорт 24/7 і багато є модулів і засобів захисту від ддос-атак. Благо , що дрімхост хоч дав доступ до біллінг-панелі і я зміг скопіювати сайт і базу.

П.С. а який ти хостинг знайшов за невеликі гроші ? Можливо теж там буду тримати сайти
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2016, 10:17 #2643969   #48
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Перейшов на хостинг ukraine задоволений цілком і напевно буду користуватись тільки ним в майбутньому
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2016, 12:28 #2643986   #49
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Перейшов на хостинг ukraine задоволений цілком і напевно буду користуватись тільки ним в майбутньому
Дуже дорогий. Особливо для сайтів-візиток.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2016, 11:46 #2644115   #50
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Дуже дорогий. Особливо для сайтів-візиток.
після 2 ддос-атак и взлома причому вина на стороні хостингу. І очікування відповіді по 6-10 годин і то тільки на почту , якось не охота вже більше економити. А то раз зекономили це вилізло боком.

П.С. звісно особисто для себе я б теж брав щось дешевше , але для клієнтів краще взяти надійний хостинг і бути певним що завтра сайт не буде лежати

Востаннє редагував Distemper: 11.07.2016 о 11:46. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2016, 14:11 #2644627   #51
nikone
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Рекомендував би thehost, тому що сам ним користуюся і дуже задоволений. Є можливість брати хостинг на звичайних HDD і на SSD. Ціни низькі (я би сказав, що одні з найнижчих на ринку), як на домени так і на хостинг. Ціна на хостинг, починається від 200 грн./рік, або 16 грн./місяць. Висока стабільність, нормально витримує навантаження, добра служба підтримки.

Є і зауваження:
  1. Раз хостинг український, то хотілося б бачити українську версію сайту.
  2. Служба підтримки не вважає за потрібне, з україномовними клієнтами переходити на українську

Але ці моменти не стосуються самого хостингу. Якщо для Вас це не критично, то можете спокійно ставати їх клієнтом - точно не пожалієте.

Востаннє редагував nikone: 15.07.2016 о 14:16. Причина: Додав інформацію
nikone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 18:04 #2654167   #52
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Якщо для магазину (як у мене) то https://mirohost.net/ вже другий рік на ньому, мені подобається ціна можливо трохи більша ніж десь, але якість послуг, яку вони дають для моїх потреб дуже хороша.
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 11:40 #2654659   #53
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від Muspell Переглянути допис
Якщо для магазину (як у мене) то https://mirohost.net/ вже другий рік на ньому, мені подобається ціна можливо трохи більша ніж десь, але якість послуг, яку вони дають для моїх потреб дуже хороша.
Ціна така сама як і на Юкрейн. Пошастав по їх сайту з легкістю знайти опис софту який викорситовуєтсься , версії пхп та іншу корисну інформацію не так просто знайти , можливо її і немає на сайті. Тех.підтримка - немає лайв чату/скайпу. Лише телефон або почта - не дуже зручно за таку ціну

Додано через 1 хвилину
І знову дрімхост. Написав листа в тех.підтримку , пройшло 2 години відповіді немає.

Востаннє редагував Distemper: 11.10.2016 о 10:46. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
mysql, php, ~100mb



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:33.