Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.07.2009, 21:09 #993174   #81
Murder Lover
 
Аватар для Murder Lover
Smile Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Так...перше на що я звертаю увагу це...очі, погляд...він розкаже мені практично все про людину по ньому я бачу чи хороша людина чи ні і чи варто на неї взагалі тратити свій час і дивитися...потім лице і волосся потім тіло потім поведінка яка відіграє дуже велику роль...по ній можна побачити чи любдина фальшива, чи дурна і т.д.
Murder Lover зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2009, 21:52 #996412   #82
barselon4ik
Guest
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

на мою думку, кожна людина завжди першим ділом звертає увагу на лице і на статуру чи фігуру..
звичайно якшо людина не підійшла по тим параметрах, які ти б хотів (-ла), дальше на очі чи на зачіску якось не звертаєш навіть уваги..
імхо
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2009, 21:55 #996414   #83
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

на зовнішність
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sinik (02.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2009, 08:37 #1002712   #84
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

якщо якась незнайома людина.........то просто сам погляд і риси обличчя, чи приємні чи ні.
те саме при першій зустрічі з людиною,.....але потім коли хоч трохи взнаю людину, то вже зовнішність відходить на другий план, ..... потім зовнішність стає або приємна, або неприємна відносно того яка людина в середині.
VITAL_ik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2009, 02:21 #1011173   #85
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

ногті
очі
приземленість (люблю людей які з першого погляду нормальні,а не космос,що щось просебе думають,затинаються і очима косять )
одяг
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2009, 19:08 #1012269   #86
slim
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Беззаперечно-це зовнішність людини в цілому, але притому найбільшу роль відіграє щей спілкування з людиною, тоді і формується загальна думка, прихильність чи навпаки відторгненя від людини.
slim зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jenjakonsul1 (26.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 16:57 #1014799   #87
jenjakonsul1
Smile Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

звертають увагу на зовнішність , закомплексованість і взаємовигоду . І не спорьте бо це так
jenjakonsul1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 18:19 #1014861   #88
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Пішки_на_небо Переглянути допис
Кожен день ми зустрічаємо купу-силену різних людей...одні проходять повз , а інші залишаються надовго в наших думках.Найчастіше ми запам'ятовуємо їх завдяки якійсь деталі .( очі , певний жест, хода , усмішка, якась цікава дрібничка у прикиді...)Що є цією деталлю для вас ?Що саме у людині може вас настільки заінтригувати ,щоб ця людина не виходила вам із голови ?
В незнайомій людині яка кидається в очі і потім не вилазить з голови повинно бути щось або сильно відштовхуюче або приваблююче. Або ж різонуюче поєднання цих ознак. Будем про гарне враження, так як здогадуюсь саме це мала на увазі автор задаючи запитання.
В першу чергу все повинно гармоніювати. Так як я уважний зазвичай до деталей, то одна негативна (на мій погляд) може спортити всю картину.
І такс по-порядку:
це можуть бути очі (погляд)
це можуть бути руки
це може бути обличчя
це може бути волосся (не обовязково хороша зачіска, просто все повинно гармоніювати)
це може бути одяг
це можуть бути ноги
це можуть бути туфлі
і т.д.

Насправді звертається увагу на все, приблизно в описаному порядку. Але завжди повинна бути особливість людини яка підкреслює всі інші ознаки і через які запамятаєш людину.
Все описане відноситься як до сприймання дівчат так і хлопців.
STRIDER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2009, 14:36 #1021127   #89
Andriy111
 
Аватар для Andriy111
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Красиві цицьки, або суперові ніжки, або палкий погляд
Ну і, звичайно, ОХАЙНА.
Andriy111 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2009, 03:17 #1022514   #90
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

на запах ... ненавиджу смердючих... буває накропиться нещастя діклофосом аж очі розїдає,
а шо гірше вобщє не помиється пару днів і так колобродить з тундрою валасні і колоніями бактерій в тих джунглях...
засрані дівки бувають з довгим і невимитим волосям навіть нюхути страшно,...
а буває зайде ні цицьки ні піськи а так гарненько акуратненько виглядає шо аж лизьнути хочеться не те щоб ... ну фантазії в мене такі ніц не зробиш
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2009, 17:34 #1023713   #91
The Bluest Eye
 
Аватар для The Bluest Eye
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

на взуття і запах
The Bluest Eye зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nacho one (14.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2009, 00:36 #1027400   #92
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Igor_ko Переглянути допис
на запах ... ненавиджу смердючих... буває накропиться нещастя діклофосом аж очі розїдає,
а шо гірше вобщє не помиється пару днів і так колобродить з тундрою валасні і колоніями бактерій в тих джунглях...
засрані дівки бувають з довгим і невимитим волосям навіть нюхути страшно,...
а буває зайде ні цицьки ні піськи а так гарненько акуратненько виглядає шо аж лизьнути хочеться не те щоб ... ну фантазії в мене такі ніц не зробиш
Як можна звернути увагу на "тундру вАласні" відразу, чи ти куди дивишся і як це можна визначити з першого погляду, є та тундра чи ні. І... ти шо пес, що сучку по запаху визначає? Я собі прикидаю скільки тре не митися, щоб відразу всі це чули і визначали по запаху валасню
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2009, 01:37 #1027409   #93
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Як можна звернути увагу на "тундру вАласні" відразу, чи ти куди дивишся і як це можна визначити з першого погляду, є та тундра чи ні. І... ти шо пес, що сучку по запаху визначає? Я собі прикидаю скільки тре не митися, щоб відразу всі це чули і визначали по запаху валасню
можна. І не лише собакам. Просто людина під час свого оцивілізовування з малечого віку все менше відчуває нюхом. Нещодавно читав книгу Олівера Сакса, американського нейропсихолога. Там описаний випадок, коли студент медик обкурився і в нього зрушилися рецептори в мозку. Він почав розрізняти запахи квітів в букетак, запахи книжок, кольорів і навіть зайшовши в якесь кафе міг безпомилково зразу впізнати всіх знайомих із закритими очима лише по запаху. Так що можливості в людини є та мало хто їх використовує. Відівчається використовувати.
STRIDER зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor_ko (15.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2009, 15:25 #1027900   #94
Summer time
Guest
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Як можна звернути увагу на "тундру вАласні" відразу, чи ти куди дивишся і як це можна визначити з першого погляду, є та тундра чи ні. І... ти шо пес, що сучку по запаху визначає? Я собі прикидаю скільки тре не митися, щоб відразу всі це чули і визначали по запаху валасню
Ти ніби тільки на світ народилась. Ти шо, громадським транспортом не користуєшся? Думаю Ігорко хотів сказати про випадки в транспорті
І не обов"язково не митися. Є люди у яких підвищене потовиділення,- тому такі запахи) + а деколи буває, що просто дійсно, їде забите село (я все розумію - сам вихідець із села). Але як можна їхати на навчання і т.п. і не помитися (думаючи - приїду та й помиюсь)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2009, 20:14 #1028106   #95
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Та ну...

Для чого це хникання? В першу чергу на сіське потім на фейс, джопер, ноги, а оппше то, перше що кидаєть в вочки то волосся, якщо волосся доглянуті знач все в нормі, і джопер і сіське. якщо волосся куйня, то все це портить...
Опше то не нада корчить з себе реальних, нереальних мачо і романтіків. все що викладене вище, то це так, в першу чергу, але з кінця списку....

Ну не будьте, хлюпіками, хто дивиться на зєнкі як в дівочки попка і груди як... ну незню даже як написати(((...

Короче не напрягайтесь, а внатурі, перший взгляд----це тіпа, в умі"А якби вона була гола?? О так, це щось)))) Хочу, треба щось пиз..якати а то піде до другого" а от вже на цій остнові начинаються розмови і про романтику і про те який ваш очеридний факер-мен лапочка-фтопку-секс все що на умі...Як в дівоньки так і членоносця)))

Без обід!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2009, 01:06 #1028347   #96
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Ти ніби тільки на світ народилась. Ти шо, громадським транспортом не користуєшся? Думаю Ігорко хотів сказати про випадки в транспорті
Взагалі-то тема не називається "На що вперше звертаєте увагу В МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ". Я не транспорт мала на увазі)))
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 01:43 #1030631   #97
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Взагалі-то тема не називається "На що вперше звертаєте увагу В МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ". Я не транспорт мала на увазі)))
на поглянь на запах
чуєш?

навіть боюсь подумати чого тебе саме так зачепило моє малярство про валасню (може пора побрити?)
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 17:21 #1031183   #98
Izzolda
 
Аватар для Izzolda
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

в громадському транспорті дивлюся чи хлопець сидить чи стоїть, якщо сидить то більше на нього не дивлюся, він мене не зацікавить навіть якби він дуже був гарний
Izzolda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 17:39 #1031198   #99
VseVolod_1
 
Аватар для VseVolod_1
Smile Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Насамперед, підсвідомо (краєм ока) ми звертаємо увагу на обриси статури (тіла) людини. Якщо вони нас зацікавлюють (залежить від того, хто кому більше до вподоби: стрункі, високі, худі, товсті іт.д.), то тоді вже акцентуєм увагу на обличчі, одязі, взутті, сідницях, грудях, бедрах, прикрасах, що, в свою чергу, вже залежить від нашого стану, потреб, бажань і т. ін.!
VseVolod_1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 19:46 #1031287   #100
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: На що вперше звертаєте найбільшу увагу ?

Оце дімагогію розвели. коли я все чітко розказав... Воно так і є, від правди нікуда нє дєца!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:05.