Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Допомога майбутньому гуру лижньої справи!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2013, 22:37 #2139026   #1
Han1991
Учасник
Типово Допомога майбутньому гуру лижньої справи!

Доброго дня високоповажні форумчани, звертається ваш покірний слуга за допомогою. Рішив попробувати себе в новому амплуа, недавно чисто випадково проїздом попав на Буковель і після тої атмосфери (правда покататись мені не вдалось) рішив попробувати лижнє катання шоб знати шо це таке і з чим його їдять. Перше питання яке стоїть на порядку денному потрібен лижній костюм хто знає де таке добро можна купити? казали люди шо можна на секонді але на якому не уточнили, хто має будь яку інформацію зрадістю вислухаю. Такі варіанти як "Спортландія" можна не пропонувати бо чуть за дорого і за пафосно як для новачка. Також хто знає коли можна подешевше купити абонементи на Буковель і повідомить ще про якісь підводні камені з якими є можу стикнутись, буду безмежно вдячний!
Han1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2013, 23:13 #2139055   #2
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Допомога майбутньому гуру лижньої справи!

Можна комбінезон, можна окремо штани і куртку, також тре ще рукавиці. Купуй в неділю на секонді на 15 квітня, вибір достатній і ціни доступні.
Абонементи треба брати по акції ранкова (знижка з понеділка по четверг 40%) і виходить 202 грн в цьому сезоні.

Якщо не здохляк і є мінімальні фізичні можливості раджу вчитися на 14тій горці, якщо хробак тоді на 7му спочатку)
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:31.