Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 19:24 #1972530   #61
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Рішай сама, Я округлив сумму до 200грн.
5 ящиків плюс послуги доставки потягнуть десь на 170 - 180 грн. залишок я кину на рахунок.
Судячи з усього , пропозиції щодо розміщення акційних скриньок повинні поступити найближчим часом.

Одну скриньку попросив розмістити в них центр реабілітації дітей-інвалідів. Мене це ,чесно кажучи , шокувало: я не очікувала що люди, які самі потребують допомоги - пропонуватимуть її мені. Це дійсно , в таких людей є чому повчитися : і оптимізму , і милосердю.

Хто має пропозиції по розміщенню скриньок - пропонуйте. Якщо збір йтиме жвавіше, то докупимо ще, можливо братиму трохи дорожчі, якщо ці виявляться надто слабенькими.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А розмір скриньок по цьому посиланню буде добрий, чи це просто посилання на продавця? Бо, як на мене, то малуваті скриньки за розміром.
Я виходила з того, що ціна прийнятна - 30 грн. В мене дві скриньки такі http://kiev.podstavki.kr.ua/ з 3 мм акрилу з замочками . я їх брала по 67 грн., тепер їх ціна 150 грн. різниця відчутна.
Є ще варіант, що хтось із форумчан візьметься виготовити такі, як треба. ( тільки не із скла). Поки я не віддала другої скриньки можу принести її показати наочно.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg big_141.jpg (14.1 КБ, 0 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 24.06.2012 о 23:08. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 19:47 #1972547   #62
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Є ще варіант, що хтось із форумчан візьметься виготовити такі, як треба. ( тільки не із скла). Поки я не віддала другої скриньки можу принести її показати наочно.
Можливо, дійсно в кого є залишки акрилового листа змогли б зробити скриньки (хоча б декілька). Люди, які займаються рекламою (зовнішньою в т.ч.) повинні бути присутні на форумі. Бо скриньку розміром 17Х10Х7 см. якось тяжко навіть скринькою назвати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 20:36 #1972576   #63
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Народ, може створіть ще кошельки Webmoney. Думаю комусь та й зручно буде так перекинуть гроші.
espert зараз поза форумом  
Подякували 2:
Носоріг (25.06.2012), Іра (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 13:18 #1972993   #64
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Ір, а в самій консультації можна поставити?
Я думаю, що деякі вагітні тільки "за", щоб долучитись до такої акції.
А ще ввечері на вихідних, в парках гуляє дуже багато сімей, якщо б були скриньки і волонтери, а також якийсь журнал для запису пожертв щоб люди не лякались, то можна було б назбирати теж трохи
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (27.12.2012), pberit (25.06.2012), Іра (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 14:49 #1973040   #65
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

А по церквах не пробували ходити і там збирати кошти у священників(по ідеї і релігії вони повинні дати якісь кошти на милосердя), а також залишити там скриньки??? А то переважно ходять збирають на храми - а це буде навпаки.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 15:25 #1973066   #66
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А по церквах не пробували ходити і там збирати кошти у священників(по ідеї і релігії вони повинні дати якісь кошти на милосердя), а також залишити там скриньки??? А то переважно ходять збирають на храми - а це буде навпаки.
В принципі цікаво взнати що на таке б відповіли священники! Ніколи не чув і не бачив щоб церкви збирали гроші на якусь благодійну справу...Ну крім пожертв на саму церкву...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 17:11 #1973145   #67
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Для тих, хто, можливо , поповнював рахунок в період з 23.06 по 25.06 включно, Приват 24 поки що видає :
"в данный момент на интернет банке “приват24” ведутся регламентные *******работы, бла-бла-бла.... Приносим свои извинения за *доставленные **неудобства "
Підіб"ю підсумок ввечері.

Дві скриньки, які в мене були вже розміщені :
1. Продуктовий магазин в Гаях.
2. Центр реабілітації дітей-інвалідів на вул. Федьковича.

Досягнута попередня домовленість про встановлення скриньки на дитячих атракціонах на Театральному майдані.
Проблема стала в наявності самих скриньок. Думаю, що в найближчі дні вирішимо чи закупляти ,чи робити самостійно, чи Бог пошле.

Що стосується Бога. Я думаю, що це марна справа : просити в церкви гроші. В мене однокласник має парафію в Хмельницькому , та для того, щоб займатися благочинністю сам реєстрував благодійну організацію.

Чи можна розмістити скриньку в жіночій консультації взнаю 27.06 в середу.

Стосовно збору пожертв в парках, то основна проблема у волонтерах. Хто знає де є такі ініціативні молоді люди, які готові безкоштовно , але ефективно пройтися по "рибним" місцям і ненав"язливо , але результативно зібрати кошти?

На даний момент очікую відповіді від Удару та ТерА. Нажаль сьогодні я вже прогавила робочий час, коли можна було передзвонити. Завтра взнаю.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від espert Переглянути допис
Народ, може створіть ще кошельки Webmoney. Думаю комусь та й зручно буде так перекинуть гроші.
Шановні дописувачі, хто може долучитися і допомогти у створенні такого гаманця? Я в цьому геть нічого не розумію. Потім , якщо будуть надходження, переведем в готівку і покладем не рахунок.

Востаннє редагував Іра: 25.06.2012 о 17:11. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:07 #1973196   #68
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Стосовно збору пожертв в парках, то основна проблема у волонтерах. Хто знає де є такі ініціативні молоді люди, які готові безкоштовно , але ефективно пройтися по "рибним" місцям і ненав"язливо , але результативно зібрати кошти?
В суботу, думаю, міг би на декілька годин вибігти прбігтися по парку Національного Відродження.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:14 #1973199   #69
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Дивно, на форумі є декілька власників та наближених до власників різних закладів. Могли б розмістити по скринці
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:19 #1973202   #70
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис

Підказуйте куди ще можна звернутися.
Тернопільська районна громадська організація «Самодопомога»
Звернутись до пана Семенюка. ВОни возять б/к апарати з Франції в Україну. Але натерпівшись від жадних тернопільських лікарів, вони зараз радше допомагають іншим обласним центрам.
Офіс ЮНЕСКО, службовий вхід Березолю... або хош познайомлю.
Поберу напиши на сторінці...нех не тільки фото викидають )))
http://www.facebook.com/pober.ihor

Пройдись по http://www.facebook.com/sergij.nadal?ref=ts ..кагбе теж доречно, може дасть кому доручення скриньки зробити.
Можна Віктора Шемчука задіяти... http://www.facebook.com/viktor.shemchuk.3
А і зроби сторінку в Фейсбуці... і ми будем лайкати і поширювати... + публічно буш висвітлюватина їхсторінках.... про те хто і як відгукнувся... а партійні босси слідкують за буком...повір __) це не школотні контакти )

Востаннє редагував mZiG: 25.06.2012 о 18:29.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:27 #1973207   #71
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

"Крапки" (Дружба, Центр, Подоляни) можуть розмістити скриньки.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (25.06.2012), Іра (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:31 #1973212   #72
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
"Крапки" (Дружба, Центр, Подоляни) можуть розмістити скриньки.
та хулі скриньки... скажіть, що плата за кожну годину піднімається на 1 грн... в благочинність...
Пласт вон зміг з квасу знімати касу )
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 18:47 #1973230   #73
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
+100грн від мене, тільки шо кинув.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:10 #1973246   #74
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
та хулі скриньки... скажіть, що плата за кожну годину піднімається на 1 грн... в благочинність...
чим ви займаєтесь? хочу вам аналогічну пораду дати
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:30 #1973259   #75
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
чим ви займаєтесь? хочу вам аналогічну пораду дати
Послуг не надаєм. А виробники у нас бідні...не те що Опілля )
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:35 #1973262   #76
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Послуг не надаєм. А виробники у нас бідні...не те що Опілля )
А послуги сильно відрізняються від продукції?
Опілля бідує. Вони по судах винні гроші, але добились розтермінування повернення боргів. Тому вважати, що в них "гроші курі не клюють" є явним перебільшенням.
Зараз взагалі немає легких грошей. У всякому разі я таких знайомих не маю.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Послуг не надаєм. А виробники у нас бідні...не те що Опілля )
А причому тут виробник? просто ціну підніміть реалізаційну на продукцію і покупцю кажіть, що то "на добрі наміри"

Востаннє редагував FortYear: 25.06.2012 о 19:35. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:36 #1973264   #77
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Зараз взагалі немає легких грошей. У всякому разі я таких знайомих не маю.
Попросим Різника наштампувати Абібасок )

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

А причому тут виробник? просто ціну підніміть реалізаційну на продукцію і покупцю кажіть, що то "на добрі наміри"
Ая...
По темі... я з Семенюком зустрівся б... мож французи в ейфорії від Євро би напряглись.

о... і благочинний ярмарок.... кохфе з Фортєром, Покатушки з НЕО, сосіско з Різником.... не ну а чо )

Востаннє редагував mZiG: 25.06.2012 о 19:42. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:37 #1973267   #78
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Попросим Різника наштампувати Абібасок )
Ага... і не буде в нас потім вже Різника...
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 19:59 #1973273   #79
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ага... і не буде в нас потім вже Різника...
Я думаю, що зявилася б інша тема по збору коштів ))))))))))))

Додано через 17 хвилин
Спілкувався з людьми, що мають великий досвід в благочинній та гуманітрній справі нашим лікарням.
Дослівно: "Місяць перед камерами будуть душками, а далі коситимуть бабло по повній і те, що це для малих дітей їм всерівно".
хм...

Востаннє редагував mZiG: 25.06.2012 о 20:00. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 21:36 #1973344   #80
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

25.06
...=Romanio=...100
, хамід 200

Всього: Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід

2 465 грн

Додано через 40 хвилин
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Тернопільська районна громадська організація «Самодопомога»
Звернутись до пана Семенюка. ВОни возять б/к апарати з Франції в Україну. Але натерпівшись від жадних тернопільських лікарів, вони зараз радше допомагають іншим обласним центрам.
З цієї репліки я нічого не зрозуміла. Якщо це стосується теми, то поясни (то нічого, що я на "ти" ?) хто такий Семенюк, самодопомога, французське б\к і т.д.
Цитата Офіс ЮНЕСКО, службовий вхід Березолю... або хош познайомлю.
Буду вдячна за домовленість про зустріч.
Цитата Поберу напиши на сторінці...нех не тільки фото викидають )))
http://www.facebook.com/pober.ihor
Написала
Цитата Пройдись по http://www.facebook.com/sergij.nadal?ref=ts ..кагбе теж доречно, може дасть кому доручення скриньки зробити
.
Не бачу перспективи
Цитата Можна Віктора Шемчука задіяти... http://www.facebook.com/viktor.shemchuk.3
Написала
Цитата А і зроби сторінку в Фейсбуці... і ми будем лайкати і поширювати... + публічно буш висвітлюватина їхсторінках.... про те хто і як відгукнувся... а партійні босси слідкують за буком...повір __) це не школотні контакти )
Можеш взяти на себе організацію і супровід цієї сторінки? Інформацію я надаватиму регулярно телефоном чи електронкою. Я просто ще не розібралася в усіх функціях і можливостях цієї мережі і реально це відбере в мене громадну частину часу.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
В суботу, думаю, міг би на декілька годин вибігти прбігтися по парку Національного Відродження.
Напиши в ПП контактний телефон. Як тільки визначимось з скриньками , видам тобі необхідні документи і проінструктую.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
"Крапки" (Дружба, Центр, Подоляни) можуть розмістити скриньки.
Дякую. Як тільки отримаю нові скриньки , то рознесу разом із супроводжуючими документами, а потім пройдусь і заберу свої екземпляри угоди на розміщення. До кого можна звернутисья з приводу розміщення скриньок в "Кафедрі"?

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Спілкувався з людьми, що мають великий досвід в благочинній та гуманітрній справі нашим лікарням.Дослівно: "Місяць перед камерами будуть душками, а далі коситимуть бабло по повній і те, що це для малих дітей їм всерівно".
В даному конкретному випадку таке не проходить. Цей пологовий обслуговує "вікно життя", я постійно і регулярно там з"являюсь. Розхідним матеріалом апарат фонд зможе забеспечити , тому вправі вимагати, щоб жодних благодійних чи інших внесків за діагностику не бралось, до цього вже я особисто обіцяю прикласти зусилля.

Востаннє редагував Іра: 25.06.2012 о 21:36. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:29.