Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.10.2019, 23:19 #2769554   #241
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
ви спробуйте до Драгобрату піднятись на Лацетті
Я туди калиною виїжджав і думав що я самий крутий, поки не побачив там мужика на пасаті б6
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2019, 07:35 #2769555   #242
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата ви спробуйте до Драгобрату піднятись на Лацетті
Якщо дорога відносно суха і нема колій, то можна і на легковій виїхати. Найважче останніх пару підйомів - основне щоб конячок під капотом вистачило.

Зимою зовсім інша історія. Без шипів/ланцюгів і джипом не виїдете.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (28.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2019, 07:57 #2769556   #243
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Виїжають на простих паткетниках на ланцюгах.
В морозну погоду, головне щоб дорога була прочищена і ще не розбита газ-66.

питання ще, що лачик виїхав до драгобрата, а далі чувачок пішки піднявся на хребет і милувався краєвидами. і це похвально. натомість джипер попреться на сам хребет, який там розкатали вже в автостраду.
і він не побачить нічого поганогов тому, що в процесі підйому вивалить на гірську флору пару кілограм сажі зі свого вихлопу (сажевий же завжди вирізаний в справжнього офроудера). Не розказуйте мені, що так не є, бо я легко знайду пару відео з ваших кордонів, де гарно видно як коптять ваші бляшанки.

і трішки гумору:

от такі туристики приїжають на Пікуй. в футболочках у шльопочках, з пивними животами, селфіки поробити для інстаграмчика.
треба їм ті гори? є в них повага до них?
ПС: вийшов на Пікуй за 3 години з Біласовиці, при по суті відсутній формі, бо цього року ніде й не ходив. За годину до їх прибуття на Пікуї був добрячий вітруган і щільні хмари - шкода що вони спізнились - думаю той в футболочці зацінив би карпатську погоду
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2019, 11:01 #2769560   #244
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата Виїжають на простих паткетниках на ланцюгах.
В морозну погоду, головне щоб дорога була прочищена і ще не розбита газ-66.
Цікаво коли зимою там НЕ розбита дорога, якщо ГАЗ66 і "буханки" таксують там щоденно. Хотів би побачити як на паркетниках виїждають зимою.

Цитата питання ще, що лачик виїхав до драгобрата, а далі чувачок пішки піднявся на хребет і милувався краєвидами. і це похвально. натомість джипер попреться на сам хребет, який там розкатали вже в автостраду.
Звідки стільки ненависті до джиперів?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2019, 11:29 #2769561   #245
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

кинте пошук. кілька раз бачив відео різних компаній бордерів, які знімають крім каталки свою подорож - заїжають без проблем на машинах типу аутлендера чи вітари.
мені пофіг джипи.
сам он пошукую паркетника, бо кліренса лачика мені не вистачає щоб банадльно без проблем заїхати зимою до своєї хати в теребовлі. мене дратують лише індивідуми, які ними їздять на вершини. бо Карпати такі як вони є завдяки своїй відносній важко доступності. Як і будь-які інші гори. І саме за їхню таку незайманість, чисте повітря і воду,тишу - за це люди і цінують гори. За цим туди ідуть.
Не треба зараз про лісові вирубки - це біда Карпат, але навіть ця піда не зачіпає їх вище 1000 метрів над рівнем моря, бо там ліси вже не ростуть.
А от ви своїми джипами таки туди доповзаєте і таки нищите.
За це я вас зневажаю.
а так - катайтесь собі на здоров'я на своїх цяцьках.

Додано через 13 хвилин
Я от не так давно переглядав одне з останіх відео менеджера Антона, раз перейшов по наводці Саші і тепер ютуб підкидує.
Коротше зібрались вершки суспільства на крутих тачках і влаштували батл по мокрій траві і болоту.
Якщо глянути зі сторони - приїхали чувачки на гарне зелене пасовище (ще поспішали щоб встигнути туди раніше за корів, місце типу зайняти ) і розмісили його реально в болото. Один мудак на лексусі подріфтував собі там трошки в своє задоволення.
Коротше порезвились і поїхали.
А в людей до снігів замість гарної зеленої галявини за селом болотяне місиво лишилось.
Оце для мене портрет класичного "джипера".
Беру в лапки, бо я наприклад з повагою ставлюсь до людини, у якої є задача доїхати в пункт призначення, до якого дороги практично немає, і він сідає і їде. Я знаю таких людей наприклад, які обслуговують вежі РТС в карпатах. На терентині, біля сваляви. біля міжгір'я. Я бував так, їздив з тими людьми, піднімався на Плай з воловця на артилерійському тягачі.
Але це робота. Це люди мусять робити і пофіг на погоду, пофіг на умови - вони мусять туди підніматись раз на тиждень навіть коли всі наші "джипери" з хати носа не покажуть
А у вас тупо розваги, і вам насрати, що після вас лишається.
то за що вас поважати?

Востаннє редагував switch: 26.10.2019 о 11:29. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2019, 15:18 #2769564   #246
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Я туди калиною виїжджав і думав що я самий крутий, поки не побачив там мужика на пасаті б6
Ну так і я не вважаю себе крутим, але ситуацію з місцевими теж не придумав, що було - те було ) Плюс там нерідко легкові пробивають піддони.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
натомість джипер попреться на сам хребет, який там розкатали вже в автостраду.
Все так, але найбільше, певно, шкодять місцеві і це хз як лікувати. Хіба повністю заборонити дизеля в зелених зонах, тільки газ, але ще лишається питання руйнування травяного покрову колесами.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (27.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 08:55 #2769574   #247
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ну так і я не вважаю себе крутим, але ситуацію з місцевими теж не придумав, що було - те було ) Плюс там нерідко легкові пробивають піддони.
ніні, я нівякому разі не іронізую, чи ще щось подібне, просто розповів свою історію
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2020, 21:37 #2780530   #248
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Замок Любарта

Липень 2020 року
написано для нашого drive.te.ua

Видалася цього тижня погожа днина, поміж цьоголітніми дощами, котра доречно припала на день, коли в мене було непереборне бажання кудись виїхати на оглядини. Тому пакую дітисок в машину, домовляюся з друзями і вирушаємо з різних областей в подорож до Луцького замку.

Діти вже їздили цим маршрутом, зовсім не давно, років п'ять тому. Проте одні зовсім нічого не пам'ятають, інші практично нічого не пам'ятають. Може і справедливо, враховуючи що для одних пройшла майже половина життя з того часу, а для найменшої взагалі все на даний час прожите життя в ці п'ять років вклалось. Для друзів інша історія, частина не була, частина була в цьому замку пару тижнів тому. Ну і я, котрий облазив всі навколишні замки, їду розгледіти зміни і вихопити нових вражень.

Дорогою вступаємо на Бону, прогулятись горою, поміж руїн замку. Стіни стоять, прапор на місці. З нового тільки встановлений павільйон на замковому подвір'ї. Побігали, поскакали і далі в дорогу, так як нас чекають. На виході не забули сфотографувати замок. Довго вибирав компоновку кадру, зупинився на цьому. Я художник, я так бачу.



Чуть більше години їзди, пару літрів спаленого газу і квест поміж ятками Луцького базару відділяло нас від цієї краси. В'їздна вежа.



Для не надто уважних відвідувачів, встановлено вказівну дошку, де русскім по бєлому чітко зазначено місце вашого теперішнього перебування.



Щоб потрапити на в'їздну вежу, потрібно замовити екскурсію. Підйом лише з екскурсоводом.



В вежі виставлені колекції виробів народних умільців, зібрані старожитності, збереглися предмети котрі були на момент побудови і використовувались за призначенням. Наприклад цей замок з двома ключами. Відкривався за наявності обидвох. Так як зараз в банківських ячейках практикується.



Ціла виставка таких робіт. Для кращого уявлення зазнимкував в трьох проекціях. Техніки оцінять.







А це вигляд на "винуватця події" з даху вежі. Видно ще дві вежі, музей на місці будинку владики, криниця, законсервований фундамент церкви, господарська будівля. А от колись тут вміщалося ціле село, майстерні, гарнізон і до того ж ще й маєток власників замку.





Висота десятиповерхівки, 30м. Вигляд на костел, площу, і якщо вдивлятися, видно реставруються мури нижнього замку, котрий був значно більший за територією (картинки доречі клікабельні).



В правому нижньому куточку найстарша житлова споруда Луцька.



Фотографія зроблена за мить і з цього ж місця, що і попередня. На типовий китайський телефон з тримтячих рук. Про яку конфіденційність можна говорити в наш час. Все всім видно, і видно гарно і чітко.



Вже після спуску побачивши дану табличку зрозумів, дійсно треба бути обачним, всюди зйомка. Дуже тішить мене використання слова "обачні", замість більш поширеного "обережні".



Наслухавшись екскурсовода, проникнувши чарівністю тодішнього часу, спускаємось, щоб побродити замком. Вигляд на нашу вежу від криниці.



На стінах влаштовані яруси, накриття, бійниці ... все таке потрібне в минулі часи.



Тут на середньому ярусі сувенірна крамничка, де хлопчина виливає свічки, котрі зразу можна придбати.



На площі встановлено модний нині макет замку. Бачив таке в багатьох містах біля різних старовинних споруд.



Лесин ясен. Екскурсовод сказала, що лежачи чітко під цим ясеном, з 13.45 по 14.42, Леся Українка написала свій перший вірш. Куди був спрямований її погляд, на замок чи костел, і що її надихнуло вже не встановити ...



... оскільки два тижні тому, хтось БЕЗ МАСКИ пчихнув на нього і ясен загинув. Про що міська влада встановила додатковий рукописний знак з вибаченнями поруч основного. (див. попереднє фото)



Мандруємо далі з похнюпленими головами і помічаємо чудернацьку бруківку, котрою встелена вулиця. Далі знаходимо генделик в котрому смачно обідаємо і роз'їжджаємося по своїх містах.



Ми ж, користуючись тим, що дні зараз довгі, їдемо ще в Вишнівець, оглянути палац.



Заходимо не з "парадного" входу, а зі сторони природних укріплень, води ...



... піднімаємось пробираючись валами, поміж автентичні захаращення, стежками нападників до подвір'я церкви.



Далі вже більш менш цивілізованими сходинами.



Робимо прогулянку парком і попадаємо на подвір'я палацу.



Версаль не Версаль, але як на мене досить масштабно. І в середині після виселення училища, по трохи наповнюють зали, загалом середина теж вимальовується. Година пізня, палац зачинено, фоток не буде. Можна знайти в інтернеті, в моїх попередніх статтях, і найфантастичніший варіант, піднятися і самому з'їздити.



Вийшли за периметр прогулятися. Хочу відзначити затишний скверик, котрий розбили на місці колишнього не зрозуміло чого. Досить довершено вийшло. Дерева, зелено, два потічки, фонтан, і ... і ще щось далі, толком не бачу навіть в окулярах. Сутеніє.



P.S. Хто не був - ЗАЗДРІТЬ!!!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Poter2 (29.07.2020), Romko_7 (26.07.2020), Tommygun (17.08.2020), vuyiko (27.07.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2020, 13:55 #2780557   #249
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Нема фото з двохсотгривневою купюрою на фоні В'їздної вежі. Не зараховується ні мандрівка ні фотозвіт.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (05.08.2020), shypuch (01.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2020, 13:15 #2781219   #250
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

най тут побуде...
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (23.08.2020), shypuch (23.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2020, 14:28 #2781357   #251
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
най тут побуде...
Поставив дякую, саме за майстерність! Не думаю що хтось зможе вмістити більше слів "джип" на квадратний мегапіксель зйомки.

PS і за краєвиди, болото і запах дощу!
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2021, 19:25 #2787998   #252
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті









На фото не здається глибоко, але бампер в мене вище колін, середина дверки вище пояса...

shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2021, 10:09 #2788015   #253
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Кальоса на Діскавері явно натякають не лізти глибоко
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2021, 17:05 #2793804   #254
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

https://zaxid.net/vsi_uchasniki_nele...animi_n1522758

Заздрити?

ПС: сотня далпайопів, яким насрати на все.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2021, 17:49 #2793805   #255
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Засилля мототехніки в горах на колись ще стежках дуже засмучує.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2021, 19:29 #2794097   #256
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
https://zaxid.net/vsi_uchasniki_nele...animi_n1522758

Заздрити?

ПС: сотня далпайопів, яким насрати на все.

Дивитися в корінь. Поки були під егідою ФАУ то було все ОК. Екологічні норми дотримано. Тепер пересварились, і все нищать. Хоча по факту що було те і є. Подається інакше. Ну і бидло теж, нехай малий відсоток є всюди. І серед піших в тому числі.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2021, 15:11 #2794125   #257
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

А хіба Сашко був під ФАУ? Це ж не Львів 4*4 організатор. Їх етапи і тріали так, ФАУ кришувало. КК ж окремий захід
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2021, 12:00 #2794150   #258
s1rc0
 
Аватар для s1rc0
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

порадьте топовий містяк для пікніка. десь в районі тернопіль-збараж
s1rc0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2021, 20:48 #2794168   #259
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

У Карпатах мандрівник не пустив на гору іноземців на квадроциклах: відео — Укрaїнa — tsn.ua

Нє, ну а що, вони б сміття позбирали. Може....

Додано через 6 хвилин
"не ми то придумали!" - від мазка майже як про лісовози. Пригадується тутешній персонаж теж колись заїздом на Петрос хвалився?

Востаннє редагував switch: 17.08.2021 о 20:48. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2021, 15:47 #2794239   #260
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті


випадково ютуб підкинув.
на 13:45 "мєсниє сєлянє в шокє патамуша у нас тут проста какоєта мєсіва" і "ви ся развєкаєте а нам тут жити треба"
цитата лаврова...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:28.