Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


У чиїх руках наше здоров'я?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.11.2015, 11:44 #2591138   #1
Saha555
Новачок
Типово У чиїх руках наше здоров'я?

Думаю, що кожен з нас хоч раз у своєму житті стикався з проблемою корупції в наших лікарнях. Проте вважається, що у нас медицина безкоштовна. От тільки як прийдеш до лікарні, так і починається: за аналізи заплати, за рукавички заплати; так само по дрібницях вата, спирт, шприц і т.д. Добре, якщо у Вас є гроші, а у кого їх немає? З тими навіть розмовляти не будуть - сиди вдома і вмирай, раз немає грошей. А про професіоналізм лікарів я взагалі мовчу. У більшості дипломи куплені. І обслуговування хотілося б кращого.
За даними опитування, в топ найбільш корумпованих організацій входить міліція, прокуратура, медицина і ДАІ.
Медицина по дачі хабарів стоїть на першому місці: 84% опитаних дають гроші лікарям. В деякій мірі в цих хабарах є і наша з вами вина. Намагаємося віддячити за надану нам послугу, хто чим може, хто шоколадкою, хто коньяком, а хто і грошима, у кого вони є. Ось самі і привчили лікарів, що якщо не помажеш, то з тобою і розмовляти не будуть.
У Києві провели аудит, в деяких медичних установі, і в кожному знайшли фінансові порушення, загальна сума цих порушення становить близько 85000000, така цифра просто не припустима, а адже це наші з вами гроші і наше здоров'я. Глава Київської мерії звичайно пообіцяв, що всі порушники будуть покарані і звільнені. Тільки боротьба з корупцією в нашій країні - це просто черговий спектакль, який для народу влаштовує уряд. Про яку боротьбу і справедливість може йти мова, коли у нас на Україні злодій на злодієві сидить і злодієм поганяє.
Saha555 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Rasalhague (10.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2015, 11:56 #2591142   #2
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: У чиїх руках наше здоров'я?

і шо ти такого мудрого написав?

то все всім давно відомо, як і те, шо твоє здоровя насамперед в твоїх власних руках

а ти жеж хочеш жерти всяку заразу, пити, палити, не рухатися і після всього того бути здоровим

вот ти скільки разів на добу зуби чистиш?
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (10.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2015, 12:31 #2591160   #3
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: У чиїх руках наше здоров'я?

блін, та не годуйте троля. Гляньте дату реєстрації.
orka13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (10.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2015, 12:58 #2591166   #4
Saha555
Новачок
Типово Відповідь: У чиїх руках наше здоров'я?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
і шо ти такого мудрого написав?

то все всім давно відомо, як і те, шо твоє здоровя насамперед в твоїх власних руках

а ти жеж хочеш жерти всяку заразу, пити, палити, не рухатися і після всього того бути здоровим

вот ти скільки разів на добу зуби чистиш?
Це просто наболіле, пам'ятаю у знайомої апендицит схопив, так операцію не робили поки гроші не принесли, добре, що все закогнчілось благополучно, а якби грошей не було?
Saha555 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:58.