Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Заходи до Дня заснування Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.04.2018, 13:00 #2727182   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Заходи до Дня заснування Тернополя

15 квітня відзначається 478 років з дня заснування Тернополя коронним гетьманом Яном Амором Тарновським. З нагоди свята на тернополян чекають виступи місцевих виконавців, квест, екскурсії та виставки робіт художників.

Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2018, 20:05 #2727227   #2
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Заходи до Дня заснування Тернополя

Слід визнати що це сама філігранна афера, яку організував Надал.

15 квітня, день в честь якого було названо вулицю, святкується не через "заснування Тернополя", а тому що це день народження Алли Пугачової звільнення Тернополя від німецько-фашиських загарбників.

Але націонал-соціалістам, в народі титульним, западло це визнавати, тому і придумали якесь міфічне "заснування". Хоча Тернопіль по факту був ще до того, як Ян-Амор Тарновський отримав його в подарунок від польського короля.
Втім ця тема теж не дуже популярна.

І так, я не хочу принизити досягнення Яна, який зробив із села місто, він цілком і повністю може вважатися засновником саме міста. Але і слухати маячню про те що в 15-тому столітті хтось записував точні дати, аж до конкретного числа, мене теж не тягне.

Втім... У нас досі йде суперечка як правильно писати прізвище першого українського бургомістра. Про що я тут розпинаюся...
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (20.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:41.