Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2016, 20:34 #2653032   #261
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Розглядав цього року варіант поселення на базі "Камянка" на Синевірському перевалі саме заради краєвидів, але перепланував. Це якщо би були плани відпочивати десь в тих краях (біля Міжгір'я).

Додано через 1 хвилину
з "нашого" боку можна наприклад спробувтаи Дземброню, якщо є бажання втекти кудись від цивілізації - там вибрати якусь садибу на схилах - гарні краєвиди гарантовано.

Востаннє редагував switch: 11.09.2016 о 20:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 11.09.2016, 21:13 #2653038   #262
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
хто порадить якісь локації і садиби з красивим пейзажем? Садиба може бути дещо на висоті
Є прикольна хата біля Ворохти (в с.Вороненко). Ми платили по 100грн з чоловіка. Вид з подвіря хати шикарний.
Погано те, що власники живуть на тому ж подвірї. Якщо цікавить, пошукаю контакти.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 11.09.2016, 23:14 #2653055   #263
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Розглядав цього року варіант поселення на базі "Камянка" на Синевірському перевалі саме заради краєвидів, але перепланував. Це якщо би були плани відпочивати десь в тих краях (біля Міжгір'я).

Додано через 1 хвилину
з "нашого" боку можна наприклад спробувтаи Дземброню, якщо є бажання втекти кудись від цивілізації - там вибрати якусь садибу на схилах - гарні краєвиди гарантовано.
ох дорога до дземброні весела, не тягне ще раз туди їхати на низькій машині .
а загалом справді, краєвиди там дуже гарні.

але задумуюсь справді в сторогу Синевірського перевалу, в тих краях ще не бував.
дякую
SPASuka зараз поза форумом  
Старий 12.09.2016, 07:56 #2653073   #264
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цього року коли їздили по закарпаттю, то випадково натрапили на Теребле-Ріцьке водосховище і ГЕС, якраз за синевірським перевалом.
Краєвиди там просто супер, ліси, річка, водосховище. Ми там з палатками зупинялись - взагалі супер, особливо зранку при сонечку краєвид класний і рибку половити можна.



Прихований текст: Фото 
Yarkop зараз поза форумом  
Подякували 6:
Andrik84 (12.09.2016), andzhej (14.09.2016), DIC (12.09.2016), Манюня (28.12.2016), Klisan (06.10.2016), switch (12.09.2016)
Старий 12.09.2016, 08:50 #2653081   #265
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
але задумуюсь справді в сторогу Синевірського перевалу, в тих краях ще не бував.
на Син. Перевалі напроти згаданої бази "Камянка" є ще 2 котеджа. Один доволі модний буде справа, якщо заїжати з Міжгір'я, фактично позаду сувенірних ларків. В інтернеті його не знайшов, але знаю, що жінка, яка за ним наглядає, підпрацьовувала раніше на тих сувенірах - то можна там і попитати, чи є вільна кімната і чи поселили б. Там досить прикольна територія і гарний вид з балконів на гори Камянка, Топас, сам перевал.

Позаду мене.
(ги: знайшов я ту садибу а коли сам їхав - не знаходив ніде - по знайомих випитував і через треті руки зізвонювався: наче вона)
Лівіше видніється власне "Камянка".

І ще там біля Камянки внизу, ближче до траси, є теж котетжик простіший, на 2 кінати, його можна знайти в неті, по ціні вроді 1000-1500 був.

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Цього року коли їздили по закарпаттю, то випадково натрапили на Теребле-Ріцьке водосховище і ГЕС, якраз за синевірським перевалом.
Прикольно.
А це коли? Був в серпні в Колочаві, думав туди їхати, але дружина трохи втомлена була, а сам подумав, що мабуть вода там впала, то й не буде на що дивитись - і не поїхав. Мабуть дарма.

Востаннє редагував switch: 12.09.2016 о 08:56.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPASuka (12.09.2016)
Старий 12.09.2016, 09:27 #2653095   #266
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Прикольно.
А це коли? Був в серпні в Колочаві, думав туди їхати, але дружина трохи втомлена була, а сам подумав, що мабуть вода там впала, то й не буде на що дивитись - і не поїхав. Мабуть дарма.
В серпні теж був. Там дійсно дуже гарно. Правда дорога деякий відрізок кам'яна але їхати можна.
З палатками там в самий раз відпочивати. Слідуючий раз обовязково ще туди заїду.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 04.10.2016, 14:54 #2656395   #267
Zarahargy
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Цього року коли їздили по закарпаттю, то випадково натрапили на Теребле-Ріцьке водосховище і ГЕС, якраз за синевірським перевалом.
Краєвиди там просто супер, ліси, річка, водосховище. Ми там з палатками зупинялись - взагалі супер, особливо зранку при сонечку краєвид класний і рибку половити можна.



Прихований текст: Фото 

фантастична краса. вже їду і їду і ніяк не можу доїхати до карпат
надіюся скоро поїду
останнього разу був десь 2 роки тому в Ізках. люблю відпочивати в карпатах
Zarahargy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (23.10.2016)
Старий 28.11.2016, 22:30 #2666072   #268
Rysja8
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Ми цього року відвідували Берегово, зняли там собі апартаменти, лишились дуже задоволені)
Rysja8 зараз поза форумом  
Старий 30.11.2016, 18:01 #2666269   #269
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата У Карпатах на свята аферисти здають в оренду котеджі-примари
...
Злочинці створюють сайти з котеджами-примарами. Таких неіснуючих котеджів щороку більшає
via
Поле для афери цілком очевидне. Дивно що аж тільки зараз почалося.
saymon зараз поза форумом  
Старий 23.12.2016, 18:33 #2669864   #270
Zirochko
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Привіт всім, я з таким питаннячком. Як думаєте, реально знайти якогось власника, щоб пожити у нього безкоштовно кілька днів, взамін могла б допомагати по господарству ці дні. Може у кого є родичі в горах Давно не була в Карпатах, хочу побувати сама і показати їх синові, але в мій бюджет 2017 відпочинок в горах в звичайному розумінні слова не вписується поки що.
Zirochko зараз поза форумом  
Старий 23.12.2016, 23:18 #2669907   #271
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Zirochko Переглянути допис
Привіт всім, я з таким питаннячком. Як думаєте, реально знайти якогось власника, щоб пожити у нього безкоштовно кілька днів, взамін могла б допомагати по господарству ці дні. Може у кого є родичі в горах Давно не була в Карпатах, хочу побувати сама і показати їх синові, але в мій бюджет 2017 відпочинок в горах в звичайному розумінні слова не вписується поки що.
Там бізнес, навряд чи хтось захоче безкоштовно вас приютити.
VillisRey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zirochko (24.12.2016)
Старий 24.12.2016, 00:45 #2669914   #272
Zirochko
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Там бізнес, навряд чи хтось захоче безкоштовно вас приютити.
Дякую за відгук. Я думаю, треба по своїм знайомим з Західної України попитати, може в кого родичі в селі там, навмання шукати то марна справа мабуть.
Zirochko зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 09:35 #2669927   #273
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Та чого - якщо якесь не розкручене туристичне село - то може й вийшло б. Просто навря отако через інтернет можна знайти хазяїна якоїсь садиби в глухому селі, в якого є господарка і міг би приютити людину в обмін на допомогу.
Але то буде однозначно не напряморк Яремча, Буковеля, Закарпаття - то хіба якась глушина, де як там люблять казати "ведмеді пошту носять"
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zirochko (24.12.2016)
Старий 26.12.2016, 22:30 #2670361   #274
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Zirochko Переглянути допис
Привіт всім, я з таким питаннячком. Як думаєте, реально знайти якогось власника, щоб пожити у нього безкоштовно кілька днів, взамін могла б допомагати по господарству ці дні. Може у кого є родичі в горах Давно не була в Карпатах, хочу побувати сама і показати їх синові, але в мій бюджет 2017 відпочинок в горах в звичайному розумінні слова не вписується поки що.
Я думаю реально, якщо взамін будете надавати дещо інші послуги. Є навіть анекдот такий, де до старого гоцула приїхала пані з міста, вкусити того життя карпатського і тіла гоцульського. Він дуже пошлий, тому розповідати не буду, тай його всі знають мабуть.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
KIgorS (27.12.2016), Prytula (29.12.2016), Zirochko (07.01.2017)
Старий 08.04.2017, 17:57 #2687602   #275
Vendi
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Хочу поехать с детками отдыхать в августе, посоветуйте куда лучше всего поехать в Карпаты. Переехала к мужу из Белоруссии почти негде не была
Vendi зараз поза форумом  
Старий 08.04.2017, 18:17 #2687606   #276
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від Vendi Переглянути допис
Хочу поехать с детками отдыхать в августе, посоветуйте куда лучше всего поехать в Карпаты. Переехала к мужу из Белоруссии почти негде не была
Вкажіть який саме вид відпочинку любите і на який бюджет?
gsv зараз поза форумом  
Старий 08.04.2017, 19:33 #2687622   #277
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Zirochko Переглянути допис
Привіт всім, я з таким питаннячком. Як думаєте, реально знайти якогось власника, щоб пожити у нього безкоштовно кілька днів, взамін могла б допомагати по господарству ці дні. Може у кого є родичі в горах Давно не була в Карпатах, хочу побувати сама і показати їх синові, але в мій бюджет 2017 відпочинок в горах в звичайному розумінні слова не вписується поки що.
твоя єдина дорога до Карпат повныстю співпадає з дорогою відомого маньяка-теоретика Стечкина

так шо звертайся, як притисне...
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.04.2017, 08:54 #2688918   #278
VanesaD
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відпочивали у Яремче в котеджі "Альпіна", дуже затишно, природа неймовірна і ціни доступні.
VanesaD зараз поза форумом  
Старий 02.06.2017, 17:51 #2694818   #279
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Хто знає, що то за спамери: Турфірма «Окрайна» <okraina.com.ua@yandex.ru>?
selb зараз поза форумом  
Старий 02.06.2017, 18:18 #2694820   #280
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

я не думаю що вони твій лист прочитають,
з огляду на санкції проти яндекса ))))))))))))))
switch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:55.