Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.08.2019, 04:42 #2764772   #6421
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

А чому гугл говорить що СЄ засновано в США в 19 ст. Світова змова проти вас?
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 05:57 #2764774   #6422
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ану давай подивимось що каже гугл:https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200273077
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 06:18 #2764776   #6423
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Не сміши. Це різні християнські організації. А чому ти євангилістів до вас не приписуєш. Тоже дослідники біблії. Ваша організація заснована Чарльзом Расселом в кінці 19 ст. в США
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 11:07 #2764786   #6424
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ану давай подивимось що каже гугл:https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200273077
Так ти нічого сюди не постиш крім ссилки на сайт Свідків Єгови. Це те саме що СССР буде скидати докази що Чорнобиль не вибухнув ссилаючись на свій сайт
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 13:37 #2764793   #6425
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ваша організація заснована Чарльзом Расселом
Він давно помер, це те саме що говорити що християн заснував ап.Павло, бо багато хто знав тільки Павла, а Христа особисто не бачив. Тоді чого їх називають хрИстиянами, а не павлітами?

Додано через 44 секунды
Цитата А чому ти євангилістів до вас не приписуєш.
Тому що вони не є Свідками Бога Єгови.

Востаннє редагував Ychen: 13.08.2019 о 13:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 14:23 #2764796   #6426
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Він давно помер, це те саме що говорити що християн заснував ап.Павло, бо багато хто знав тільки Павла, а Христа особисто не бачив. Тоді чого їх називають хрИстиянами, а не павлітами?

Додано через 44 секунды

Тому що вони не є Свідками Бога Єгови.
Та тому, що Петро заснував католицизм. Рассел заснував організацію свідків гови. Є ще бабтисти, адвентести, суботник, квакери і т.д. Ви одна з багатьох християнських організацій!
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 17:28 #2764807   #6427
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Та тому, що Петро заснував католицизм. Рассел заснував організацію свідків гови. Є ще бабтисти, адвентести, суботник, квакери і т.д. Ви одна з багатьох християнських організацій!
Поправочка, Свідки Єгови не належать до християнських організацій. Не є вони християнами.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Він давно помер, це те саме що говорити що християн заснував ап.Павло, бо багато хто знав тільки Павла, а Христа особисто не бачив. Тоді чого їх називають хрИстиянами, а не павлітами?
.
Чому християнами а не павлітами? Бо апостоли проповідували вчення Ісуса Христа, який дав Новий Завіт, а не своє вчення, ви ж користуєтесь Старим Завітом, Ісуса віднесли на другий план, а Святого Духа взагалі не визнаєте, через що й вас не визнають християнами
Ну і ти не прокоментував мій допис щодо твої ссилок лиш на сайт вашої общини

Востаннє редагував Kokorakatan: 13.08.2019 о 17:33. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 20:38 #2764828   #6428
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Перечитай мої дописи, про це тут уже стільки говорилось і про покоління і багато про що...
...
Ми тут на форумі вже рахували що покоління як група людей може тривати і до 2040...
Я вже нічого не розумію. А нащо ти мені це пишеш про покоління? Ти вже почав виправдовуватись? То ти вже признаєш, що в ваших журналах писалось: "Саме ж важливе те, що цей журнал зміцнює довіру до обіцянки Творця встановити мирний і безпечний новий світ ще за життя покоління, яке зазнало події 1914 року"? Моє фото не фальшивка?
Мені журнал можна не шукати?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 21:24 #2764836   #6429
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Мені журнал можна не шукати?
Треба шукати офіційну зсилку- все решта до уваги не береться, підмальване, домальоване, пібмінене, замінене чи маркером підведене- це вже ваше малювання, а треба орингінальну тільки офіційну зсилку. Все решту поверніть своїм художникам.Тоді продовжимо розмову.

Додано через 11 хвилин
Цитата Та тому, що Петро заснував католицизм.
Цитату з Біблії можна на підтвердження?

Додано через 2 хвилини
https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200271100

Додано через 1 хвилину
Цитата Ну і ти не прокоментував мій допис щодо твої ссилок лиш на сайт вашої общини
Тому що там перевірена інформація- причому це легально.

Додано через 52 секунды
Цитата через що й вас не визнають християнами
Затянуті може і не визнають, а з здоровим глуздом визнають.

Востаннє редагував Ychen: 13.08.2019 о 21:25. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 21:33 #2764844   #6430
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Затянуті може і не визнають, а з здоровим глуздом визнають.
А можна ссилку на те що вас визнають християнами, тільки офіційну і не з вашого сайту?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому що там перевірена інформація- причому це легально.

[
Так я ж теж скидав перевірену інформацію з надійного джерела, тільки чомусь зомбовані вірять тільки свому сайту

Востаннє редагував Kokorakatan: 13.08.2019 о 21:33. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 21:53 #2764848   #6431
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Треба шукати офіційну зсилку- все решта до уваги не береться, підмальване, домальоване, пібмінене, замінене чи маркером підведене- це вже ваше малювання, а треба орингінальну тільки офіційну зсилку. Все решту поверніть своїм художникам.Тоді продовжимо розмову.
Я так зрозумів паперовий журнал тобі не підходить? Ти скажеш, що я сам його надрукував?

Тоді більш лукавої людини чим ти, я не зустрічав.
Бо ти прекрасно знаєш, що ваші лоховоди ніколи не виставлять ці журнали у офіційний архів. Літературу з старою брехнею вони усіма способами знищують. В офіційному архіві тільки нова брехня - журнали з 2000-го року.
Тому ти постійно і пишеш про офіційну ссилку. Знаючи, що її не існує.

Ти думаєш мені потрібно щось комусь доказувати? Це не в мене проблема, а в тебе. Ти тратиш свій час, свої гроші, своє життя на лохотрон, а не я. Розводять тебе, а не мене.

А спілкуватись з такими людьми як ти - себе не поважати.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 22:40 #2764849   #6432
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ти скажеш, що я сам його надрукував?
Техніка тепер все дозволяє. Сам знаєш. Тому все має бути легальне і оригінальне, інакше продакшен друкен твого виробництва.

Додано через 1 хвилину
Цитата Тоді більш лукавої людини чим ти, я не зустрічав.
А хто буде тратити час на твої неоригінальні продакшен.

Додано через 7 хвилин
Цитата А можна ссилку на те що вас визнають християнами, тільки офіційну і не з вашого сайту?
Та будь-ласка.

Додано через 1 хвилину
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...BE%D0%B2%D0%B8

Востаннє редагував Ychen: 13.08.2019 о 22:41. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2019, 23:32 #2764860   #6433
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

До Рассела вас не було
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 06:44 #2764863   #6434
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис

Та будь-ласка.

Додано через 1 хвилину
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...BE%D0%B2%D0%B8
А ти тут ссилку відкривав? Бо я відкривав, пише чорним по білому:
Сві́дки Єго́ви (колишня назва: «Міжнародні дослідники Біблії») — міжнародна християнська релігійна організація, заснована у 80-х рр. XIX ст. у США Чарлзом Расселлом. Станом на 2018 рік найвища кількість активних членів становила 8 579 909 осіб[2].
Православні[3][4], католицька[5][6], греко-католицька[7][8] та протестантські[9][10] церкви заперечують приналежність релігійної організації Свідків Єгови до християнства тому, що вони не приймають основних релігійних доктрин загальновизнаного християнства і не беруть участі в релігійних традиціях, що мають не біблійне походження. Західні релігієзнавці вважають Свідків Єгови християнською деномінацією реставраціоністського напряму. На пострадянському просторі Свідків Єгови часто розглядають як течію пізнього протестантизму.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 08:23 #2764870   #6435
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата міжнародна християнська релігійна організація
Це не наше джерело.

Додано через 28 секунд
Цитата До Рассела вас не було
ХрИстияни давно були. Рассел належав до послідовників ХрИста.

Востаннє редагував Ychen: 14.08.2019 о 08:23. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 10:09 #2764882   #6436
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Техніка тепер все дозволяє. Сам знаєш. Тому все має бути легальне і оригінальне, інакше продакшен друкен твого виробництва.
На тобі оригінальне:

ЯК ГОВОРИТЬСЯ на 4-й сторінці, «цей журнал вселяє довір’я в обітницю Творця про мирний і безпечний новий світ, що настане перед тим, як перейде покоління, яке бачило події 1914 року».
...
А втім, цей час кінця є порівняно коротким періодом: його тривалість — життя одного покоління (Луки 21:31, 32). Факт, що вже проминуло 80 літ з 1914 року, свідчить про те, що незабаром Боже Царство принесе визволення. А це означає, що ми побачимо, як ‘низький з людей’— Ісус Христос — перейме повну владу над «людським царством» і започаткує мирний та справедливий світ

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...%8F+1914&p=par

Незважаючи на те, що вже минуло більше як 70 років від 1914 року, то таки ще живуть декотрі люди, які прожили ту еру. Згідно з Журналом американського легіону грудня 1984 року, у Сполучених Штатах Америки ще живе близько 272 000 бувших солдатів першої світової війни, і те саме можна сказати про інші країни. Все-таки, це число скоро зменшується. Отже, скільки ще треба чекати поки останній солдат першої світової війни помарширує в історію?

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...914&p=par#h=15

Якщо Ісус уживав слово „рід” в цьому розумінні, і ми застосовуємо його до 1914-го року, то немовлятка тієї генерації тепер є 70 років віку або й старші. А інші люди, які жили в 1914-му році є в 80-их або 90-их роках, а кілька навіть ста. З того покоління живе ще багато мільйонів людей. Декотрі з них „не перейдуть аж усе оце станеться”.

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...1914&p=par#h=7

Й. А. Бенгел, в своїм творі Дослідження слів Нового Завіту (англ.) каже: „В Євреїв... сімдесят п’ять років було одно покоління, і слова, не мине вказують на те, що більша частина того покоління [в Ісусовому дні], хоч не ціле, вимре перш ніж усе те сповниться”. І так сталось до 70 р. н.е., коли Єрусалим був зинщений.
Так само сьогодні, більшість того покоління, яке жило в 1914 р., уже минуло. Проте, на землі ще живуть мільйони людей, які родились у тому році або раніше. Незважаючи на те, що вони зменшуються числом, то Ісусові слова таки сповняться, тобто, „не перейде цей рід, аж усе оце станеться”. Це є ще одна причина вірити, що день Єгови, який прийде як злодій, уже близько.

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...%8F+1914&p=par

Сьогодні дехто з людей все ще може пригадати драматичні події 1914 року. Чи вимре те літнє покоління, перш ніж Бог врятує землю від катастрофи? Біблійне пророцтво говорить, що ні. «Коли все це побачите,— пообіцяв Ісус,— знайте, що близько,— під дверима! Поправді кажу вам: не перейде цей рід [покоління, НС], аж усе оце станеться» (Матвія 24:33, 34).

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...%8F+1914&p=par


То де обіцяний Новий Світ?


А ще кинь офіційну, легальну, оригінальну ссилку на документ, що саме ти є свідком.
Поки немає ссилки - ти ніякий не свідок, а просто троль. Або самозванець-агент КДБ. Прийшов сюди, щоб компроментувати справжніх свідків. В інтернеті любий може назватись свідком, сам знаєш.

Ніякі фотокопії, сампродакшен, одна баба сказала не приймаються. Тільки оригінальна, офіційна, легальна ссилка.
Тоді і продовжимо розмову.
Я не збираюсь тратити свій час, на якогось троля.

Востаннє редагував frhfnthy: 14.08.2019 о 11:36.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 10:16 #2764883   #6437
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це не наше джерело.

Додано через 28 секунд

ХрИстияни давно були. Рассел належав до послідовників ХрИста.
Я так бачу ти потихеньку заплутуєшся, я тебе попросив скинути ссилку, ти скинув. Чи ти вважаєш що ця ссилка не є оригіналом? Якщо так то ти не довів що Свідки Єгови є християнами, а якщо все ж таки ссилка оригінальна то організацію Свідків Єгови заснував Чарльз в 19 ст . Ось така дилема, чекаю твоєї відповіді, ссилки на сайт jw не приймаються
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 15:22 #2764911   #6438
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Там так і написано:Ісус багато разів уживав слово „рід” у різних оточеннях а також надавав йому різні значення. Але, що Він мав на думці, коли говорив про ,рід, який не перейде’? Дехто тлумачить „рід” бути періодом з 30, 40, 70, а навіть 120 років. Але, в дійсності рід стосується до людей й подій замість призначеної кількості років.Саме таку відповідь я вам давав:https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...1914&p=par#h=7
А вся інша пилюка, яку ви сипете, нічого не вирішує. Можете йти ссати соску в духовному розумінні (молочко, замість дорослої їжі, каже Біблія.)

Востаннє редагував Ychen: 14.08.2019 о 15:29.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 15:35 #2764915   #6439
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Євангелісти чи адвентисти тоже до послідовників христа належать. А ще католицка чи православна церкви. А вашої організації до Рассела не було!
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2019, 15:57 #2764921   #6440
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Євангелісти чи адвентисти тоже до послідовників христа належать. А ще католицка чи православна церкви. А вашої організації до Рассела не було!
Якраз спочатку були дохристиянські Свідки Єгови, потім в 1 ст. дехто з Свідків Єгови стали першими хрИстиянами.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:55.