Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2012, 20:02 #1939530   #21
Imp
Учасник
 
Аватар для Imp
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Але ми можемо змінування рух самий малих частинок.
Чомусь завжди, коли заходжу в цю тему, згадую про "ефект метелика".
Як ставитесь до цієї "теорії"?)
(питання до всіх))
Цитата Тобто міняти навколишнє середовище. І хто володіє більшою енергією той більше може змінити матерії!
Якщо говорити так... То все ж хотілось би добавити, що важливою є не тільки к-сть енерії суб"єкта, але і його активність. Людина - це лише частинка світу, певний його "атом". Вона може набувати різної енергії (як за силою, так і за направленістю - згадаєм, що є як і "мирний атом", так й "атомна бомба"). І чи буде він взаємодіяти з іншими "частинками" - це вже інший не менш важливий фактор.

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
деколи також помічаю такі штуки.. і на диво якісь дивні збіги обставин.. вже ж видається на випадковості, але деколи вже задумуюсь))

а на рахунок карми, це самосвідомість людини. самонавіювання скоріше всього.
Погоджуюсь!
Деякі люди дуже піддаються самонавіюванню! Відповідно вони ж САМІ спровоковують події (чи навіть їхній ланцюжок), що спричиняють негативні наслідки, які МОЖНА було передбачити, якби вони не піддались страху.
Також це стосується Забобонів!!! Це лише внутрішні настановки на негатив!

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви мабуть маєте на увазі долю, а не карму.
Якщо так, то як ви думаєте, хто пише людям їх долю (судьбу)?
Так. Дякую (за виправлення).

Сіддхартха Ґаутама! ...(хоча він не має таких повноважень))
Я не знаю. ) І знати не хочу! Тому, що Не думаю, що це "так". І не хочу в таке вірити. )

...бо вірю в наступне! ---
Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Долі не існує!!!)))) Все в руках людини)))
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що ви хотіли сказати?
Він, Мабуть, хотів сказати, що Таки...
Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Долі не існуї!!!))))
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Навіщо інших рівняєте по собі? Що важко просто сказати, що ви мали на увазі? Бо ваш малюнок може, як на мене, означати, що долі не існує, що то не доля, чи ще щось. І чому ножем, і чи самі вирізали і сфоткали, чи не самі? І чому із себе клеїти щось? Чому просто не сказати і все?
Що ображаєтесь досі чи що?
Все ж, перепрошую, але ви такі потішні.


==================================================


Escape The Fate – The Day I Left The Womb

Escape the Fate – The Flood


Востаннє редагував Imp: 14.05.2012 о 16:47.
Imp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2012, 17:49 #1940233   #22
Vityab
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від Imp Переглянути допис
Чомусь завжди, коли заходжу в цю тему, згадую про "ефект метелика".
Як ставитесь до цієї "теорії"?)
(питання до всіх))
--Що маєте на увазі під теорією "ефект метелика"?

Цитата:
Допис від Imp Переглянути допис
Все ж, перепрошую, але ви такі потішні.
--Ви теж, нічого.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 17:15 #1941818   #23
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від Imp Переглянути допис
Чомусь завжди, коли заходжу в цю тему, згадую про "ефект метелика".
Як ставитесь до цієї "теорії"?)
(питання до всіх))
Все можно описати математичним рівнянням. Змодолюй на компі ситуацію в замкнутій системі і будем мати відповідь

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що маєте на увазі під теорією "ефект метелика"?
Читайти більше інших книжок крім Біблії. Ви реально самий не розумний свідок єгови якого я знаю(не рахуючи бабульок яким за 80-ть).
якщо є хоча б невелика похибка у визначенні початкового стану системи (що неминуче для будь-якої природної системи), прогноз її стану в майбутньому неможливий.
Схожа ситуація трапилася з героєм оповідання Рея Бредбері «І пролунав грім»: герой випадково роздавив метелика під час туристичної подорожі в минуле на машині часу, що спричинило значні зміни в теперішньому «часі» героя. Подібний ефект одержав назву Ефекту метелика.
Першо джерело

Востаннє редагував dog2121: 16.05.2012 о 17:15. Причина: Пізніше додано
dog2121 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Imp (17.05.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 17:29 #1941839   #24
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Долі не існуї!!!)))) Все в руках людини)))
Якщо долі не існує значить майбутнє неможливо точно передбачити бо точних наслідків подій які ще не відбулися наперед не існує.
Тоді як на рахунок наприклад цього?
Цитата два года Борис Васильевич провел под следствием. Вначале в психушку упрятали. Но адвокат настоял на экспертизе — направили в Москву, в Институт им. Сербского. На признание вменяемости ушло семь месяцев.

Все это время избивали до полусмерти, кололи транквилизаторы. Организм отреагировал на воздействия неожиданно: обнаружилась способность к проскопии — предвидению будущего.

— После уколов все вокруг казалось стеклянным. Даже если не хочу, вижу все скрытое, замаскированное, мысли людей легко считываю.

Однажды ночью проснулся, сообщил сокамерникам; сей час дежурный врач придет — начнется экзекуция. Так все и произошло. Болотов обрел славу ясновидящего, которая шла за ним из одной зоны в другую.

В следующую зону, в Кривой Рог, Борис Васильевич приехал такой знаменитостью, что охранники сразу же его пивом угостили.

Как Болотов двух генсеков сменил

Летом 83-го Борис Васильевич вдруг почувствовал: через полгода, а именно 9 февраля 1984 года, умрет Генеральный секретарь ЦК партии Юрий Владимирович Андропов.

Поделился догадкой с кем-то из сокамерников — вскоре вся зона принялась отсчитывать дни до знаменательного события. Некоторые посмеивались, крутили пальцем у виска: не разобрались, мол, «сербские», Васильич, точно, того.

Наступило долгожданное 9 февраля. Болотову прохода не дают: «Ну?» — «Уже умер», — рапортовал ясновидец. А радиоточка, как назло, молчит. Когда, наконец, из репродуктора полилась классическая музыка — без всяких слов, зэки давай качать Васильича.

Впрочем, один охранник чуда не признал: вон некоторые в «Спортлото» 6 чисел из 49 точно отгадывают — теория вероятностей! Так и ты, Васильич, просто дату угадал. А если это не случайность, скажи, когда следующий помрет?

Через один год, один месяц и один день, ответил Болотов. Речь шла о новом генсеке, имени которого еще никто не знал.

Пролетел год и месяц и один день. Мастера ОТК Болотова 9 марта освободили от ночной смены, «Иди отдыхай, мотивировало начальство, а то потом скажешь: устал, дескать, вот и не получилось”.

Когда радиоточка внезапно отключилась, Болотова разбудили: перед ним, сняв шапки, стоял весь лагерный люд. Хотя официальное сообщение еще не прозвучало, зона убедилась — среди них пророк.
http://companera.ru/tesla/bolotov
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 18:04 #1941867   #25
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Якщо долі не існує значить майбутнє неможливо точно передбачити бо точних наслідків подій які ще не відбулися наперед не існує.
Тоді як на рахунок наприклад цього?
можно передбачити ену кількість подій залежно від початкових даних
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 18:16 #1941872   #26
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
можно передбачити ену кількість подій залежно від початкових даних
Не сміши про початкові дані. Людина двічі точно передбачила смерть генеральних секретарів (звідки вона в тюрмі могла взяти будь які початкові дані?)
Вольф Месніг без початкових даних передбачив початок і кінець другої світової війни, а Никола Тесла за кілька років передбачив закінчення Першої світової війни помилившись на 4 чи 5 днів і при цьому добавив що через 20 років може початися Друга світова війна..
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 20:15 #1941993   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Дивно, чому досі ще ніхто не запостив
Цитата 1. У назві Нью-Йорк (New York City) 11 літер
2. У назві Афганістан (Afghanistan) 11 літер
3. В імені Ramsin Yuseb (терорист, у 1993 році запланував руйнування Веж Близнюків в Нью-Йорку) 11 літер
4. В імені Джордж Буш (George W Bush) 11 літер
5. Нью-Йорк є 11-тим штатом
6. У літаку АА11 летіло 92 пасажири (9 +2 = 11)
7. У літаку АА77, який теж влетів у Близнюків, було 65 пасажирів (6 +5 = 11)
8. Трагедія сталася 11 вересня, або 11.09 (1 +1 +9 = 11)
9. Номер телефону служби порятунку в США - 911 (9 +1 +1 = 11)
10. Число жертв на літаку, який зазнав аварії, склало 254 (2 +5 +4 = 11)
11. 11 вересня 254й день в році (2 +5 +4 = 11)
12. 3.11.2004 сталися вибухи в Мадриді (3 +1 +1 +2 +0 +0 +4 = 11)
13. Трагедія в Мадриді відбулася через 911 днів, після трагедії в Нью-Йорку (9 +1 +1 = 11)

Відкрийте Microsoft Word і зробіть наступне:
1. Великими літерами надрукуйте: Q33 NY. Це номер першого літака, що влетів в Близнюків.
2. Виділіть Q33 NY
3. Змініть розмір до 48
4. Змініть шрифт на Wingdings

А розгадка цього таємничого збігу проста.
Цитата 11 вересня 1971, рівно за 30 років до теракту, помер Микита Сергійович Хрущов, який, як відомо, обіцяв показати американцям "кузькіну мать".
Так то.

UPD:
В пункті 11, відразу після номеру пунку іде цифра 11. МІСТИКА!!11
 
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 20:28 #1942012   #28
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Не сміши про початкові дані. Людина двічі точно передбачила смерть генеральних секретарів (звідки вона в тюрмі могла взяти будь які початкові дані?)
Вольф Месніг без початкових даних передбачив початок і кінець другої світової війни, а Никола Тесла за кілька років передбачив закінчення Першої світової війни помилившись на 4 чи 5 днів і при цьому добавив що через 20 років може початися Друга світова війна..
Два варіанта:
1. Магія.
2. Дидуктивний метот. Відповідно взали вхідні дані і на виході получили вихідні
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 18:19 #1942767   #29
Vityab
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Читайти більше інших книжок крім Біблії. Ви реально самий не розумний свідок єгови якого я знаю(не рахуючи бабульок яким за 80-ть).
--Уявляєте, що буде, коли із вами будуть спілкуватись розумніші за мене Свідки?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
якщо є хоча б невелика похибка у визначенні початкового стану системи (що неминуче для будь-якої природної системи), прогноз її стану в майбутньому неможливий.
Схожа ситуація трапилася з героєм оповідання Рея Бредбері «І пролунав грім»: герой випадково роздавив метелика під час туристичної подорожі в минуле на машині часу, що спричинило значні зміни в теперішньому «часі» героя. Подібний ефект одержав назву Ефекту метелика.
Першо джерело
--Вибачте, але якби я вірив у мандрування у часі, то звертав би увагу на "ефекти метелика", але я впевнений у тому, що подорожі у часі не можливі.
Звичайно, дякую, що пояснили.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Два варіанта:
1. Магія.
2. Дидуктивний метот. Відповідно взали вхідні дані і на виході получили вихідні
--То що більш ймовірніше?

Востаннє редагував Vityab: 17.05.2012 о 18:19. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 01:58 #1943772   #30
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис

--Вибачте, але якби я вірив у мандрування у часі, то звертав би увагу на "ефекти метелика", але я впевнений у тому, що подорожі у часі не можливі.
Ви Vityab самий прикольний Свідок з усіх яких я знав.
Ви впевнені у тому, що подорожі у часі не можливі, але в той же час віруєте у Біблію де різні пророки мандрували у часі у майбутнє. Можливо вони мандрували не в матеріальному смислі, а в нематеріальному, але вони брали на себе сміливість стверджувати правдивість своїх пророцтв, а це означає, що вони це бачили, тоб то якимось чином мандрували у майбутнє, бо з сьогодення побачити майбутнє неможливо, а якщо вони того майбутнього не бачили то це означає, що вони не знають чи то правда чи ні, або точно знають, що то все ( що в біблії напророковано і у що Ви вірите) неправда..
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 07:22 #1943799   #31
Vityab
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Ви Vityab самий прикольний Свідок з усіх яких я знав.
--То це добре чи погано?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Ви впевнені у тому, що подорожі у часі не можливі, але в той же час віруєте у Біблію де різні пророки мандрували у часі у майбутнє. Можливо вони мандрували не в матеріальному смислі, а в нематеріальному, але вони брали на себе сміливість стверджувати правдивість своїх пророцтв, а це означає, що вони це бачили, тоб то якимось чином мандрували у майбутнє, бо з сьогодення побачити майбутнє неможливо, а якщо вони того майбутнього не бачили то це означає, що вони не знають чи то правда чи ні, або точно знають, що то все ( що в біблії напророковано і у що Ви вірите) неправда..
--Де ви про таке читали у Біблії?
Щоб знати, що може бути у майбутньому не потрібно мандрувати у часі. Все достатньо просто. Виголошується проротство, а потім, звичайно той хто має можливість і силу, може все так зробити, щоб все здійснилось, як у виголошеному проротстві.
Тому всі проротства Бога, які записані у Біблії, можна назвати намірами Бога.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 10:01 #1943855   #32
Malinka
Активний учасник
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Думаю, є такі події, які людина змінити в своєму житті не може, своєю енергетикою, способом життя - вони обов'язково притягнуться.
Слово співпадіння для мене краще інтерпретується, як інтуіція. Наприклад вчора, в мене було передчуття, що вийшовши на вулицю я зустріну знайому людину, принаймні я чомусь цього хотіла. Навіть на форумі писала. Мої передчуття мене не підвели - я зустрілася з другом якого не бачила більше 2-ох років,- сама була здивована. Ми стільки разів планували зустрітися і ніяк не получалося...
Знаю одне, якщо у вас є якісь здогадки чи надія на щось приємне, що обов'язково має відбутися - не розказуйте про це нікому поки це не станеться.... Від людей може йти заздрість, різний негатив, який перекриє ваше очікування позитиву....
Malinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 15:49 #1944042   #33
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То це добре чи погано?
це добре

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Щоб знати, що може бути у майбутньому не потрібно мандрувати у часі. Все достатньо просто. Виголошується проротство, а потім, звичайно той хто має можливість і силу, може все так зробити, щоб все здійснилось, як у виголошеному проротстві..
Тобто на момент виголошення пророцтва записаного в Біблії виголошувач не мав точного 100% переконання що все так і буде, сам цього всього не бачив і просто вірив що воно саме так і буде?

Додано через 5 хвилин
Якщо так, то біблєйні пророки за базар нє атвєчають.

Востаннє редагував Mark V: 19.05.2012 о 15:50. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 19:21 #1944144   #34
Imp
Учасник
 
Аватар для Imp
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
Знаю одне, якщо у вас є якісь здогадки чи надія на щось приємне, що обов'язково має відбутися - не розказуйте про це нікому поки це не станеться.... Від людей може йти заздрість, різний негатив, який перекриє ваше очікування позитиву....
Не знаю, який механізм того всього,
але те що СПРАВДІ, коли чогось хочеш/плануєш зробити - краще нікому наперед не розказувати!
Imp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 20:04 #1944167   #35
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Давайте обговорем такі явища. Хто що думає, ваші дивні історії .
*
Історія. Зробив людині погано, коли їхав додому глянув на телефон, було 20 число. Після цього тиждень ставались дивні прикрощі повязані з цим числом. Після тижня вирішив помиритись з людиною і все стало нормально.
Як думаєте плід уяви, мозок який через вину почав таким чином подавати знаки. Чи всетаки карма повязана з числом 20.
*
Історії таких доволі багато. Ше колись в неті найшов стітю про ЗНАКИ що судьба нам дає знаки і моливості ,тільки ми їх нехочемо замічати.

Правильно поставлене питання - вже половина вiдповiдi.
"Что излучается, то и случается", як говорить Э. Цветков - один iз кращих (на мiй погляд) психоаналiтикiв сучасностi.


I нiяких фатальних чисел. Тим бIльше, що 20, тобто 2 - це число Луни = пiдсвiдомi процеси... inside одним словом.

Востаннє редагував AlexSun: 19.05.2012 о 20:28.
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 20:57 #1944204   #36
Vityab
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
це добре
--Ну й добре.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Тобто на момент виголошення пророцтва записаного в Біблії виголошувач не мав точного 100% переконання що все так і буде, сам цього всього не бачив і просто вірив що воно саме так і буде?

Якщо так, то біблєйні пророки за базар нє атвєчають.
--Ось прочитайте цей вірш, у ньому достатньо все зрозуміло сказано про це.

2-е Петра 1:
20 зная прежде всего то, что никакого пророчества в Писании нельзя разрешить самому собою.
21 Ибо никогда пророчество не было произносимо по воле человеческой, но изрекали его святые Божии человеки, будучи движимы Духом Святым.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Imp Переглянути допис
Не знаю, який механізм того всього,
але те що СПРАВДІ, коли чогось хочеш/плануєш зробити - краще нікому наперед не розказувати!
--Забобони.

Востаннє редагував Vityab: 19.05.2012 о 20:59. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 22:24 #1944260   #37
Imp
Учасник
 
Аватар для Imp
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Забобони.
Аж ніяк!
Просто психологічний момент.
Коли людина говорить щось комусь - це майже теж саме, що й "обіцяє", адже сказавши - вже Зобов"язаний виконати, бо інакше будуть вважати "тряплом". А Будь-Які Обов"язки люди Ненавидять! І підсвідомо виникає НЕбажання виконувати/чи то пак - доводити-підтверджувати це, адже доводити щось Комусь - це для нікчем. Інша ж справа для Себе, коли Собі щось пообіцяв.
Ну, але це МояСуб"єктивна.
Imp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Malinka (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 23:16 #1944289   #38
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Такий завуальований початок
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Якщо так, то як ви думаєте, хто пише людям їх долю (судьбу)?
легке продовження
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис


--Де ви про таке читали у Біблії?

Тому всі проротства Бога, які записані у Біблії, можна назвати намірами Бога.
Ну і фінал
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ось прочитайте цей вірш, у ньому достатньо все зрозуміло сказано про це.

2-е Петра 1:
20 зная прежде всего то, что никакого пророчества в Писании нельзя разрешить самому собою.
21 Ибо никогда пророчество не было произносимо по воле человеческой, но изрекали его святые Божии человеки, будучи движимы Духом Святым.
Щас підуть цитати все більші і більші, потім кіно про свідків і приїхали , загадим ше одну тему.
Дай почитати шось крім твоеї книжнки. Замахав своїми проповідями. Будеш не по темі писати забанять в темі., маєш свої теми там і втикай цитати з кіном з Єговою в голоній ролі. Май свою думку!!! В кінці кінців.


Тепер я по темі. Пацики буваїєі часто що цей момент я бачив в сні тіпа як повтор, ловлю це на якомусь моменті . Було що я за пару днів побачив смерть знайомого. Настільки реально побачив у сні шо розказав другу, коли він загинув (розбився на мотоциклі як і снилось) старався забути, друг був в шоці.
Карма.. дивна штука але напрацьовка чакр, перповнення і так далі це цікаво. Теорія досить складна, але коли вчитуешся стае просто пояснити ті чи інші зміни в судьби. Є за шо себе винити)). Схоже на біблійне вчення бо иам валять на терпимість і іспити, а тут ніби сам винен.
Сон.. так коли зуби в сні випадали з кровю помирала кровна рідня, чому не знаю. Риба жінці снилась))) Мама моя про сни багато знає, але я ніяк не розпитаю про це. Погані сни роказують на текучу воду, щоб не збулись (досить води як тече з крана тонкою струєю)

в співпадіння чогось вірю бо тоді вистроюється логічна цепочка і стають зрозумілі наслідки.

З душою ( тільки біблію не плетіть) було мені років 20-22. Є така поза в йога, шивасана, досить проста на вигляд але тільки зовні, головне не поза, а стан розуму.. Я йшов до цього років пять. І коли я поняв шо бачу себе під собою лежачим на коврику знизу, стан був як в нірвані, я побоявся шо не повернусь в своє бренне тіло, більше так не заглиблявся ніколи, правду кажучи більше і не старався.
Наркотики не вживав.

Востаннє редагував Сомбра: 19.05.2012 о 23:23.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 06:58 #1944349   #39
Vityab
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата:
Допис від Imp Переглянути допис
Аж ніяк!
Просто психологічний момент.
Коли людина говорить щось комусь - це майже теж саме, що й "обіцяє", адже сказавши - вже Зобов"язаний виконати, бо інакше будуть вважати "тряплом". А Будь-Які Обов"язки люди Ненавидять! І підсвідомо виникає НЕбажання виконувати/чи то пак - доводити-підтверджувати це, адже доводити щось Комусь - це для нікчем. Інша ж справа для Себе, коли Собі щось пообіцяв.
Ну, але це МояСуб"єктивна.
--У якійсь мірі можливо. Але вважаю, що не потрібно так сильно зосереджуватись на цьому, бо таке думання може призводити до винекнення забобонів.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 07:06 #1944350   #40
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Карма, явища, співпадіння. Правда чи плід нашої уяви?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
21 Ибо никогда пророчество не было произносимо по воле человеческой, но изрекали его святые Божии человеки, будучи движимы Духом Святым.

.
ти маєш на увазі іноплпнетний розум? Більше ніхто під таке формулювання не підпадає. А ще кажеш,що в інопланетян не віриш. Та ти в нас перший пропагандист інопланетних цивілізацій.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:15.