Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.03.2013, 09:58 #2163791   #21
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

жах! рятуйте! ааа!!!!
порадувало підкреслення пенсіонерів і дітей, ще може спеціально будуть гроші красти саме в вагітних і обездолених - який лихий той МТС))
Freefall зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Nichvydy TEAM (18.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 10:26 #2163818   #22
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

КС так же міняв минулого року тарифний план без абонплати на інший з щоденною абонплатою. і щоб вернутися на подібний без абонплати треба було ще 10 чи 15 грн за перехід заплатити.
А приватбанк взагалі каже що про зміни умов кредитування користувач сам зобовязаний дізнаватися на їхньому сайті

такова селяві
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 11:02 #2163847   #23
Nichvydy TEAM
 
Аватар для Nichvydy TEAM
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
жах! рятуйте! ааа!!!!
порадувало підкреслення пенсіонерів і дітей, ще може спеціально будуть гроші красти саме в вагітних і обездолених - який лихий той МТС))
Шановний, якщо у вас немає родичів пенсіонерів, і Ви не були у схожій ситуації, коли віддалено приходилось вирішувати проблеми, створені оператором, то я за Вас радий. І не побажаю схожого... Умнік знайшловся...
Nichvydy TEAM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 22:38 #2164377   #24
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

МТС - злодії, Київстар - жидомасони, а life-у тим часом не хочуть продовжити ліцензію... Куди котиться світ...
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 23:09 #2164408   #25
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

Користуюсь ЮМС з 2006 (FortYear) має навіть знати з котрого місяця. І жодного разу ніяких приколів в мене не було. Хоча ні, раз був. Але там була моя вина. В решті випдків їх сервіс на крок попереду всяких Київстарів і їм подібних. В мене на КС зникали гроші. 12грн/міс. Оператор морозився бо корпорація. Я зареєструвався в "Мій київстар" і побачив, що знімає гроші за послугу, яку я сам активував!!! бо толком не роздуплився в ній і включив не думаючи.
Так от, звідки оператору знати, що абонент пенсіонер і живе в селі? Вони всіх заспамили, тобто попередили. Персонально дзвонити половині України ніхто не буде. Є така штука, як публічний договір, який ці питання регулює. Справа надавача послуг попередити, але аж ніяк не вникати в кожну проблему.
Вчіть маму користуватись мобілкою шолі...
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 23:31 #2164420   #26
Nichvydy TEAM
 
Аватар для Nichvydy TEAM
Типово Відповідь: Не МТС а злодії, які наживаються на пенсіонерах та дітях!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Вчіть маму користуватись мобілкою шолі...
Особисто на UMC/МТС з 2005, і так само жодних проблем. Але останнім часом складні тарифи і послуги сипляться як сніг на голову. Мама користується теж не перший рік, і у тій мірі, в якій їй потрібно, сказала, що швидше освоїть компутер (чим зараз і зайнята), ніж хитрощі оператора, який так і хоче все ускладнити.

Ключові слова: тарифи із десятками ньюансів у кожному + послуги, які 99% користувачів і близько не потрібні + надоїдливі акційники/контенщики, які логічно, що гарно діляться з оператором. Такий моб. зв'язок стано на 2013 рік. А від сюрпризів таких деколи, перепрошую
Nichvydy TEAM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
афера, злодії, пропажа коштів, мтс



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:56.