Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2016, 17:17 #2615958   #1
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Відписуємось про пошук другої половинки
Допомагаємо іншим знайти свою половинку або даємо напутні рекомендації як це зробити

Пишемо повідомлення про пошук та знайомства..


Отже в добру путь ..


https

Востаннє редагував NEXT: 16.02.2016 о 17:34.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 17:19 #2615960   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

День Валентина продовжується.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 17:22 #2615963   #3
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

ФРАЗИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЯК ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ДІВЧИНОЮ

А що Ви будете робити сьогодні ввечері, після того як ми з Вами познайомимося і приємно проведемо час?!
Ви на всіх так дивитеся або тільки на тих, хто сподобався?
Дівчина, а ви тут на відпочинку?! І я теж. А на барабанах ви граєте?! І я не граю. Дивіться скільки у нас з вами спільного!
Вам чоловік потрібен? (“Ні!” – “О, тоді мені саме до вас!”)


Стійте! Це важливо! Хороший коханець потрібен?
Що Ви на мене дивіться так, як ніби у Вас батьки на дачу поїхали?

Як ти думаєш, хто кому більше подобається: я тобі чи ти мені?
Стійте! Ми так задивилися один на одного, що забули познайомитися. Давайте зараз це зробимо
Багатьох вже сьогодні відшила? Я поки тільки трьох. Ну й нахабні ж дівчата пішли.

Можна, я на Вас подивлюся? ..

Здрастуйте, дівчино! Чим більше дивлюся на вас, тим очевидніше стає, що нам треба познайомитися, бо спілкуватися нам буде явно цікаво. Так як же вас звати, дівчина з красивим волоссям і ніжною посмішкою?!
Поговоримо, або продовжуватимемо тільки посміхатися один одному?!
Ви так гарно усміхнулися, що я забув куди йшов. Та й неважливо це тепер. Поруч з вами все одно краще.

Дівчино, Ви вірите в кохання з двадцять восьмого погляду? Я на вас вже так довго дивлюся, що, здається, закохуюся … Та навіть не здається, точно, закохуюся.
Як ви дізналися, що я тут?
Дуже було цікаво, хто з нас ширше усміхнеться.
Давай мінятися, ти мені півкіло свого смутку, а я тобі 300-400 грам своєї радості?


Дівчина, а ви знайомитеся з молодими і симпатичними людьми?
Дівчина, знаєте, що я зараз бачив? Я бачив, як один молодий чоловік тільки що познайомився з дівчиною. І буквально після п’яти хвилин розмови вони спілкувалися так, немов знають один одного 100 років. До речі, знаєте, як молодий чоловік почав розмову. Він сказав: “Знаєте, що я зараз бачив? ..”
Дівчина, вибачте, Вас осколки не зачепило? .. Просто Ви, проходячи, розбили мені серце. Я подумав, раптом я Вас зачепив?

Підходиш, мило посміхаєшся і говориш: “Привіт! Слухай, ми з друзями дослідження проводимо на тему” Яка фраза найбільше підходить для знайомства з такою ефектною дівчиною, як ти … То яка? “Після того як вона пропонує свою фразу, наприклад:” Хау ду ю ду “, кажеш:” Відмінно! Ну тоді хау ду ю ду.
Я вже тут. Так що у тебе залишилося тільки два бажання.
Я в цьому районі вперше. Можете показати, де Ви живете?
Пам’ятаєш мене? Ми з тобою зустрічалися в твоїх снах. Правда, тоді я був в шоломі і на білому коні.

О, Боже! Я думав, що я гей, поки не побачив вас!


Можна мені з Вами пройтися? А то до мене всякі дівчиська пристають, знайомитися намагаються ….
І яке ж це, – відчувати себе найпрекраснішою дівчиною в цьому місті?
Знаєте, я дивлюся на Вас і думаю, як мої майбутні діти будуть питати: “Папа! Папа! Як ти познайомився з мамою? “І я буду згадувати це прекрасну хвилину, коли я побачив Вас.

Востаннє редагував NEXT: 16.02.2016 о 19:57.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 18:28 #2615981   #4
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

NEXT , пікап мастер 99 лвл
Masquerade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (17.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 20:02 #2615998   #5
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
NEXT , пікап мастер 99 лвл
https
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 21:45 #2616021   #6
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
ФРАЗИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЯК ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ДІВЧИНОЮ

А що Ви будете робити сьогодні ввечері, після того як ми з Вами познайомимося і приємно проведемо час?!
Ви на всіх так дивитеся або тільки на тих, хто сподобався?
Дівчина, а ви тут на відпочинку?! І я теж. А на барабанах ви граєте?! І я не граю. Дивіться скільки у нас з вами спільного!
Вам чоловік потрібен? (“Ні!” – “О, тоді мені саме до вас!”)


Стійте! Це важливо! Хороший коханець потрібен?
Що Ви на мене дивіться так, як ніби у Вас батьки на дачу поїхали?

Як ти думаєш, хто кому більше подобається: я тобі чи ти мені?
Стійте! Ми так задивилися один на одного, що забули познайомитися. Давайте зараз це зробимо
Багатьох вже сьогодні відшила? Я поки тільки трьох. Ну й нахабні ж дівчата пішли.

Можна, я на Вас подивлюся? ..

Здрастуйте, дівчино! Чим більше дивлюся на вас, тим очевидніше стає, що нам треба познайомитися, бо спілкуватися нам буде явно цікаво. Так як же вас звати, дівчина з красивим волоссям і ніжною посмішкою?!
Поговоримо, або продовжуватимемо тільки посміхатися один одному?!
Ви так гарно усміхнулися, що я забув куди йшов. Та й неважливо це тепер. Поруч з вами все одно краще.

Дівчино, Ви вірите в кохання з двадцять восьмого погляду? Я на вас вже так довго дивлюся, що, здається, закохуюся … Та навіть не здається, точно, закохуюся.
Як ви дізналися, що я тут?
Дуже було цікаво, хто з нас ширше усміхнеться.
Давай мінятися, ти мені півкіло свого смутку, а я тобі 300-400 грам своєї радості?


Дівчина, а ви знайомитеся з молодими і симпатичними людьми?
Дівчина, знаєте, що я зараз бачив? Я бачив, як один молодий чоловік тільки що познайомився з дівчиною. І буквально після п’яти хвилин розмови вони спілкувалися так, немов знають один одного 100 років. До речі, знаєте, як молодий чоловік почав розмову. Він сказав: “Знаєте, що я зараз бачив? ..”
Дівчина, вибачте, Вас осколки не зачепило? .. Просто Ви, проходячи, розбили мені серце. Я подумав, раптом я Вас зачепив?

Підходиш, мило посміхаєшся і говориш: “Привіт! Слухай, ми з друзями дослідження проводимо на тему” Яка фраза найбільше підходить для знайомства з такою ефектною дівчиною, як ти … То яка? “Після того як вона пропонує свою фразу, наприклад:” Хау ду ю ду “, кажеш:” Відмінно! Ну тоді хау ду ю ду.
Я вже тут. Так що у тебе залишилося тільки два бажання.
Я в цьому районі вперше. Можете показати, де Ви живете?
Пам’ятаєш мене? Ми з тобою зустрічалися в твоїх снах. Правда, тоді я був в шоломі і на білому коні.

О, Боже! Я думав, що я гей, поки не побачив вас!


Можна мені з Вами пройтися? А то до мене всякі дівчиська пристають, знайомитися намагаються ….
І яке ж це, – відчувати себе найпрекраснішою дівчиною в цьому місті?
Знаєте, я дивлюся на Вас і думаю, як мої майбутні діти будуть питати: “Папа! Папа! Як ти познайомився з мамою? “І я буду згадувати це прекрасну хвилину, коли я побачив Вас.
Всі не читала, нерви не витримали.
Але по тих, що осилила, скажу: якщо б хтось до мене звернувся з такими фразочками - послала би цього дибіла відразу.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (17.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 22:03 #2616026   #7
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

некст,ми тебе шукаем) а ти на морозі вічно)))виповзай на каву,піцу)))))))))
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 09:13 #2616067   #8
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
ФРАЗИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЯК ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ДІВЧИНОЮ

А що Ви будете робити сьогодні ввечері, після того як ми з Вами познайомимося і приємно проведемо час?!
Ви на всіх так дивитеся або тільки на тих, хто сподобався?
Дівчина, а ви тут на відпочинку?! І я теж. А на барабанах ви граєте?! І я не граю. Дивіться скільки у нас з вами спільного!
Вам чоловік потрібен? (“Ні!” – “О, тоді мені саме до вас!”)


Стійте! Це важливо! Хороший коханець потрібен?
Що Ви на мене дивіться так, як ніби у Вас батьки на дачу поїхали?

Як ти думаєш, хто кому більше подобається: я тобі чи ти мені?
Стійте! Ми так задивилися один на одного, що забули познайомитися. Давайте зараз це зробимо
Багатьох вже сьогодні відшила? Я поки тільки трьох. Ну й нахабні ж дівчата пішли.

Можна, я на Вас подивлюся? ..

Здрастуйте, дівчино! Чим більше дивлюся на вас, тим очевидніше стає, що нам треба познайомитися, бо спілкуватися нам буде явно цікаво. Так як же вас звати, дівчина з красивим волоссям і ніжною посмішкою?!
Поговоримо, або продовжуватимемо тільки посміхатися один одному?!
Ви так гарно усміхнулися, що я забув куди йшов. Та й неважливо це тепер. Поруч з вами все одно краще.

Дівчино, Ви вірите в кохання з двадцять восьмого погляду? Я на вас вже так довго дивлюся, що, здається, закохуюся … Та навіть не здається, точно, закохуюся.
Як ви дізналися, що я тут?
Дуже було цікаво, хто з нас ширше усміхнеться.
Давай мінятися, ти мені півкіло свого смутку, а я тобі 300-400 грам своєї радості?


Дівчина, а ви знайомитеся з молодими і симпатичними людьми?
Дівчина, знаєте, що я зараз бачив? Я бачив, як один молодий чоловік тільки що познайомився з дівчиною. І буквально після п’яти хвилин розмови вони спілкувалися так, немов знають один одного 100 років. До речі, знаєте, як молодий чоловік почав розмову. Він сказав: “Знаєте, що я зараз бачив? ..”
Дівчина, вибачте, Вас осколки не зачепило? .. Просто Ви, проходячи, розбили мені серце. Я подумав, раптом я Вас зачепив?

Підходиш, мило посміхаєшся і говориш: “Привіт! Слухай, ми з друзями дослідження проводимо на тему” Яка фраза найбільше підходить для знайомства з такою ефектною дівчиною, як ти … То яка? “Після того як вона пропонує свою фразу, наприклад:” Хау ду ю ду “, кажеш:” Відмінно! Ну тоді хау ду ю ду.
Я вже тут. Так що у тебе залишилося тільки два бажання.
Я в цьому районі вперше. Можете показати, де Ви живете?
Пам’ятаєш мене? Ми з тобою зустрічалися в твоїх снах. Правда, тоді я був в шоломі і на білому коні.

О, Боже! Я думав, що я гей, поки не побачив вас!


Можна мені з Вами пройтися? А то до мене всякі дівчиська пристають, знайомитися намагаються ….
І яке ж це, – відчувати себе найпрекраснішою дівчиною в цьому місті?
Знаєте, я дивлюся на Вас і думаю, як мої майбутні діти будуть питати: “Папа! Папа! Як ти познайомився з мамою? “І я буду згадувати це прекрасну хвилину, коли я побачив Вас.
Ніколи не підвалюй з таким тупізмом до дівчат. Це просто кошмар. Нормальна дівчина пошле дуже далеко і ще й подружкам буде розказувати, що б поржати.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (18.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 11:41 #2616103   #9
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

ви всі не шарите, NEXT старався, кольори підбирав, текст копіпастив (а може й перекладав), а ви...

NEXT, нікого не слухай, все правильно, я пробував, все працює!
від себе б ще додам (записуй):

"дівчино, у вас такі красиві зуби! шкода тільки, що так мало..."
"а де ви купили такі тонкі і криві колготки?"
"які у вас гарні ноги! особливо ліва!"

все працює! перевірено!
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
---ANDRE--- (17.02.2016), jurijone (17.02.2016), Trafic (17.02.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 16:10 #2616145   #10
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

некст,для цього є спеціальні ресурси
тут всі вже знають один одного і хто з ким хоче познайомитись -перешкод нема
тому не ганьбись зі своїми примітивними,кумедними порадами
бо прийдуть псевдоальфа-самці,за якими баби табунами бігають щоб покинути і стануть з тебе насміхатись
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 16:58 #2616151   #11
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

шкода автора теми - мало того, що з знайомством проблеми, то ще й діти будуть називати "папа"...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 19:48 #2616200   #12
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Знайомство в інтернеті чи в реальності - що обереш ти?

https

Для успішного знайомства важливо.

Зовнішня презентабельність. Як не крути, але дівчата люблять сильних чоловіків. Не обов’язково накачувати собі мускулатуру, як у Сильвестра Сталлоне (це, до речі, навпаки відштовхує деяких дівчат), але необхідно бути в хорошій фізичній формі. Добре харчуйся, займайся спортом, висипайся, веди здоровий спосіб життя. Дівчина хоче відчувати себе надійно в твоєму суспільстві

Так само важливо мати охайний зовнішній вигляд: чисті черевики, чистий одяг, акуратна зачіска, легкий запах парфумів — все це піде тобі на користь. Створи свій неповторний імідж, який підкреслить твої гідності.

Менше сумнівів! Як познайомитися з дівчиною? Легко — підійти до неї, без коливань і почати якісь дії або, хоча б, привернути її увагу поглядом. Найгірше, що ти можеш зробити, це почати думати «Ой, та вона така гарна, вона мене пошле. А що я їй скажу? А раптом вона заміжня? Ой, та в мене туфлі брудні .. ітд.» Чим більше ти дозволяєш своїм внутрішнім страхам заволодіти тобою, тим менше твої шанси на успіх!

Пам’ятай, дівчата люблять впевнених в собі чоловіків. Навіть, якщо ти отримаєш відмову, що в цьому страшного? Зате ти придбаєш дорогоцінний досвід, який обов’язково допоможе тобі при наступному знайомстві.

Не сприймай відмову, як камінь в твій бік, у дівчини може бути тисяча причин, не залежних від тебе, щоб не починати спілкування. Наприклад, у неї немає часу, вона зайнята, поспішає кудись. Не варто копатися в собі і шукати вади. Думки позитивно в будь-якій ситуації!

Будь собою! Не грай роль мачо чи ще когось. Неприродність поведінки відразу відштовхне дівчину. Будь розкутим, вільним. Якщо ти не сподобався дівчині, то не старайся будь-що-будь домогтися її взаємності — тільки даремно сили витратиш! Просто перейдіть на інший об’єкт.

Погляд і посмішка. Не забувай про притягальної силі твоїх очей. Спілкування добре починати з «інтимного» погляду, тобто погляду, який триває трохи довше, ніж звичайний. Такий прийом підготує дівчину до твого наближенню.

Якщо ж ти різко ввійдеш в її особистий простір і почнеш розмову, то це може налякати дівчину, і вона захоче скоріше від тебе позбутися. Коли дивишся на неї, посміхайся відкритою щирою усмішкою. Це демонструє твою зацікавленість і впевненість. Дивись, як вона реагує на погляд — якщо так само дивиться на тебе, посміхається, значить все відмінно!

Коли підходиш до дівчини, не втручався занадто різко в її особистий простір (зазвичай воно знаходиться на відстані витягнутої руки людини). Якщо ти зробиш це, то такий знак буде розцінений як агресія, тиск. Зупинись на кордоні особистого простору, і поступово скорочувати дистанцію. Не забувай про поставу — тримай спину прямою будь готовий до удару.

Не ховай руки за спиною — це може бути розцінено як прихована загроза. Жестикулює, коли розмовляєш. Якщо не знаєш, куди подіти руки, візьми небудь предмет, наприклад, телефон або сумку

Востаннє редагував NEXT: 17.02.2016 о 20:28.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 08:04 #2616292   #13
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Figna to vse! Tre v VK patsanski tsytaty kydaty i vsi baby vashi!
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 10:23 #2616313   #14
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Figna to vse! Tre v VK patsanski tsytaty kydaty i vsi baby vashi!
як то ??
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 10:38 #2616315   #15
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Для успішного знайомства важливо...
Якийсь дурень безграмотний перекладав.
А так цілком правильно.
Тепер кидай нашому спільному знайомому)
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 11:48 #2616345   #16
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Знайомтва. Пан шукає Пані та Пані шукає Пана

Така блага тема зайшла не у те русло в яке була передбачена зайти ..Все звелось у обговорення недолугих фраз які запропонував автор теми тобто я..

Читати та шукати в інтернеті це одне діло ,а вреальності все по своєму..
Кожна зустріч своєрідна та неповторима..
Тому непотрібно вважати .що автор теми настільки недолугий, щоб це нерозуміти ..

Якщо знаєте кращі варіанти знайомства пропонуйте ..

Як познайомитись та знайти другу половинку у наш час, де всі такі розумні ,що хоч непідходи бо задавлять не питаючи фамілії ...

тому пропонуйте свої варіанти знайомства або якісь мінімальні рекомендації на сайти. або пишіть свої історії ..

Впевнений, шо після вище написаного, ніяка людина з серйозними намірами незахоче написати , що шукає другу половинку в даній темі..

https

Андрій та Наталя( Історія знайомства)

Додано через 16 хвилин
https

Історія номер 2
https

третя Love Story. Максим та Світлана.

https

а якщо цікаво, то інші історії шукайте в Ютубі

Історія знайомства Вікторії та Сергія

https

Востаннє редагував NEXT: 18.02.2016 о 12:11. Причина: Пізніше додано
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:11.