Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Електронні сигарети

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.03.2011, 15:25 #1600654   #61
Detektor
Типово Відповідь: Електронні сигарети

В подолянах в холі, зразу за кавою, там де кальяни продають і сигари.
Detektor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2011, 18:38 #1605600   #62
CooL
 
Аватар для CooL
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата
Допис від Detektor Переглянути допис
В подолянах в холі, зразу за кавою, там де кальяни продають і сигари.
так я бачих їх, але як я юзав гугл про ці сигарети там пише що краще не купувати китайські (бо вони шкідливі P.S. так як не радять купувати китайські мобільні телефони )А справжніх англійських в них немає тому раджу подумати перед покупкою.
CooL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2011, 11:47 #1658384   #63
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Вже тиждень користуюсь електронною цигаркою. Від п'ятниці свичайних цигарок не палю взагалі (перших кілька днів викурював 1-2 цигарки в день. Але це було пов'язане з якістю цигарки. В п'ятницю поміняв - і все гаразд).
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 08:20 #1659144   #64
ziggitarius
 
Аватар для ziggitarius
Типово Відповідь: Електронні сигарети

А хто підкаже, в якому розділі Барахолки шукати дану тему?
ziggitarius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.05.2011, 01:10 #1659982   #65
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від ziggitarius Переглянути допис
А хто підкаже, в якому розділі Барахолки шукати дану тему?
Тобі тре інтернет-магазини? ЧИ ЩОСЬ ТИПУ ТОГО?
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2011, 14:13 #1681163   #66
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від ziggitarius Переглянути допис
А хто підкаже, в якому розділі Барахолки шукати дану тему?
дану тему дивись
тут http://www.ekurilka.com.ua/index.php
тут http://www.fayne-misto.te.ua/dialogue/forum/forum25/
та тут http://forum.te.ua/showthread.php?p=1681134#post1681134
alexfrost зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tool (21.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2011, 17:09 #1682243   #67
275B
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цікаво який відсоток людей які пробували такі сиграети і реально кинули курити ?
Чи все ж відсоток тих хто грався і повернувся до нікотину більший ?

Реально хотілось би кинути курити, а то пачка в день стала нормою якось ) а як не покурю пару днів то жінка каже, що краще вже кури чим кидайся нервовий.
275B зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sacred (13.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2011, 19:18 #1682326   #68
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від alexfrost Переглянути допис
дану тему дивись
Що за лівак? Два атома, один танк, другий звичайний? Набіса? І що за новина "Танки с синтипоном"? Танк є тіко без синтипону. Фірма цікава "Smok". Кароч, "рога и копыта"!

Цитата
Допис від 275B Переглянути допис
Цікаво який відсоток людей які пробували такі сиграети і реально кинули курити ?
Чи все ж відсоток тих хто грався і повернувся до нікотину більший ?

Реально хотілось би кинути курити, а то пачка в день стала нормою якось ) а як не покурю пару днів то жінка каже, що краще вже кури чим кидайся нервовий.
Я не палю "аналогових" цигарок вже місяць (перед цим курив 1-1,5 пачки на день). Лише електронну. Щоправда, поки що з нікотином. Хоча подумую купити безнікотинову жижу. Серед моїх знайомих почало курити ЕЦ чоловік 6. Повністю на неї перейшло 2-3. Решта "покурюють" звичайні цигарки.
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
275B (22.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2011, 23:14 #1682528   #69
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата
Допис від 275B Переглянути допис
Цікаво який відсоток людей які пробували такі сиграети і реально кинули курити ?
Чи все ж відсоток тих хто грався і повернувся до нікотину більший ?

Реально хотілось би кинути курити, а то пачка в день стала нормою якось ) а як не покурю пару днів то жінка каже, що краще вже кури чим кидайся нервовий.
Я знаю людей хто реально кинув курити, перейшовши на електронні сигарети, а потім і саму електронну сигарету. Можу сказати це перший крок кинути курити.
А насправді скажу що з електронними сигаретами не потрібно кідати курити, ти просто будеш получати задоволення не зашкоджуючи свому організму. Головне вибрати нормальну модель а не під...ку

Ну і як каже bbgon можна перейти на жижу без вмісту нікотину, лишити тільки смаки, а з часом думаю взагалі закинути на полку, а бо ж подарити другу))))

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Що за лівак? Два атома, один танк, другий звичайний? Набіса? І що за новина "Танки с синтипоном"? Танк є тіко без синтипону. Фірма цікава "Smok". Кароч, "рога и копыта"!


Дурниці!, рога і копита то мабудь ти про себе, чоловіче. Піди спочатку хотяби на екурилку український форму любителів е-сигарет і почитай трошки, просвітися, тобі це допоможе, а потім репетуй.

Востаннє редагував alexfrost: 23.06.2011 о 20:19. Причина: Пізніше додано
alexfrost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 00:11 #1682573   #70
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від alexfrost Переглянути допис
Дурниці!, рога і копита то мабудь ти про себе, чоловіче. Піди спочатку хотяби на екурилку український форму любителів е-сигарет і почитай трошки, просвітися, тобі це допоможе, а потім репетуй.
Я, на відміну від тебе, ніц не продаю, тому мені змісту не є з нічого "репетувати". Говорю як є. І на е-курілці є прийнятніші ціни від твоїх. Та й вибору більше. Ти б хоч не відсилав туди... Мож хтось знайдеться бажаючий у тебе купити...
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 09:56 #1682756   #71
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Я, на відміну від тебе, ніц не продаю, тому мені змісту не є з нічого "репетувати". Говорю як є. І на е-курілці є прийнятніші ціни від твоїх. Та й вибору більше. Ти б хоч не відсилав туди... Мож хтось знайдеться бажаючий у тебе купити...

розібрався?, дуже радий за тебе...
ціни в мене нижчі чім будь в кого на екурилці, 510ті танки від 350грн, eGo-T від 500грн, eGo - 450грн. за набор у якому дві сигарети, вот і покажи мені конкретними посиланнями де вибір більше і дешевше, а то говорити усі гаразд, а за базар свій відповідати нікому, і якщо ти знайдешь дешевше у чому я сомніваюся то це будуть продавці з Одеси чи Дніпра, чи ще звідки - це перше.

друге, bbgon якшо ти такий продвинутий по е-люлькам, скажи мені будьласка яку модель ти куриш і скільки часу, бо здається мені шо ти нормальної е-сигарети і не пробував)))
alexfrost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 14:53 #1682968   #72
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

У мене Wingle Grand з дріпом і гіаномайзер. А що ти називаєш "нормальною е-сигаретою"? Я пробував багато що. І 901 атом, і танки 510 та его Б-типу...
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alexfrost (23.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 15:26 #1683003   #73
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Wingle Grand - це від smoore, правильно?

я називаю нормальною е-сигарету в якої:
- моцний акумулятор, мінімум від 650mAh, і то я рахую що то заслабенький, нормально це 1100mAh на мою думку
- атомайзер що не коптить і не ваняє гарью)))
- ну і об'єм картриджа (танкера) більше 1мл.
- адекватна ціна

ці якості я бачу саме у моделях eGo-T та 510-T (виробник великої ролі не грає),
зрозуміло, що прибамбаси типу гігантомайзера та різних там клеромайзерів потрібно докупляти вже окремо.

гігантомайзер ще не пробував, bbgon як він у роботі, не тече, не коптить і який там об'єм? якщо можна фото або лінк дай

з тих приколів я пробував клеромайзер, прикольна штука але потрібно бавитись бо заправляється шприцом, та дуал клеромайзер)))) тіпо двоядерний, ото штука прикольна, влазить 25-35 капель жижі та куриться чудово, багато пари і не коптить, як раз то шо тре. Після нього танки майже не парю, про звичайні картриджі з синтепоном взагали мовчу...
alexfrost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 17:52 #1683151   #74
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

От бачиш, сам визнаєш, що то "минуле століття" (я про синтипон), а іншим продаєш...
Танк - розхід жижі великий. Гіантомайзер, який роблять зараз, дуже непоганий. Раніше народ скаржився, що бувають протічки. Але зараз - все гуд. Об'єм - 3,7 мл (однієї заправки мені вистачає в середньому на 3 дні). Клеромайзер також пробував. Порівняно з гіантомайзером - як ... з пальцем.

http://healthyhobby.ru/index.php?rou...&product_id=65
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 20:08 #1683334   #75
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
От бачиш, сам визнаєш, що то "минуле століття" (я про синтипон), а іншим продаєш...
Так продаю, але якщо ти уважно дивився то я усі набори 510х укомплектував атомами під танки та синтепон відповідно, нород має попробувати все щоб зрозуміти що є що, тим більше що дріпу краще курити під старий атом з спіралью...

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Порівняно з гіантомайзером - як ... з пальцем.
- це понятно, але бавитись заправляти шприцом не напрягає?
alexfrost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 21:16 #1683402   #76
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Попівняй: закапувати дріп кожних хвилин 30, і залити шприцем раз на 3 дні. Що більше напрягає?
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 22:01 #1683445   #77
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Попівняй: закапувати дріп кожних хвилин 30, і залити шприцем раз на 3 дні. Що більше напрягає?

3 мл з танками я за день випарював, з дуалклеромайзером получаеться на два дня хватае...
а дріпу, то так на один перекур по три краплі, і то раді того щоб смак поміняти.

До речі про смаки, які у тебі улюбленні?
alexfrost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 22:16 #1683462   #78
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Наразі парую "Корабель пустелі" з аромою рому. Взагалі подобаються "табачки". Деколи "стріляю" інші смаки. З тих, що пробував:
+Лісова ягода, тутті-фрутті, ром;
= Ваніль, вишня;
- Шоколад.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 10:48 #1800535   #79
irunka20
 
Аватар для irunka20
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Привіт! Потрібна допомога-порада тих хто курить електронні сигарети. Хочу купити такі сигарети в подарок знайомому, та незнаю які краще, де краще купити? Тож порадьте, мені потрібні ЕС такі на вигляд як звичайні і було б добре якби й упаковка була така як в звичайних.
irunka20 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 11:00 #1800545   #80
alexfrost
 
Аватар для alexfrost
Типово Відповідь: Електронні сигарети

Цитата:
Допис від irunka20 Переглянути допис
Привіт! Потрібна допомога-порада тих хто курить електронні сигарети. Хочу купити такі сигарети в подарок знайомому, та незнаю які краще, де краще купити? Тож порадьте, мені потрібні ЕС такі на вигляд як звичайні і було б добре якби й упаковка була така як в звичайних.
Доброго дня!

моя вам порада не купляти електронну цигарку яка подібна до звичайної, то розвод, чому:
1. Маленька за розмірами має маленький аккумулятор, який буде потрібно заряджати дуже часто
2. Не досконала система парогенератора, як правило то синтепон який буде пригорати і видавати горілий присмак - це просто жах
3. Можливе протікання рідини для куріння с картриджа
4. Довго такі сигарети не працюють

Це з мого особистого досвіду.

Залежить від бюджету на подарунок, якщо не великий краще подаруйте гроші.
якщо дійсно хочете подарувати е-сигарету то краще дивіться на ECHO або eGo-T

Echo можна подивитися тут http://e-cigarette.com.ua/catalog/ci...650_mah_black/
alexfrost зараз поза форумом  
Подякував(ла):
irunka20 (13.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:16.