Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2012, 16:59 #1859582   #561
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

ех, дуже складна тема зачіплена
ті хто кажуть шо чорні в нас нагліють - поїдьте в США, і ви поймете шо тут вони ше адекватні і спокійні....
я не кажу шо вони мають нагліти і це добре, просто не так у нас все тут погано.
і як не крути , але їх в світі більше, і скоро буде ше більше.... і нічого ви з цим не зробите... через 25 років в Європі вже не будуть народжуватись чисто білі люди... все будуть мішані, з неграми/арабами/індусами...

це печально...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 17:06 #1859587   #562
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ех, дуже складна тема зачіплена
ті хто кажуть шо чорні в нас нагліють - поїдьте в США, і ви поймете шо тут вони ше адекватні і спокійні....
я не кажу шо вони мають нагліти і це добре, просто не так у нас все тут погано.
і як не крути , але їх в світі більше, і скоро буде ше більше.... і нічого ви з цим не зробите... через 25 років в Європі вже не будуть народжуватись чисто білі люди... все будуть мішані, з неграми/арабами/індусами...

це печально...
Цитата просто не так у нас все тут погано
але не все так добре ) Як казав років тому півтора на форумі тодішнім пацифістам та толрантним які вже на форуми пишіть зовсім протилежне дотішнім своїм поглядам , та позиції відносно негрів в нашому місті. Я казав що так буде і ви ще колись подивитесь по інакшому. Так і стається )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 18:35 #1859633   #563
Thunderbolt
Активний учасник
Cool Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
і як не крути , але їх в світі більше, і скоро буде ше більше.... і нічого ви з цим не зробите... через 25 років в Європі вже не будуть народжуватись чисто білі люди... все будуть мішані, з неграми/арабами/індусами...

це печально...
Очень песимістично Та вроді, з географії відомо, що європеоїдна раса найбільша..
Змішане населення, яке є зараз, хіба якесь нещасне чи що? Наприклад в Мексиці більша половина населення метиси невже вони жаліють що на світ народилися))?. Хоча я не думаю між расові шлюби набудуть масового характеру
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 18:58 #1859648   #564
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Відмітилися

Расизм в Тернополі - репортаж по ТСН
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:00 #1859652   #565
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

при чому виходить так що постраждали культурні україномовні негри
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:08 #1859660   #566
yge0607
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

а хто ті "дівки" що за них то все сталося, може хто знає їх ?
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:13 #1859664   #567
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

По айнс+айнс щойно показували того негра, який на задньому плані фото засвітився. Говорив українською, але так жалібно, чуть не плакав, казав що в бійці участі не брав, і взагалі його там не було, але через цю статтю тепер всі його називають мавпою. Трохи з емоціями переграв помоєму, але фотка там дійсно лєва.

А ще, фото і стаття засвітилися не тільки у Франції, репортаж був навіть на CNN.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:25 #1859672   #568
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ще, фото і стаття засвітилися не тільки у Франції, репортаж був навіть на CNN.
http://edition.cnn.com/search/?query...ue&sortBy=date
нема поки ніц

Додано через 44 секунды
бляха! саймон! поміняй аватар!

Востаннє редагував riznyk: 30.01.2012 о 19:25. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:35 #1859683   #569
mishatess
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

ну правильно. нашо на афроамерикосів наїжжати, якщо самі ноги розставляємо? ніби що силоміць цим заставляють займатися? ні. хочеться грошиків, може перспективи шлюбу, може задоволення. бо потім кажуть, в них довший, грубший і коричневий, не такий як то в наших хлопів.. он вже на каналах обговорюють ті проблеми, в газеті місцевій вліпили картинку де наша дівка разом з мавпою позують. негри дуже обідились, що їх мавпами називають і кажут подадуть на суд на ту нашу газетку. вони як правило по одинці ходят вдень, ввечірі потроє-четверо, вночі може купками. напевно теж бояться щоб не відмастили.. ми б себе тоже так поводили в тій Нігерії чи ще де....
mishatess зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:42 #1859689   #570
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

на ФБ тільки-шо написав: по одній газеті світ побачив, що в Україні лютує расизм - ключова фраза останнього тижня
і все би нічого, але якщо вдуматись, то, якщо расизм - це диференціація по расовій чи національній/територіальній ознаці, то нас тепер будуть диференціювати як расистів, що автоматично робить всіх, хто звинувачує українців/тернополян в расизмі, расистами
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:42 #1859690   #571
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

на ФБ тільки-шо написав: по одній газеті світ побачив, що в Україні лютує расизм - ключова фраза останнього тижня
і все би нічого, але якщо вдуматись, то, якщо расизм - це диференціація по расовій чи національній/територіальній ознаці, то нас тепер будуть диференціювати як расистів, що автоматично робить всіх, хто звинувачує українців/тернополян в расизмі, расистами
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:51 #1859698   #572
mishatess
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

ну да. щось типу того.

диференціація поняття розтяжиме.

хтось каже на біле чорне, а хтось на чорне біле.

а хтось ніц не каже а зразу в голову. от тобі і расизм
mishatess зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 19:55 #1859706   #573
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

є робоча силка на статтю? Цікаво глянути шо понаписували.
А то на попередніх сторінках лінк не працює вже.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 20:09 #1859717   #574
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

зато тепер будуть знати таке місто як Тернопіль, і не будуть плутати з Чорнобиль...

невчасно якось то всьо, ото тільки думав їхать влітку закордон вчитись, і шо я буду казати шо я з Тернополя - на мене будуть тицяти пальцем і кричати шо я расист. отакої.

і то всьо через якогось інтелектуала з нової тернопільської газети.

ось доречі ссилка на нову статтю на рахунок цього.

http://www.0352.com.ua/article/112291
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 20:19 #1859729   #575
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
невчасно якось то всьо, ото тільки думав їхать влітку закордон вчитись, і шо я буду казати шо я з Тернополя - на мене будуть тицяти пальцем і кричати шо я расист. отакої.

і то всьо через якогось інтелектуала з нової тернопільської газети.
ну то тепер зможеш цитувати мене і звинувачувати у расизмі вже їх
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 20:29 #1859746   #576
yge0607
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

недурно вони так люблять наших
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 20:41 #1859752   #577
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
http://edition.cnn.com/search/?query...ue&sortBy=date
нема поки ніц
http://ireport.cnn.com/docs/DOC-7372...feeds%2Flatest
MALINA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 20:57 #1859771   #578
dreed
 
Аватар для dreed
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Ви шановні захисники темношкірих не розпинайтесь тутечки! Краще гляньте ширше і побачите куда привела (і це тільки початок) Америку і Європу , так сказати цивілізований світ, оці -- толерантність, політкоректність і т д , які ви пропогандуєте. Поїдьте в великі міста Європи , подивіться як там толерантні і виховані європейці зживаються з братами нашими меншими, які ще до не давна були там на “птичих правах”. Якщо немаєте можливості , або бажання то я вам скажу , вони незнають куда від того "щастя" дітися, оскільки вбільшості своїй темношкірі брати ніде не працюють , живуть на допомогу одночасно приторговуючи зброєю і наркотою, а в перерві між тим плодяться , грабують і вбивають. Такщо з ними потрібно поводитись відповідно, оскільки толерантність і поміркованість сприймається ними -- як слабість! От вони і нагліють , і беруть своє , і не зупиняться. А згадайте декілька випадків погромів які відбувались в столицях Європейських країн темношкірими, за те що їхні одноплемінці загинули чи то в перестрілці чи то при втечі від поліцейських. От нехороші поліцейські , погнались ні з того ні з сього за бідним негром , який 5 хв тому грабував крамницю чи торгував наркотою, ще й відстрілювався.
У них є первісна тваринна сила і краще розвинені інстинкти , цим вони беруть верх, в тому числі і над нашими жінками та дівчатами , як по Фрейду. Жінка (самка) підсвідомо на рівні тих же інстинктів шукає сильного самця для свого приплоду. Природою закладено що такий самець надійний захисник і хороший мисливець. Подивіться на більшість відомих темношкірих в світі ! Хто вони, чим прославились ? Якщо не спортсмени то музиканти , співаки -- тобто мисливці і виконувачі ритуальних танців-співів навколо вогнища. Правда в теперішньому світі основна зброя виживання це інтелект , тому деяких самок , які більш розвинені збуджує в чоловіках- розум. Чим людина відрізняється від тварини? Тим, що крім інстинктів вона керується інтелектом. І в кожній людині є певне співвідношення інтелекту до інстинкту . І як правило чим більше в людини в голові мізок , тим менше агресії та не контрольованих дій. В негроїдної раси це співвідношення інше , скільки науковців чи винахідників серед них ? Мізерна кількість, порівняно у співвідношенні до загальної кількості популяції.
Я не закликаю що їх треба “мочить в сортире” без причин і не вважаю їх “обсосами, отбросами “, але потрібно адекватно реагувати на їхню агресію і не “попускати” , а краще б жили вони б на своїй землі і не тикались по світі . Колоніальний устрій найбільш вигідний і ефективний в цьому плані , причому для всіх сторін, але глобалізацію не зупиниш , тому маємо що маємо.
Висновок: Стаття заставляє замислитись тих хто ще не задумався, хоча сама газета ИМХО – “Pulp Fiction”.
А по факту : Негри вони такі , а самка –ТП (тупа п*зда).
dreed зараз поза форумом  
Подякували 15:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
gender (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 21:05 #1859776   #579
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Про фігню балакаєте, в Тернополі вот вода дорожчати буде...Чи про що то я?

Sargon зараз поза форумом  
Подякували 2:
antidot (30.01.2012), yge0607 (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 21:11 #1859781   #580
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

на лєпрі коментар до цього посилання http://kp.ru/daily/25825.5/2802684/
Цитата Эти идиоты думают, что если не называть крыс крысами и не травить их, те окультурятся и будут есть сыр с ножом и вилкой. Однако в благодатных условиях эти твари расплодятся в таких масштабах, что сожрут всё вокруг, оставив лишь помойки и пустыню.
Чуркобесы бегут из своих мусульманских помойных стран в чистую и сытую Европу за лучшей жизнью, при этом всеми силами превращают её в свою родину. Можно подумать Аллах будет им вечно бабки давать, заставляя белых горбатиться на их социальные пособия.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:08.