Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2012, 10:32 #2028786   #61
Doit
Учасник
 
Аватар для Doit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Як на рахунок франчайзингу?
Пропоную скласти список цікавих і не дорогих франшиз.
Може і обєднаємось навколо чогось одного.
Doit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:22 #2028823   #62
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Так, бачу люди не дуже хочуть розкривати всі карти, начну себе.
Напочатку літа появилась ідея, точніше ця ідея навіть в Тернополі вже працювала наскільки мені відомо і зараз працює.

.
Для початку попробуй переконати мене, як потенційного рекламодавця, заплатити тобі гроші за рекламний блочок розміром 25см2
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:28 #2028828   #63
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Для деяких політиків також гарна можливість перед виборами про піаритись - дивіться який я чесний!
Той хто чесний дитині на іграшку і жінці на квіти часто не має, не кажучи вже на те, щоб розвішувати свою морду по всьому місту на десятках бігбордів і сітілайтів. Ти того любого чесного з бігмордів копни, то в кращому випадку на ньому купа різних порушень висить, а часто за такими "чесними" і тюрма плаче. За виключенням тих, хто отримав спадок від гамериканської цьоці, виграв мільйон у лотерею чи отримав Нобілевську премію, але відсоток таких, м"яко, кажучи не дуже великий.

Востаннє редагував PzKpfw: 07.09.2012 о 11:39.
PzKpfw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 12:32 #2028878   #64
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Є така мисля: пересувний кафетерій. Таврія пікап, кавова машина і дизельний генератор (газові установки вже заборонили, ібо небезпечно).
Можна підїжджати на місця масового скупчення людей, концерти там всякі, чи на мітинги.
Якщо авто побільше, то можна і пиво влітку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:13 #2028906   #65
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Є така мисля: пересувний кафетерій. Таврія пікап, кавова машина і дизельний генератор (газові установки вже заборонили, ібо небезпечно).
Можна підїжджати на місця масового скупчення людей, концерти там всякі, чи на мітинги.
Якщо авто побільше, то можна і пиво влітку.

та вони вже давно є всюди, тільки не в Тернополі - "Кофейня на колесах"
готові авто продають і здають в оренду - старт з 10 000грн (це якщо машина в оренді)
якщо по 5грн кава, то треба продати 2000 стаканчиків, щоб вийти на 0
або по 100 в день (з розрахунком в 20 робочих днів) - не дуже-то й напродаєшся...
ну і сезонність бізнесу..
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:24 #2028917   #66
WakS
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
пересувний кафетерій. Таврія пікап, кавова машина і дизельний генератор
така ідея цілком робоча (якийсь киянин пропонував франшизу). Бачив в роботі в Рівному та Франківську. При розумному підході цілком не поганий бізнес.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:26 #2028918   #67
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Така Таврія-кав"ярня періодично стоїть біля Візового центру на Танцорова, напевно "рибне" місце. Інших в Тернополі не бачив.
Sem зараз поза форумом  
Подякували 2:
AJ (07.09.2012), eleKtrik (08.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:27 #2028919   #68
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
тільки не в Тернополі
В цьому всі сіль
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:29 #2028921   #69
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В цьому всі сіль
сіль в тому, що Тернопіль дуже маленький і платоспроможність громадян низька, тому більшість франшиз в нас не запрацюють
за ці кав*ярні - місце кльове для них біля університетів, але ректори проти
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:45 #2028928   #70
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

А що там із гірками, з яких у воду плюхаєшся, та батутами, з яких теж у воду скидає, на дальньому пляжі стало? Загнобили їх? Чи невигіно було? Ідея так то прикольна.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 17:16 #2029059   #71
Qumir
Учасник
 
Аватар для Qumir
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Колись натикався на статтю про термінали. Так зараз не скажу но взагальному апарат приблизно 2000-3000$ баксів коштує викупається порядка 4-9 міс(взалежності від напливу люжей тобто де поставиш...) Но в ідеалі треба таких порядка 10шт. там говорилось.
Наступна аналогічна ситуація з автоматами кави чи ін. теж 1500-3000$ но тут вже фактами доведено мій знайомий з дніпропетровська купив такий апарат за 1700$(якщо не помиляюсь там попалась якась халява і вишло так дешево) за 10 місяців він вже мав 3 різних апарата...
Но тут вже виникає як не тяжко зрозуміти проблеми
1. Ми не в мегаполісі хоча це і не така проблема якщо добре поставити.
2. Стартап - хто й і має такі гроші все одно 100 раз спочатку подумає.
В принципі штука вигідна і тим що обмежується ремонтом та поповненням...
Там вже від бажання можна в інеті по-взнавати в буквальному все до копійки як зрбити, де ставити і тд.
Qumir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 18:18 #2029090   #72
mini-me-zee
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

підкидаю безкоштовно супер рентабельну ідею

ставимо на площі перед драмтеатром автомат для торгівлі...сємками(!) для корму голубів.
на набережній озера - автомат для торгівлі кормом для лебедів і качок.

ну і біля адміністрації президента автомат по торгівлі гнилими помідорками і тухлими яйками
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякували 4:
Кара Божа (07.09.2012), eleKtrik (08.09.2012), pawa (12.09.2012), ras (23.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 19:28 #2029119   #73
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від Qumir Переглянути допис
Колись натикався на статтю про термінали. Так зараз не скажу но взагальному апарат приблизно 2000-3000$ баксів коштує викупається порядка 4-9 міс(взалежності від напливу люжей тобто де поставиш...) Но в ідеалі треба таких порядка 10шт. там говорилось.
Наступна аналогічна ситуація з автоматами кави чи ін. теж 1500-3000$ но тут вже фактами доведено мій знайомий з дніпропетровська купив такий апарат за 1700$(якщо не помиляюсь там попалась якась халява і вишло так дешево) за 10 місяців він вже мав 3 різних апарата...
Но тут вже виникає як не тяжко зрозуміти проблеми
1. Ми не в мегаполісі хоча це і не така проблема якщо добре поставити.
2. Стартап - хто й і має такі гроші все одно 100 раз спочатку подумає.
В принципі штука вигідна і тим що обмежується ремонтом та поповненням...
Там вже від бажання можна в інеті по-взнавати в буквальному все до копійки як зрбити, де ставити і тд.
термінали оплати слаборентабельний бізнес.І то щоб заробити те "слабо",він повинен стояти у багатолюдно прохідному місці.Кава трошки краще (при однаковій кількості людей,каву пєш кожен день,телефон забиваєш не кожен) але і тут гостро стоїть питання сезонності.Відсутня вона хіба для місць де таксисти здають зміну,миють машини) то точка сама рентабельна для кави)

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А що там із гірками, з яких у воду плюхаєшся, та батутами, з яких теж у воду скидає, на дальньому пляжі стало? Загнобили їх? Чи невигіно було? Ідея так то прикольна.
Це швидше утопія а не бізнес.Точніше вльот для романтіка-заробітчанина.який заробив гроші,приїхав,все всадив і пролетів.
Точка в чорта на кулічках,сезон короткий.І з тих нещасних пару місяців викинь робочі дні (маньше людей)+ мінливість погоди.Короче краще вже тоді кава-апарат))

Востаннє редагував Кара Божа: 07.09.2012 о 19:28. Причина: Пізніше додано
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 19:31 #2029123   #74
yge0607
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Народ, суть в тому що треба відкрити то чого нема. А не вже то шо є і ставати конкурентом ...
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 19:47 #2029130   #75
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Класна ідея фіш-спа, рибний масаж.
Гарра Руфа - рыбка небольшого размера 3-12 см, относится к семейству карповых, обитает в водоёмах ближнего востока.

Практика использования рыбок Гарра Руфа насчитывает уже более 150 лет. Однажды, во время купания, пловцы заметили, что во время водных процедур рядом с ними плавают рыбки, которые то и дело не больно щипались. Решив сдаться на милость кусачих существ, купальщики обнаружили, что после контакта с рыбками кожа прямо-таки преображается. Позже также выяснилось, что такие болезни, как псориаз или экзема отступают после купания с рыбками Гарра Руфа. Спустя несколько столетий ученые выяснили, почему это происходит: в слюне рыб содержатся два фермента, которые благотворно влияют на кожу человека.


Додано через 7 хвилин
Ціна одної рибки 20-25 грн... ціна акваріуму з рибками на заказ....економ 8 тис грн ектра клас 12 тис грн....

Ціна за 1 масаж 20-30хв - 60-100 грн ... + можна надавати додаткові платні послуги..вплоть до заказів кави чи чаю за окрему платню... або під час масажу стрижка чи миття волося... при цьому сам масаж може бути дешевший... думаю в багатого населення нашого міста така послуга буде користуватись попитом..

Приблизні затрати 2 акваріуми з рибками ( 22 тис грн ) + офіс + реклама + платня робітникам + ремонт + закупівля меблів і інтерєру.. в 100 тис грн можна вкластись?

Востаннє редагував MK 250: 07.09.2012 о 19:49. Причина: Пізніше додано
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 19:52 #2029140   #76
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Класна ідея фіш-спа, рибний масаж.
В Тернополі є Доречі подібними послугами насправді мало хто користується, оскільки вони є негігієнічними.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:14 #2029152   #77
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Класна ідея фіш-спа, рибний масаж.
Гарра Руфа - рыбка небольшого размера 3-12 см, относится к семейству карповых, обитает в водоёмах ближнего востока.

Ціна за 1 масаж 20-30хв - 60-100 грн ...
І багато ти знаєш тернополян які будуть за рибок стільки платити?
Я думав відкривати в Лондоні ще на початках, але закинув ідею
А зараз вже хвиля проходить

Про Україну також думав. Вигідним для мене виглядав лише варіант стати основним імпортером рибок і постачальником акваріумів, а мілкі підприємці най собі шукають місця, клієнтів і тп
Але вже були постачальники, і я відкинув цкй варіант також
Там потенційно проблеми з котролюючими органами можуть бути. Купа людей в одній воді ноги мочить, при цьому рибки пошкодують шкірний покрив. Можливість перенесення інфекцій чи банального грибка чи ще чогось
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:24 #2029160   #78
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Ясно ше одна моя ідея накрилась...
Хоча знаєте мені радісно, що я можу почути аргументовану критику, на ідея які я думав що будуть працювати )))
а наприклад як варянт
Надибав такий допис на одному зі бізнес форумів
Цитата Давно роюсь в инете в поисках подходящих для моего города(порядка 40000чел) идей бизнеса,желательно с минимальными вложениями,но пока ничего подходящего не выбрал.
Как-то вечером по дороге домой шёл, размышлял чем заняться у нас в городе, иду смотрю по сторонам, частный сектор, деревянные дома (живу на окраине) старый истресканый шифер на крышах, старые хоз.постройки, думаю почему бы не организовать бригаду по демонтажу, организовал, и вроде получается всё неплохо, теперь ломаем всё что можно сломать своими руками. Затраты минимальные,реклама в газету и пару помощников. Инструмент (кувалда,молоток,пила,гвоздодёр и др. есть почти у каждого в доме. Занимаемся демонтажём в свободное от работы время. Прибыль в 2-3 раза больше чем на основной работе,я думаю это неплохо.Подняться на демонтаже реально, главное желание, а лень матушку отправить лет на 20-30 погулять. За тебя суетиться никто не будет, такчто действуйте. Задавайте вопросы, с удовольствием отвечу. С уважением.
Додано через 2 хвилини
Я думаю якшо організувати бригаду.. то навіть при найгіршому розкладі можна зайняти свою нішу .. і самі затрати тут малі.. Хоча все написано в самому дописі

Додано через 29 секунд
Цитата А сколько вы берете за демонтаж дома например частного? И как вывозите мусор? Кто оплачивает? А что можно демонтировать еще если не дома?
Цитата Чтобы сломать частный дом понадобиться до 10ч рабочего времени, грубо говоря 1 день, 3-х человек достаточно для разбора. Цена работ зависит от размеров самого дома и колеблется в пределах 10-20т.рублей. Помимо домов ломать или разбирать можно всё что душе угодно, главное чтобы нам было по силам,(сараи,заборы,гаражи,стены,перегородки,кирпи чные кладки,подготовка помещений к ремонту и многое другое),мусор грузим тоже своими силами,я стараюсь на погрузку мусора брать дешёвую рабочую силу( безработные алкоголики) таких у нас немало. За 200-300р любую грязную работу готовы сделать. Единственный минус, бывает что срочно нужно мусор вывести, а они просто не в состоянии.

Востаннє редагував MK 250: 07.09.2012 о 20:24. Причина: Пізніше додано
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:26 #2029165   #79
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

А може зорб купити? В принципі можна і цілий рік головне щоб не болото )

pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 20:34 #2029167   #80
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

О неа в друга був зорб... можу сказати одне він вас скорше порветься ніж ви відбєте свої гроші...

Додано через 5 хвилин
Його ціна 1800 бакс - 300 раз спустити народ зі горба при 50 грн шоб вийти в 0. + зним ппц скільки мороки. Говориш народу вийміть всьо з кишень - добре - прикочуються до низу то сигарети то зажигалки повипадали..
+ на горбі постійно бухали і лишалось скло і т.д
+ не пользується великою популярністю

Востаннє редагував MK 250: 07.09.2012 о 20:34. Причина: Пізніше додано
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:29.