Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ветеринари міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.04.2015, 20:20 #2532651   #21
AnaStasia
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

На вул. Польового 2а, Яцишин Григорій Петрович 24-52-56; 066.900-21-93, вул.Польового, 2-А
(за суп-м Київ, східний масив)

Нашій собаці інший пес роздер живіт,(+вона була вагітна.. Цуценята вивалились разом із кишками.. Вибачайте за такі деталі)
шансу вижити не було. Приніс тато її щоб вкололи укол щоб собака не мучилась, а лікар сказав "ти шо не бачиш що шо в мене люди? "
ось така людська байдужість і професіоналізм лікаря який повинен допомагати і рятувати тварин.
AnaStasia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2016, 18:02 #2640841   #22
sergiyL
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Форумчани, пишу на прохання моєї доні -
"Дуже вдячна ветеринару Шубковській Ганні Володимирівні, що приймає тварин на вул. Рєпіна.
Вона вже давно лікує мою кішку. Допомагала їй після нелегкої операції
та виводила її з дуже важкого стану. А ще, ця ветеринар з великою турботою ставиться до моєї улюблениці. Я лікую кицю тільки в неї і ні разу не розчарувалася! Я і моя Маркіза задоволені!
Рекомендую!!!"
sergiyL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (23.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2016, 12:54 #2657321   #23
Adamina
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Я про Івана Федоровича...Мені його порадив брат,сказавши що най-кращого в Тернополі немає!?(в нас був собака 12років десь в 2004 помер)..Я в 2015 завела кицю..На поч.лютого 2016р.у нас киця захворіла (почали на шиї появлятись ранки і шерсть випадала)...І пішла ж до цього най-..го .Кицю мучав 4 місяці уколами,сказав що в неї підшкірний кліщ. І ще що воно не виліковне,а тільки заліковується..Типу вам не пощастило з кішкою,треба обов"язково стерлізувати, щоб кошенята теж не страждали так.. Останього разу коли в нього була , помітила він у очі не дивиться,а коли запитала "Скільки за сьогодні?"--забігав погляд, сказав 15,хоч до цього давала по 20грн. Я вже розуміла тут щось не те, не витерпіла і поїхала з нею до Києва..Друзі порадили дерматологічну ветклініку.В клініці взяли аналізи,оглянули,запитували її раціон,характер...(в Тернополі зовсім такого не робили). Лікар поставив діагноз (назва довга)- коротко це- від стресу. Виявилась моя киця інтроверт. Виписав пігулки на 3 тижні і порадив не створювати киці стресових ситуацій. Пройшло вже 4міс.після останього лікування- кішка почувається прекрасно,шерсть стала кращою і ніщо її не турбує..
Про І.Ф я думаю можливо він не поганий лікар як для собак, але для кішок мабудь не дуже. В майбутньому звичайно я не буду їздити щоразу до Києва, але до нього теж не піду. Можливо зявляться в Тернополі нові професіонали в даній галузі.
Adamina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2016, 23:12 #2657429   #24
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Цитата
Допис від Adamina Переглянути допис
Я про Івана Федоровича...
Про І.Ф я думаю можливо він не поганий лікар як для собак, але для кішок мабудь не дуже. В майбутньому звичайно я не буду їздити щоразу до Києва, але до нього теж не піду. Можливо зявляться в Тернополі нові професіонали в даній галузі.
Та ні, він поганий лікар і для собак. Він практик на прості випадки. Зробити стерилізацію, чи просту операцію - рука в нього набита. А якщо щось складніше - теорі\ ноль.
Та найбільша біда, що в Тернополі кращого немає. Ще в центрі Василь Михайлович, десь такого ж рівня, а решта набагато гірші.
Якщо щось складне і шкоди тварину, треба їхати в Львів. Там абсолютно інша діагностика і підхід до лікування.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2016, 23:37 #2657431   #25
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Це так нагадування двом вахлакам, з Лепкого і Острозького.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2402437&postcount=40

Для всіх інших, в складних ситуаціях - тільки Львів.
netby зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (11.10.2016), ternopil1 (10.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2016, 20:53 #2660802   #26
varia
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Хочу порадити хорошого ветеринара з Тернополя..Сьогодні зробив кесареве кішці. Все пройшло успішно і у нас 4 кошенят. Дочка дуже рада) Багатьом передзвонили сьогодні і ніхто не брав слухавки.Ще раз дякую!!!
Контакти : Володимир Васильович 098-584-23-84
varia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2016, 08:30 #2660832   #27
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Цитата
Допис від varia Переглянути допис
Хочу порадити хорошого ветеринара з Тернополя..Сьогодні зробив кесареве кішці. Все пройшло успішно і у нас 4 кошенят. Дочка дуже рада) Багатьом передзвонили сьогодні і ніхто не брав слухавки.Ще раз дякую!!!
Контакти : Володимир Васильович 098-584-23-84
Де він приймає?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 10:50 #2674723   #28
YuliyaBuyak
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3 це не лікар це вбивця... Люди будь ласка ніколи не ведіть до нього свого улюбленця, бо зробить те ж саме що і з моїм.В суботу 21.01.2017 привела кота (британця) сказав що потрібно каструвати, зробили кастрацію і забрали додому, цілий день він відходив, на слідуючий день в неділю цілий день спав, а в ночі почалиця у нього судоми (викручувало його в різні сторони і йшла піна з рота), коли я передзвонила до нього в 23.00 і все обяснила то його відповідь була "Неможе такого бути і засміявся" а мого кота дальше по всіх хаті видає в різні сторони, потім він сказав шо це можуть бути глисти і йому перейде. Мій котик промучився ще 3 дня, і коли ми знов до нього подзвонили то він був пяний (хоча зранку в нього знов були операції ) і намолов мені всякої фігні. На ранок привели його щоб прокапати, халатно відносився почав приплітати що його вини нема що це вже в нього щось з печінкою, що і всяке різне, після капання мій котик прожив ще пів години і подорозі додому помер... І це не перший випадок що він вбив тварин.....так що моя вам порада ніколи не водіть до цього лікаря, бо він вбивця, і не компетентний в своїй справі. Я обще не розумію як він може лікувати, і хто йому дозволив.
YuliyaBuyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 11:26 #2674732   #29
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Ветеринари міста

А є в Тернополі ветлікарі для птахів(папугаїв)
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 11:46 #2674737   #30
YuliyaBuyak
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Кажуть що сама краща ветеренарня це на Острозького, я думаю що там і птахів також лікують
YuliyaBuyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 20:25 #2674882   #31
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ветеринари міста

А нащо несли кота далі до нього, виникає таке не замислувате запитання? Я б оминав десятими дорогами такого ветеринара, як тільки б перші ознаки не кваліфікованості побачив.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 14:14 #2676106   #32
YuliyaBuyak
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Інші клініки відмовлялись лікувати котика так як вони його не оперували. Сказали йти до того лікаря який робив операцію, бо вони не будуть брати на себе відповідальність якщо щось станеться.
YuliyaBuyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 15:18 #2676112   #33
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Ветеринари міста

на початку січня в друга теж захворів кіт
на лепкого поставили діагноз "жовтуха"
дали антибіотики, покололи, і через день чи два кіт помер....

кароче, в нас навіть людей нема кому лікувати... то шо говорити про тварин....

я свою кицьку возив до Львова коли вона вже була майже присмерті, і тиждень нічо не їла від лікування нашими місцевими лікарями

і в Львові її вилікували

коли вона через пару років знов захворіла, і знову потрапила до наших спеціалістів, то через пару днів їхнього лікування, таки померла ((((
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 10:31 #2676233   #34
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Я на Лепкого тепер також ні ногою.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
noodle-box (14.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 13:13 #2676292   #35
castor
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Цитата:
Допис від netby Переглянути допис
Це так нагадування двом вахлакам, з Лепкого і Острозького.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2402437&postcount=40

Для всіх інших, в складних ситуаціях - тільки Львів.
+1 за львівський VetMed
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:02.