Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


"Ждущий режим"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.05.2008, 20:12 #609063   #1
rasta_taras
 
Аватар для rasta_taras
Unhappy "Ждущий режим"

Звертаюсь до вас з таким питанням. Коли я переводжу свою вінду в "ждущий режим" коли я рухаю мишкою щоб ввійти знову то комп починає загружатись з початку. В чом проблєма???
rasta_taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2008, 20:33 #609071   #2
Energizer
 
Аватар для Energizer
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

Ждучка в якому режимі працює ? S3 чи S1 ?? (Дивитись в біосі десь в розіділі Power Management).

Коли комп в ждучому режимі то вентилятори на проці крутяться? БЖ робить/шумить?

Ти коли посилаєш комп в ждучку то часом з розетки комп не виключаєш. чи УПС (якшо є) часом не вирубуєш.
Energizer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2008, 20:38 #609078   #3
rasta_taras
 
Аватар для rasta_taras
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

Цитата:
Допис від Energizer Переглянути допис
Ждучка в якому режимі працює ? S3 чи S1 ?? (Дивитись в біосі десь в розіділі Power Management).

Коли комп в ждучому режимі то вентилятори на проці крутяться? БЖ робить/шумить?

Ти коли посилаєш комп в ждучку то часом з розетки комп не виключаєш. чи УПС (якшо є) часом не вирубуєш.
Коли переводжу в ждучий то комп замовкає але я його ні з чого невирубую. А от за ті режими то хз.
rasta_taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2008, 22:14 #609177   #4
Energizer
 
Аватар для Energizer
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

Цитата:
Допис від rasta_taras Переглянути допис
Коли переводжу в ждучий то комп замовкає але я його ні з чого невирубую. А от за ті режими то хз.
Бажано шоб ти все таки глянув в якому режимі працює ждучка ( S3 | S1 ).
При S3 Компутер мав би замовкнути, бо при цьому режимі все відрубується, тільки подається живлення на память. БЖ відрубується.
При S1 Все працює тільки процесор і інша периферія переходить у енергозберігаючий режим. БЖ має працювати.

В мене така підозра що при переході у ждучку, або при виході із неї, короткочасно пропадає живлення. Можливо причина в БЖ. А може і мамка шось тфу-тфу...

А в тебе раніше такого не було ???

Попробуй в Біосі перевести комп в S1 і подивитись чи БЖ перестає працювати при переході в ждучку. Якшо перестає значить шось з мамкою. Можливо кондесатори деякі вздулись. Якщо працює знач з мамкою все ОК, і при цьому відновлення мало б прогодити нормально.

Ще подивись чи в тебе БЖ не дуже китайський. Ато шось в мнене підозра більше падає на нього.
Energizer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2008, 14:57 #614352   #5
rasta_taras
 
Аватар для rasta_taras
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

Цитата:
Допис від Energizer Переглянути допис
Бажано шоб ти все таки глянув в якому режимі працює ждучка ( S3 | S1 ).
При S3 Компутер мав би замовкнути, бо при цьому режимі все відрубується, тільки подається живлення на память. БЖ відрубується.
При S1 Все працює тільки процесор і інша периферія переходить у енергозберігаючий режим. БЖ має працювати.

В мене така підозра що при переході у ждучку, або при виході із неї, короткочасно пропадає живлення. Можливо причина в БЖ. А може і мамка шось тфу-тфу...

А в тебе раніше такого не було ???

Попробуй в Біосі перевести комп в S1 і подивитись чи БЖ перестає працювати при переході в ждучку. Якшо перестає значить шось з мамкою. Можливо кондесатори деякі вздулись. Якщо працює знач з мамкою все ОК, і при цьому відновлення мало б прогодити нормально.

Ще подивись чи в тебе БЖ не дуже китайський. Ато шось в мнене підозра більше падає на нього.
Значить в мене S3 бо блок живлення не жужить
rasta_taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2008, 21:44 #614557   #6
Energizer
 
Аватар для Energizer
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

Цитата:
Допис від rasta_taras Переглянути допис
Значить в мене S3 бо блок живлення не жужить
Можливо. Але не факт. Подивись в БІОСі. Макс. 2 хвилини роботи.

А як на рахунок:
Цитата А в тебе раніше такого не було ???

Попробуй в Біосі перевести комп в S1 і подивитись чи БЖ перестає працювати при переході в ждучку. Якшо перестає значить шось з мамкою. Можливо кондесатори деякі вздулись. Якщо працює знач з мамкою все ОК, і при цьому відновлення мало б прогодити нормально.

Ще подивись чи в тебе БЖ не дуже китайський. Ато шось в мнене підозра більше падає на нього.
Energizer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 09:45 #614791   #7
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: "Ждущий режим"

а віндовс в тебе який, якщо хр з старими обновленями - можуть бути приколи, в мене колись з сп1 теж через раз спрацьовувало. У вісті прикольно реалізоватий сліп режим. Інформація крім оперативки розміщується в файл на вінчестері тому став вісту і тоді точно інформації не втратиш
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:32.