Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2007, 00:50 #360296   #141
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Припинити особистий конфлікт!
Тема про критику/пропозиції і відповіді/реакція/коменти на неї.
Усе інше - флуд.

Рус, переходиш межі! Пліз, припини.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.07.2007, 00:51 #360300   #142
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

я просив видаляти флуд, але на це ніхто не звернув уваги. Вже сторінок 5 можна було видалити.
І не було б тих конфліктів. Все, на нату більше не реагую.

Востаннє редагував RUS: 01.07.2007 о 09:44.
RUS зараз поза форумом  
Старий 01.07.2007, 13:19 #360515   #143
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Щось мене спонукало оце все перечитати
Коли за Паву взялися певні люди і змінили ціни, меню - я була дуже задоволена, тому, що врешті на Дружбі є де поїсти у обідню перерву, відносно швидко, смачно і недорого. Обслуговування теж хороше, і помітьте, що обслуговуючий персонал виконує те, що їм наказує начальство, тобто це не їх видумки, брати гроші до чи після і т.п.
Єдине зауваження щодо самої теми, що якщо прошу критикувати, бажати, то єдина відповідь має бути, дякуємо, візьмем до уваги, або неможливо виконати, бо є певні обставини і все. А сперечатися з незадоволеними "клієнтами"...хтось повинен бути розумнішим
Мені все подобається, є деякі проколи, але всі ми люди і людині властиво помилятися, не потрібно бути таким категоричним, тим більше, що якість обслуговування у нас в місті дуже "хромає", будьте насамперед самі приємні і ввічливі і вам цим ж будуть відповідати, можливо не за перший раз, але за третім точно - випробувано
Дякуємо за оновлену Паву, бажаємо успіхів і розвитку!
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 02.07.2007, 11:43 #361096   #144
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис

2 VT
так друже, життя закінчилось, хтось наліпив тобі мінусів....опа!
одразу пригадався жарт з КВК: "ти товста, цилюлітна, прищава корова?! бери сокиру і йди в ліс! мстись природі!"
перш ніж котити на когось бочку поттрібно, як мінімім бути впевненим в тому, що ти пишеш. Поки що (і тут немаєь нічого дивного, так мають робити всі) вистачає духу підписуватись за мінуси/плюси. і якби ти його отримав від мене, як яскравого представники персоналу, мля, ти б таки точно знав, що то від мене.
і останнє, для тебе розуміється, коли ви вже подорослішаєте? приіпались до тої карми, як пяний до радіо: "заграй та заграй".
Що це було?
Хто тут про взроління пише?
При чому тут карма?
Якісь дурні обіди незнати на що.

FortYear, ти дійсно вважаєш що так персонал повинен реагувати на критику чи поради?
VT зараз поза форумом  
Старий 03.07.2007, 00:23 #361555   #145
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

VT,
Цитата FortYear, ти дійсно вважаєш що так персонал повинен реагувати на критику чи поради?
Де критика і поради?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 03.07.2007, 11:17 #361689   #146
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
VT,

Де критика і поради?
http://forum.krapka.te.ua/showpost.p...&postcount=121
VT зараз поза форумом  
Старий 03.07.2007, 23:11 #362054   #147
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

VT,
Цитата Я в Паві ще не був, нічого ні за ні проти керівництва чи працівників не маю
Але враження від реакції працівників Пави на критику дюже погані.
Може взагалі не варто писати в "книгу скарг та порад", якщо Ви там не були?
А щодо "реакції на критику", то реагуємо як вміємо. І врахуйте, що причини реакції різні бувають.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 03.07.2007, 23:40 #362095   #148
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ледве дочитала. Хтось мудрішим все ж таки мусить бути.
В Паві щодня майже. Обслуговують швидко, без помилок, з посмішкою і так як має бути. Рус, Бурчик, Галюн - молодці, нічого зайвого, уважні до клієнта, приємно приходити. Дівчата теж не дадуть собі в кашу плюнути, це я до того що "клієнт завжди прав"
... НЕ завжди. Сама працювала і знаю "наших правих" клієнтів.
Тепер щодо порад. Задоволення хочеться розтягнути, це я до того, що хочеться довше посидіти, але не можна... Зі звуками справді потрібно щось робити. По можливості влаштувати оцінювання клієнтами роботи персоналу + відповідне преміювання/- за скарги...
Тепер за половину зайвого в темі. Не буває диму без вогню...
Паві процвітання, начальству - розуміння та нових, вдалих ідей щодо розвитку, персоналу - терпіння, гарного настрою, і відповідних клієнтів, клієнтам - мудрості.
Sara зараз поза форумом  
Старий 04.07.2007, 00:04 #362133   #149
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Sara не в обіду, але неможе бути в твому випадку обєктивного судження так як названі працівники є твоїми хорошими друзями, і ясно що тобі стараються догодити й не образять. але ж неможуть всі клієнти бути друзями персоналу
Developer зараз поза форумом  
Старий 04.07.2007, 00:37 #362196   #150
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

сорі за флуд
Девелопер, привіт
Перш за все, я клієнт, а потім друг, і то не друг а хороша знайома знаю таке. що коли приходить знайомий, то його обслуговують поза чергою, зі знижками і т.п. що в свою чергу викликає обурення інших клієнтів, в Паві такого немає. Скромне і звичне привіт або доброго дня - так як з любим іншим клієнтом. Перші мої відвідини були ще до знайомства з ними а це разів 10 мабуть так що думка моя не міняється а з дівчатами не знайома взагалі, але... працюють гарно і без дорікань вчасно, культурно і присікають зразу знахабнілих клієнтів, які були абсолютно не праві, при чому зробили це культурно і клієнти визнали свої помилки і вибачились... Ті, хто дописує у цій темі дууууууже добре знають працівників і начальство Пави і що? результат на ліцо
Відносіться до людей так, як ви хочете, щоб вони відносились до вас...

Востаннє редагував Sara: 04.07.2007 о 00:43.
Sara зараз поза форумом  
Старий 09.07.2007, 00:07 #364709   #151
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
VT,

Може взагалі не варто писати в "книгу скарг та порад", якщо Ви там не були?
А щодо "реакції на критику", то реагуємо як вміємо. І врахуйте, що причини реакції різні бувають.
Я ж чітко написав що я коментую. Я не критикував якість ваших піц чи якість обслуговування, бо я особисто ще не був вашим клієнтом. Але вашу реакцію на критику я зміг сам побачити, і відповідно мав змогу скласти власну думку про це. Ви просили коментарів про вашу фірму - ви їх отримали, без хамства, без підколок, досить об"єктивно, жодних упереджень, бо нікого з ваших працівників чи вас особисто не знаю.
Реагуємо як вміємо? Здається ідеєю цієї теми було покращення цього "як вміємо", щоб вміти з кожним разом все краще.
VT зараз поза форумом  
Старий 09.07.2007, 10:28 #364833   #152
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Говоримо про бар, а не про реакцію форумців
RUS зараз поза форумом  
Старий 09.07.2007, 13:44 #364962   #153
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

говоримо про реакцію __ПРАЦІВНИКІВ__ на форумі, котрі в постах чітко себе повязують з баром та говорять про свою роботу (тобто бар)
Developer зараз поза форумом  
Старий 09.07.2007, 22:46 #365426   #154
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Я сказав, про що говорю я, і бажано говорити всім (по темі).
RUS зараз поза форумом  
Старий 27.07.2007, 20:51 #377811   #155
voronya
 
Аватар для voronya
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

по темі.
Рус і Бурчик зе бест..чмок
а Галюн лутше всех...шалат з помідор...ммм....хочу ще
voronya зараз поза форумом  
Старий 14.08.2007, 18:28 #392831   #156
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

дякую, що Пава працює влітку, інакше б я вмерла прямо на роботі з голоду
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 14.08.2007, 19:18 #392890   #157
Kaktus_vf
Thumbs up Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Рус, Галюн і Бурчик....РЕСПЕКТ і УВАЖУХА...класна тусня
Kaktus_vf зараз поза форумом  
Старий 21.08.2007, 12:42 #399179   #158
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

дякую!!!
для вас стараємося!


GAlyun зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 15:42 #401974   #159
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

В Паві зараз прикольно там супер холодно , коли на дворі страшна спека .!!!!!!!!!!
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 16:52 #402039   #160
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Підтримую.....персонал супер....веселий....не лінивий...ггг ..... ну і от ше незнав куди написати .... не сприймайте за флуд....але дякуємо компанії яка сиділа і святкувала чиєсь ДН в середу за сусіднім столиком за смачне пиво нашій компанії форумчан! Многая Літа іменинику!
bryNET зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:45.