Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2017, 16:54 #2715229   #21
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

Мені от треба з часом перекрити вай-файом кілька мертвих зон на 3-му поверсі. 1-й і 2-й поверх роутер покриває повністю (роутер на 1-му.) Тепер думаю, чи варто доставити 2-й роутер чи краще поставити ubiqity. Чи можна буде залишити вай-фай роутера паралельно з ubiqity? Чи треба буде відкл. вай фай і надіятись що ubiquity перекриє всі 3 поверхи, якщо його встановити на 2-му?
Роутер перенести немає можливості.
За UniFi, можу сказати одне, очікувати чуда від нього не варто, воно розроблялося, щоб покривати площу, саме за рахунок установки додаткових точок.

Я користуюся взагалі дуже збочено В мене мікротік роздає в 2,4 діапазоні, для старих девайсів + щоб старі ноути конфіжити, а unifi роздає в 5ггц, для айфончиків і решти блатних девайсів. То воно в 5ггц, практично так само покриває, як мікротік в 2,4.

Нюанс, точки мусиш підключати кабелем від роутера, бажано мати сервачок під сам контрольнік, або просто працюючий 24/7 комп, для конфігу і потім в разі чого, для статистики і так далі.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MoRZE (13.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 08:52 #2715317   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата За UniFi, можу сказати одне, очікувати чуда від нього не варто, воно розроблялося, щоб покривати площу, саме за рахунок установки додаткових точок.
Та ок копнув глибше, то пишуть, що бетон/цеглу слабше пробиває і рекомендують на кожному поверсі ставити.
Ще дивився в сторону різних екстендерів.

Цитата Я користуюся взагалі дуже збочено В мене мікротік роздає в 2,4 діапазоні, для старих девайсів + щоб старі ноути конфіжити, а unifi роздає в 5ггц, для айфончиків і решти блатних девайсів. То воно в 5ггц, практично так само покриває, як мікротік в 2,4.
Або мікротік слабо б"є, або уні потужно б"є на 5Гц, бо 5Гц сигнал слабше пробиває стіни і радіус дії коротший за 2,4.


Цитата Нюанс, точки мусиш підключати кабелем від роутера, бажано мати сервачок під сам контрольнік, або просто працюючий 24/7 комп, для конфігу і потім в разі чого, для статистики і так далі.
Тому бачу, що швидше всього закінчиться тим, що доставлю ще один нормальний роутер
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 15:47 #2715354   #23
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Та ок копнув глибше, то пишуть, що бетон/цеглу слабше пробиває і рекомендують на кожному поверсі ставити.
Ще дивився в сторону різних екстендерів.


Або мікротік слабо б"є, або уні потужно б"є на 5Гц, бо 5Гц сигнал слабше пробиває стіни і радіус дії коротший за 2,4.



Тому бачу, що швидше всього закінчиться тим, що доставлю ще один нормальний роутер
Вода, залізо, бетон - найбільш погабуно впливають на поширення сигналу. Так уні непогано працює в 5ггц діапазоні.

Екстендери ніколи не застосовував у практиці, реально не дуже розумію даний клас девайсів.

А так... Діло кожного, що ставити, залежить від умов.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2017, 12:46 #2715507   #24
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Та ок копнув глибше, то пишуть, що бетон/цеглу слабше пробиває і рекомендують на кожному поверсі ставити.
Ще дивився в сторону різних екстендерів.


Або мікротік слабо б"є, або уні потужно б"є на 5Гц, бо 5Гц сигнал слабше пробиває стіни і радіус дії коротший за 2,4.



Тому бачу, що швидше всього закінчиться тим, що доставлю ще один нормальний роутер
а що будеш ставити в якості нормального ? Асус чи Знову R7000 ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2017, 21:46 #2715522   #25
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а що будеш ставити в якості нормального ? Асус чи Знову R7000 ?
Зараз стоїть Linksys WRT1900ACS. Думаю з часом ще один такий доставити.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2017, 12:36 #2715542   #26
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Мені от треба з часом перекрити вай-файом кілька мертвих зон на 3-му поверсі. 1-й і 2-й поверх роутер покриває повністю (роутер на 1-му.) Тепер думаю, чи варто доставити 2-й роутер чи краще поставити ubiqity. Чи можна буде залишити вай-фай роутера паралельно з ubiqity? Чи треба буде відкл. вай фай і надіятись що ubiquity перекриє всі 3 поверхи, якщо його встановити на 2-му?
Роутер перенести немає можливості.
Мав таку саму "халепу" і відтягував процес "апгрейду".
RB2011UiAS - нормально добивав на два поверхи, а вище вже не дуже.
Додав з часом cAP через poe на дах.
Покриває тепер всі приміщення безшовним роумінгом
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (18.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 08:55 #2715596   #27
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Зараз стоїть Linksys WRT1900ACS. Думаю з часом ще один такий доставити.
200 у.о. вартує така штука ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 10:03 #2715606   #28
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Мав таку саму "халепу" і відтягував процес "апгрейду".
RB2011UiAS - нормально добивав на два поверхи, а вище вже не дуже.
Додав з часом cAP через poe на дах.
Покриває тепер всі приміщення безшовним роумінгом
У мене така ситуація, що модем (оптика) на 3-му поверсі і від нього проведений мережевий кабель до роутера на 1-му поверсі. Тому мені простіше доставити ще один роутер біля модему і використати вже проведений кабель, а другий роутер поставити в режимі свіча на 1-му поверсі. Думаю простіше, ніж тягнути ще один кабель для точки доступу. Не буде безшовного вайфаю, але покриття буде повсюди.

Цитата 200 у.о. вартує така штука ?
Як кому - для мене вартує. Люди за телефони дають 2-3х більше, а на нормальний роутер шкодують
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 10:32 #2715612   #29
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
У мене така ситуація, що модем (оптика) на 3-му поверсі і від нього проведений мережевий кабель до роутера на 1-му поверсі. Тому мені простіше доставити ще один роутер біля модему і використати вже проведений кабель, а другий роутер поставити в режимі свіча на 1-му поверсі. Думаю простіше, ніж тягнути ще один кабель для точки доступу. Не буде безшовного вайфаю, але покриття буде повсюди.


Як кому - для мене вартує. Люди за телефони дають 2-3х більше, а на нормальний роутер шкодують
ну це хіба купив 1 раз і забув. Але якщо площа квартири не велика то може і щось з дешевших і більш-менш непоганий варіантів можна (?)
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 11:41 #2715620   #30
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата ну це хіба купив 1 раз і забув. Але якщо площа квартири не велика то може і щось з дешевших і більш-менш непоганий варіантів можна (?)
Можна. Все залежить від того, яку площу потрібно покрити і скільки і яких стін "пробивати." Вище вже писали, орієнтуватись від $80. Якщо R7000 задорогий, тоді можна дивитись в сторону R6700 - трохи меншу площу покриває, але теж хороший ~$100 в штатах. Якщо шукати в нас, тоді з Асусів вибирати - ASUS RT-N66U.

Востаннє редагував .: 18.12.2017 о 11:48.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (18.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 21:36 #2715647   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Маю asus rt-n16. Ніби і наворочений, налаштувань купа але с.ка задовбав вже мене, пропадає хз чого інтернет. Останній раз досить дивний глюк - на ноуті інтернет є тільки у вайбері, жоден бравзер не бачить, на телефоні та сама історія, скинув налаштування до заводських - те саме, перепрошиватись не хоче, хоч купу прошивок скачав, навіть через їхню програму не йде. Поставив назад укртелекомівський перепрошитий ТПлінк. Коли працював то передавав до 50 зі 100Мб інтернету що мабуть не дуже...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.04.2018, 20:08 #2727314   #32
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Апну тему, хоча мова піде про інший сабж. Отже, подарували мені роутер Vodafone Station 2(SerComm) SGH-1500

Роутер прикольний, але зав'язаний на Vodafone Internet Key(VIK). Інфи практично нуль. Налаштував і ніби працює. Але час від часу вимагає отой VIK
Можливо, знавці підкажуть, що крім як запуску "на брєющій польот" з ним можна зробити?

Востаннє редагував ion: 17.04.2018 о 09:44.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:25.