Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Результати опитування: Чи вважаєте ви компютерні ігри спортом?
Так 6 54.55%
Ні 4 36.36%
Незнаю 1 9.09%
Голосували: 11. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кіберспорт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.05.2005, 07:18 #54268   #1
mak.
Типово Кіберспорт

Хочеться почути ваші думки..
mak. зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 09:30 #54301   #2
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Кіберспорт це більше розвага .Для мене займатись спортом це давати певну фізи4ну нагрузку на тіло.
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 09:38 #54306   #4
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Цитата:
Допис від freeman
ага... як в шахматах
Вот шахмати це кіберспорт В кіберспорті якшо не думаєш то ти полюбому програв
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 14:05 #54357   #5
Kija
Banned
Типово

Кіберспорт - це спорт для слабаків
Kija зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 15:43 #54388   #6
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

недуже згыдний з Kija хоча й неважаю комп ігри спортом. це розвага і небільше. (для когось бізнес)
Dao зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 18:28 #54407   #7
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Dao
недуже згыдний з Kija хоча й неважаю комп ігри спортом. це розвага і небільше. (для когось бізнес)
Я не вважаю що ті хто граються за компом слабаки, я вважаю що слабаки ті хто вважають ігри за компом спортом.
Kija зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 18:35 #54408   #8
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

А я думаю слабак це той хто розказав 2 дівкам на секс і одна зних сидить без діла і хто знає 4и другій понравилось .Якшо це вопше не порося4ий гон
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 18:45 #54410   #9
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від K12L3R
А я думаю слабак це той хто розказав 2 дівкам на секс і одна зних сидить без діла і хто знає 4и другій понравилось .Якшо це вопше не порося4ий гон
Хлопче коли проживеш змоє то зрозумієш що в переважній більшості їм і розказувати не треба, самі предлагають. А якщо цим чи ти пробував це чи ні вимірюється слабак ти чи ні то виходить що з нас двох слабак це точно не я. І якщо б ти читав уважніше пости то б побачив що не цікаво було не їй а мені, бо я як кожен нормальний пацан думаю в моїй ситуації акцентував свою увагу на тій яка більше подобалася, а друга тоді просто починає навісати. От попробуєш тоді скажеш.
Kija зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 18:55 #54411   #10
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Та ти я ба4у вопше Казанова серйозний (аж самі предлагають)" Хлопче коли проживеш змоє то зрозумієш"-не нада пантувати, і тим більше мене в4ити. А на рахунок слабаків то ти уважніше про4итай свою теорію (Я вважаю що ті хто граються за компом слабаки).В тебе явно покалі4ене представлення хто такі слабаки
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 19:01 #54412   #11
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від K12L3R
Та ти я ба4у вопше Казанова серйозний (аж самі предлагають)" Хлопче коли проживеш змоє то зрозумієш"-не нада пантувати, і тим більше мене в4ити. А на рахунок слабаків то ти уважніше про4итай свою теорію (Я вважаю що ті хто граються за компом слабаки).В тебе явно покалі4ене представлення хто такі слабаки
В теорії виникла маленька помилка думаю по тексту ти і сам міг здогадатись, тепер вже правильно. А щодо того що тебе вчити, то по-перше я цього не робив, а по-друге ти що пробував?
Kija зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 19:14 #54413   #12
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Цитата:
Допис від K12L3R
Та ти я ба4у вопше Казанова серйозний (аж самі предлагають)" Хлопче коли проживеш змоє то зрозумієш"-не нада пантувати, і тим більше мене в4ити. А на рахунок слабаків то ти уважніше про4итай свою теорію (Я вважаю що ті хто граються за компом слабаки).В тебе явно покалі4ене представлення хто такі слабаки
В теорії виникла маленька помилка думаю по тексту ти і сам міг здогадатись, тепер вже правильно. А щодо того що тебе вчити, то по-перше я цього не робив, а по-друге ти що пробував?
Сексу у трьох в мене не було(4есати як хлопці з Волині я не буду).Мені і з одною тьолкою нормально.Але якшо я би прожив стільки ,скільки один хлопака з волині, то напевно на мене би дів4ата самі б вішались ,(деколи навіть по 2 на раз) але не, в нас на Україні з сексом не так всьо як в порнухах, в нас одна сидить тупо і дивиться (слоникслоникслоник тоді вопше вона нада),а друга просто дивиться (бо вона тобі більше подобається).
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 19:23 #54414   #13
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від K12L3R
Сексу у трьох в мене не було(4есати як хлопці з Волині я не буду).Мені і з одною тьолкою нормально.Але якшо я би прожив стільки ,скільки один хлопака з волині, то напевно на мене би дів4ата самі б вішались ,(деколи навіть по 2 на раз) але не, в нас на Україні з сексом не так всьо як в порнухах, в нас одна сидить тупо і дивиться (слоникслоникслоник тоді вопше вона нада),а друга просто дивиться (бо вона тобі більше подобається).
Заповни поки в тебе дівчата будуть "тьолками" то ти радуйся що хоч одна з тих коровок погодилася тобі дати. А в переважної більшості дорослих людей є дівчата з якими вони це роблять. А на рахунок гона то я готовий поспорити для прикладу хочаб на кабак з нормальною поляною.
Kija зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 19:35 #54415   #14
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

В сексі я надаю перевагу якості ,а не кількості .Може ти там в себе на Волині і загинаєш якихось корів 4и гібонів ,може ти і в натурі загинаєш зразу по 2 штуки мені якшо 4есно пох..А на рахунок кабака то як ти собі це уявляєш( ти як доросла людина приводиш двох дів4ат з якими ти це робиш І вони мені кажуть шо ти внатурі це з ними робив, а потім ти мені ставиш нормальну поляну шоб я повірив )
Каро4е Дзязя тема вопше кіберспорт , а в нас на4инається кіберпонт
K12L3R зараз поза форумом  
Старий 06.05.2005, 21:09 #54420   #15
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

хлопці....трохи від теми віддалились а?
kapoeira зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:09.