Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


б"є - значить любить?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2012, 17:53 #2073545   #81
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
я щиро надіюсь, що глумити своїх дітей не буду.
не слухається ? вибачайте, але це ваша вина . що не стали для дитини авторитетом.
неодноразово бачу, як мамаші привселюдно дубасять ( саме дубасять) своїх діток за пустяки. заліз в калюжу чи кинув піченюшку . якось нелюдяно.
І я так колись думала. Я не кажу бити за кожну провину, але є моменти, коли інакше ніяк. Десь біля з років дитина починає намагатися керувати батьками, маніпулювати-в хід йдуть крики, плачі, тупотіння ніжками і тд. Просто слова не помагають. Наскільки моя спокійна, але теж пару раз фестивалила. Я не лупила, йшла в іншу кімнату і чекала поки перейде. Лізла до вогню- дозволила пальчика легенько до нього наблизити. Але якби вона щось хотіла зробити, що загрожувало б її життю я б лупила-бо слова до маленьких не доходять. І не переношу коли одна дитина бє іншу-слова тут теж не завжди поможуть, а по задниці помагає.
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (13.11.2012), Джалка (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 20:11 #2073581   #82
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
І не переношу коли одна дитина бє іншу-слова тут теж не завжди поможуть, а по задниці помагає.
було в новинах недавно - засудили одну мамашу, шо влізла в бійку первоклашок

Додано через 1 годину 29 хвилин
Стосовно початкової теми: гадаю шо якщо має місце такий дискримінаційний підхід до дітей - шо мол, бью - значить - виховую, бо воно ще мале (дитина ваш навіть невинний шльопок сприймає так як те що цей шльопок символізує - як фізичну серйозну екзекуцію). А також беручи до уваги, що з дитинства хлопчикам насаджується думка, шо в сім"ї він головна опора, добитчик і голова сім"ї, то можна дійти до висновку, що чоловік має право бити й жінку - бо він головний, за неї відповідає, в тому числі за її, на його погляд, неправильні вчинки. Інакше - виходять якісь подвійні стандарти - і хороший приклад для дитини яким треба бути лицеміром в житті. Та й з другого боку - якщо жінка спеціально йде на якусь дію проти чоловіка - де ж тут тоді повага в сім"ї і всі діла? Кому така сімя потрібна?

Ну і ще таке, спецом для Андрій_ка - а я в свій час таки поліз в розетку. Розуму мені вистачило дочекатися коли всі заберуться з хати. Правда, сам з цього дивуюся - також мізків вистачило знайти дідові обценьки і ними запхати в розетку "козячу ніжку" скручену з фольги з-під цукерка. Бухнуло файно - я потім боявся певний час підходити до них, але в результаті полюбив електроніку - навіть вчитися по цьому фаху пішов Шкода, правда, шо роботи по нім так і не знайшов був
І з включеною праскою в мене був інцидент - правда його я вже не памятаю - геть малий був. То вже зі слів матері. А про дитячу веселу забавку - заряжати конденсатори і бавитися в якогось такого тесла-воїна - то я взагалі мовчу - кожен певно то робив. Зара як згадаю - шо в хід електроліти радянські йшли - самому страшно стає. В дитинстві багато було цікавих і небезпечних місць - якшо врахувати шо з 10-ти років я вже жив в місті де стояв авіаційний полк - були й ігрища на місцевому стрільбищі, і розкладання вкрадених в тата одного товарища, пістолетних капсуль - по рейках на залізниці, і пробирання через колючку на авіацвинтар із напильниками з метою поспилювати магнієві ободи з шассі - вельми файна світлова граната получалася, коли сю стружку з марганцовкою змішати і підпалити. Тут головне було швиденько втікти - коли солдатики-срочники засікали нас на території. Багато чого було.
Як казали в камеді-клаб - мушчіна ето случайно виживший мальчік

щодо покарань - я принаймні двічі памятаю - що було діло Правда мені то було до лампочки - я просто обережнішим стосовно батьків ставав після цього - старався всякі "хитрі" штуки робити щоб вони не знали. Відповідно - менш підконтрольним ставав, на мою думку. та й усе...

Тому битво заради добра - то є дурня, вибачайте за мою таку різку фінальну думку.

Востаннє редагував Філько: 12.11.2012 о 20:11. Причина: Пізніше додано
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 20:47 #2073675   #83
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
було в новинах недавно - засудили одну мамашу, шо влізла в бійку первоклашок

Додано через 1 годину 29 хвилин
Стосовно початкової теми: гадаю шо якщо має місце такий дискримінаційний підхід до дітей - шо мол, бью - значить - виховую, бо воно ще мале (дитина ваш навіть невинний шльопок сприймає так як те що цей шльопок символізує - як фізичну серйозну екзекуцію). А також беручи до уваги, що з дитинства хлопчикам насаджується думка, шо в сім"ї він головна опора, добитчик і голова сім"ї, то можна дійти до висновку, що чоловік має право бити й жінку - бо він головний, за неї відповідає, в тому числі за її, на його погляд, неправильні вчинки. Інакше - виходять якісь подвійні стандарти - і хороший приклад для дитини яким треба бути лицеміром в житті. Та й з другого боку - якщо жінка спеціально йде на якусь дію проти чоловіка - де ж тут тоді повага в сім"ї і всі діла? Кому така сімя потрібна?
поважати слід один одного. Відколи це чоловік відповідає за вчинки дружини? А за дітей ми відповідаєм повністю, нас можуть позбавити батьківських прав і тд. Так що порівняння маленької несвідомої дитини і жінки недоречні. А на старшу дитину можна вплинути поясненням і прикладом-грається патронами-знайдіть фотографії з відірваними кінцівками і тд. Дайте підлітку вибір і відчуття відповідальності за нього
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (13.11.2012), Пантера (13.11.2012), Jane Doe (13.11.2012), Джалка (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 21:12 #2073693   #84
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Нерозумію до чого тут почалось порівняня жінок і дітей. Ми (чоловіки ) можемо обрати характер майбутньої дитини ? напевне що ні. А характер дружини ? Це головний критерій по якому обираєм.
Тобто дитину треба виховувати, а про дружину то ще хто знає хто кого має виховувати, і хто ким керує
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 22:29 #2073753   #85
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

А хто сказав шо ця гілка виключно про бідних жінок? Назва теми не є настіко вузькою.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 22:43 #2073764   #86
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Знаєте, що дивно? Що на форумах про виховання дітей, де піднімалася тема фізичного покарання і її обговорювали люди зі всієї України - більшість таки була проти рукоприкладства. ( я про те, що читала особисто). Маю надію, що тут це просто випадковість. Хоч, якщо глянути на вулиці...
Тут прихильники ляпасів кидаються в крайність і зразу піднімають тему гарячої скорорідки, резетки, машини... Прикриваються, виправдовуються "важливими обставинами". Та того ляпаса варто дати тільки раз, потім другий, тоді третій... І буде він далі і через брудні руки, подерті штани, підстриженого чубчика на голові.... Обставини буденні, не життєво необхідні, але ляпас вже такий звичний і, здається, дієвий.... І хто там думає про дитячу образу і гідність. Про що це ви? Це ж не дорослі. Це просто діти.. ( сарказм вловлюєте?)
Колись доводилось мені трохи в школі працювати.Часто бачила непідробний страх дітей перед батьками через погану оцінку. Ніби так банально... А для них - трагедія на той час. І знаєте, ті перелякані, зацьковані діти переважно були в тій чи іншій мірі замкнутими, невпевненими, закомлексованими і...хитрими. Не думаю, що хтось з їхніх батьків вважав себе катом. В їхніх очах дитина заслужила покарання.
Я не знаю що ще сказати. Мені прикро що батьки не бачать в своїх дітях людини. Для мене це дикість.
Були думки, що з деякими дітьми по іншому не можна. А от Макаренко міг. Нам , звичайно, до нього, як до неба пішки, але згадала це лише тому, що він зміг перевиховати важких, чужих підлітків, а нам лінь присвятити себе своїй рідній дитині. І от відштовхуючись від вашої теорії " неможливості" згадаймо тепер садочок чи школу. Та ні одна мама не скаже: мою дитину можна бити! Таки хочуть від педагога іншого підходу. Якого? Інший же неможливий, за вашими ж словами.
До речі , про порівняння биття жінки чоловіком і дитини батьками придумала не я. На це спираються психологи. Це звичайна перевага фізичної сили, і ті, хто її використовує завжди себе оправдовують. Та кому цікаво?, ми тут самі профєсори всіх наук..

Пе.Се: хтось закидав моєю спокійною дитиною. Так ось: в мене їх двоє. У них різний вік, різний темперамент, різні характери, навіть статі, знаки зодіаків, групи крові і медичні карточки))))) Але методу " не биття" піддаються цілком нормально.
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 08:08 #2073834   #87
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Бити - не бити... Не знаю... Але покарання має бути, бо пояснення не завжди допомагають.

Додано через 2 хвилини
П.С. Моя дитина не бита, але я думаю, що мені пофортило. Однак меіні знайомі такі малята, які чесно заслуговують на шльопання.

Востаннє редагував Jane Doe: 13.11.2012 о 08:09. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 11:47 #2073962   #88
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Але методу " не биття" піддаються цілком нормально.
як же не биття,якшо сама кажеш шо била?

Додано через 24 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Це не мої слова, а доктора Комаровського. В одній передачі він дуже гарно про це розказував.
Комаровський -популіст ,тому не варто йому беззаперечно у всьому довіряти.
Я також проти фізичних покарань ,але як правильно писала Джалка ,вважаю недоцільним тут змальовувати такі страшні картини,може десь і ходять уроди шо дубасять своїх дітей без причини ,але тут таких точно нема.Ну принаймні серед тих шо відписують.А якшо хтось колись і вдавався до крайніх мір,то ,думаю,не частіше ніж найактивніша противниця фіз. покарань у цій темі.

Востаннє редагував Ingenue: 13.11.2012 о 11:47. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
Demetra (13.11.2012), Jane Doe (13.11.2012), Джалка (13.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 17:39 #2074241   #89
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Я от не знаю, може помиляюся..
Але коли казала, що насилля породжує насилля, то мала на увазі не страшну картину в підростающими маньяками, а оту нашу нетерплячість, хамство, грубість, неповагу, що нас оточує.
Дитина знає, що дорослі можуть покарати. Що сильнішому бути краще. Це втілюється з часом у життя у відносинах з однолітками чи меншими дітьми. З цим ростуть. Це дуже помітно у спілкуванні школярів. Звичайні домашні хольоні дітки часто бувають агресивними і злими по відношенні до однокласників. Потім діє система дідівщини в армії чи в студентських гуртожитках. А далі : хамство в маршрутках, в магазинах тощо. Це настільки звичне явище, що ми його і не думаємо пов"язувати з дитинством. Проте є золотий вислів: ми всі родом з дитинства. Все, що з нами стається має на нас вплив. Поступовий, непомітний, природній процес....
Дитина має мати вимоги від дорослих у вихованні. Це просто необхідно. Коли мама не б"є, але не має у своїх словах і діях чітких правил, вимог то вона не буде для дитини авторитетом. Дитина обов"язково буде "пустою" і " капризною", маніпулюючи мамою і всі казатимуть: " її обов"язково потрібно дати ремня". А потрібен лише правильний підхід. Хоч це часто важко зробити, простіше дати ремня.
На цьому і закінчу
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 18:59 #2074297   #90
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

діти повинні знати, що кожні вчинки мають наслідки. Малій дитині дають по задниці за щось значне тому що пояснення ще не розуміє. А якщо все попускати то виростають інфантильні дорослі які не хочуть, не вміють і не розуміють чому вони мають відповідати за свої вчинки-мучать тварин, викидають дітей, принижують слабших і тд. А якщо знати, що на кожну дію буде адекватна реакція, то може б думали що роблять. Я не думаю, що тирани в сімї виростають з дітей, яким колись дали по задниці
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (13.11.2012), kerrigan (06.05.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
kostyanets (02.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 20:08 #2074345   #91
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

отаково ребяткі . головне гамсельте своїх дітей вдома, а не на людях, бо для таких як я ( ну ті що не розуміють насильства до дітей) вочі вилазять на лоба, а ще, боронь боже, психологічну травму отримаю, то всьо буде на вашій совісті.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
M@ry (13.11.2012), Romko_7 (13.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 16:37 #2085401   #92
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Однак меіні знайомі такі малята, які чесно заслуговують на шльопання.
- Папа, папа, не надо меня шлепать! - закричал сынишка.
Но папа-комиссар достал маузер и шлепнул сынишку.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2014, 22:30 #2387592   #93
Vanja Lytuj
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Уривок з Іван Франко - Украдене щастя.

"Бабич. Ти б узявся до своєї жiнки троха острiше. Похрупостiв би на неї, погрозив би, а то й ударив раз, другий. Знаєш, жiнка так, як коняка, любить батiг, а без нього зовсiм ледащiє.

Микола. Ой ледащiє, ледащiє."
Vanja Lytuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2014, 12:30 #2387744   #94
Nataliensiya
Учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від Vanja Lytuj Переглянути допис
Уривок з Іван Франко - Украдене щастя.

"Бабич. Ти б узявся до своєї жiнки троха острiше. Похрупостiв би на неї, погрозив би, а то й ударив раз, другий. Знаєш, жiнка так, як коняка, любить батiг, а без нього зовсiм ледащiє.

Микола. Ой ледащiє, ледащiє."
Зовсім не розумію таких подружніх відносин.Як можна кохати та жити з таким ,в постійному страху,що за кожен твій необережний вислів,вчинок ти получеш по лиці.Ще й буває в присутності друзів.Чоловік та дружина -дві рівноправні особи.Вибачте,як можна лягати в ліжко з деспотом,навіщо так принижуватись?
Nataliensiya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (17.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2014, 06:31 #2388539   #95
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Мало хто розуміє мазохізм
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2014, 11:43 #2388702   #96
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Ononymous Переглянути допис
Мало хто розуміє мазохізм
Що вони тямлять в сексуальних іграх...
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (06.05.2014), kerrigan (06.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2014, 12:22 #2388720   #97
yura8
Учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Одна з форумських тем навела мене на думку створити оцю.
В моєму житті були знайомі люди, які вели, мяко кажучи, бурхливе сімейне життя. Тобто, чоловік любив лупцювати дружину. А вона, на мій величезний подив, хоч ніби і жалілася на це, але вела себе трохи дивно: спонукувала його до ярості, потім виправдовувала його вчинок.... Ну чистий тобі синдром жертви.
Мені здається, що я б такого приниження ніколи не пробачила. А їй ніби цього і треба... А може помиляюся, може чогось не розумію?...
Вам відомі такі випадки? Чим ви це пояснюєте?
Тут все просто... Чоловік, мяко кажучи, закомплексований "слабак". Кулаки це єдине чим він, на його думку, може утримати/контролювати жінку. Нормальний чоловік швидше тратитиме свій час не на те щоб накручувати себе, а на те щоб зробити своїй жінці приємне, постійно щось таке робити, щоб у неї й думки не було, що хтось інший може бути краще. Жіноча ж логіка ніколи прозорою не була Тому тут кілька варіантів... Або "пунктик", що любо. ціно. треба бути заміжньою. Або батьки привили ще з дитинства це саме "б`є значить любить". Або якісь психічні розстройства чи тяга до садо-мазо Психічно здорова людина не буде провокувати інших щоб її лупцювали
yura8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2014, 14:19 #2388765   #98
kerrigan
Активний учасник
 
Аватар для kerrigan
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

о так,якшо насильство убомовлене грою мастер і сервант на вечір, то коханий може лупцяти мене по м"ягких місцях,поки не полетить стоп-слово.
а якшо серйозно, то мозахізм буває не тільки фізичний, можна грамотно мозг виносити і без фізичної розправи.
kerrigan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 20:04 #2394042   #99
bazil
Учасник
 
Аватар для bazil
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

та ну. якщо не завдає болю, то любить
bazil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 23:28 #2394135   #100
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Про то можна довго говорити...скажу від себе коротко, нє не любить значить є якийсь косяк але менше з тим. То по суті відбувається дома а зачасту до побоїв доходить коли подружжя вже разом деякий час тобто вже можуть бути діти. От шо дитина винесе з такого реслінгу дома...?Мені особисто в таких приколах найбільше шкода дітей бо мужик може схаменутися, жінка може ступитися а от дитина не може дітись з такої обстановки нікуда...от шо вбиває
Martin зараз поза форумом  
Подякували 4:
Alita (08.03.2017), Пантера (18.05.2014), kerrigan (18.05.2014), Джалка (18.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:28.