Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2015, 18:59 #2564808   #1
buterfly
Учасник
Exclamation Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

Хочу зробити операцію на корекцію вух. Можливо, хтось робив подібну операцію, або ваші знайомі. Порадьте, будь ласка, клініку, або хорошого лікаря. Якщо у вас була така операція, розкажіть детальніше))))
buterfly зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 09:01 #2565188   #2
Punsik2710
Активний учасник
Типово Відповідь: Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

В 3-ій лікарні є хороші лікарі і в них стажу багато років. Там ще десь 15-20 років тому робили такі операції. В той час я там оперувала коліно в ортопедії, а моя пожружка поправляла свої вушка в пластичного хірурга. Це легка операція. Подружка залишилась задоволеною. Зараз, мабуть, є багато клінік, в яких це роблять.

Додано через 2 хвилини
помилка, правильно подружка)

Востаннє редагував Punsik2710: 05.08.2015 о 09:01. Причина: Пізніше додано
Punsik2710 зараз поза форумом  
Старий 17.09.2015, 17:55 #2576681   #3
montana
Banned
Типово Відповідь: Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

У Тернополі є відділення естетичної медицини в клініці Оксфорд Медікал. Можете спробувати звернутися туди. Наскільки я розумію, вони займаються пластикою. Принаймні у мене немає досвіду в цьому напрямку, і нічого путнього сказати не можу.
montana зараз поза форумом  
Старий 17.09.2015, 18:44 #2576691   #4
lesjok
Типово Відповідь: Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

Цитата
Допис від montana Переглянути допис
У Тернополі є відділення естетичної медицини в клініці Оксфорд Медікал. Можете спробувати звернутися туди. Наскільки я розумію, вони займаються пластикою. Принаймні у мене немає досвіду в цьому напрямку, і нічого путнього сказати не можу.
А де в Тернополі Оксфорд медікал?
lesjok зараз поза форумом  
Старий 21.09.2015, 10:22 #2577423   #5
montana
Banned
Типово Відповідь: Отопластика. Порадьте хорошого лікаря та де саме в Тернополі можна зробити операцію на клаповухість

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
А де в Тернополі Оксфорд медікал?
Тернопольський Оксфорд Медікал знаходиться на вул. Качали, 5.
montana зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:11.