Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.03.2009, 20:04 #849835   #101
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Ага і модний котьол Вайлант викидаєм на металолом бо ніякий ідіот не схоче його купити.
Головне не котел, а надійно зроблена система опалення, а котел в такому випадку будь який можна буде поставити. Доречі в квартирі тобі ніхто не видасть технічних умов на встановлення електрокотла
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 22:21 #850032   #102
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Юра перестань спорити з sarat. Людину яка закінчила школу у 5 класі і не пройшла фізики за старші класи не переконати - ї потрібно ВЧИТИ. А коли вона сама цього не хоче то краще не сперечатись - нехай залишається при своїх переконаннях і веде собі ел. опалення.
Якби він був би мудрий то напевно би здогадався би за таку річ як кондиціонер!!
З.І. - зайди - глянеш на тепловий насос

З.З.І - я не впевнений що українсьий споживач зможе оплатити газ вартістю навіть 2 грн/куб. Це все рівно що проїзд в маршрутках по 10 грн. - в принципі реально підняти но хто буде їздити?. Блін спочатку думайте а потом пости шкрябайте!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 23:49 #850115   #103
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Якби він був би мудрий то напевно би здогадався би за таку річ як кондиціонер!!
Кондеціонером дійсно вигідніше обіргівати приміщення ніж електрокотлом.

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
З.І. - зайди - глянеш на тепловий насос
Та зайду якось, просто зараз трохи немаю часу, купа роботи...
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 08:55 #855641   #104
Roma_yes
 
Аватар для Roma_yes
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Народ порадьте...хочу вдома в кімнаті поставити камін...все передбачив вот тікльки ціни у нас космічні(((( + питав за монтаж майстри беруть від 400 у.є а такі гроші на дорозі не валяються...можливо хтось маж цікаві ідеї? чи знає звідки можна топку привезти? наперед вдячний....
Roma_yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2009, 23:34 #899843   #105
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Народ. Як на рахунок дозволів? хтось може чув? дають чи ні? І ще одне хотів запитати, в мене в будинку (9 поверхів) 3 стояки, на моєму 4 квартири підключені до центрального, для того щоб дали дозвіл на відєднання потрібно щоб тільки 1 стояк весь відключився, чи цілий будинок? Дякую.
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2009, 08:29 #900013   #106
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

теоретично - один стояк, практично получається шо відключать лише весь будинок
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 00:17 #900994   #107
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
теоретично - один стояк, практично получається шо відключать лише весь будинок

Шось я не зрозумів, поясни?
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2009, 14:57 #901478   #108
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Шось я не зрозумів, поясни?
На скільки я зрозумів, то повинні дати дозвіл при відключенні цілого стояка, але
насправді не хочуть таким чином відключати, а тільки при відключенні цілого
будинку.
Vadimko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (17.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 18:36 #919588   #109
батон
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

ніколи не звертайтеся до ПП Більчука Миколи Івановича. Морозенка 5А. це грандіозний аферист. він грає в автомати. суть бізнесу: взяти в одного, щоб зробити тому, що вже декілька раз побив за останні пів року.... йому вже ламали крісла в офісі на голові, вивозили в ліс.... мені здається, що його вже не болить, коли його бють. наша організація захисту прав споживачів і економічна міліція його покриває...
батон зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy7 (06.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 20:09 #919695   #110
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від батон Переглянути допис
ніколи не звертайтеся до ПП Більчука Миколи Івановича. Морозенка 5А. це грандіозний аферист. він грає в автомати. суть бізнесу: взяти в одного, щоб зробити тому, що вже декілька раз побив за останні пів року.... йому вже ламали крісла в офісі на голові, вивозили в ліс.... мені здається, що його вже не болить, коли його бють. наша організація захисту прав споживачів і економічна міліція його покриває...
Мені знається я його знаю
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 20:43 #919757   #111
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від батон Переглянути допис
ніколи не звертайтеся до ПП Більчука Миколи Івановича. Морозенка 5А. це грандіозний аферист. він грає в автомати. суть бізнесу: взяти в одного, щоб зробити тому, що вже декілька раз побив за останні пів року.... йому вже ламали крісла в офісі на голові, вивозили в ліс.... мені здається, що його вже не болить, коли його бють. наша організація захисту прав споживачів і економічна міліція його покриває...

Він просто підприємець? чи є якась фірма?

П.с. Дозвіл ше не дають на опалення? ніхто не чув?
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 20:56 #919790   #112
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Він просто підприємець? чи є якась фірма?

П.с. Дозвіл ше не дають на опалення? ніхто не чув?
чув - не дають
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 12:22 #920485   #113
батон
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

коли він робив мені опалення був просто підприємцем, зараз здається фірма "Пан-майстер".
батон зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2009, 13:05 #920523   #114
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від батон Переглянути допис
коли він робив мені опалення був просто підприємцем, зараз здається фірма "Пан-майстер".
ось тому не варто користуватись послугами "дядько-строя", а потрібно звертатись в спеціалізовані фірми які мають всі документи і дозволи на виконання своєї діяльності, і тоді навіть через суд можна буде оскаржити їх не правомірні дії
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 00:49 #921520   #115
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

можу помогти з купівлею всіх цих котлів і т д... гарантую що буде значно дешевше чим будь де..(відповідаю що безкорисно для себе), але з встановленням тобі таки треба шукати хто поможе... телефон в профілі...
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 08:37 #921643   #116
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
можу помогти з купівлею всіх цих котлів і т д... гарантую що буде значно дешевше чим будь де..(відповідаю що безкорисно для себе), але з встановленням тобі таки треба шукати хто поможе... телефон в профілі...
і звідки ти такий добрий взязвся?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 08:46 #921654   #117
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
і звідки ти такий добрий взязвся?
Не флуди.. пост був не для тебе.. а якщо щось вже пишеш то пиши по суті.., сам колись ставив опалення в умовах (троха не хватає грошей), сам був в тій шкурі...
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 09:08 #921685   #118
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
Не флуди.. пост був не для тебе.. а якщо щось вже пишеш то пиши по суті.., сам колись ставив опалення в умовах (троха не хватає грошей), сам був в тій шкурі...
ладно напишу по суті (сам захотів). Закладаюсь на 100 грн що продам котла дешевше за тебе. (це відноситься до 80% марок котлів на ринку Тернопільщини). Приймаєш парі?

Прошу вибачення за Офф-ТОП далі буду В ПП
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 09:16 #921693   #119
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
ладно напишу по суті (сам захотів). Закладаюсь на 100 грн що продам котла дешевше за тебе. (це відноситься до 80% марок котлів на ринку Тернопільщини). Приймаєш парі?

Прошу вибачення за Офф-ТОП далі буду В ПП
Ромку не напрягай людей
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 09:32 #921721   #120
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

to YG
Та видиш - в мій огород лізуть і навіть не питаються чий врожай!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:06.