Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Допоможіть. Варикоз і народні методи лікування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.07.2009, 15:01 #976962   #1
Serik
 
Аватар для Serik
Типово Допоможіть. Варикоз і народні методи лікування

Одній моїй знайомій дошкуляє Варикоз.Лягати під ніж хірургів вона боїться, може хтось знає нетрадиційні засоби медицини,які б моли б допомогти.
Serik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 15:14 #976978   #2
йцук
Banned
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

каштан, п"явки
http://health.wild-mistress.ru/wm/he...2573F90047F3A0
http://youbeautiful.ru/body9.html
http://flebolog.policlinica.ru/?ali=1507
http://www.iscelenie.ru/bolezni/index104.php
http://www.narodmed.info/varikoz.html
йцук зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 16:44 #977053   #3
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Хай краще спочатку піде до діагноста щоб провірили шуми по венах, я аж у Львів їздив в діагностичний центр, бо також з тим зтикнувся, але мені сказали що поки що все в нормі, тому я спокійний, але на старість це буде дуже зле.

П.С Доречі з варикозом не беруть в армію, в запас кидають - це для пациків. Але буває що й гребуть.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 16:57 #977068   #4
Dee-Key
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Мені робили операцію, все в нормі) Краще не жартувати з цим.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 17:43 #977108   #5
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

поздно пить боржоми, если почки отвалились...
якщо у подруги вже все запущено, то ніякі нетрадиційні методи не вилікують, хіба що допоможуть не запустити далі
якщо не запущено, то для профілактики не носити взуття на високих підборах, накладати тугі пов"язки на ноги, після робочого дня трохи полежати, припіднявши ноги , не жаритися на сонці
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 17:56 #977127   #6
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Є в інеті і на торентах відео програма з Малаховим - ~"все про ноги", там були рецепти.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 22:13 #977302   #7
Лапуля
 
Аватар для Лапуля
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Ознаки варикозу є чи не в кожної дівчини. Причини: ходіння на каблуках, постійна втома ніг, погане харчування і погана спадковість і т.д. У багатьох жінок ця проблема виникає після вагітності. А є щасливчики, які ніколи не матимуть таких проблем, але все ж таки запобігати цьому треба.
Варикоз є у моєї бабусі, мами і як наслідок - у мене.
У Києві є інститут хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Я туди їздила на УЗД і мені зробили там склерезування вени. Процедура не болісна, триває декілька хвилин. Вона допомагає у випадку ранніх стадій захворювання. Крім того сьогодні існують спеціальні колготки, панчохи і підколінки, які потрібно час від часу носити. Вони стискають ножку. Але їх має "прописати " лікар, тому що він визначає необхідний розмір. Одягати їх не так просто, тому що вони дуже тісні. ))
Лапуля зараз поза форумом  
Подякував(ла):
oliater (08.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2009, 22:41 #977325   #8
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Цитата:
Допис від Лапуля Переглянути допис
Ознаки варикозу є чи не в кожної дівчини. Причини: ходіння на каблуках, постійна втома ніг, погане харчування і погана спадковість і т.д. У багатьох жінок ця проблема виникає після вагітності. А є щасливчики, які ніколи не матимуть таких проблем, але все ж таки запобігати цьому треба.
Варикоз є у моєї бабусі, мами і як наслідок - у мене.
У Києві є інститут хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Я туди їздила на УЗД і мені зробили там склерезування вени. Процедура не болісна, триває декілька хвилин. Вона допомагає у випадку ранніх стадій захворювання. Крім того сьогодні існують спеціальні колготки, панчохи і підколінки, які потрібно час від часу носити. Вони стискають ножку. Але їх має "прописати " лікар, тому що він визначає необхідний розмір. Одягати їх не так просто, тому що вони дуже тісні. ))
Необовязково в Київ, у Львові теж цим займаються, в медичному інституті.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2009, 12:06 #977669   #9
Лапуля
 
Аватар для Лапуля
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Необовязково в Київ, у Львові теж цим займаються, в медичному інституті.
Ще краще, бо це до нас ближче!
Лапуля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2009, 18:45 #977999   #10
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

я так поняв варикоз на ногах, а що значить коли на руках вздовж вен є гульки?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2009, 20:45 #978074   #11
Serik
 
Аватар для Serik
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Хай краще спочатку піде до діагноста щоб провірили шуми по венах, я аж у Львів їздив в діагностичний центр, бо також з тим зтикнувся, але мені сказали що поки що все в нормі, тому я спокійний, але на старість це буде дуже зле.

П.С Доречі з варикозом не беруть в армію, в запас кидають - це для пациків. Але буває що й гребуть.

Напиши будь-ласка адресу у Львові і скільки потрібно з собою мати грошей,ну хотя б приблизно.
Serik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 16:13 #978748   #12
1sobak
 
Аватар для 1sobak
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Цитата:
Допис від Serik Переглянути допис
Одній моїй знайомій дошкуляє Варикоз.Лягати під ніж хірургів вона боїться, може хтось знає нетрадиційні засоби медицини,які б моли б допомогти.
Нетрадиційних методів лікування немає,тільки хірургічні.на рахунок склерозуючої терапії то вона використовується в поєднанні з хірургічним втручанням(перев"язка великої підшкірної вени та її комбінації або видалення варикозно розширених вен)
Інших варіантів немає!Тут не варто жартувати і відтягувати на потім.
1sobak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 19:43 #978961   #13
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Я одна з тих, в кого і спадковість роль зіграла і після пологів зявився ніби як синячок діаметром не більше сантиметра трохи припухлий - венка так вилізла чуть нижче коліна. от і незнаю - не хочеться вже кіпішувати операції робити, а боюсь, щоб далі не поширювалось? то що можна робити на таких ранніх стадіях? цікавить, скільки коштує подібна операція і чи не залишаєтьс я після неї дефектів?
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:19 #979008   #14
Laz-X
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

До oliater:
- Мити ноги в холодній воді.
- Використовувати ноги за призначенням (не тільки сидіти, а й ходити - скорочення м'язів ніг сприяє відтіканню крові венами).
- Час від часу - ноги догори.
- Ходити босою по траві.
- Місцева баротерапія (ноги в барокамеру під підвищений тиск повітря, ше ліпше, якщо повітря буде холодним) (таким, можливо, займаються в салоні краси, що навпроти лялькового театру - точно не знаю - сильно не слухав, бо було нецікаво =) (ходять легенди, що комусь там допомогли).

Стосовно стискаючих панчіх - якщо їх довго використовувати, то атрофуються м'язові волокна ще здорових вен, знижується тонус їх стінок -> полегшене утворення варикозних розширень.

Стосовно операції - рубці мінімальні. Декілька 1-сантиметрових розрізів (кількість залежить від "покрученості" магістральних вен. Показами до операції є виражена недостатність поверхневих вен, тромбози, тромбофлебіт. Просте варикозне розширення вен на ногах абсолютним показом до операціє не є.
При наявності варикозів не забувайте про профілактику тромбоутворення. За деталями - до лікуючого лікаря. Ну і на першому місці в порадах топікстартеру мала б стояти (куди ж без цього) консультація судинного хірурга (варикози - це його хліб, як-не-як)
Laz-X зараз поза форумом  
Подякували 3:
DDD&bluz (27.05.2010), oliater (08.07.2009), Trader_Lena (23.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:46 #979044   #15
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Laz-X
Дякую за поради. Але воно ж не зникне вже, правда, це так, щоб не пошщирювалось, наскільки я розумію? Просто зявилось, коли була вагітною. Пішла до терапевта в пологовому будинку, вона каже таткі проблеми всім вагітним притаманні. Я питаю що робити? А вона - нічого не роби, воно вже не пройде.
Воно мене не турбує, твай проблеми були інші тривалий час, а зараз вагтна вдруге - і вже починаю побоюватись. Знов йти до тої ж терапевтихи? Ясно що ні. Але ж і в будь-яке інше місце не підеш, бо стан вагітності не дозводяє викритсовувати стандартні засоби.
Але вашими порадами скорисаюсь, вони не нашкодять, це вже точно!
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2010, 17:13 #1195259   #16
Emma
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Народна медицина.Захворювання та їх лікування.Зібрання описів захворювань та народні рецепти їх лікування.Більше 100 захворювань та 2000 рецептів.Лікування захворювання у дітей народними методами!

Додано через 1 хвилину
http://doctor.wpoonline.com

Востаннє редагував Emma: 23.01.2010 о 17:13. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2010, 10:04 #1209226   #17
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Повернулась до цієї теми, бо все ж сходила під час вагітності до судинного хірурга. Працює в обласній лікарні, гарненький молоденький, фамілія Свідерський, звати здається Юрій (син мого колишнього викладача).
Значить в кого такі ж проблеми як і в мене - тобто невеличка венка, і погана спадковість в цьому ділі - нічого особливого робити не треба, користуватись тими порадами, які вказні нижче: холодна вода, ходьба, лежання догори ногами, якщо велике навантаження на ноги - еластичні панчохи, компреси із помідор.
Але коли я його запитала на рахунок операції, сказав, що цього робити не варто. Бо більшиться навантаження і через рік вилізе в іншому місці вже два вузлики. Сказав, що косметична операція проблеми не вирішить, треба жити спокійно і чекати, поки проявится проблема - тоді вже вирішувати, щоі де різати.
А креми, ті що рекламують, процитую: "купуйте, якщо хочете зробити вигоду аптекарю".
Сподіваюсь, що комусь ця інформація стане в нагоді.
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2010, 03:07 #1210344   #18
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Можна качалкою "обкатати" ті вени знизу вверх у лежачому положенні, або взагалі з піднятими ногами.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2010, 20:58 #1346984   #19
ANETKA
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Подскажите, а что такое "реология крови"???
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2010, 21:08 #1346995   #20
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Відповідь: Допоможіть.Варикоз і народні методи лікування

Терапевт дасть таблеточку і певний час ви будете думати що варикоз не прогресує.Добрий і не жадний хірург на початковій стадії скаже прийдіть через пару років,а жадний хірург скаже приходьте завтра і я цю фігню (вени) викину.

Рано чи пізно треба буде полюбому вирізати,бо варикозом чи тромбозом гратися не мона.Лікування нету крім оперативного втручання.
coolyok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:35.