Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2012, 10:14 #1976695   #21
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

а смисл тут розписувати тоді шо вибрати?

людина яка має гроші іде і купує, одному в одній машині добре іншому в іншій! тобіж писали проведи тест драйв і оприділися.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2012, 17:09 #1976882   #22
sykalubov
 
Аватар для sykalubov
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

" За таку ціну Таврії можна міняти як перчатки. (але багатьом на Таврії недозволяють їздити зовсім не її недостатки, а почуття відсутності престижності) " - яким боком тут ТавріЇ ..?

Mark 5 вже і в цій темі випорожнився.. знову огірки запивав молоком під час обіду..


З того списку рекомендував би Toyota Rav 4. Якість і надійність синоніми Тойоти.
sykalubov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2012, 21:54 #1977012   #23
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

З того списку саме дальше заїде X-Trail. Таке авто як кашкай це не паркетник 4*4. Це непорозуміння. Відразу за ікстрейлом буде їхати аутлендер. Потім туксон. Решта авто не призначені щоб з асфальту зїжджати
Гранд вітара це авто трошки іншого класу. Його треба забрати разом з трібекою зі списку
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (01.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 01:34 #1977116   #24
Chucho
Учасник
 
Аватар для Chucho
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Давно їзджу на ровері
Chucho зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shypuch (28.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 22:11 #1977578   #25
igor28
Учасник
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Я особисто схиляюся до Аутлендера ХL

Востаннє редагував igor28: 04.11.2012 о 15:30.
igor28 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 23:19 #1977651   #26
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Дуже жорстке авто.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 23:41 #1977671   #27
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
З того списку саме дальше заїде X-Trail.
Подивився по фотках,в них шо,приборна панель посередині?

Все таки думаю про рав4 2002-04рр.Кататись по болотах не буду.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 17:01 #1978100   #28
DINgo
Учасник
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Скажу кілька слів про Туксона, дядько мав, брав з салону. За 2 роки експлуатації тільки з ним мучився... Спочатку роздатка пішла спати, потім замінили цілу коробку, здох стартер, незадовго з електрикою почалися такі трабли що ніхто не знав шо з ним...ще було чимало мілких траблів.
Продав він той Туксон нафіг і купив Шкоду супер Б, вже 3 роки і ніяких нарікань, і туксон порівняно з нею як бобік...
Не потрібно так категорично висловлюватися у бік TUCSONа.Можна навести багато прикладів коли люди купляють нові Мерси та БМВ і також мають проблеми.У мене машина 2007р. випуску і міняв лише передню стойку, все решта то регламенту ТО.
Автору теми скажу одно-всі перераховані авто з немалим "апетитом" споживання А95 + експлуатація по місту!
Думати треба серйозно.
DINgo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 17:55 #1978144   #29
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Подивився по фотках,в них шо,приборна панель посередині?

Все таки думаю про рав4 2002-04рр.Кататись по болотах не буду.
Сидиш з двох ніків? На телефонах підняв бабла на рав4? ))
Нісани мали приборку посередині до 2007 вроді. потім японці поняли, що лоханулись
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (02.07.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.07.2012, 09:26 #1978511   #30
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
З того списку саме дальше заїде X-Trail. ...Відразу за ікстрейлом буде їхати аутлендер. Потім туксон.
Чим крутіший джип, тим дальше піз..вати за трактором ...
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 17:10 #1998780   #31
dobrodiy
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата
Допис від tysonUA Переглянути допис
розглянь варіант попереднього аутлендера, досить вдала модель! надійна, досить швидкісна, відносно економна але 2.0 на ручці. ІМХО. Ціни на них адекватні.
підтримую. На ринку по ціні певно найдешевший, дуже класне співвідношення ціна-якість-ходові якості.+велики вибір варіантів з 2003р.в по 2008р.в. На трасі як легкова,на бездоріжжі справжній автоматичний повний привід дають можливість досить далеко заїхати. З 2.0 мотором нормальний розхід і динаміка. А якщо є більше грошей, то Рав4 з 2007р.
dobrodiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (25.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 21:10 #1999650   #32
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Їздив на:
1. Hyundai Tucson.
2,0 бензин 4wd - машина для пенсіонерів, не їде взагалі. Не цікаво.
2,0 дизель 4wd - варіант значно кращий. Ми його "вбивали" як могли: і заправляли де попало, ніколи не прогрівали, глушили після нагрузки, масло міняли у 2 рази рідше, палили віскомуфту буксуванням, постійна їзда у режимі "газ-тормоз"(гальмівних накладок вистачало максимум на 15 тис). Короче, не витримав він "важкої долі", здох на 140 тис, після того, як проїхали на ньому пару десятків км без масла(застукав мотор). А, ну ще задню передачу врубали йому на 110 км/год, поломалась і вночі влетіли у високого бетонного бордюра, довелось повністю міняти всю передню підвіску - короч машина нормальна, можна брати.
2. Mitsubushi Outlander XL
2,4 бенз 4wd - режим експлуатації ідентичний, але за 80 тис, окрім дрібниць типу погнутих крил, розбитих бамперів та оптики, нічого більш-менш серьозного не траплялось, тому машина, в принципі, теж норм, але 3,0 V6 краща.
3. Nissan Qashqai
1,6 2wd - їздив пару раз на колєговому. Думаю, що 2,0 полюбому краща, практично нема шумоїзоляції, маленький багажник.
7. Nissan X-Trail
2,0 дизель - теж пару разів їздив, придертись нема до чого, дуже збалансований, напевно собі б брав.

За решту - не їздив, тому писати не буду.

p.s. за бензин і запчастини платить фірма, тому розхід і обслуговування не цікавить.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (25.07.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 10:13 #2001569   #33
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Ага, я зразу не уважно прочитав назву теми. Так от, відповідаючи на чому їжджу я, ... серед іншого (навідь в основному) на Део Матіз. Так, маю серйозніші машини, але повірте мені, провести день по місту в важкому рамнику, мотнувши за нього з 200км, відчуваєш дійсно втому, яка передається на тебе від великої машини. То вам не Матізом. Теж скажу про кліренси і зиму, ну небуло в мене проблем ні з тим ні з тим. А зимою я постійно їздив в поля (тут на форумі є фото), не думаю шо ви аутлендером би туда ризикнули. правда в Матізі лебідка є, на біду. Туди б ще блокування моста. Думаю, як правильно пише Марк5, діло всеж в престижності! Бо таки толку в паркетнику не бачу. Є купа легковиків, якщо говорити про безпечну зимову їзду, з системами що аутлендеру не снилися. Зі значно багатшим спорядженням в середині.

Все ж, цікаво що автор вибере.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 08:00 #2002260   #34
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
провести день по місту в важкому рамнику
Саме тому автор вибирає кроссовер. Жодне авто зі списку вище не має рами, тільки несучі кузова. Не всім потрібно у поле на ріллю і 4WD з повноцінним дифом, але кроссовер має трохи більше місця і прохідності, як легкова з моноприводом.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2012, 19:44 #2038142   #35
igor28
Учасник
Question Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

Покищо ще не придбав. Але за цей час почав розглядати такі варіанти: Mitsybishi Outlander XL з 2008, Subaru Forester з 2008, Toyota Rav4 з 2006, Suzuki Grand Vitara з 2008. Хто знає ЦІНИ на запчастини до цих паркетників (будь-які)? Чи варто брати з пробігом 100 тис.км. по наших дорогах?

Востаннє редагував igor28: 04.11.2012 о 15:41.
igor28 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 16:40 #2068308   #36
tvolochyn
Учасник
Типово Відповідь: Який серед цих паркетників 4х4 кращий і чому? На чому їздете ви?

можеш глянути на рено дастер (невисока ціна, приктичність, стриманий нейтральний зовнішній вигляд, непогана сборка)
Із твого списку порадив би Рав 4, тойота незмінний лідер по якості Доводилось кататись на ньому, правда всередині тіснувато.
Якщо рав не по душі тоді аутленд хл. Машинка симаптична, дизайн і досі не виглядає застарілим.Тільки не варто брати з варіатором.
З Hyindai Tucson раджу не звязуватись, знайомий працює в салоні Hyindai, постійно поливає його г****м.
Nissan Qashqai їмхо коробка на колесах.
Subaru Tribeca інший рівень. Якщо хватить грошей можеш брати. Та лутше вже взяти Форестер.
Suzuki Grand Vitara досить симпатичний, але їмхо - автомобіль для домогосподарок.
Nissan X-Trail не можу нічого сказати.... не компетентний в його плані.
tvolochyn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:07.