Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2007, 14:44 #414226   #21
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Напевно так і треба буде зробити.Але вони хочуть щоб до щитка підключали тільки їхні кабеля!
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 16:56 #414433   #22
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
Напевно так і треба буде зробити.Але вони хочуть щоб до щитка підключали тільки їхні кабеля!
Перехочуть. Подібні їхні бажання називаються "нав"язуванням". Любий суддя це підтвердить.
Протягнеш свій кабель від щитка до компа, а Біттер поставиш перед фактом.
І я не розумію чого ти ще тут? Я би вже біг купляти кабеля і з другом тягнути по під"їздах.
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 17:01 #414444   #23
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

О-па, мій перший пост з домашнього нету!!! привітайте скоренько!!!
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 17:11 #414461   #24
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Урра! ЧуваГ, паздрявляю!!! С тебя пару бонгов!
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 17:58 #414493   #25
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від user007 Переглянути допис
Перехочуть. Подібні їхні бажання називаються "нав"язуванням". Любий суддя це підтвердить.
Протягнеш свій кабель від щитка до компа, а Біттер поставиш перед фактом.
І я не розумію чого ти ще тут? Я би вже біг купляти кабеля і з другом тягнути по під"їздах.

не підтвердить. твій кабель сертифіокваний? а прокладав ти його згідно стандартів? бо якшо не так і згорить порт можна багато чого пришити
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 20:43 #414697   #26
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
не підтвердить. твій кабель сертифіокваний? а прокладав ти його згідно стандартів? бо якшо не так і згорить порт можна багато чого пришити
Ню-ню. Я вот лазаю по двум чердакам своих двух домов и нифига не вижу стандартов, по которым проложены кабеля от Вашего свича. Паутина у меня на чердаках вместо стандартизированной прокладки.
Относительно сертификации кабелей. После оплаты стоимости кабелей и услуг подключения, эти самые кабеля переходят в собственность физ. лица. Вы каждому своему клиенту чек и сертификат качества за кабеля выдаете? Как я помню, то получил только чек за услуги подключения. Кабелей даже напротив не додали.
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2007, 10:12 #415094   #27
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

просто чувак може прокласти кабель а ми можемо відмовитися піхнути цей його кабель в наш свіч бо колір кабелю не такий.

це само собою просто дойобки. але цілком реально їх застосувати. в будь-якому випадку такий самопрокладений кабель потрібно прийняти - були прицеденти коли самопрокладені кабелі примотували до громовідводів і тд. ну і в такому випадку цілком можна на клієнта повісити заміну свіча якшо по цьому кабелю шо небуть прийде і спалить порт/частину портів.

Востаннє редагував Frutik: 07.09.2007 о 10:15.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2007, 10:38 #415118   #28
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Frutikа можна прийти на бітер, взятьи кабель, прокласти самому а підключете ви?
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 15:19 #462476   #29
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Як я до Біттернету підключався...
Оце вирішив нарешті завести собі вдома інтернет , пробивши всі тарифи, вирішив, що 1МБ безлімітний від Бітернету це якраз те що треба, тим більше точка доступу на моєму будинку вже було, отож зібрався пішов в Бітер заплатив 300 грн. за підключення, далі мене запевнили, що до 2-х тижнів максимум мене підключать. Пройшло 2-тижні... в останній день я подзвонив на Бітер і нагадав, що обіцяли до 2-х, а пройшло Два і я ніфіга не підключений , на що жіночий голос подивився по базі і сказав, що в них якраз на понеділок заплановане моє підключення, а якщо не понеділок то максимум вівторок, ну хєр з вами кажу, добре. Як ви здогадались ні в понеділок ні в віторок мене не підключили нарешті в вівторок о 21.13 мені на моб подзвонили і сказали, що завтра тобто в середу прийдуть(яке щастя). Прийшли десь в 1 годині, кинули кабель, і тут опа, оказується, що на даху на коробці шось заржавіло і вони ніяк не можуть відкрити обіцяли взяти "Болгарку" і в 5 годині повернутись, кабель мені в принципі в хаті проклали і могли б включити в комп, а прийти в 5 і підключити на даху, тобто моя присутність вдома вже б не потребувалась, але (отут увага, це гвоздь програми, це піздєц) ЗАБУЛИ КОНЕКТОРИ, я мало не йобнувся, прийти підключати клієнта до інтернету без конекторів...Ну але добре думаю в 5 прийдуть підключать, а мені тим часом сказали оплатити за кабель 51 метр(хоча де взялось 51 метр, коли 9-поверховий будинок має висоту 30м а я живу на 3 поверсі, тим більше однопідїздний (тобто і по даху не дуже далеко) але то похуй раз кажуть міряти не полізу), конектори(смішно блять правда?) і абонплату, бо без того не підключать)оскільки я як планувалось мав користуватись і-нетом з 1-го числа. Ну і вгадайте що було далі? ааа вгадали, звичайно ж ніхто не прийшов, ні в 5 ні в 6 десь в 7 подзвонила дівчина і сказала, що хлопці сьодні не встигнуть, але завтра зранку вєрняк прийдуть, як вам вже не тяжко здогадатись по піздєцу цієї ситуації, і сьогодні ніхто не прийшов, я дзвонив в Бітер вже раз 8 спочатку казали, що хлопці поїхали на підключення а потім обов’язково заїдуть до мене, потім хлопці були на обіді, потім ше якась *****..
Результат: 1-листопада 16.06 в мене інтернету як не було так і нема, з часу сплачення вартості підключення пройшло майже 3-тижні..
Оплачено: 300 грн за підключення+100 абонплати за листопад+102 за кабель і конектори=502
Получено: ХУЙ
Потрачено: Купу часу на сидіння вдома і чекання дебілів....
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 15:20 #462482   #30
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Учора таки прийшли в 5 годині, обжали кабель, спиляли колодку (бо як вияснилось насправді вона не заржавіла, просто вони загубили від неї ключі і не можуть найти), і як ви думаєте я маю і-нет, вгадали, немаю . Оказалось шо там свіч замок, а оскільки вони приперлись ввечорі то ніфіга зробити не встигли, і сказали, що прийдуть зранку. Зранку подзвонив нагадати що мають прийти... дівчина на телефоні зразу взялась мені допомагати з вирішенням проблеми відсутності інтернету, шось там пінгувала, потім сказала мені поміняти тип пілключення на мережевій... бо в мене "шось там не то" канєшно блять не то в мене взагалі пише "сєтєвой кабєль нє подключен" , потім зробила геніальний висновок, "там мабуть шось з портом до якого ви підключені" та канєшно кажу з портом, я ж вам то і пробую сказати, просто хочу нагадати шоб прийшли, а то казали зранку прийдуть а вже ніфіга не ранок!!! –Ааа сказала вона, ну то добре прийдуть обов’язково.
П.С. Величезне дякую Iriska за довге сидіння в мене вдома протягом 2-х днів і очікування інтернету
П.П.С. 16.25 дзвонив на бітер знов казали шо мають свіч поміняти.. але ше не поміняли ранок піздєц, вчора вони прийшли в 5 казали шо темно і зранку поміняють а якшо сьодні прийдуть в 5 то цікаво їм розвидниться?
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 15:49 #462520   #31
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

songo vbmenu_register("postmenu_462482", true); ГггггггггГГГГгггггг всираюсь
а знаєш чому так? ні? та тому шо тре було писати зразу від початку як тебе підлючали, вони б тему побачили і пошевелили булками, тому шо як не як реклама (анті)
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 16:17 #462550   #32
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
songo vbmenu_register("postmenu_462482", true); ГггггггггГГГГгггггг всираюсь
а знаєш чому так? ні? та тому шо тре було писати зразу від початку як тебе підлючали, вони б тему побачили і пошевелили булками, тому шо як не як реклама (анті)
ну, мабуть так, от цю тему написав, шойно на Бітер подзвонив, кажуть вже хлопці вернулись з Білецької свіч поміняли нет має бути... прийду додому провірю
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 17:50 #462637   #33
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Сервіс то єдиний чорний бік бітера....
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 18:23 #462652   #34
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Тепер я скажу своє ФЕ цій шарашкіній канторі.

Я зразу казала Сонго не зв"язуватись з цими ...

Так от. Я угробила цілих 2 дні на безвідповіданих і безсовісних яким насрати на своїх клієнтів.

Тепер кожному буду радати, щоб в житті не зв"язувались з бітером.

Хотіла написати більше, але коли викинути матюки, то залишилось тільки таке.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2007, 18:53 #462671   #35
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Iriska
Ну розумію нервів багато потрачено, але по-перше альтернативи бітеру нема
по-друге:коли вже нарешті підключили нет то поки шо є
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 07:44 #462908   #36
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

іздєржки масового обслуговування. в макдональдсі теж в черзі боки можуть намяти. але черга не вина, а заслуга, макдональдса. звичайно шо треба будувати більший макдональдс, що в міру можливостей і робиться

Востаннє редагував Frutik: 03.11.2007 о 07:46.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 09:11 #462947   #37
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата іздєржки масового обслуговування. в макдональдсі теж в черзі боки можуть намяти. але черга не вина, а заслуга, макдональдса. звичайно шо треба будувати більший макдональдс, що в міру можливостей і робиться
Звучить невпевнено та непереконливо. Та й порівняння з макдонльдсом недоречне. Нехай в черзі і намнуть боки, але якщо вже підійти до каси то там не відправлять назад у середину черги.
Не хочеться повертатись до старих тем, але ситуація з наданням хостингу, та реєстрацією домена була приблизно така сама як із підключенням у songo. Не думаю що на цю послугу така велика черга.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 09:13 #462953   #38
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

мені подобається така позиція бітернету.
хлопцям шапка з голови впаде за фразу "вибачте за незручності, зробимо все, що в наших силах". колись писала про це на форумі бітернету. нічого не змінилося.
christina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 09:50 #462971   #39
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Звучить невпевнено та непереконливо.
а я нікого й не переконую. просто висловлюю думку приватної особи в якій я впевнений

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та й порівняння з макдонльдсом недоречне. Нехай в черзі і намнуть боки, але якщо вже підійти до каси то там не відправлять назад у середину черги.
повністю адекватні аналогії підбирати важкувато. особливо якшо це робиться не з обовязку а у вихідний день з ранку в приватній бесіді

але сприймай "простій" в черзі (і наминання боків) як частину сервісу макдональдса. будемо вважати що обслуговування не настає в момент, коли лунають чарівні слова "каса вільна" а значно раніше

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не хочеться повертатись до старих тем, але ситуація з наданням хостингу, та реєстрацією домена була приблизно така сама як із підключенням у songo. Не думаю що на цю послугу така велика черга.
значно більше чим 5 робочих днів? ну в такому випадку мушу звернути вашу на один нюанс: реєстрація доменів у зоні те уа проводиться фізичною особою яка проводить таку реєстрацію у довільний зручний собі спосіб. хоч навіть керуючися фазами місяця. їй це право делеговано багато років тому і вона є абсолютним "монархом" зони. подобається це чи ні.

Востаннє редагував Frutik: 03.11.2007 о 10:05.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 09:54 #462973   #40
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від christina Переглянути допис
мені подобається така позиція бітернету.
хлопцям шапка з голови впаде за фразу "вибачте за незручності, зробимо все, що в наших силах". колись писала про це на форумі бітернету. нічого не змінилося.
а хто сказав що це позиція біттернету. це моя власна позиція.

тупо вимагати якості обслуговування фешенебельного ресторану перебуваючи при цьому у фастфуді. хлопці ви в макдональдсі. тут заробляють не максимальною накруткою а масовими продажами дешевого товару. звичайно що при цьому зростає імовірність колізій

так, прикро що існують ці два тижні +/- на неувязки. так тупо коли забувають джеки. але прошу враховувати що ще рік тому два тижні рівнялися двом місяцям. а якшо вас підключатиме не студент-сумісник який прогулює в цей момент пари а спеціаліст суперкваліфікації який може оперативно зорієнтуватися в будь-якій нестандартній ситуації - вартість такого підключення коштуватиме не 300 гривень (практично собівартість) а 300+ умовних одиниць

Востаннє редагував Frutik: 03.11.2007 о 09:57.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:55.