Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2010, 12:01 #1205671   #481
Subarut
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Пару днів назад замовив "картоплю фрі з курячою відбивною" Чекав майже год. Принесли..половина картоплі була холодна( Надіюся що більше таке не повториться.
Subarut зараз поза форумом  
Старий 31.01.2010, 13:55 #1205832   #482
Pohmuryj
 
Аватар для Pohmuryj
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

У такому разі одразу треба звертатися до офіціанта зі скаргою, а якщо він, на вашу думку, неправильно відреагує на зауваження, то вимагайте адміністратора.
Бо через пару днів щось пробувати вияснити - дуже складно.
Pohmuryj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Subarut (01.02.2010)
Старий 18.02.2010, 09:17 #1227238   #483
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Не знаю як зараз але раніше, куйня повна була та "Пава" , піцу мені з дружиною несли 59хв. а картоплю фрі 44хв. Правда то було декілька років тому, з того часу я туди ні ногою, мо' щось і помінялося але експерементувати неохота, свої нерви дорожче...
Sacred зараз поза форумом  
Старий 31.03.2010, 11:30 #1280238   #484
zmeyUA
Exclamation Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ухххххххх зарас я вам напишу відгук про "ПАВУ"!!!!

Це найгірша піцерія (якщо можна "ЦЕ" так назвать).
А тепер детальніше:
Пришли ми з друзями пообідати. Заказали по "піці", заплатили гроші. Чекали ГОДИНУ. Але саме гірше було ще в переді. Коли "ЦЕ" принесли ми були в шоці. Таке враження, що вони просто розпиляли колоду на тонкі куски і помазали майонезом з кетчупом! Те що вони називають "ПІЦА", можна було запросто прибивати до стіни гвоздем!!!
Вам потрбно відвідати чарівне місто Рівне і подивитись що таке СПРАВЖНЯ ПІЦА!!!

zmeyUA зараз поза форумом  
Подякували 3:
BADMENT (26.04.2011), FortYear (31.03.2010), RUS (31.03.2010)
Старий 31.03.2010, 12:32 #1280278   #485
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

zmeyUA
1. Напевне, у такому випадку слід обовзяоков кликати адміністратора закладу і скаржитись. У цьому випадку, думаю, мали б швидко замінену смачну піцу або з вибаченням повернуті кошти.
2. Якщо б вказали день і час цього "інциденту" адміністрації було б легше спробувати найти причини.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 31.03.2010, 12:37 #1280284   #486
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від zmeyUA Переглянути допис

зарас

назвать
Пришли
саме гірше
в переді
гвоздем

З граматикою розібрались, тепер розказуй суть ...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
c4timer (02.04.2010)
Старий 13.04.2010, 11:54 #1295242   #487
Чілі
Guest
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

А мені піцца сподобалася, смачна
 
Старий 13.04.2010, 17:01 #1295651   #488
Gorob
 
Аватар для Gorob
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від zmeyUA Переглянути допис
Вам потрбно відвідати чарівне місто Рівне і подивитись що таке СПРАВЖНЯ ПІЦА!!!
А що в Рівному робиться?
Gorob зараз поза форумом  
Старий 28.05.2010, 19:57 #1350432   #489
Hom4uk
 
Аватар для Hom4uk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

а мені подобається робота закладу, за весь час, що ходжу в Паву, скарг до офіціанток не було... все приносили вчасно
Hom4uk зараз поза форумом  
Старий 25.06.2010, 17:31 #1381269   #490
Gradusnik
 
Аватар для Gradusnik
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Та нормальна в паві піца а от в самій крапці на третьому поверсі точно як фанера щеб в придачу лобзіка давали )))

Востаннє редагував Gradusnik: 27.06.2010 о 16:11.
Gradusnik зараз поза форумом  
Старий 27.06.2010, 12:18 #1382823   #491
Lonely
 
Аватар для Lonely
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Gradusnik Переглянути допис
Та нормальна в паві піца а от в самій крапці на другому поверсі точно як фанера щеб в придачу лобзіка давали )))
Вибач, що розвіюю твої оці мрії про лобзик, але в крапці на 2 поверсі піцца з самої Пави, що на першому поверсі!

А загалом то в Паві кухня смачна, от тільки часами чекати довго.
Lonely зараз поза форумом  
Старий 27.06.2010, 14:54 #1382932   #492
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Lonely Переглянути допис
Вибач, що розвіюю твої оці мрії про лобзик, але в крапці на 2 поверсі піцца з самої Пави, що на першому поверсі!

А загалом то в Паві кухня смачна, от тільки часами чекати довго.
На третьому
 
Старий 27.06.2010, 16:26 #1382996   #493
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Gradusnik Переглянути допис
Та нормальна в паві піца а от в самій крапці на другому поверсі точно як фанера щеб в придачу лобзіка давали )))
а ще в крапці не дають спати на барстійці серед білого дня печаль

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Lonely Переглянути допис
але в крапці на 2 поверсі піцца з самої Пави, що на першому поверсі!
ти знову забуваєш деталі...))) Крапка на 3-му поверсі

Востаннє редагував muTs: 27.06.2010 о 16:26. Причина: Пізніше додано
muTs зараз поза форумом  
Старий 02.07.2010, 23:39 #1388786   #494
Subarut
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ну вже дужеее погано, картоплю фрі жарять((
Subarut зараз поза форумом  
Старий 02.07.2010, 23:48 #1388792   #495
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Бар-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Gradusnik Переглянути допис
Та нормальна в паві піца а от в самій крапці на третьому поверсі точно як фанера щеб в придачу лобзіка давали )))
Я таке пам"ятаю в далекому 2006, зараз в крапці вся піца з ПАВИ, а в 2006 була піца з заводу по виготовленню автогуми ))
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 17.11.2010, 18:57 #1502651   #496
PRO100parfum
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сьогодні замовив піцу "Салямі". Якщо мене не підвів зір та смакові рецептори, то салямі там не було . Були всі інгредієнти, що в меню заявлені, а замість салямі, якась ковбаса або якась сарделька запечена . Так як людина я не скандальна, то й не хотів "скандалити". Але можуть попастись клієнти, які скажуть або й не тільки скажуть своє Фе, а й дійде до конкретніших дій.
Можливо тут є хтось з "Пави", то візьміть це на замітку.

Колись паляницю для "Капрічози" недопекли, відчувався смак недопеченого тіста та й на вигляд було явно.
PRO100parfum зараз поза форумом  
Подякували 4:
BADMENT (26.04.2011), FortYear (17.11.2010), Monte (04.02.2011), RUS (17.11.2010)
Старий 16.12.2010, 23:07 #1527795   #497
Пава
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

На численні прохання відвідувачів "Пави" меню поповнилось "Фруктовим салатом" і "Гарячим шоколадом"!!!






Смачного, вам, наші любимі клієнти!
Пава зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (17.12.2010)
Старий 17.12.2010, 00:38 #1527929   #498
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Пава Переглянути допис
На численні прохання відвідувачів "Пави"
Ще б таксамо пиво нормальне завезли взагалі б вам ціни небуло
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 17.12.2010, 08:21 #1528031   #499
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ще б таксамо пиво нормальне завезли взагалі б вам ціни небуло
Так там є, якщо не помиляюсь, "Оболонь Світле", "Живе", "Преміум", "Оксамитове".
І поверхом вище в "Крапці" ще є "Микулинецьке Світле".

Чи яке ви вважаєте "нормальне"? Хугартен підвезти?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (17.12.2010)
Старий 17.12.2010, 19:20 #1528781   #500
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Так там є, якщо не помиляюсь, "Оболонь Світле", "Живе", "Преміум", "Оксамитове".
І поверхом вище в "Крапці" ще є "Микулинецьке Світле".
Ну оболонь не є хорошим пивом і я думаю тут зімною згодиться більшість, а на рахунок мкиулинецького так воно є але не в паві а в Крапці, де погодьтесь недуже зручно сидіти великою компанією, а бігати постійно наверх брати там пиво(яке як правило наливається довго бо воно чомусь піниться) і вертатись з ним в паву нехочеться, тому й приходиться пити Оболонь, та й я думаю для вас небуло б проблемою залишити хочаб те ж микулинецьке і в паві, але чомусь ви цього нехочете робити... А в ідеалі булоб взагалі побачиит в паві опілля але це я думаю так і залишиться мрією, хочаб микулинецьке завезли
D@nZeL зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:10.