Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


Хто грає ВоВ? Озвіться!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2008, 17:01 #514085   #101
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
А де є нормальний русифікатор до ВоВ 2.3.0?
скоро на офі будуть російські серваки і, відповідно, вийде офіційний росіський клієнт.
деталі дивись на оффсайті
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2008, 19:59 #516175   #102
No_Angel
 
Аватар для No_Angel
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Народ, таке питання:в Eastern Plaguelands є такий інст Naxxramas... хто скаже як туда попасти, а то вже всю крату облазив - хз... куда тре іти і т.д... опишіть пліс! Буду дуже вдячний!
No_Angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2008, 09:10 #516450   #103
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

потрібен преквест.
в Лайтхоуп Чапель в церкві є тьотка НПС. В неї квест (2 Воід крістала бабло і ше якута муть тря принести). Здасиш і буде тобі щясця.

З.І. Для отримання квеста вроді тря репу з Аргент Дауном. Точно не скажу. Інфа з офіційного сайту. ХЗ як на фрішардах зроблено і чи зроблено взагалі!
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2008, 09:50 #517036   #104
[Vet]
 
Аватар для [Vet]
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

http://forum.worldofwarcraft.ru/showthread.php?t=27386

деяка інформація стара як і самий інст... навіть на сторінці 3 теми по посиланні на мапі вхід позначений... а на піратках просто вхід вільний для всіх без репи і кристалів.
п.с. ІМХО якшо на офі то нема сенсу йти в накс, буде сенс вже в ВотЛК коли він буде на 80 лвл, а на 60-62 ліпше в цитаделі підвдітися, потім в аучендоні чи резервуарі, а на 70 вже каразан чи(і) око.
ше http://www.wowwiki.com/Naxxramas

пе.се.
тут тоже є інфа
thottbot.com
wowhead.com
[Vet] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2008, 17:10 #527905   #105
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від [Vet] Переглянути допис
http://forum.worldofwarcraft.ru/showthread.php?t=27386

деяка інформація стара як і самий інст... навіть на сторінці 3 теми по посиланні на мапі вхід позначений... а на піратках просто вхід вільний для всіх без репи і кристалів.
п.с. ІМХО якшо на офі то нема сенсу йти в накс, буде сенс вже в ВотЛК коли він буде на 80 лвл, а на 60-62 ліпше в цитаделі підвдітися, потім в аучендоні чи резервуарі, а на 70 вже каразан чи(і) око.
ше http://www.wowwiki.com/Naxxramas

пе.се.
тут тоже є інфа
thottbot.com
wowhead.com
знаю пару буржуйських гільд які на 70му ходили в 20ки в накс тупо тактику відточувати...
але то було ще як тільки БК вийшов.

Востаннє редагував Jony: 29.01.2008 о 09:43.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2008, 17:20 #533494   #106
Kuzya
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Наксарамас зомфгимбанерфплокскскс инст, его сейчас на 70 лвл пройти ОЧЕНЬ трудно, я вообще не представляю как его на 60 лвл проходили... это наверное люди, точнее уже нелюди) ака NO LIFERS, 25 часов в сутки траили...
з.ы. Офф дешевле чем пираткО ) просто мало кто об этом знает
Kuzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 12:02 #1775849   #107
CrSGrizly
Учасник
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Задроти ВОВ вимерли На дворі кінець 2011року а останній пост в темі за 2008. А колись ночами сиділи шпіляли до посиніння цікаво, грає хтось зараз із старих задротів?)
CrSGrizly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 12:08 #1775855   #108
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Вони не відписують бо грають, і радіють Пандаренам..
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 14:58 #1776090   #109
andriy4uk
 
Аватар для andriy4uk
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

WoWCircle хороший сервачок колись задротнічав там...
онлайн всіх реалмів +35000-40000
маю базу 150-200 позичиних аккаунтів(різні песонажі і лвл,шмот)... може комусь тре пишіть в ПП.
andriy4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 11:34 #1830590   #110
OstinHili
Banned
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

відпишу тут як задрот зі стажем=)))
1. Пандарії ще нема, всі катаклізмом дальше граються.....
2. грав 3 роки на тих бесплатних серваках ще + 1 рік як небуть думав забити болт на гру.... і зара рішив купити гру так як справжній її фанат рішив не пожалію грошей на таке.. при покупці гри мені дали місяць бесплатної гри на офіційному сервері... В перших 2дня активного задрочення))) я поняв що попередні 4 роки я просто вбивав час! Бесплатні сервери призначені лише для ознайомлення з іграю! Там працює напевно 1/100 всіх можливостей гри! Багато хто каже що "наш сервер вполне в состояние конкурировать с оффом" нічого подібного!!! демо гра так і залишається демкою...
якщо в когось будуть питання по оффі пишіть поможу + там зараз новорічні знижки і + для новачків до 20лвл бесплатно+)) кароч пишіть....
OstinHili зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2012, 19:07 #1843725   #111
necromant
Banned
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

система LFR це щось з чимось
слабонервним перфекціоністам там не місце)
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2012, 12:47 #1854545   #112
Anor
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

LFR класна штука для початківців
Anor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 20:34 #1886208   #113
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

пошпіляв я WOW Starter Edition ,захотів оновити зайшов: але так і незрозуміло там є 2 версії причому із р-ними цінами + чи можна іншим шляхом купити гру а не вводити свої дані з карточки
ну і яку з них потрібно вибирати ? 54Є це якось закруто ...
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 20:42 #1886213   #114
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
пошпіляв я WOW Starter Edition ,захотів оновити зайшов: але так і незрозуміло там є 2 версії причому із р-ними цінами + чи можна іншим шляхом купити гру а не вводити свої дані з карточки
ну і яку з них потрібно вибирати ? 54Є це якось закруто ...
Можно все купити тут http://wowgold.ru/ або тут http://www.pwlvl.ru/wow.html

Якщо ціни тобі покащує в Євро, то я Вангую що стартер ти регав Європейський, а не Російський.

Додано через 1 хвилину
Або можна пройти в найближче MOYO і купити там всі ключі в Боксах

Востаннє редагував Erleke: 01.03.2012 о 20:42. Причина: Пізніше додано
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 20:51 #1886217   #115
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
Можно все купити тут http://wowgold.ru/ або тут http://www.pwlvl.ru/wow.html

Якщо ціни тобі покащує в Євро, то я Вангую що стартер ти регав Європейський, а не Російський.

Додано через 1 хвилину
Або можна пройти в найближче MOYO і купити там всі ключі в Боксах
ну там можна вибрати валюту =) фішка в тому що там є за 14Є і 51 ну і 400рублів шо дочого я непетраю =) ключі в боксах *(? га... якщо простіше в грі пише щоб грати до 70лвл оновіться і тд так що мені конкретно потрібно оновлювати і дочого ...
World of Warcraft: Cataclysm
World of WarCraft: Wrath of the Lich King
в неті найшовКарта оплаты игрового времени (60 дней) (русская версия)
нафіга так всього багато ? невже неможна просто оновити і забити ?
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 20:59 #1886222   #116
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
ну там можна вибрати валюту =) фішка в тому що там є за 14Є і 51 ну і 400рублів шо дочого я непетраю =) ключі в боксах *(? га... якщо простіше в грі пише щоб грати до 70лвл оновіться і тд так що мені конкретно потрібно оновлювати і дочого ...
World of Warcraft: Cataclysm
World of WarCraft: Wrath of the Lich King
в неті найшовКарта оплаты игрового времени (60 дней) (русская версия)
нафіга так всього багато ? невже неможна просто оновити і забити ?
Все дуже просто.. Стартовий акаунт потребує купівлі ключа під назвою WoW Classic котрий дарує можливість грати за БладЕльфів, та Дранеїв, а також можвливість набрати 70 рівень, потім потребується оновлення до WoW:WOTLK що вартує окремі гроші,так як це окреме доповнення, яке дарує можилвість прокачатись до 80 левела, та новий континет та Героік Клас, далі іде ще одне доповнення котре зветься Катаклізм.... (на даний момент останнє) якшо купувати тіки електронні версії ключів, то все це обійдеться десь в 200-250 грн за всі 3 ключі....(Ключь класіка є в 2 варітантах: 1. з 14 днями безкоштовної гри(дешевший) і 2. з 30 днями - дорожчий) картку передпоплати є сенс купувати тільки тоді коли не має Платіжної картки з котрої годенн оплачувати ігровий час... я Плачу банківьскою картокю, і недавно оплатив Підписку на 1 рік
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 21:10 #1886233   #117
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
Все дуже просто.. Стартовий акаунт потребує купівлі ключа під назвою WoW Classic котрий дарує можливість грати за БладЕльфів, та Дранеїв, а також можвливість набрати 70 рівень, потім потребується оновлення до WoW:WOTLK що вартує окремі гроші,так як це окреме доповнення, яке дарує можилвість прокачатись до 80 левела, та новий континет та Героік Клас, далі іде ще одне доповнення котре зветься Катаклізм.... (на даний момент останнє) якшо купувати тіки електронні версії ключів, то все це обійдеться десь в 200-250 грн за всі 3 ключі....(Ключь класіка є в 2 варітантах: 1. з 14 днями безкоштовної гри(дешевший) і 2. з 30 днями - дорожчий) картку передпоплати є сенс купувати тільки тоді коли не має Платіжної картки з котрої годенн оплачувати ігровий час... я Плачу банківьскою картокю, і недавно оплатив Підписку на 1 рік
Зараз шпіляю за дренея + ще 1, якщо я куплю катаклізм я зможу грати до 70 лвл без додаткових передоплат ? ... в них на сайті класік нема на мойо теж таким не пахне ...

якщо простіше що саме потрібно купити щоб пограти а то ти мене запутав ... і можна без кард переоплати ?
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 21:31 #1886263   #118
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
Зараз шпіляю за дренея + ще 1, якщо я куплю катаклізм я зможу грати до 70 лвл без додаткових передоплат ? ... в них на сайті класік нема на мойо теж таким не пахне ...

якщо простіше що саме потрібно купити щоб пограти а то ти мене запутав ... і можна без кард переоплати ?
Ну я завжди купляв Боксові версії... =) но тоді твій вибір це Катаклізм.... і економія 15%... тіки треба удостовіртись що ти граєш на Росії(при бажанні) ібо ігровий час в Єврові дорожчий на порядок =)
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 22:39 #1886360   #119
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис

Ну я завжди купляв Боксові версії... =) но тоді твій вибір це Катаклізм.... і економія 15%... тіки треба удостовіртись що ти граєш на Росії(при бажанні) ібо ігровий час в Єврові дорожчий на порядок =)
цей комплект що внизу то 54Є нє нє =) я вибираю російські сервери коли заходжу,тобто я у мойо купляю катаклізм і спокійно шпіляю до 70 лвл без усякого гемору ?
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2012, 04:56 #1886449   #120
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Хто грає ВоВ? Озвіться!

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
цей комплект що внизу то 54Є нє нє =) я вибираю російські сервери коли заходжу,тобто я у мойо купляю катаклізм і спокійно шпіляю до 70 лвл без усякого гемору ?
Нє, якшо ти купляєш в мойо ти мусиш купити 3 ключі, сопсно і в блізардів ти тоже купляєш всі 3 ключі просто зі скидкою.. там же 3 картинки під радіокнопкою... шоби отримати повний акаунрт потрібно купити 3 різні ключі і окремо оплатити ігровий час...
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:08.