Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: ЧИ РЕВНУЄТЕ ВИ СВОЮ ДРУГУ ПОЛОВИНКУ?
ТАК, ЗАВЖДИ 18 15.25%
ІНОДІ,ЗАЛЕЖНО ВІД ОБСТАВИН 70 59.32%
НІ, Я ВІРЮ КОХАНОМУ/КОХАНІЙ 30 25.42%
Голосували: 118. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ревність.....

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2007, 10:51 #343336   #1
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Ревність.....

Мій хлопець постійно мене ревнує...Я не знаю чи це правильно.Я зовсім не подаю приводу, але чомусь якщо я з кимось з хлопців привітаюся чи поговорю то це переростає у сварку з моїм коханим((((( Прокоментуйте цю тему..може мені щось допоможе...))
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 10:52 #343339   #2
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Мій хлопець постійно мене ревнує...Я не знаю чи це правильно.Я зовсім не подаю приводу, але чомусь якщо я з кимось з хлопців привітаюся чи поговорю то це переростає у сварку з моїм коханим((((( Прокоментуйте цю тему..може мені щось допоможе...))
любит он тебя....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 10:56 #343349   #3
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
любит он тебя....

Так...але ми постійно через це сваримось...мені вже казали шо він переросте...
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 10:58 #343356   #4
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Так...але ми постійно через це сваримось...мені вже казали шо він переросте...
а може причина і не в любові, може пацан просто гордий і не хоче шоб ти з кимось навіть спілкувалася окрім нього, або просто дуже боїться тебе втратити...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:01 #343364   #5
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
а може причина і не в любові, може пацан просто гордий і не хоче шоб ти з кимось навіть спілкувалася окрім нього, або просто дуже боїться тебе втратити...

можливо...але знаєш мені трішки обідно через те що він мені не довіряє...
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:15 #343382   #6
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
можливо...але знаєш мені трішки обідно через те що він мені не довіряє...
может ты дала ему на это повод?
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:21 #343389   #7
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Ревність.....

це погано, коли не довіряє... а ти йому давала колись підстави тобі не довіряти?
тут два варіанти можливі: або він не зовсім чесний з тобою і сидить про тебе по собі або дуже тебе любить і боїться втратити, того і ревнує до кожного слупа...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:23 #343393   #8
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
це погано, коли не довіряє... а ти йому давала колись підстави тобі не довіряти?
тут два варіанти можливі: або він не зовсім чесний з тобою і сидить про тебе по собі або дуже тебе любить і боїться втратити, того і ревнує до кожного слупа...
або третій варіант має великий життєвий досвід і знає що таке "вірність по жіночому".
Kija зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
mira77 (19.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:26 #343394   #9
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Та ні поводу взагалі не давала...якби таке і було то не писала б тут цю тему.....
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:29 #343398   #10
shark
 
Аватар для shark
Типово Відповідь: Ревність.....

Ревність - скоріше страх перед можливістю вратити. Почуття невпевненості в собі і прояв слабкості - саме через це і виникає ревність. А якщо є ревність то відносинам каюк, однозначно. Втрата довіри, необдумані вчинки, дурні звинувачення, спор, розрив, КІНЕЦЬ. Далі пустка вдуші і камінь на серці.
shark зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:31 #343403   #11
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Ревність.....

Блін як мені це знайоме...Постійні скандали, де була,що робила, постійний огляд смс і тел книги телефону...Не дай боже до мене заговорить якийсь хлопець...Діско???? Яке!!!!!!
Спочатку це було приємно, мол любить...а потім..це жах...мене хватило на 3 роки..потім я зрозуміла що моя нервова симстема настільки розшатана, що я шарахаюсь чоловіків взагалі...лишила його...ледве...
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:35 #343405   #12
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від shark Переглянути допис
Ревність - скоріше страх перед можливістю вратити. Почуття невпевненості в собі і прояв слабкості - саме через це і виникає ревність. А якщо є ревність то відносинам каюк, однозначно. Втрата довіри, необдумані вчинки, дурні звинувачення, спор, розрив, КІНЕЦЬ. Далі пустка вдуші і камінь на серці.
не завжди, те що ти опистав - то вже прям як паталогія... тоді і можливі всі наслідки які перерахував.
але якщо людина тобі дійсно дорога, і звичайна реакція це це боязнь втратити її, от тоді вона може і проявлятися. і це не тільки тотальний контроль але і бажання, щоб було таке ж відношення до тебе як ти відносишся до неї. (наприклад відчувати що про тебе думають, отримувати якісь знаки уваги) а не тільки самому віддавати щось.
а коли немає ревності - немає нічого, значить тобі не цікаво де, з ким і що робить твоя половинка. (100% довіру я виключаю, немає такого)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:35 #343406   #13
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Та ні поводу взагалі не давала...якби таке і було то не писала б тут цю тему.....
А для цього поводу і не треба. Я для прикладу по одній з своїх робіт стикався з студентами заочної форми навчання, так з власного досвіду знаю, що реально з дівчат там на сесії не гуляють 2-3 на групу 30-40 чоловік, де переважна більшість жінок, причому більша половина з них одружена або мають постійних хлопців. Особливо смішно коли вона зранку прокидається біля тебе і починає з твого ж телефону розповідати свому хлопцю (чоловіку) як вона його любить і як заскучила.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:36 #343408   #14
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Таньчик1987 Переглянути допис
Блін як мені це знайоме...Постійні скандали, де була,що робила, постійний огляд смс і тел книги телефону...Не дай боже до мене заговорить якийсь хлопець...Діско???? Яке!!!!!!
Спочатку це було приємно, мол любить...а потім..це жах...мене хватило на 3 роки..потім я зрозуміла що моя нервова симстема настільки розшатана, що я шарахаюсь чоловіків взагалі...лишила його...ледве...
я не хочу його залишати!!!! Я його так кохаю!!!!! Дійсно спочатку мені це подобалось...але тепер мені стає страшно коли до мене заговорить якийсь знайомий чи не дай Боже подзвонить одногрупник.....
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:37 #343410   #15
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Таньчик1987 Переглянути допис
Постійні скандали, де була,що робила, постійний огляд смс і тел книги телефону...Не дай боже до мене заговорить якийсь хлопець...Діско???? Яке!!!!!!
а це вже гониво... ще й 3 роки таке терпіла !!!
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:37 #343414   #16
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
А для цього поводу і не треба. Я для прикладу по одній з своїх робіт стикався з студентами заочної форми навчання, так з власного досвіду знаю, що реально з дівчат там на сесії не гуляють 2-3 на групу 30-40 чоловік, де переважна більшість жінок, причому більша половина з них одружена або мають постійних хлопців. Особливо смішно коли вона зранку прокидається біля тебе і починає з твого ж телефону розповідати свому хлопцю (чоловіку) як вона його любить і як заскучила.
Ну це вже занадто....)
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:39 #343418   #17
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Ну це вже занадто....)
Чому занадто, виходячи з мого досвіду це нормальна поведінка будь-яких жінок, тому моя дівчина без мене на п'янки і дискотеки не ходить.
І якщо ти є з своїм хлопцем то це є твій вибір. Тобто ти погоджуєшся на умови, які стивить він, точно так же напевно як і він погоджується з якимись умовами висунутими тобою.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:41 #343419   #18
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Чому занадто, виходячи з мого досвіду це нормальна поведінка будь-яких жінок, тому моя дівчина без мене на п'янки і дискотеки не ходить.

і правильно робить...а шо там робити самій...це моя думка, бо дуже багато моїх подруг можуть піти на діско просто ,,порозважатися,,,
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:43 #343422   #19
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Знаєте люди..я б хотіла ще взнати ваші поради..чи потрібно його постійно заспокоювати,дзвонити до нього, вибачатися....чи
зробити так щоб він першим подзвонив і сам все зрозумів.....?
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 11:54 #343430   #20
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Знаєте люди..я б хотіла ще взнати ваші поради..чи потрібно його постійно заспокоювати,дзвонити до нього, вибачатися....чи
зробити так щоб він першим подзвонив і сам все зрозумів.....?
вибачаються ті, хто відчуває за собою вину... а якщо вже дійсно достане тебе з ревністю - пропади на день-два, відключи телефон і т.д. а потім так прямо і скажи що тебе задовбало все це виправдовування і ревність. і хай вирішить чи потрібно йому так вести себе - адже тоді велика ймовірність тебе буде втратити
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:50.