Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.05.2007, 19:12 #331201   #61
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Vesela_XMARKA! Переглянути допис
зовсім нормальний чоловік, любить дівчат, він ще казав, що вже приготувся засадити тобі свій фанендоскоп по самі гланди. ммало не забув просив передати, що в лікарів є така приказка: "у кого что болит, тот про то и говорит"
БУУУУ-ГАААА-ГАААА!

БУУУУ-ГАААА-ЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇ!
Ось, на жаль, і увесь "нижчепоясний" тернопільський КВН, що, в принципі, і не потрібно було б лишній раз доводити.
Не тільки у вашого командного лікаря, а й у вас усіх , очевидно, фанендоскопи ваші болять: "у кого что болит, тот ...".
Це саме дуже типово і для вашого постійно сексуально-стурбованого гумору і вашої підлітково-вугристої поведінки на сцені. На жаль, ви не знаєте як це побороти і тупите з цим постійно.
А те, що ти з ним (лікарем) говориш, консультуєшся типу, і постійно його тут цитуєш, наприклад, що він казав, говорив, ще казав, просив передати і т.п. свідчить, що з власною творчістю у вас не все в порядку: весь час когось цитуєте, скачуєте інтернет-шутки і т.д.
Весела ТУЧКА, не ображайся на те, що я написала. Це все правда. Зрештою у моїх очах, нехай і суб'єктивна.
Я бажаю для вас лише перемог, все-таки, тернопільчани.
Прошу не розглядати це як мєлкий подхалімаж по відношенню до тебе, але, я так думаю, ти один із тих у команді, хто може адекватно сприймати ситуацію (коротше - не голдиш!) і навіть спробувати відповісти мені, щось у гумористичних відтінках.
Дякую.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2007, 22:49 #331326   #62
Vesela_XMARKA!
 
Аватар для Vesela_XMARKA!
Arrow Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
БУУУУ-ГАААА-ЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇ!
Ось, на жаль, і увесь "нижчепоясний" тернопільський КВН, що, в принципі, і не потрібно було б лишній раз доводити.
Не тільки у вашого командного лікаря, а й у вас усіх , очевидно, фанендоскопи ваші болять: "у кого что болит, тот ...".
Це саме дуже типово і для вашого постійно сексуально-стурбованого гумору і вашої підлітково-вугристої поведінки на сцені. На жаль, ви не знаєте як це побороти і тупите з цим постійно.
А те, що ти з ним (лікарем) говориш, консультуєшся типу, і постійно його тут цитуєш, наприклад, що він казав, говорив, ще казав, просив передати і т.п. свідчить, що з власною творчістю у вас не все в порядку: весь час когось цитуєте, скачуєте інтернет-шутки і т.д.
Весела ТУЧКА, не ображайся на те, що я написала. Це все правда. Зрештою у моїх очах, нехай і суб'єктивна.
Я бажаю для вас лише перемог, все-таки, тернопільчани.
Прошу не розглядати це як мєлкий подхалімаж по відношенню до тебе, але, я так думаю, ти один із тих у команді, хто може адекватно сприймати ситуацію (коротше - не голдиш!) і навіть спробувати відповісти мені, щось у гумористичних відтінках.
Дякую.
Чесно, я не розумію де тут "нижче пояса". якщо ти про гланди, то до них можна дістатися ще і з іншого отвору (роту), а не тільки з того, про який подумала ти. на рахунок суб*єктивності твоїх дописів, то скажу одне: так вони суб*ктивні і я дуже радий, що таких "суб*єктів", як ти, дуже мало, а саме таких, які крім критики не володіють більше нічим.

ще мені сподобався вислів: у вас не все в порядку: весь час когось цитуєте, скачуєте інтернет-шутки і т.д. ми цитуємо, бо вміємо читати, а ця особливість людини, я так розумію, доступна не всім. Інтернет-шутки - ганьба тобі! з цього твого висловлювання я остаточно підтвердив свою думку про те, що в КВНі ти повний noob (слово noob походить від англ. "newbie" - новачок), бо якби ти хоч трішки відала про КВН, то б знала, що всі жарти фіксуються так званим "захистом матеріалу" і їх використання дуже обмежене. Вибач, крошка, і тут в тебе прокол

я прочитав деякі твої пости і в інших темах. там ти теж не вирізняєшся цивілізованим ставленням до користувачів форуму. зробив висновок. ти негарна товстуха і тебе поглинають комплекси, ти своїми "викриваючими" постами пробуєш людей опустити до свого рівня. друзів в тебе мало, на форумі ти часто, тому і людей з брудом ти мішаєш часто. я не в праві давати комусь, а особливо тобі, поради, але стримуйся трішки, бо критика тільки тоді позитивна річ, коли вона дісно підкріплена реальними фактами і є об*єктивною.

з.і. я в житті навіть дуже серйозний і в попередньому моємі дописі нема і крихти гумору)
роби висновки, крошка

з.і.і. і я не ТУЧКА, Я ХМАРКА, прошу не плутати

Востаннє редагував Vesela_XMARKA!: 25.05.2007 о 23:14.
Vesela_XMARKA! зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2007, 23:14 #331340   #63
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
 
Аватар для НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
Thumbs down Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
За что ты просишь прощения и у кого, младший брат? Именно на "нём" или, как у тебя, "нем."? Немецком???!
Выучи сначала русский и разберись со своим хохлацко-кацапским брождением!
Не тебе меня учить этому языку, а кроме как докапатся до одной буквы тебе не чего больше сказать? Ты настоящая мерзость, с каким отвращением я читаю твои посты, ты себе даже не представляешь... И мой тебе совет не пиши больше в эту тему, так как тут кроме врагов и ругани, ты в свой адресс не получишь ничего... Надеюсь, что данный пост дойдет до твоих извращенных мозгов по назначению...
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 00:16 #331354   #64
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) Переглянути допис
Не тебе меня учить этому языку, а кроме как докапатся до одной буквы тебе не чего больше сказать? Ты настоящая мерзость, с каким отвращением я читаю твои посты, ты себе даже не представляешь... И мой тебе совет не пиши больше в эту тему, так как тут кроме врагов и ругани, ты в свой адресс не получишь ничего... Надеюсь, что данный пост дойдет до твоих извращенных мозгов по назначению...
Я і не намагалася учити тебе "етому язику (укр.)". Заспокійся. Що тобі сказати?
"Докапатся" пишеться російскою мовою: "докопаться". Наступне, "не чего" пишеться згідно граматики російської мови як "нечего", ще твоє кацапське слово "адресс" пишеться російською "адрес", тобто з одним "с".
Я не повчаю і тут тебе "етому язику (укр.)", я просто констатую той факт, що це вже більше, ніж одна буква, це, крім того, проблема з граматикою і орфографією російської мови, якими тобі, очевидно, досконало не вдалось оволодіти.
Можливо, що гірше, це просто вияв твоєї гарячкуватості у висловлюваннях через не зовсім адекватне сприйняття, чи, правильніше, твій не зовсім здоровий психічний стан стосовно моїх зауважень та певний брак розумових здібностей.
Це не дозволяє тобі сконцентруватися і залишатися вічливим.
Тут проблема не лише твоєї психіки, а й вже твого совкового виховання, що не терпить толерантності: обзивати на "большом язикє (укр.)" опонентів "настоящєй мєрзостю (укр.)", "ізврашчонимі мозгамі (укр.)" і т.п.
Низько з твого боку.
В мене на форумі немає ворогів, максимум - опоненти, з якими в основному цікаво дискутувати. А той, хто бачить у мені чи в інших ворогів, не має для цього жодної аргументації, навіть суб'єктивної, це лише химери і хмарки, веселі і ще веселіші у їхніх головах.
Я дивуюсь, які є окремі "мужчини" у нашому КВНі! Вони навіть не: хами, неосвічені, з нестійкою психікою - це просто шок!
Моя тобі порада: коли тобі не вистачає аргументів, не шукай у комусь ворога. Зазирни глибше у себе!
Я скористаюсь твоєю порадою: я не буду сюди більше писати - мені це вже не цікаво, а ти як співрозмовник чи опонент не лише не культурний, а й малоосвічений.
На дописи Веселої Хмарки не відповідаю: його зауваження мізерабельно бідні.
Чус! Арівідерчі!

Востаннє редагував Oksanochka: 26.05.2007 о 00:41.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 09:16 #331403   #65
Vesela_XMARKA!
 
Аватар для Vesela_XMARKA!
Arrow Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
На дописи Веселої Хмарки не відповідаю: його зауваження мізерабельно бідні.
Я і не сумнівався, що ти таке напишеш
Vesela_XMARKA! зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 09:20 #331406   #66
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
 
Аватар для НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
Thumbs down Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
Це не дозволяє тобі сконцентруватися і залишатися вічливим.
Тут проблема не лише твоєї психіки, а й вже твого совкового виховання, що не терпить толерантності: обзивати на "большом язикє (укр.)" опонентів "настоящєй мєрзостю (укр.)", "ізврашчонимі мозгамі (укр.)" і т.п.
Низько з твого боку
Ты меня еще будешь упрекать в моем воспитании?! Ты свои посты на этой теме перечитай, воспитанная наша!!! В них, особенно в первых, даже не пахнет никаким воспитанием... Вобщем, все что я могу сказать, так это то, что я счастлив, что ты больше не появишься в этой теме...
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 09:27 #331410   #67
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) Переглянути допис
Я счастлив, что ты больше не появишься в этой теме...
Щастя твоє було коротким! Я знову тут, негарна товстуха, крім того блондинка, яка має жирну шкіру та багато їсть. І мене поглинають комплекси, я своїми "викриваючими" постами пробую людей опустити до свого рівня. Друзів у мене мало, на форумі я часто, тому і людей з брудом я мішаю часто.
Доброє утро, пацани!
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 09:36 #331413   #68
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
 
Аватар для НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
Thumbs down Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
Я знову тут, негарна товстуха, крім того блондинка, яка має жирну шкіру та багато їсть. І мене поглинають комплекси, я своїми "викриваючими" постами пробую людей опустити до свого рівня. Друзів у мене мало, на форумі я часто, тому і людей з брудом я мішаю часто

Я о тебе примерно такого же мнения...
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 09:49 #331419   #69
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) Переглянути допис
Я о тебе примерно такого же мнения...
Але, пацани-КВНщики, які ви затягнуті.
А твоє мнєніє не підсказує тобі, що я ще володію КМС?
Гумор пройшов повз вас стороною.
Залишилася одна серйозність, хамство, схиблена уява про власний гонор і хворобливе сприйняття будь-якої критики на свою адресу.
Все-таки, я хотіла б сподіватись, що мої пости вам допомогли більше, ніж сюсюкання ваших прихильників, переосмислити бодай дещо у підготовці до ваших майбутніх виступів.
Будьте щасливими! Щиро і без приколів.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 11:31 #331469   #70
Vesela_XMARKA!
 
Аватар для Vesela_XMARKA!
Arrow Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
А твоє мнєніє не підсказує тобі, що я ще володію КМС?

Да хоч рНр)) нам без різниці

Востаннє редагував Vesela_XMARKA!: 26.05.2007 о 11:39.
Vesela_XMARKA! зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2007, 18:07 #331635   #71
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
 
Аватар для НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
Thumbs down Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
Але, пацани-КВНщики, які ви затягнуті.
А твоє мнєніє не підсказує тобі, що я ще володію КМС?
Гумор пройшов повз вас стороною.
Залишилася одна серйозність, хамство, схиблена уява про власний гонор і хворобливе сприйняття будь-якої критики на свою адресу.
Все-таки, я хотіла б сподіватись, що мої пости вам допомогли більше, ніж сюсюкання ваших прихильників, переосмислити бодай дещо у підготовці до ваших майбутніх виступів.
Будьте щасливими! Щиро і без приколів.
Не подсказало... А юмор он есть и его огромное коичество, но когда речь заходит о таком стервозном существе, как ты, о юморе не может быть и речи...
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2007, 02:16 #331787   #72
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Слухайте, браття, а давайте просто ігнорувати цю погань! (Всі зрозуміли про кого я). Нехай пише, нехай порскає піною і слиною! Нехай хоч вдавиться від злості! А ми просто ігноруємо це свинство.
Просто за етикою психіатрії, хворих людей треба ігнорувати і не помічати.
Тож давайте веселитись, жити і грати в КВН для хороших людей. А оце свиньство пропоную побрискати святою водою, можливо воно згине!

Так от, що б воно не писало, як голосно не гавкало, ігноруємо! Не відписуємо! Хай вдавиться! Бо КВН це машина, і як сказав один мій мудрий викладач, "Собака гавкає, а поїзд їде".
Творчих успіхів і натхнення браття. А усілякі покидьки нехай сидять і займаються рукоблудством!
Gold_A зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2007, 11:43 #331900   #73
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
 
Аватар для НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн)
Cool Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Слухайте, браття, а давайте просто ігнорувати цю погань! (Всі зрозуміли про кого я). Нехай пише, нехай порскає піною і слиною! Нехай хоч вдавиться від злості! А ми просто ігноруємо це свинство.
Просто за етикою психіатрії, хворих людей треба ігнорувати і не помічати.
Тож давайте веселитись, жити і грати в КВН для хороших людей. А оце свиньство пропоную побрискати святою водою, можливо воно згине!

Так от, що б воно не писало, як голосно не гавкало, ігноруємо! Не відписуємо! Хай вдавиться! Бо КВН це машина, і як сказав один мій мудрий викладач, "Собака гавкає, а поїзд їде".
Творчих успіхів і натхнення браття. А усілякі покидьки нехай сидять і займаються рукоблудством!
+1
Во-во и яо том же=) все лютый игнор на это чудо!
Спасиб!
НеЖнЫй_кАк_ТаКсОфОн) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2008, 11:12 #563106   #74
narcotik
 
Аватар для narcotik
Типово Відповідь: V.i.P. в 1/4 Днепровської ліги=)

От прочитав, і мені шкода людей, які для вас же стараються, може не у всіх виходить так як би хотілося бачити вам, але люди стараються, працюють над собою, недоспані ночі, жарти пишуть, репетирують. А тут таке "гавняне" ставлення.

Є бачу форумці які всі розуми поїли, яким все в Тернопільському КВН не подобається, запрошуємо вас на сцену, покажіть клас, так як має бути на вашу думку, і сценарій напишіть(самі)

В мене склалося враження що хтось комусь дуже сильно заздрить, а саме що не "ОНО" в КВНі а хтось інший, там раді вас бачити, приходьте, старайтеся, показуйте клас, а не сидіть в печері і Х***ню не гоніть.
narcotik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:30.