Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2018, 22:34 #2725541   #1
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Та як собі вважаєте за потрібне. Я теж не охочий до м"яса... ну, може іноді. Краще б рибу їв.
Просто оті євреї, яких Ви згадали, поїдали м"ясо, одначе з певними обмеженнями. :
Я їм мясо. Стараюся обмежувати і навіть повністю відмовитися від мяса, але якось серйозно цим не займався. Так само як з курінням. Знаю що шкідливо, старюся менше курити, але курю. І від куріння і від їжі мяса смерть не настає одразу, але видно що це дуже шкідливо.
Є серйозні підстави для того, щоб відмовитися від тваринної їжі взагалі. В біблії і корані і інших релігійних книгах скрізь дуже не рекомендується їсти мясо. Точні причини невідомі, але можна здогадуватися чому. Тварини які пристосовані для їжі мяса мають ікла. В людини нема зубів для харчування тваринною їжею і очевидно, що і апарат травлення не пристосований і це для людини не природньо. Так, що варто було би взагалі відмовитися від мяса і риби..
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:06.