Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2017, 11:07 #2714775   #81
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

ВОТЬ мені чогось стало цікаво - наші люди юзають нет лише жобись порнуху дивитися?

"...американский производитель электромобилей понес рекордные убытки в своей истории по итогам третьего квартала 2017 года. Чистый убыток компании Илона Маска в июле-сентябре составил $619 млн по сравнению с прибылью в $22 млн."
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 12:37 #2714782   #82
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Маск робить реальністю речі, про які до нього лише скромно фантазували. таке може собі дозволити лише людина, яка не боїться ризикувати. ну пішов трохи в мінус. розробка фури певно далась взнаки.
будем бачити, як в нього справи далі підуть. я думаю справиться.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
купити машину за туєву кучу десятків тисяч баксів, якою я не зможу проїхати навіть 500+ км, тобто не зможу проїхати Краків-Тернопіль, може купити собі тільки дуже багата людина яка не має куди діти гроші
презентацію Семі не дивився?
пів години перекуру, кави попив, тра-ля-ля, тру-лю-лю і повалив далі. ще кілометрів 400 чи скільки вона там проходить при 80% заряду.
ПС: та і постійно кататись з тернополя в краків на роботу то певно тільки дуже-дуже багатим людям треба

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
канешно Ілон Маск крутий тіп, якби не він то ніхто б так не брався за електрокари, і тепер всі мають його спочатку догнати, але це буде дуже швидко і як швидко доженуть так і обженуть
чекай, то я щось загубився - тобі конкретно тесла не подобається, чи технологія по якій вона зроблена?
бо я чото сумніваюсь, що БМВ на даному етапі доступна якась більш просунутіша технологія...

Востаннє редагував switch: 08.12.2017 о 12:37. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (08.12.2017), vanco2 (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 12:40 #2714786   #83
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
ВОТЬ мені чогось стало цікаво - наші люди юзають нет лише жобись порнуху дивитися?

"...американский производитель электромобилей понес рекордные убытки в своей истории по итогам третьего квартала 2017 года. Чистый убыток компании Илона Маска в июле-сентябре составил $619 млн по сравнению с прибылью в $22 млн."
Це зовсім не означає, що гарантовано в-во електромобілів стало збитковим чи Теслу звіздєц як потіснили на цьому ринку. Без аналізу витрат це просто циферка. Так немаленька, але циферка і все. А раптом Ілон в цьому звітному періоді просто вбабухав хуліард грошей в розробку нової моделі яка ось-ось зійде з конвейєра?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 12:55 #2714788   #84
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Крім тесли є ще якесь чері з запасом ходу 350 км, фольц випустив конкурента ліфу з запасом 600 км. Та й не всім потріно запас 1000 км.
запас 1000 км це норма
менше мають хіба шо спорт кари або якісь сіті кари

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Маск робить реальністю речі, про які до нього лише скромно фантазували. таке може собі дозволити лише людина, яка не боїться ризикувати. ну пішов трохи в мінус. розробка фури певно далась взнаки.
будем бачити, як в нього справи далі підуть. я думаю справиться.

Додано через 2 хвилини

презентацію Семі не дивився?
пів години перекуру, кави попив, тра-ля-ля, тру-лю-лю і повалив далі. ще кілометрів 400 чи скільки вона там проходить при 80% заряду.
ПС: та і постійно кататись з тернополя в краків на роботу то певно тільки дуже-дуже багатим людям треба

Додано через 2 хвилини

чекай, то я щось загубився - тобі конкретно тесла не подобається, чи технологія по якій вона зроблена?
бо я чото сумніваюсь, що БМВ на даному етапі доступна якась більш просунутіша технологія...
презентацію Семі дивився
смішно це все виглядає)
я працюю вже 3 роки в Європі в логістиці в Автомотіві, подивились ми всім відділом презентацію семмі, поржали, і пішли дальше замовляти звичайні дизельні фури

їде фура з Кракова з нашого заводу на завод в Мілан, до Альфа Ромео і стає в пробці на об"їзній
і закінчується в нього в тій пробці батарейка

має 2 варіанти - стати завчасно і зарядитись, але є ризик зупинити продукцію в Альфа Ромео, а година простою заводу коштує як 10 таких Семі, або їхати дальше і можливо розрядитись десь в пробці і взагалі нікуди не доїхати

кароче, це все виглядає більше на іграшки і доброчинні внески в розвиток Тесли і технологій

але масовості і комерційності поки шо в цьому нема, і хз чи буде
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:02 #2714789   #85
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це зовсім не означає, що гарантовано в-во електромобілів стало збитковим...
сидит чукча в чуме ждет рассвета, курит трубку
прибегает русский - Чукча! у тебя олень в пропасть прыгнул
чукча сидит дальше, курит трубку, ждет рассвета
снова прибегает русский - Чукча! у тебя два оленя в пропасть прыгнули
чукча сидит дальше, курит трубку, ждет рассвета
снова прибегает русский - Чукча! у тебя три оленя в пропасть прыгнули
чукча сидит дальше, курит трубку, ждет рассвета
снова прибегает русский - Чукча! у тебя все стадо оленей в пропасть прыгнуло
чукча вытягивает трубку изо рта и говорит: -Тенденция, однако...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:09 #2714790   #86
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Людиська, Маск може собі дозволити запхати власно створену машину в власно створену ракету і запустити на Марс просто для реклами та промоушену, (і для тестів, так).

Також він може собі дозволити гіганські втрати, вкладаючись в розробку тесли.

Стечкін, менше читай совєтських газет.

Востаннє редагував org100h: 08.12.2017 о 13:23.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:25 #2714793   #87
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
подивились ми всім відділом презентацію семмі, поржали, і пішли дальше замовляти звичайні дизельні фури
ну то що польській конторі продукція тесли не по кишені то ще не показник її безперспективності.
електрофура в пробці якраз таки куди економічніша за дизельну. Якщо вже в неї остався деякий заряд, щоб до неї доїхати - то в пробці вона може дуже довго повзти і заряд буде мінімально падати. долізе якось
вольво он теж розробляє електрофуру, правда наразі фуру-тролейбус, тим не менше рухаються в цьому напрямку і не вважають безперспективним вкладати в то гроші. Тільки про "тролейбус" вольво я читав ще років 2 чи 3 тому, а тесла вже встигла зібрати автономного тягача...

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Людиська, Маск може собі дозволити запхати власно сторену машину в власно сторену ракету і запустити на Марс
В нього цікаве мислення взагалі. Поки всі чекають прориву в акумуляторних технологіях - він тупо зібрав з кількох тисяч простих "ноутбучних" елементів акумулятор для своєї машини.
Так само і з Фалконом - проста як двері ідея повернути ракету-носія на землю, щоб запустити ще раз - в мультиках ще 60-х років таке показували. Але ніхто не взявся реалізувати. Ну а чувак зробив.

Востаннє редагував switch: 08.12.2017 о 13:25. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:25 #2714795   #88
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Людиська, Маск може собі дозволити запхати власно сторену машину в власно сторену ракету і запустити на Марс просто для реклами та промоушену, (і для тестів, так).

Також він може собі довзолити гіганські втрати, вкладаючись в розробку тесли.

Стечкін, менше читай совєтських газет.

шота мені сі здає шо прибутки тесли так само незабаром як крах світового капіталізму ))
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:32 #2714796   #89
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
шота мені сі здає шо прибутки тесли так само незабаром як крах світового капіталізму ))
+ 100500. І почнеться все з того, що долар рухне. Ви держборг США бачили?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:50 #2714797   #90
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
вроді гарна, але як заглянеш під обгортку, то зварні шви криві, потьоки краски, краска нігтем знімається до голого металу, і т.д....
так з цікавості полистав бортжурнали власників Тесл на драйві, зокрема одного з Дніпра, який взяв собі биту під відновлення - хз, ні на фотках ні в його відгуках нічого про косяки не видно. Але не стверджую - я її вживу не мацав поки.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 13:59 #2714799   #91
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

В мене по вулиці лів їздить, якшо слухати збоку, то здається шо їде електроровер.
Прикольна машинка
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 15:37 #2714804   #92
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата ну то що польській конторі продукція тесли не по кишені то ще не показник її безперспективності.
не польській, а Японській, яка просто має відділ в Польщі

ну і повір, шо "канторі" з оборотом 10 млн євро в місяць, якась там фура тесли, це як сємочка )
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 16:22 #2714808   #93
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата і закінчується в нього в тій пробці батарейка
На відміну від дизеля - електомобіль в пробці споживає набагато менше ніж просто їдучи. Коли я їду по пробці можу проїхати на ~20% більше на батарейці ніж по вільній дорозі.

Також ви там дивилист всім відділом, і ніхто не побачив шо там не 400 кілометрів, а 400 миль, а це ~650 кілометрів, а на повній зарядці трак їде ~800кілометрів.

Але оці твої глузування нормальні, люди просто б більшій своїй массі паттерналісти, і пробують застосувати свої старі уявляння на нові речі не розібравшись. А тесли замість дизелів ви почнете замовляти коли роздуплитесь що ваші конкуренти які на теслах, більше заробляють і при тому менше беруть з клієнтів Бо обслуговування електрокара набагато дешевше, а ціну електрики тесла теж гарантує і це значно дегевше ніж дизель, я вже не говорю про такі плюшки як режим автопілота і автопотяга. А ше там не один мотор, а чотири, і машина далі може працювати при 2х неробочих моторах, що якби натякає на надійність, а ше гарантія повна на мільйон миль.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
шота мені сі здає шо прибутки тесли так само незабаром як крах світового капіталізму ))
коли сі здає тре сі христити

А якщо серйозно - зараз потрачені гроші на побудову лінії по випуску модел 3, а тепер вдумайся - прямо вже білше ніж 300тис людей заплатили теслі по $1000 за передзамовлення.
Деякі моделі іменитих брендів не мають таких продаж, а про оплату передзамовлення і очікування 1-2роки на нього навіть мова нейде, я от наприклад навть на теслу не готовий чекати на таких умовах Але як вона буде в вільному продажі - попробую і може куплю собі якщо сподобається. Так шо потенціал там в мільйонах екземплярів. А ще тесли не так швидко падають в ціні.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
не польській, а Японській, яка просто має відділ в Польщі

ну і повір, шо "канторі" з оборотом 10 млн євро в місяць, якась там фура тесли, це як сємочка )
10міліонів євро в місяць оборот? Ти думаєш це багато? Це в європі напевно вважається середнім бізнесом

Востаннє редагував vanco2: 08.12.2017 о 16:59. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 16:35 #2714811   #94
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
смішно це все виглядає)
я працюю вже 3 роки в Європі в логістиці в Автомотіві, подивились ми всім відділом презентацію семмі, поржали, і пішли дальше замовляти звичайні дизельні фури
колись теж всі ржали,коли чули ,що придумали телевізор тоненький як книжка
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 18:14 #2714819   #95
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
коли сі здає тре сі христити
довго думав перш ніж явити на ффм таку неймовірно оригинальну пораду?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 18:20 #2714820   #96
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Тесла відійде в сторону, бо їм до БМВ і інших автогігантів як до неба рачки
Десь так і є, але є надія, що навчаться:
https://itc.ua/news/po-dannyim-reute...to-otritsayut/

"По данным Reuters, 90% машин Tesla выходят с конвейера дефектными и требуют ремонта, но в компании это отрицают".

Певно не так важлива дальність пробігу, як час зарядки від звичайної розетки. Усі суперчарджери до уваги не беремо, бо їх як кіт наплакав.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 18:41 #2714821   #97
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Десь так і є, але є надія, що навчаться:
https://itc.ua/news/po-dannyim-reute...to-otritsayut/

"По данным Reuters, 90% машин Tesla выходят с конвейера дефектными и требуют ремонта, но в компании это отрицают".

.
Я настільки древній, що пам'ятаю часи коли казали, що собакоїдам авто не дано робити. Зараз корейці цілком собі машинки. Кетайці також прогресують в цьому плані скажено. Чому з теслою має бути не так?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 19:41 #2714830   #98
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Кетайці також прогресують в цьому плані скажено.
Китайці добре язиком чесати вміють, продавались, поки кредити були, де ті їхні машини у такій кількості та якості як обіцяли? А тесла навчиться, чого ж ні. От тільки особливість американської зборки у хорошій комплектації та часто гімняних кузовах, так що вчитись там не багато )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 19:50 #2714832   #99
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Та вона вроді алюмінієва. Не зігниє точно, навіть якщо і пофарбують ток собі.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 20:15 #2714834   #100
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Китайці добре язиком чесати вміють..
і відколи ця шляхетна нація називається китайцями?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:38.