Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Художнє мистецтво


Імпресіонізм(!Трафік!)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2007, 22:32 #285888   #1
cheesy
Типово Імпресіонізм(!Трафік!)

Може це й трішки попсово в деякій мірі, але я дуже люблю позитивний імпресіонізм Кінкейда. Це мій улюблений сучасний художник. Обожнюю його котеджі. такі теплі, домашні, яскраві, приємні, оптимістичні...
А все-таки импрессионистов много, а Кинкейд со своими домиками - один. (с) Одна цінителька мистецтва
Картини:







Деякі з моїх улюблених:






Зовсім інший стиль мазків:

Але давайте пліз без флуду. народ..

Апдейт
Цітінет: http://gallery.citynet.te.ua/thumbnails.php?album=42

Востаннє редагував cheesy: 27.02.2007 о 16:49.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 22:58 #285907   #2
meat
 
Аватар для meat
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

дякую! дуже сподобалось.
meat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 23:01 #285910   #3
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Ага, рулез
Хочу себе такую на стену
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 23:09 #285917   #4
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

мені дуже сподобалась 4 картина: відчувається акцент на дрібних деталях, особливий рух, емоції. Дуже жива картина
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 00:06 #285943   #5
cheesy
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Цитата:
Допис від Ma1a Переглянути допис
мені дуже сподобалась 4 картина: відчувається акцент на дрібних деталях, особливий рух, емоції. Дуже жива картина
Правильно підмітила. Стиль характеризується великими недовершиними мазками сухою шіткою(в класиці), а тут такий абсурд... Колосальна робота над деталями у більшості картинах і зовсім немає сухого ефекту просто "враження". Ціла сцена.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 00:17 #285944   #6
cheesy
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Моя улюблена картина Моне(це той, що стиль започаткував):

Впринципі вона єдина, яка особливо подобається з його робіт, які я бачила.
Інше(дещо краще дивитися здалека):



cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 00:23 #285945   #7
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

але класно, блін )
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 00:34 #285948   #8
cheesy
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Імпресіонізм взагалі на любителя, тому хз. Комусь сподобається, комусь - ні. То Кінкейд такий, що всіх пре..а решта. Ну я викладаю.
Sisley:
ця мене чомусь радує)

Адріан Берсеньов(сучасне):


Jennifer Vrane(обожнюю її середземноморські види):







cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 12:00 #286203   #9
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Моя улюблена картина Моне(це той, що стиль започаткував):
Роблю маленьку поправочку:
Імпресіонізм - напрям у культурі, зокрема у малярстві та музиці, який виник в 1860-х і остаточно сформувався у другій половині 19 століття у Франції і основним завданням вважав ушляхетнене, витончене відтворення особистісних вражень та спостережень, мінливих миттєвих відчуттів та переживань.

Імпресіонізм домінував в мистецтві Європи і Північної Америки до кінця 19 століття. Імпресіоністи хотіли відображати на відміну від академізму, реальне життя (у малярстві відомий під назвою пленер - від фр. frlain air), уприроду, схопити мінливі ефекти світла. Термін уперше використовувався в негативному значенні при критичній оцінці роботи Моне "Іmpressіon, схід сонця" 1872 украдена з музею Мармотта, Париж); імпресіоністами були також Ренуар і Сіслей, пізніше приєдналися Сезан, Мане, Дега та інші.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 13:06 #286256   #10
cheesy
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Цитата:
Допис від Ma1a Переглянути допис
Роблю маленьку поправочку:
Імпресіонізм - напрям у культурі, зокрема у малярстві та музиці, який виник в 1860-х і остаточно сформувався у другій половині 19 століття у Франції і основним завданням вважав ушляхетнене, витончене відтворення особистісних вражень та спостережень, мінливих миттєвих відчуттів та переживань.

Імпресіонізм домінував в мистецтві Європи і Північної Америки до кінця 19 століття. Імпресіоністи хотіли відображати на відміну від академізму, реальне життя (у малярстві відомий під назвою пленер - від фр. frlain air), уприроду, схопити мінливі ефекти світла. Термін уперше використовувався в негативному значенні при критичній оцінці роботи Моне "Іmpressіon, схід сонця" 1872 украдена з музею Мармотта, Париж); імпресіоністами були також Ренуар і Сіслей, пізніше приєдналися Сезан, Мане, Дега та інші.
Це не поправочка, а доповнення. Першим імпресіоністом(у малюванні я маю на увазі) вважається Моне. Тому, що він першим, можна сказати, повстав проти домінуючою системи Академії Мистецтв. В той час Паризька комісія цієї Академії оцінювала усі картини більш-менш відомих художників. Вони мали право називати щось мистецтвом або ні. Таке зухвальство засмучувало вільних творців тому, що рамки "мистецтва" були дуже вузькимим. Було надзвичайно багато правил, що стосувалися картин(зокрема портрети повинні були бути виконаною в студії, а не на дворі, теми обмежені).
Імпресіонізм почав розвиватися після того як Луі Лерой(критик такий в той час впливовий) прокоментував картину Моне всього як "враження, а не заківнчену роботу". Пізніше було сформовано "Салон відмовлених", організацію, де збиралися художники, не визнані Академією Мистецтва. більшість глядачів приходили туди посміятися з "невдах", але пізніше їхня ця творчість переросла у потужний рух, який ми тепер називаємо імпресіонізмом. Він дав початок багатьом іншим стилям і головним досягненням імпресіонізму була зміна принципів. Тепер можна було малювати краєвиди, людей на дворі(не тільки в студії), використовувати багато світла і необмежений набір кольорів(наприклад в Моне навіть "сірі" стіни переповнені кольором). Деякі картини здаються не закінченимим( через те, що мало уваги приділяється деталям), але дуже-дуже емоційні.
песе. копіпейст треба ставити коли цитати кидаєш
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2007, 14:02 #302487   #11
ads
Guest
Типово Re: Імпресіонізм(!Трафік!)

Обожнюю таку техніку малювання..........роботи просто шикарні.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2007, 17:26 #326590   #12
Покидьок
Guest
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

файний Берсеньов а пейзажі якісь дуже однотонні
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2007, 19:08 #327412   #13
sonechko
 
Аватар для sonechko
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

Мені дуже сподобались картини,дуже вражаючі,теплі добрі,гарні........
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2007, 11:50 #345847   #14
necromant
Banned
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!ру лез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!руле з!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез! !!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!! рулез!!!рулез!!!рулез!!!
рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!ру лез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!руле з!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез! !!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!! рулез!!!рулез!!!рулез!!!
рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!ру лез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!руле з!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез! !!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!! рулез!!!рулез!!!рулез!!!
рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!ру лез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!руле з!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез! !!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!! рулез!!!рулез!!!рулез!!!
рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!ру лез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!руле з!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез! !!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!!рулез!!! рулез!!!рулез!!!рулез!!!
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2007, 13:55 #346959   #15
Vovchuk
 
Аватар для Vovchuk
Типово Відповідь: Імпресіонізм(!Трафік!)

класно... а ше є??
Vovchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:34.