Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2012, 10:02 #2105284   #461
mamont84
Учасник
 
Аватар для mamont84
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
mamont84, малось наувазі всякі які пропонують себе поставити разом ще з якимось софтом наприклад McAfee, який після закінчення терміну дії демо-ключа вішає систему ппц.
І що це за атака тролів? ви що спеціально реєструєтесь щоб посперечатись зі мною і захистити невинних юзерів від поганого провайдера?
По поводу McAfee я с вами согласен. Я его за антивирус вообще не считаю. "І що це за атака тролів?" - пожалуйста следите за словами я вас не оскорблял. Да я специально зарегистрировался для того чтобы "захистити невинних юзерів від поганого провайдера"

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Да вы что. Тут разочаровывать буду Вас Я. В моем случае, моей компетентности хватает, чтоб устраивать разборки с провайдером, 17 летний стаж работы в этом направлении, плюс образование по специальности "Компьютерные системы и сети", Инженер компьютерных систем. Так что в этих вопросах понимаю. Так вот, еще раз, 95%, как Вы выразились, именно провайдер и лажает. Люди, после того, как сами не справляются, действительно вызывают специалистов. Да, часто, то такие же "специалисты" как и сам пользователь, не спорю. Но я говорю про те случаи, что сам к людям приходил. И у меня, в 100% случая, провайдер, в итоге, признавал свои ошибки и исправлял. Хотя по началу, точно так же, и это тоже в 100% случаев, они пытаются сделать дурака из меня. И только после того, как это не получается, они исправляли свои лаги. И после этого, у пользователя, без каких либо изменений на его компьютере, абсолютно чудеснейшим образом, интернет начинает работать нормально...
Подтверждаю

Востаннє редагував mamont84: 27.12.2012 о 10:02. Причина: Пізніше додано
mamont84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 10:06 #2105294   #462
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Незнаю з якими такими шарашкіними конторами ви маєте справу, які рекомендують абоненту відключати антивірус, але це вже звучить як маразм останньої стадії. Я не вірю, що провайдер може таке рекомендувати.
А проблема "хворих" компютерів це 1. Невміння людини користуватися ПК. 2. Встановленя піратська модифікована ОС. 3. ОС. не оновляється. 4. Антивірусна програма не оновляється. 5. Паяна перепаяна материнська плата і купа ще чого як наприклад несправний бравзер або глючний 11 флеш плеєр на Мозілі.
Про "Больные" компьютеры - согласен. Неумение пользование, а причем тут это к тому, что серфинг по инету не возможен, либо закачка медленная, или скайп из-за скорости рвет звук, даже при выключенном изображении, причем тут неумение пользователя? причем тут пиратская ОС, ребят, ну чушь полная. Чем пиратская отличается от не пиратской. Сборки ставить не надо, те действительно глючат. Паяная мать, опять таки, это тут причем? На счет браузеров, да, я знаю, у каждого свои глюки, поэтому и ставлю людям два три браузера... Гугл тоже не подарок и у него тоже много глюков и что? А на счет антивирусников, да тот же колумбус, ихняя же тех поддержка и рекомендует.. и ихние специ приходят и фаерволы отключают.
Logs80 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NightDragonUA (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 10:09 #2105297   #463
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Да вы что. Тут разочаровывать буду Вас Я. В моем случае, моей компетентности хватает, чтоб устраивать разборки с провайдером, 17 летний стаж работы в этом направлении, плюс образование по специальности "Компьютерные системы и сети", Инженер компьютерных систем. Так что в этих вопросах понимаю. Так вот, еще раз, 95%, как Вы выразились, именно провайдер и лажает. Люди, после того, как сами не справляются, действительно вызывают специалистов. Да, часто, то такие же "специалисты" как и сам пользователь, не спорю. Но я говорю про те случаи, что сам к людям приходил. И у меня, в 100% случая, провайдер, в итоге, признавал свои ошибки и исправлял. Хотя по началу, точно так же, и это тоже в 100% случаев, они пытаются сделать дурака из меня. И только после того, как это не получается, они исправляли свои лаги. И после этого, у пользователя, без каких либо изменений на его компьютере, абсолютно чудеснейшим образом, интернет начинает работать нормально...
Читати вмієте? Я теж спеціаліст, але практикуючий в даній області на відміну від вас. В нормального провайдера, а не в того в якого все глючить. Які такі помилки? Якщо 95% зверень корисутвача по вині провайдера і потім він ще й виправляє помилки, то в такого провайдера просто неймовірно глючить система. Мені навіть важко уявити існування такого провайдера. Він при таких розкладах за півроку втратив би бульшу половину абонбази, а якби такі глюки були б з самого початку, то він би тої абонбази і не набрав.
Можете такі байки розказувати незнаючим юзерам, бо коефіцієнт звернень користувача по його вині дуже і дуже високий і являється в середньому стабільним значенням для усіх провайдерів. Якщо в 20 разів він більший по вині провайдера, то це просто нонсенс. Ви пишете про те, чого навіть в теорії не може існувати при теперішній конкуренції. Хіба що ви з якогось мухосранська де один поганий провідний провайдер + телеком і все.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 10:10 #2105299   #464
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від mamont84 Переглянути допис
По поводу McAfee я с вами согласен. Я его за антивирус вообще не считаю. "І що це за атака тролів?" - пожалуйста следите за словами я вас не оскорблял. Да я специально зарегистрировался для того чтобы "захистити невинних юзерів від поганого провайдера"
Я нікого не збирався ображати, написав як думаю, але з мого досвіду перебування на форумі, одночасна поява кількох новачків які починають активно підтримувати одну тему як мінімум підозріло. Без орбраз це так думки в слух.

Надалі в темі обговорюєм конкретно інтернет провайдера "Колумбус" підключення, випадки, позитив, негатив.
Інший оффтоп і фелйм буду витерати і давати попередження.
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (27.12.2012)
Сказали Фууу!: 2
Logs80 (27.12.2012), mamont84 (27.12.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 10:45 #2105336   #465
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Если вы считаете, что это не касается темы. то дальше с Вами разговаривать нет о чем. Еще раз, все обсуждения, касаются именно Колумбуса. Остальные провайдеры, просто по ходу событий.

Додано через 1 хвилину


Извини, ответить не могу. Некоторым правда не нравится... Сообщение просто удаляют.
Незнаю де ви проживаєте. Які провайдери працюють в вашому регіоні. Знаю лише одне і на 100%. В середнього по якості провайдера, в близько 90% випадках звернеть з претензією на погану якість звязку, неполадка буде зі сторони корисутвача. Цифри які ви приводите нереальні навіть для поганенького провайдера. Ще раз повторюсь. Людський фактор ніхто не відміняв і його значення приблизно одинакове в будь якого провайдера. Послуги електрозвязку (інтернет) вже переросли з користувацьких в споживацькі. Тобто більша чатина користувачів не вміє користуватися ПК. Також тут роль грає високий рівень піратства в країні де встановлюється неякісний софт. Віндовси аля Зверь і тому подібне це дуже поширене явище. На такій системі працювати нічого нормально в принципі не може. Тому цифри приведені вами говорять про дуже погану якіст ьнадання послуг зі сторони провайдера. Крім цього ви в середньму всіх провайдерів під цю цифру заганяєте.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 11:02 #2105353   #466
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Незнаю де ви проживаєте. Які провайдери працюють в вашому регіоні. Знаю лише одне і на 100%. В середнього по якості провайдера, в близько 90% випадках звернеть з претензією на погану якість звязку, неполадка буде зі сторони корисутвача. Цифри які ви приводите нереальні навіть для поганенького провайдера. Ще раз повторюсь. Людський фактор ніхто не відміняв і його значення приблизно одинакове в будь якого провайдера. Послуги електрозвязку (інтернет) вже переросли з користувацьких в споживацькі. Тобто більша чатина користувачів не вміє користуватися ПК. Також тут роль грає високий рівень піратства в країні де встановлюється неякісний софт. Віндовси аля Зверь і тому подібне це дуже поширене явище. На такій системі працювати нічого нормально в принципі не може. Тому цифри приведені вами говорять про дуже погану якіст ьнадання послуг зі сторони провайдера. Крім цього ви в середньму всіх провайдерів під цю цифру заганяєте.
А Колумбус, к большому сожалению, попал именно в эту грустную статистику.. Сам я из Одессы. Да, пришлось столкнутся с этим провайдером, вот и оказался на этом форуме... На счет сборок виндовз, не спорю, глючные, но есть и точные копии оригинала, это во-первых, во-вторых, сейчас многие конторы переходят на линуху.
Так вот, я с Вами говорю об обращениях, а Вы путаете с кол-вом пользователей... То есть, из 100 пользователей притензии к провайдеру имеют 20 пользователей. по статистике у 17 из них, проблемы с инетом именно по вине провайдера... Просто беда заключается в том, что тех поддержка, всегда пытается выставить виноватым пользователя... И только когда осознают, что с ними говорит знающий человек, начинают что либо делать... а сколько людей ведутся на сказки провайдера? Вот и вызывают нас, мол компьютер глючит, а в ходе разбирательств, оказывается провайдер. Один из случаев "Войны", это же и с Колумбусом, случаи идентичны. Их роутер глючит, прошивка изначально кривая, по настройкам, у них все в порядке, просмотреть нашу статистику им лень, вот и отвечают, что все в порядке. Но после долгих ругательств, смотрят статистику канала и о чудо, оказывается, реально скорость ниже положенной... Но до этого момента, я раз 30 могу услышать, что это я "Олень" и у меня руки кривые. Еще раз повторюсь, я не говорю за других, я говорю про личный опыт, который к моему счастью, в 100% случаев показывал, что я прав. С этим же, я сталкнулся и с Колумбусом. Вот только, специалистов в их тех поддержки реально мало... Половину из того что им говорил, они не понимали, плюс такую чушь мне рассказывали, что черепушка поднималась.

P. S. Хочу еще добавить, что в тех поддержку провайдера, я звоню уже только после того, как полностью удостоверюсь в том, что с компьютером клиента все в порядке.

Востаннє редагував Logs80: 27.12.2012 о 11:11.
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 12:29 #2105420   #467
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Пакет: 100Мб.
При перевірці швидкості на www.speedtest.net максимальна download 84.38 upload 45.98. Я розумію, що в Тернополі неможна ніяк отримати 100 (навіть 90), але чому штучно зрізують швидкість на upload. Не треба мені розказувати про те що www.speedtest.net не є адекватним, бо таку похибку він дати не міг. Тим більше раніше на форумі були дописи, де у користувача і швидкість завантаження і швидкість відвантаження досягала 75Мб.
Не треба розказувати про не ліцензійну ОС, чи використовувати інші відмазки, бо я провіряв швидкість на двох різних комп’ютерах. На одному Windows 7, на іншому Windows XP.
До того ж, комп’ютером з Windows 7 я використовував, коли жив у Киві. І там провайдер забезпечував мене 100Мб по Україні, як і було домовлено (швидкість із ex.ua досягала 12МВ/сек). Я розумію, що Тернопіль, то не столиця і можна замість 100 давати 80, але ж не різати наполовину.
P.S. Коли був з Біттернетом, користувався пакетом 1Мб. Так максимальна швидкість була (перевірено на www.speedtest.net) 1,05/0,05. Тому це точно ваша, а не моя проблема.
P.P.S. Надіюсь, що хтось із представників Коламбус прокоментує це, наприклад, Nightly.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Подякували 3:
Logs80 (27.12.2012), mamont84 (27.12.2012), Pirjinka (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 12:47 #2105430   #468
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Пакет: 100Мб.
При перевірці швидкості на www.speedtest.net максимальна download 84.38 upload 45.98. Я розумію, що в Тернополі неможна ніяк отримати 100 (навіть 90), але чому штучно зрізують швидкість на upload. Не треба мені розказувати про те що www.speedtest.net не є адекватним, бо таку похибку він дати не міг. Тим більше раніше на форумі були дописи, де у користувача і швидкість завантаження і швидкість відвантаження досягала 75Мб.
Не треба розказувати про не ліцензійну ОС, чи використовувати інші відмазки, бо я провіряв швидкість на двох різних комп’ютерах. На одному Windows 7, на іншому Windows XP.
До того ж, комп’ютером з Windows 7 я використовував, коли жив у Киві. І там провайдер забезпечував мене 100Мб по Україні, як і було домовлено (швидкість із ex.ua досягала 12МВ/сек). Я розумію, що Тернопіль, то не столиця і можна замість 100 давати 80, але ж не різати наполовину.
P.S. Коли був з Біттернетом, користувався пакетом 1Мб. Так максимальна швидкість була (перевірено на www.speedtest.net) 1,05/0,05. Тому це точно ваша, а не моя проблема.
P.P.S. Надіюсь, що хтось із представників Коламбус прокоментує це, наприклад, Nightly.
1. Я не представник Колумбуса.
2. Ви поняття не маєте як працює спідтест.
3. Якщо у провайдера на спідтесті показує 100 на 100 то він вас банально обманює.
4. На спідтесті завжди віддача буде значно нижчою як прийом, тому що ваша віддача це вхідний канал сервера канал до якого ви тестуєте. А жоден власник такого сервера не буде на халяву надавати якісний гарантований канал для таких цілей.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 12:59 #2105436   #469
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
1. Я не представник Колумбуса.
2. Ви поняття не маєте як працює спідтест.
3. Якщо у провайдера на спідтесті показує 100 на 100 то він вас банально обманює.
4. На спідтесті завжди віддача буде значно нижчою як прийом, тому що ваша віддача це вхідний канал сервера канал до якого ви тестуєте. А жоден власник такого сервера не буде на халяву надавати якісний гарантований канал для таких цілей.
Начнем с того, что принцип тестирования на спидтесте такой же как и везде, запустился обмен данными и регистрируется в этот момент скорость. Аналогично, только в ручную, Вы запускаете качаться что либо с любого сайта и визуально регистрируете скорость. Что же касается тестирования отдачи, то тут та же самая ситуация, и все спидтест дает протестировать... у меня в канторе дуплексный канал, с гарантированой скоростью, так спидтест выдает в обе стороны одинаковую скорость. Для физ лиц, не используется дуплексный канал, а используют асинхронный канал. Считается, что пользователю на отправку не нужно иметь большую скорость. Правда это не должно касаться Колумбуса, так как они заверили, что канал upload они не зажимаю и у Вас в мир должно выходить по максимуму.
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:00 #2105438   #470
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
1. Я не представник Колумбуса.
2. Ви поняття не маєте як працює спідтест.
3. Якщо у провайдера на спідтесті показує 100 на 100 то він вас банально обманює.
4. На спідтесті завжди віддача буде значно нижчою як прийом, тому що ваша віддача це вхідний канал сервера канал до якого ви тестуєте. А жоден власник такого сервера не буде на халяву надавати якісний гарантований канал для таких цілей.
Прошу вибачення, що запідозрив Вас у зв’язках з Коламбусом (переплутав Вас із vitall).
Проте, я прокоментую Ваш допис: «я йому про образи, він мені про гарбузи».
У попередньому дописі я ставив питання:
1.Де мої законні 80 (upload) ?
2.Чому хтось їх отримує, а я ні?
P.S. Тому не треба з’їжджати на мої знання чи незнання.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:06 #2105439   #471
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Начнем с того, что принцип тестирования на спидтесте такой же как и везде, запустился обмен данными и регистрируется в этот момент скорость. Аналогично, только в ручную, Вы запускаете качаться что либо с любого сайта и визуально регистрируете скорость. Что же касается тестирования отдачи, то тут та же самая ситуация, и все спидтест дает протестировать... у меня в канторе дуплексный канал, с гарантированой скоростью, так спидтест выдает в обе стороны одинаковую скорость. Для физ лиц, не используется дуплексный канал, а используют асинхронный канал. Считается, что пользователю на отправку не нужно иметь большую скорость. Правда это не должно касаться Колумбуса, так как они заверили, что канал upload они не зажимаю и у Вас в мир должно выходить по максимуму.
У вашого оператора банально шейпери можуть бути налаштовані на спідтест. Вихідний тарфік завжди менше споживається ніж вхідний. Зарізати його немає ніякого змісту. Ще ніразу я не бачив за скільки років щоб спідтест на вихід показував стільки ж скільки на вхід і тестую я не на клієнтському каналі і навіть не на корпоративному.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:09 #2105444   #472
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
У вашого оператора банально шейпери можуть бути налаштовані на спідтест. Вихідний тарфік завжди менше споживається ніж вхідний. Зарізати його немає ніякого змісту. Ще ніразу я не бачив за скільки років щоб спідтест на вихід показував стільки ж скільки на вхід і тестую я не на клієнтському каналі і навіть не на корпоративному.
Сторінка 19 №430 допис у цій темі.Користувач anfoesol.

Востаннє редагував NightDragonUA: 27.12.2012 о 13:18.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:10 #2105446   #473
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Прошу вибачення, що запідозрив Вас у зв’язках з Коламбусом (переплутав Вас із vitall).
Проте, я прокоментую Ваш допис: «я йому про образи, він мені про гарбузи».
У попередньому дописі я ставив питання:
1.Де мої законні 80 (upload) ?
2.Чому хтось їх отримує, а я ні?
P.S. Тому не треба з’їжджати на мої знання чи незнання.
До чого тут зїзджати? Ви не предявили ніякого вагомого аргументу на рахунок того що їх у вас немає. Можливо у вас справді немає заявленої швидкості, але спідтест це не показник.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:15 #2105449   #474
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
У вашого оператора банально шейпери можуть бути налаштовані на спідтест. Вихідний тарфік завжди менше споживається ніж вхідний. Зарізати його немає ніякого змісту. Ще ніразу я не бачив за скільки років щоб спідтест на вихід показував стільки ж скільки на вхід і тестую я не на клієнтському каналі і навіть не на корпоративному.
Очень сильно в этом сомневаюсь, что где то, кто то, что то, на кого то настраивал. А на счет не может быть, тогда объясните, как тогда аплоад может быть больше довнлоада... А раз такое возможно, значит возможно, чтоб они были равными... Кстати, тестировалось это все в Колумбусе...
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:16 #2105450   #475
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
До чого тут зїзджати? Ви не предявили ніякого вагомого аргументу на рахунок того що їх у вас немає. Можливо у вас справді немає заявленої швидкості, але спідтест це не показник.
Я пред’явив більш ніж достатньо причин.
P.S. Не розумію лише, чому це Вас за живе чіпляє.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:23 #2105453   #476
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Сторінка 19 №430 допис у цій темі.
Ну і що? Я не розумію. Вам потрібно щоб спідтест показував чи щоб швидкість була заявлена? Куди вам не вистачає вихідної швидксті? На який ресурс? Я ще раз вам напишу. В того провайдер а в якого спідтест показує стабільно високі показники аплоуду налаштовані шейпери на Спідтест спеціально для таких ось користувачів які оцінюють якість роботи інтернету виключно по показниках спідтеста.
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (27.12.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
mamont84 (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:25 #2105455   #477
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Пакет: 100Мб.
При перевірці швидкості на www.speedtest.net максимальна download 84.38 upload 45.98. Я розумію, що в Тернополі не можна ніяк отримати 100 (навіть 90), але чому штучно зрізують швидкість на upload. Не треба мені розказувати про те що speedtest.net не є адекватним, бо таку похибку він дати не міг. Тим більше раніше на форумі були дописи, де у користувача і швидкість завантаження і швидкість відвантаження досягала 75Мб.
.
якщо це стосується мого допису,то я б хотів зауважити що так, було 77/77 чи 75,але при завантаженні файлів було 9,4мб/с.

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
але чому штучно зрізують швидкість на upload
я рідко коли вигружаю,тому тут навіть близько не скажу яка в мене реальна відгрузка.

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
speedtest.net не є адекватним, бо таку похибку він дати не міг
я тебе розчарую,в мене деколи спідтест показує і 50мб,але торент давить під 10мб/с +коли відкритий браузер швидкість менша,я особисто міряю лише торентами, мій попередній допис де 2ip показує 17мб ) а завантад під 10

Я розумію, що в Тернополі не можна ніяк отримати 100 (навіть 90)
можна,але потрібно вирішити ті проблеми які у вас є,якщо є.

upload 45.98
якщо швидкість завантаж можна виміряти торнтом то відвантаж хз ... мірялки тут не покказник ... треба щось практичне. Мені і самому було б цікаво, взнати реальну швидкість відвантаження,будуть пропозиції-чекаю
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:27 #2105456   #478
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Ну і що? Я не розумію. Вам потрібно щоб спідтест показував чи щоб швидкість була заявлена? Куди вам не вистачає вихідної швидксті? На який ресурс? Я ще раз вам напишу. В того провайдер а в якого спідтест показує стабільно високі показники аплоуду налаштовані шейпери на Спідтест спеціально для таких ось користувачів які оцінюють якість роботи інтернету виключно по показниках спідтеста.
Так не в спидтесте дело... Речь идет о том, что страницы открывается, один раз на третий, в скайпе, говорить вообще не реально, звук тормозит, элементарно прослушать песню в онлайн, нужно ждать несколько минут. Вот и приходится обращаться к спидтесту, чтоб узнать, в чем же причина... С Колубусом все это и началось с того, что работа в инете стала просто не выносима... Да и закачивать те же фильмы, при 100 МБит хотелось бы не 3-4 часа, а как положено, 20-30 минут.
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:33 #2105459   #479
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Так не в спидтесте дело... Речь идет о том, что страницы открывается, один раз на третий, в скайпе, говорить вообще не реально, звук тормозит, элементарно прослушать песню в онлайн, нужно ждать несколько минут..
в мене похоже було на біттері,вирішилось дзвінком в тех підтримку
-1 раз коли таке було ,мене перекинули на інший порт вроді .
-2 раз моя материнка конфліктувала з їх налаштуваннями,помогла прописка іншого адресу
вроді таке ще 1раз було але непамятаю причини,но це все ще було на біттері і вирішувалось елементарно .

може пінг високий ? дзвони нехай провіряють канал,чи у тебе проблеми чи у них ...
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 13:38 #2105468   #480
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
в мене похоже було на біттері,вирішилось дзвінком в тех підтримку
-1 раз коли таке було ,мене перекинули на інший порт вроді .
-2 раз моя материнка конфліктувала з їх налаштуваннями,помогла прописка іншого адресу
вроді таке ще 1раз було але непамятаю причини,но це все ще було на біттері і вирішувалось елементарно .

може пінг високий ? дзвони нехай провіряють канал,чи у тебе проблеми чи у них ...
Все это уже было неоднократно проверено. И проблему выявили, у них просто перегружен канал, их оборудование не справлялось. Но для того, чтоб это доказать, потребовалось немало затратить нервов. А Их специ приходили, и порт перекидовали, и МАК адрес меняли, и в безопасном режиме проверяли. я с диска линукс грузил, все тоже, скорость никакая...
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:13.