Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Інквізиція Свідків Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2017, 01:43 #2678200   #181
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Ви стверджуєте, що Ісус Христос був духовно мертвим, як і всі люди навколо Нього?
До чого тут мертвий ? Він був зачатий до нового духовного життя (народжений знову для Небесного, перед тим для Земного як благовістили анголи) згори під час свого хрИщення у річці Йордан. ХрИщення і є символом смерті для попереднього способу життя. Знаємо що ХрИстос до 30 років жив звичайним непомітним земним життям і після хрИщення все змінилось- він більше не жив попереднім життям, "вмер" для попереднього (земного) способу життя, бо був народжений до небесного під час хрИщення.

Додано через 4 хвилини
Цитата Відповідаю чітко: я народився від Духа Святого, від Бога, Який є Єгова. Така відповідь Вам зрозуміла?
З цих слів варто вияснити хто такий "Дух Святий" по Вашому, щоб було зрозуміло чи це дух святий Єгови і чи від Єгови Ваше народження з вище ?
А за відповідь я Вам дякую.

Додано через 1 хвилину
Цитата І він відразу буде переможений і знищений.
Але чому в "майбутньому віці", як Ви сказали, перед цим Ви говорили що це буде в "минулому віці" ??? А тут бац і події відбуваються на Землі з народами у "майбутньому віці".

Додано через 27 хвилин
Цитата У Вас є знання про це на власному досвіді? Ви пережили це і можете пояснити?
Можу це пояснити і тільки завдяки Єгові, тут жодної моєї заслуги.
Кожен Свідок Єгови, що пережив це, відповідає ствердно: так. Бо має таке запрошення від Єгови.
Помазанці можуть відповісти ствердно: так.
І якщо б я особисто тобі відповів Новак так, що для тебе зміниться? Ти однаково б ставив це під сумнів, бо мої брати в Христі відповідають: так, а ти їх за це ненавидиш.
Ми власної слави не шукаємо - ми ж не ти.

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 07:52. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 09:02 #2678214   #182
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
До чого тут мертвий ?
До Ваших слів, що Він був народжений згори в той момент, коли христився в Йордані. Отже до народження в якому духовному стані був Ісус (за Вашими уявленнями)? Не народжений, отже мертвий.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
З цих слів варто вияснити хто такий "Дух Святий" по Вашому, щоб було зрозуміло чи це дух святий Єгови і чи від Єгови Ваше народження з вище ?
Ви знаєте іншого Святого Духа?
Я знаю тільки Дух Святий Єгови.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Але чому в "майбутньому віці", як Ви сказали, перед цим Ви говорили що це буде в "минулому віці" ??? А тут бац і події відбуваються на Землі з народами у "майбутньому віці".
Ви плутаєте означення.
Теперішній вік - період до моменту Суду і знищення всіх, хто чинив беззаконня.
Майбутній вік - новий (духовний) період, який настане після Суду і знищення всіх, хто чинив беззаконня.
Тисячолітнє Царювання Ісуса Христа буде в теперішньому віці і воно передуватиме Суду і настанню майбутнього віку.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Кожен Свідок Єгови, що пережив це
Пережив що? Уточніть, будь-ласка.
Мова про якесь особливе переживання?
Про що говорите? Про відчуття і емоції людини, яка щось відчула і на цій підставі зробила висновок, що вона є обраною, особливо, однією із тисяч звичайних християн?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І якщо б я особисто тобі відповів Новак так, що для тебе зміниться? Ти однаково б ставив це під сумнів, бо мої брати в Христі відповідають: так, а ти їх за це ненавидиш.
Кого я ненавиджу? Ви марите?
В чому моя ненависть до Вас чи до Ваших братів?
Я бажаю вам всім спасіння із лабет людського обману, щоб ви пізнали Правду, прийняли Ісуса Христа і перейшли від смерті до життя, народившись згори. Щоб прийняли те, заради чого приходив і страждав Ісус Христос, не знехтували великим Божим дарунком, який дається кожному, хто вірує в Ісуса Христа, Божим спасінням.
Ви ж вірите в вигадки про різні види спасіння, вірите людям, які почали із неправди, знехтувавши словами Ісуса Христа і проповідували кінець світу, замість прийняти і проповідувати Ісуса Христа.
Вони самі не прийняли і вас не допускають.
А Ісус вчив просто: або ти залишаєшся в цьому світі і гинеш разом із ним, або хапаєшся за Боже спасіння і входиш в Царство Боже. Все. Або залишаєшся мертвим, або приймаєш від Бога народження згори, ПО ВІРІ в Божу обіцянку. І тим, хто вірить Богу, Він дає обіцяне.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 11:14 #2678233   #183
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Отже до народження в якому духовному стані був Ісус (за Вашими уявленнями)? Не народжений, отже мертвий.
Такий як Адам до гріха.

Додано через 42 секунды
Цитата Я знаю тільки Дух Святий Єгови.
А я дух святий, що належить Єгові.

Додано через 3 хвилини
Цитата Майбутній вік - новий (духовний) період, який настане після Суду і знищення всіх, хто чинив беззаконня.
То в якому періоді відбувається події з народами на Землі, про які я Вас питав: в минулому віці, чи в майбутньому віці ???

Додано через 7 хвилин
Цитата Про відчуття і емоції людини, яка щось відчула і на цій підставі зробила висновок, що вона є обраною, особливо, однією із тисяч звичайних християн?
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...BD%208%3A14-17

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 11:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 11:54 #2678244   #184
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Такий як Адам до гріха.
Від Кого народився Адам? Від людини чи від Бога?
І ще:
Може Адам існував ще перед своїм народженням?
Може Його ім"я Логос і він створив усе видиме і невидиме?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А я дух святий, що належить Єгові
Ми ж не в слова бавимося?
Я говорю про Утішителя і Вчителя, Духа Святого, Який прийшов на місце Ісуса Христа і Який навчає та будує Церкву, спільноту всіх віруючих в Ісуса Христа, які прийняли Його і народилися згори.
А ще Він кличе грішників до навернення.
В Церкві Він уділяє духовні дари віруючим, кожному зосібна, як Йому (Духу Святому) угодно.
У цьому всьому Він, як і Ісус Христос, виконує волю Єгови.




Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То в якому періоді відбувається події з народами на Землі, про які я Вас питав: в минулому віці, чи в майбутньому віці ???
Мені потрібно Вам схему намалювати? Пряму лінію, де є точка часу Х, яка знаменуватиме Суд і настання майбутнього віку (Царство Божого), де вже не буде ні зла ні спокус.
Далі відкласти вліво 1000 років, де, в теперрішньому віці, має прийти і відбутися 1000-літнє Царювання Ісуса Христа, яке почнеться з першим воскресінням із мертвих. Далі відкласти вліво якусь кількість років (якої не знає ніхто, окрім Бога), де в даний момент існуємо ми.
Ну а вправо від точки Х - це період вічного Царства Божого, яке уготовлене Богом всім, хто прийняв Ісуса Христа і народився від Бога.
Потрібно малювати цю символічну лінію подій?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...BD%208%3A14-17
14 Адже всі, кого веде Божий дух, справді є синами Бога.+ 15 Ви отримали не дух рабства, який знову викликає страх, а дух усиновлення, що й спонукує нас вигукувати: «А́вва*, Батьку!»

Учень, Ви не отримали Божого Духу, я правильно Вас розумію?
Ви і далі занходитеся у дусі рабства цього світу і Ваш дух не вигукує до Єгови «А́вва, Батьку!»?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 12:48 #2678246   #185
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата виконує волю Єгови.
Не Дух Святий виконує Волю Єгови, а Єгова виконує свою Волю духом святим.

Додано через 57 секунд
Цитата Від Кого народився Адам?
Від Того від Кого Ісус Христос.

Додано через 3 хвилини
Цитата Потрібно малювати цю символічну лінію подій?
Тобто коли закінчиться 1000 років, коли Сатана буде випущений на короткий час- цей короткий час Ви до чого відносите ???
До:
1) "минулого віку";
2) "майбутнього віку";
3) ні до того, ні до того ???

Додано через 3 хвилини
Цитата Учень, Ви не отримали Божого Духу, я правильно Вас розумію?
У нас всі, незалежно від надії, отримали Божого святого духа, керуються духом Єгови. Чому я маю бути виключенням ???
Так що майже правильно Ви розумієте, але Ви не можете з цим змиритись, бо Ви вважаєте себе особливим. Ну що ш поробиш вчіться скромності, а для цього керуйтесь духом Єгови, а не плотським духом, який хвалиться!!!

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 12:56. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 15:31 #2678277   #186
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не Дух Святий виконує Волю Єгови, а Єгова виконує свою Волю духом святим.
Я звик до Біблійних тверджень і Біблійного розуміння.
Цитата 26 Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив.
(Iван.14:26)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Від Того від Кого Ісус Христос.
Адам народився духовно мертвим? Йому потрібно було ще раз духовно народитися?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто коли закінчиться 1000 років, коли Сатана буде випущений на короткий час- цей короткий час Ви до чого відносите ???
До:
1) "минулого віку";
Ясна річ, що до віку теперішнього (земного), бо вік майбутній почнеться після Суду і знищення всіх, хто чинив беззаконня.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені потрібно Вам схему намалювати? Пряму лінію, де є точка часу Х, яка знаменуватиме Суд і настання майбутнього віку (Царство Божого), де вже не буде ні зла ні спокус.
Далі відкласти вліво 1000 років, де, в теперішньому віці...


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У нас всі, незалежно від надії, отримали Божого святого духа, керуються духом Єгови. Чому я маю бути виключенням ???
Ну то ви всі є тими, про кого сказано в оцих словах?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Допис від Ychen


http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...BD%208%3A14-17
14 Адже всі, кого веде Божий дух, справді є синами Бога.+ 15 Ви отримали не дух рабства, який знову викликає страх, а дух усиновлення, що й спонукує нас вигукувати: «А́вва*, Батьку!»
Так чи ні?



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Так що майже правильно Ви розумієте, але Ви не можете з цим змиритись, бо Ви вважаєте себе особливим. Ну що ш поробиш вчіться скромності, а для цього керуйтесь духом Єгови, а не плотським духом, який хвалиться!!!
Я не є особливим. Я не хвалюся собою, а лише Ісусом Христом.
Тут є ті, що хваляться і називають себе найкращими людьми на Землі.
Ось, почитайте:
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Так Новаку, як групу людей, кращих вам не знайти. Що не зрозумілого?
Впізнаєте брата Вітяба?! )))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 16:15 #2678282   #187
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Я звик до Біблійних тверджень і Біблійного розуміння.
А я звик до точного Біблійного розуміння:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2014%3A26

Додано через 57 секунд
Цитата Адам народився духовно мертвим? Йому потрібно було ще раз духовно народитися?
Ні, бо він мав жити на Землі вічно.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ясна річ, що до віку теперішнього (земного), бо вік майбутній почнеться після Суду і знищення всіх, хто чинив беззаконня.
Тобто 1000 років і короткий час після цього Ви відносите до теперішнього віку? А можна це якось підтвердити з Біблії ???

Додано через 4 хвилини
Цитата Далі відкласти вліво 1000 років, де, в теперішньому віці...
Як це можна відкласти вліво? Коли Біблія каже, що коли закінчиться 1000 років, настане цей короткий час, а це значить вправо.

Додано через 1 хвилину
Цитата Пряму лінію, де є точка часу Х, яка знаменуватиме Суд і настання майбутнього віку (Царство Божого)
І Ваші слова також це підтверджують.А це значить що в віці майбутньому події відбуваються на Землі.

Додано через 1 хвилину
Цитата 14 Адже всі, кого веде Божий дух, справді є синами Бога.+ 15 Ви отримали не дух рабства, який знову викликає страх, а дух усиновлення, що й спонукує нас вигукувати: «А́вва*, Батьку!»
Тут говориться про неземне (позаземне), тобто небесне.

Додано через 1 хвилину
Цитата Допис від Vityab
--Так Новаку, як групу людей, кращих вам не знайти. Що не зрозумілого?
Тут говориться про групу людей, а Ви вихваляєте себе особисто, а це не дух Христів і не дух Божий, а плотський дух.

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 16:33. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 19:42 #2678339   #188
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні, бо він мав жити на Землі вічно.
Ну, тоді, якщо Ви прирівнюєте Ісуса до Адама, то Ісус також не мав потреби у народженні згори.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Як це можна відкласти вліво? Коли Біблія каже, що коли закінчиться 1000 років, настане цей короткий час, а це значить вправо.
Вліво від Суду, від вічного зничення зла і його носіїв.
Після Суду і зничення зла почнеться "вік майбутній", а до того моменту буде тривати "вік теперішній".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто 1000 років і короткий час після цього Ви відносите до теперішнього віку? А можна це якось підтвердити з Біблії ???
Можна. Якщо потрібно наведу цитати з Об"явлення.
Потрібно?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тут говориться про неземне (позаземне), тобто небесне.
Ви є тою людиною, яка отримала Дух усиновлення замість духу рабства і тепер ним, цим духом кличете до Бога "Авва, Тато!" ?
Невже так тяжко відповісти на це запитання? Я пам"ятаю день коли це сталося в моєму житті, а Ви?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тут говориться про групу людей, а Ви вихваляєте себе особисто
Де я вихваляюся і чим? )))
І друге: у вас що, збір найкращий (на Землі), а його члени зокрема ні? Це вже порушення правил математики )))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 21:13 #2678363   #189
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Ну, тоді, якщо Ви прирівнюєте Ісуса до Адама, то Ісус також не мав потреби у народженні згори.
Ісус не мав, а людство для спасіння мало. А ще важливіше що цим мало бути знято докір і сумнів відносно Суверенітету Єгови у Всесвіті.

Додано через 1 хвилину
Цитата Невже так тяжко відповісти на це запитання?
Ні не тяжко.

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 21:13. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 21:34 #2678371   #190
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ісус не мав
Тоді що означає ця Ваша фраза:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Він був зачатий до нового духовного життя (народжений знову для Небесного, перед тим для Земного як благовістили анголи) згори під час свого хрИщення у річці Йордан.
То Ісус був народжений знову? А перед народженням був ненароджений, себто духовно відділений від Отця?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні не тяжко.
Чого встидаєтеся?
Я не соромлюся благодаті Божої, яка дарована мені в Ісусі Христі. Бо я був мертвий, нікчемний, приречений, але Бог, по Його величезній милості, підняв мене, хоча я на це не заслуговував. І не заслуговую. І ніколи не буду заслуговувати. Він оживив мене, народивши знову.
Не я народив себе, а Він народив. Чим тут хвалитися, окрім Бога милуючого, Який рятує грішників?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2017, 21:42 #2678373   #191
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Я пам"ятаю день коли це сталося в моєму житті, а Ви?
Розкажіть як це сталось.

Додано через 2 хвилини
Цитата А перед народженням був ненароджений, себто духовно відділений від Отця?
Він був сином Людським- земним.

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2017 о 21:42. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 07:57 #2678404   #192
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Розкажіть як це сталось.
Вам? Для чого? Що Вам дадуть слова?
Що Вам дає, описаний на словах, епізод із сотником Корнилієм? Можете пояснити що Вам дало прочитання про той випадок?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Він був сином Людським- земним.
Ісус до хрищення не був Божим Сином?
Вас так навчили чи Ви самі десь це прочитали?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 12:01 #2678441   #193
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Ісус до хрищення не був Божим Сином?
А Адам без хрищення не був Божим Сином???

Додано через 49 секунд
Цитата Що Вам дає, описаний на словах, епізод із сотником Корнилієм?
Я Вас запитую не про Корнилія, а про Новака.

Востаннє редагував Ychen: 15.02.2017 о 12:01. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 12:25 #2678448   #194
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Адам без хрищення не був Божим Сином???
Чому Ви відповідаєте запитанням на запитання? Це ж Ви виклали тут архіоткровення ваших керівників про те, що Ісусу Христу потрібно було народитися згори і це відбулося під час хрищення в Йордані. Це Ви, продовжуючи цю думку, переказали їх слова про те, що Ісу, до хрищення, був звичайною людиною.
Коли я спробував уточнити у Вас що Ви маєте на увазі то почалося: спочатку виявилося що не зовсім звичайною людиною (як ми), а таким як Адам до гріхопадіння. Тепер, коли я спитав Вас чи потрібно було Адаму додаткове народження від Бога після того, як Бог створив Адама, Ви починаєте відповідати питаннями на питання.
Вам нема що сказати?
Заплуталися у вченні ваших керівників?
Верніться до простоти Біблійного вчення.
Зосередтеся на тому, як Біблія описує Ісуса Христа.
Там чітко видно, що ніякого "духовного народження" Він не потребував, оскільки Він є Однородженим Божим Сином, Творцем Всесвіту, який прийняв тіло людини, щоб явити нам всім Отця у слові та ділах Правди.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я Вас запитую не про Корнилія, а про Новака.
Що Вам дасть відповідь Новака, якщо Ви не розумієте описаного в Біблії випадку з Корнилієм?

Востаннє редагував Новак: 15.02.2017 о 12:25. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 13:13 #2678461   #195
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Що Вам дасть відповідь Новака, якщо Ви не розумієте описаного в Біблії випадку з Корнилієм?
Добре, хвалько, поясніть про Корнилія.

Додано через 10 хвилин
Цитата що Ісусу Христу потрібно було народитися згори і це відбулося під час хрищення в Йордані.
Тепер зрозуміли чому ми говоримо про різне з Вами народження? Бо я Вам кажу про таке народження знову, яким народився Ісус, ставши Христом при такому народженні.
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...#h=7:162-9:572

Додано через 4 хвилини
Цитата Не я народив себе, а Він народив. Чим тут хвалитися, окрім Бога милуючого, Який рятує грішників?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/2009240

Востаннє редагував Ychen: 15.02.2017 о 13:42. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 14:59 #2678493   #196
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Добре, хвалько, поясніть про Корнилія.
Я не повинен Вам щось пояснювати, чи випадок з Корнилієм чи з ефіопським вельможею чи з трьома тисячами людей, які слухали проповідь Петра і в один день навернулися під дією Духа Святого, охристилися і прийняли дарунок нового життя.
Невже Вам не пояснили в організації ази християнського вчення?
Що "в Адамі всі померли і позбавлені Божої присутності".
Що з того часу кожна людина народжується духовно мертвою.
Що спасіння принесене нам Ісусом Христом, Який прийшов щоб визволити нас від полону гріха і смерті.
Що, кожен, хто вірує в Ісуса Христа, Його Жертву і воскресіння, той отримує від Бога нове народження, переходить від смерті до життя.
Це ази Євангелії Ісуса Христа, з цього все починається.
Тому, Ви або далі перебуваєте в смерті і є чужим для Бога, або приймаєте Ісуса Христа і народжуєтеся згори, від Бога, стаючи дитиною Його, своїм, домашнім для Бога.

Вам нічого про це не говорили в організації?
Ви стільки років там і не знаєте простих істин Євангелії Христової? Євангелії, яку прийняли мільйони людей, в т.ч. і невчених, і, прийнявши, стали дітьми Бога.
Як таке може бути?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 15:22 #2678495   #197
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Невже Вам не пояснили в організації ази християнського вчення?
Мені пояснювали, але я хочу щоб Ви пояснили.

Додано через 3 хвилини
Цитата Я не повинен Вам щось пояснювати
Якщо Ви твердите що перебуваєте в єдності з Христом і народжені знову, то якось дивно таке від Вас чути.

Додано через 14 хвилин
Цитата Тому, Ви або далі перебуваєте в смерті і є чужим для Бога, або приймаєте Ісуса Христа і народжуєтеся згори, від Бога, стаючи дитиною Його, своїм, домашнім для Бога.
Новак, не шарахай людей власними уявленнями! Хто тобі дав таке доручення, чому Христос говорив інакше ???
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...1%8F%205%3A1-6
А ще згадай молитву Отче Наш. От в мене до Тебе запитання: чому Ти проти Волі Бога на землі (відносно Землі) ??? Чому в тебе інакші бажання ніж у Христа ???

Востаннє редагував Ychen: 15.02.2017 о 15:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 21:29 #2678563   #198
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мені пояснювали, але я хочу щоб Ви пояснили.
Ось, коротко ази вже пояснив:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що "в Адамі всі померли і позбавлені Божої присутності".
Що з того часу кожна людина народжується духовно мертвою.
Що спасіння принесене нам Ісусом Христом, Який прийшов щоб визволити нас від полону гріха і смерті.
Що, кожен, хто вірує в Ісуса Христа, Його Жертву і воскресіння, той отримує від Бога нове народження, переходить від смерті до життя.
Це ази Євангелії Ісуса Христа, з цього все починається.
Тому, Ви або далі перебуваєте в смерті і є чужим для Бога, або приймаєте Ісуса Христа і народжуєтеся згори, від Бога, стаючи дитиною Його, своїм, домашнім для Бога.
Де Ви зараз, Учню?
В Адамі, ще духовно мертвий і дитина цього світу?
Чи у Христі, народжені Богом знову і дитина Його?
Проміжного стану нема.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо Ви твердите що перебуваєте в єдності з Христом і народжені знову, то якось дивно таке від Вас чути.
Я сам вирішую кому свідчити про своє життя, а кому ні. Пропоную Вам краще розглянути біблійні приклади, які мали б бути для Вас авторитетними (приклади з Корнилієм, ефіопським вельможею та ін.) Також свідчу Вам про Ісуса Христа і Божі обітниці, які здійснюються як тоді, так і тепер.
Зосередьтеся на Ісусі Христі і на собі, це принесе Вам безсумнівну користь.
Для початку уясніть те, чи Ви ще духовно мертвий і чи маєте потребу прийняти Ісуса Христа і народитися згори, перейти від смерті до життя.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А ще згадай молитву Отче Наш. От в мене до Тебе запитання: чому Ти проти Волі Бога на землі (відносно Землі) ??? Чому в тебе інакші бажання ніж у Христа ???
У мене ті самі бажання як у Давида, який говорив про те, що Бог замінить цю землю і небо і як у апостолів, які очікують нового світу, нової (незайманої) землі та неба, згідно Божої обітниці.
Я єдиний з ними у цьому очікуванні і покладаюсь в цьому на Ісуса Христа.
Знаю, що настане час, і "планета наша і всі діла людські разом з нею згорять, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть", як і казав апостол Петро. Проте в Божому плані для людей є майбутній вік у новому стані, духовному, і у новій, незайманій Божій домівці, яку Він приготував для нас.
Я радію згадуючи цю Божу обітницю про новий дім з Богом. А Ви обурюєтеся? Не приймаєте так само як і нове народження? Вам не подобається задум Єгови?

Востаннє редагував Новак: 15.02.2017 о 21:51.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 23:24 #2678577   #199
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата чи маєте потребу прийняти Ісуса Христа і народитися згори
Не маю. Можу його тільки вигнати і втратити з ним дружні стосунки.

Додано через 3 хвилини
Цитата "планета наша і всі діла людські разом з нею згорять, коли з гуркотом небо мине
Ох і не повезло Вам, бо і небо мине, Ви разом з ним, якщо не змінитесь.

Додано через 3 хвилини
Цитата Вам не подобається задум Єгови?
До чого тут Ваш задум і задум Єгови ???

Додано через 3 хвилини
Цитата У мене ті самі бажання як у Давида
Тоді Ви на Небо не потрапите, бо Давид жив задовго до того, коли почалось народження згори (33 рік н.е. з дня П'ятидесятниці) для того щоб потрапити в Царство Небесне.

Додано через 3 хвилини
Цитата Також свідчу Вам про Ісуса Христа і Божі обітниці, які здійснюються як тоді, так і тепер.
Дозволяю Вам цього не робити, можете бути спокійним, Бог Вас за це не покарає. Це вже зроблено до Вас.

Додано через 2 хвилини
Цитата на собі
Я не люблю зосереджуватись на собі- це якось не по Божому.

Додано через 1 хвилину
Цитата Я сам вирішую кому свідчити про своє життя, а кому ні.
Згоден, не кожен на таке поведеться. Тому правильно вирішили.

Додано через 8 хвилин
Цитата Де Ви зараз, Учню?
Там де знаходжусь я (маю запрошення) Ви піти не зможете, думаю що і в майбутньому Ви туди потрапите не зможете. Хоч це не я звісно вирішую.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D0%B0%206%3A44
Більше Ви від мене нічого не почуєте, так само як Leo, доки не змінитесь звісно і не зречетесь своєї самоправедності через власне (плотське, не від духу) тлумачення Слова.
Дуже сумно, Новак, а мали Ви чудову можливість.

Востаннє редагував Ychen: 16.02.2017 о 10:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2017, 07:27 #2678587   #200
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
До чого тут Ваш задум і задум Єгови ???
Я Вам цитую слова Ісуса Христа і апостолів, які розповідають нам про задум Єгови.
Прийняти чи не прийняти слова Єгови - це Ваша особиста справа.
На даний момент Ви відповідаєте отак:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не маю.
Не маєте потреби в прийнятті Божого задуму і прийнятті Ісуса Христа?
Гараз, це Ваш вибір.

Просто, коли буде (а я хочу вірити що буде) ще такий момент, коли Дух Святий буде турбувати Ваше серце і кликати до покаяння, до спасіння із лабет людської організації, в якій Ви зараз знаходитеся, то не робіть затверділим Ваше серце.
Ісус прийшов, проповідував Божий задум, потім помер і воскрес щоб кожен, хто вірує в Нього не залишався у смерті, а перейшов від смерті до Життя, народившись від Бога.
Ваша справа прийняти це чи відкинути.
Не відкидайте.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Більше Ви від мене нічого не почуєте, так само як Leo, доки не змінитесь звісно і не зречетесь своєї самоправедності
Учню, ось взірець самоправедності, читайте:
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Так Новаку, як групу людей, кращих вам не знайти. Що не зрозумілого?
Впізнаєте вашого брата по організації і по вірі у власну праведність? І це при тому, що організація заснована людьми, які відкинули слова Ісуса Христа і неодноразово проголошували фальшиві роки приходу Ісуса Христа.

Не я в цій організації, а ви з Вітябом. Розумієте де Ви?
Ще в Адамі, в нетрях людської організації, заснованій людьми, які не прийняли Ісуса Христа. І не тільки самі не прийняли, але і іншим, рядовим членам організації, забороняють Його прийняти і вийти зі стану смерті, народившись від Єгови.

Востаннє редагував Новак: 16.02.2017 о 07:27. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:59.