Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.11.2016, 13:58 #2665220   #61
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
цій планеті і так пі**ц.

https://www.facebook.com/OverpassesF...1866431186022/
Курва мать.Не зареганий на фесбуку.Але віру шо топездець тому всьому
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 16:24 #2665255   #62
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Курва мать.Не зареганий на фесбуку.Але віру шо топездець тому всьому
Відкривається без реєстрації
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 17:14 #2665269   #63
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кстатє, а чому такий кіпіш по питаннях емігрантів? Трам же не хоче вигнати всіх емігрантів, лише нелегальних. Це дві великі різниці.
Та й то, "вигнати" це дуже голосно сказано. Всього лиш посилити міграційний контроль, щоб там небуло всякої корупції і тіньових схем легалізації в США.

І взагалі, плани в нього чіткі.

От наприклад скасування обмежень на видобуток (а значить і на продаж) енергоносіїв, зокрема нафти, буде непоганим таким ударом по Путіну. І нетреба ніякої летальної зброї Україні постачати, без фінансування всі ці терористи самі себе перебють.
Кіпіш, в основному, через засоби масової інформації які подавали ці ініціативи, але навіть якщо відкинути кіпіш, саме ця ініціатива по емігрантах для мене виглядає як "зробим мір ва всьом міре". Давай розберемся:

1. Трам же не хоче вигнати всіх емігрантів, лише нелегальних. (А якщо ще точніше то він розказував про учасників "банд" і людей які мали судимості або крімінал рекорд).

А терер реальність, навіть зараз навіть коли в тебе є законна грінкарта - якщо ти отримуєш крімінал рекорд (а це не обовязково красти чи вбивати, таке можуть дати, наприклад, за водіння в нетверезому стані, або за перехід рейсів в неположеному місці) то тебе при вїзді в штати можуть просто не пустити! Як ще можна посилити контроль?

2. Йдем далі - якшо ви думаєте що в штатах можна когось підкупити шоб легалізуватись - ви дуже помиляєтесь, навіть якщо це можливо - то це 100% якійсь рідкісні випадки які не впливають на систему і результат. Нелегали які прибуди в США і легалізуються зазвичай роблять це законно, або через біженство, або через фіктивний шлюб. Наразі за фіктивний шлюб якщо зловлять - штраф 250К баксів, також можна сісти, як це посилити? Ввести смертну кару? Відмінити? Це бред.

3. Далі, якщо нелегал подпдається на криміналі - його обовязково ідентифікують по сьогоднішнім вже діючим правилам, покарають і вишлють нафіг! Тому оцей трьоп про банди - він якийсь чисто популістський, шо зробить трам? Дасть наказ поліції робити масові рейди? Та хер там!

4. А тепер найцікавіше - нелегали є важливою частиною економіки сервісу в багатьох великих містах США, без них ця сфера просто загнеться або стане недоступною більшості тих хто зараз нею користується! Наприкла в NYC велика кількість доставок, салонів крси, стройки, прибирання, няні це нелегали. А законодавство яке регулює жорсткість перевірок статусу персони регулюється не на федеральному рівні а на рівні штату і міста. Саме тому в NYC поліцейський НЕ має права перевіряти ваш статус! Це може бути зроблено тільки якщо ви попались на чомусь дуже серйозному і вас забрали в відділок і встановлюють особу. Якщо подивитись як голосували великі місті в всіх штатах - то стане ясно що вони голосували не за Трампа. Тому його обіцянки по емігрантах - це то саме що пообіцяти шо дощ більше не буде падати. Це чисто для селюків які не дуже вписуються в сучасну економіку і думають шо в всьому винні емігранти і нелегали які в них "забрали роботу" а насправді там де живуть ті селюки ніяких емігрантів нема, бо там нема роботи не то шо для емігрантів а для самих селюків. Але селюки мають для Трампа одню цінність - в них є право голосу!

Якщо навіть прийняти закон який буде діяти всюди що всіх нелегалів треба депортувати - це знов таки невиконувана задача - бо їх мільйони, на те щоб їх знайти а потм ще й депортувати треба колосальний бюджет. Те саме про стіну з мексикою - це піар і більше нічого.

В тепер послухай його план на 100 днів - там є "дам вказівку розслідувати всі порушення в еміграційних кейсах" - та йо...п твою мать! Це саме то що робить вже роки, кожен кейс проходить процесінг в рамках якого роблять перевірки! Тобто він поки робить шо - нічого! А оцей весь трьоп був для реднеків.

Про видобуток це як на мене ОК, бенза буде ше дешевша, ну і думаю її хочут розпродати зараз, поки вона ша комусь потрібна, бо назріває нова енергетична революція, без нафти.

Додано через 13 хвилин
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Мадуро жодним чином не впливає на процеси в україні.на відміну від дональда-хіларі. Тому якось нас-рать. Можу дати прогноз по французах та німцях.Так от меркель йде на х..й. Стара шлюха яка перетворила велику Німечину у помойку,понесе покарання. Французи? ...Таки схиляюсь до Ле ПЕН. Але то все куйня.України місце де буде,ось що головне для мене. А ви знаєте? пораду даю.Мову вчіть,вуйки.І не есперанто,інглиш чи нємєцкій. ) Доскакались на свою голову
Дуже важливі прогнози, я собі все записав на листочку, шоб не забути.

А то правда шо якшо геополітичні прогнози таксістів не збуваються їх як покарання відправляють працювати в ТТ на старих пятьорках?

Востаннє редагував vanco2: 23.11.2016 о 17:16. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ternopil1 (23.11.2016), yarko2 (28.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2016, 04:19 #2666652   #64
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата нелегали є важливою частиною економіки сервісу в багатьох великих містах США, без них ця сфера просто загнеться або стане недоступною більшості тих хто зараз нею користується!
Байки діда Панаса. В Україні немає нелегалів, але сфера сервісу успішно існує та дає робочі місця українцям.
Цитата назріває нова енергетична революція, без нафти.
ЛОЛ.

Тим часом
Цитата Засновниця канадського підрозділу організації Femen Ксенія Чернишова була затримана в Нью-Йорку за звинуваченням у занятті проституцією.
Ну думаю, оце так Трампушка, оце так сходу взявся.
А потім дивлюся
Цитата Як розповів слідчий з поліцейського департаменту Нью-Йорка Ахмед Нессер
Цитата слідчий
Цитата Ахмед
не все так просто. Тим більше що
Цитата Адвокат Чернишової Даніель Он Лехман
Це до питання емігрантів і їх можливостей, знову ж таки.

Взагалі, не мені розказувати за США, я туди жити не збираюся, але якщо спроектувати на Україну, і уявити собі фантастичну ситуацію, коли наші зарплати стануть не найменшими в Європі, а хоча б десь в середині списку, і до нас раптово набіжить 100500 тисяч білорусів, москалів і модаван, а потім, для прикладу, Балашов (як один із +/- аналогів Трампа) буде балатуватися в президенти із обіцянкою всіх нелегалів видворити, то мені це сподобається.
Хоч я і розумію що використовувати нелегалів економічно вигідно. Але для конкретного ПП, а не розказувати байки про економіку країни. Хоча з іншого боку на людей це теж вплине, адже вартість послуг зросте.

Опшим трудне питання. На пальцях не розкажеш. Але в загальному політика Трампа мені імпонує. Хоч він і сам у бізнесі використовує нелегалів. Може тому і імпонує, що я звик до побрехеньок українських політиків і для мене це нормально?
Хоча з іншого боку, яка мені різниця що там в США і душевні переживання патріотів України через океан.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2016, 16:36 #2667000   #65
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Байки діда Панаса. В Україні немає нелегалів, але сфера сервісу успішно існує та дає робочі місця українцям.
Спочатку я прочитав оце і здивувався, про шо ти тут оце взагалі пишеш, але потім прочитав оцей кусочок:

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
але якщо спроектувати на Україну, і уявити собі фантастичну ситуацію
і він пояснив що ти робиш, ти пробуєш оцінити ситуацію в США з "свого болота", але мушу тебе розчарувати, такий підхід не працює і не дає ніякого хоч якось близького до реальності уявлення.

Якщо в якусь мить забрати зовсім нелегалів з штатів (чого не можливо зробити технічно), то багато сервісних ніш або просто пропадуть, або стануть мізерними бо ними відразу перестануть користуватись величезна частина населення через недоступність, а американці не займуть ті робочі місця, бо вкалувати тяжко за мінімалку вони не захочуть, бо є соціальна підтримка яка забезпечує +- співставний рівень виживання але вкалувати при тому не треба, або можна десь працювати не повний день. Та якщо в тебе є громадянство - навіть можна піти прибиральником в якусь школу влаштуватись і мати ті самі гроші шо китаєць на доставці + дпомогу і страховку, і не треба як китаєць їздити цілими днями на ровері і розвозити по району піцу. Якщо киатйця якось зловити, купити йому квиток і вислати в китай - його місце не займе безробітний Джон, бо Джон безробітний не через те що він не може знайти роботу на веліку по розвозці піци за мінімалку, а через то шо Джон манав таку роботу, він шукає ЗП хоча б 20 баксів в годину і шоб робота була не пильна. А мінімальний рівень виживання йому забезпечить уряд і SSA. Тому нішу китайця на веліку не займе ніхто, доведеться наймати хоча б якогось чорного на старій машині, а там вже ні про яку мінімалку річ йти не буде. Тому більшість меленьких або не дуже популярних ресторанчиків просто не будуть робити доставку, бо вона буде дорога, а більшість людей які раніше замовляли додому їжу не будуть її замовляти а будуть хотиди в найближчий магазинчик і купувати булочку А може і не будуть, бо часто в маленьких мінімаркетах теж працюють нелегали!

Єдиний спосіб який я бачу як можна в США побороти нелегалів і емігрантів з сьогоднішніми технологіями - то це просто розвалити нафіг економіку, так шоб безробіття сягнуло рівня так в 60-70%, шоб збанкрутувало більшість великих банків, обвалити фінансовий ринок, короче зробити детройт з цілих штатів, або Україну - і тоді всі нелегали чемно вернуться по домах, а з ними і емігранти.

Додано через 1 хвилину
Цитата Це до питання емігрантів і їх можливостей, знову ж таки.
Давай не плутати нелегалів, про яких говорив Трамп, і емігрантів.

Додано через 13 хвилин
Цитата а хоча б десь в середині списку, і до нас раптово набіжить 100500 тисяч білорусів, москалів і модаван, а потім, для прикладу, Балашов (як один із +/- аналогів Трампа) буде балатуватися в президенти із обіцянкою всіх нелегалів видворити, то мені це сподобається.
Ну це називається популізм, і я навіть не сумніваюсь що тобі це сподобається. Українцям взагалі дуже подобаються популісти, нащо задумуватись про те що деякі обіцянки потім в принципі виконати не можливо. Обіцянка "я вижену всіх нелегалів" така сама нереальна як "я зроблю всіх щасливими", "я забезпечу мир на всій планеті" і тд.
І це ще раз підтверджується планом Трампа на перші 100 днів - він з нелегалами не збирається зробити абсолютно НІЧОГО, він сказав що попросить uscis розслідувати всі кейси, але це нонсесн, бо нелегали зазвичай не подають ніяких кейсів в uscis, щоб подати туда кейс треба знаходитист легально в країні!

Востаннє редагував vanco2: 05.12.2016 о 16:36. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (06.12.2016), ternopil1 (05.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 12:29 #2667132   #66
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис


Дуже важливі прогнози, я собі все записав на листочку, шоб не забути.

А то правда шо якшо геополітичні прогнози таксістів не збуваються їх як покарання відправляють працювати в ТТ на старих пятьорках?
Молодець еміг,що записав.Скоро Пан Трамп вас пожене нахер сраною мітлою з США І так як в україні або батальой або таксі,то відчуваю що будеш ще мене перепитувати яка машина менше ломається))
Хоча скажу тобі так як воно є. Насправді не шукаю я таксі. Так,випив собі та й тему створив..Що перше в голову прийшло.
З таксі мав справу.Нормальна тема була,в 2005-2009 роках.Зараз теж як будеш їздити сам,то заробиш більше чим у дядька на "фірмі" чи у німця на дротиках. Але якщо взяти загальну обстановку в країні,то прогнозую що небезпеки стало більше.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 16:43 #2667169   #67
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Молодець еміг,що записав.Скоро Пан Трамп вас пожене нахер сраною мітлою з США І так як в україні або батальой або таксі,то відчуваю що будеш ще мене перепитувати яка машина менше ломається))
Я так і планував, думаю, як тільки трамп повиганяє всіх нелегалів з банд - то буду таксувати в тирнополі, на газі собі шось куплю і буду зашибати бабло, думати про геополітику і всьо такое. Правда я не в банді, легально працюю і всьо таке, але хто того трампа знає, може він сволоч після нелегалів візьметься виганяти і емігрантів? Який твій прогноз?
Бо він чувак знатний, може потім в омериці лишитись він, і племена індіанців і мексів, а він казав шо мексікан фуд це ух як гуд!


Цитата Хоча скажу тобі так як воно є. Насправді не шукаю я таксі. Так,випив собі та й тему створив..Що перше в голову прийшло.
З таксі мав справу.Нормальна тема була,в 2005-2009 роках.Зараз теж як будеш їздити сам,то заробиш більше чим у дядька на "фірмі" чи у німця на дротиках. Але якщо взяти загальну обстановку в країні,то прогнозую що небезпеки стало більше.
Дуже дякую за цінну інфу, все собі знов записав на листочку.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 12:28 #2667297   #68
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Якщо в якусь мить забрати зовсім нелегалів з штатів (чого не можливо зробити технічно), то багато сервісних ніш або просто пропадуть, або стануть мізерними бо ними відразу перестануть користуватись величезна частина населення через недоступність
Повторюся, це байки діда Панаса.
Якщо вигнати всіх нелегалів, то їх місце миттєво займуть легали, а подорожчання послуг буде компенсуватися вищими зарплатами. Тому що головна теза американської релігії гласить "попит породжує пропозицію".
Ти би вийшов зі свого кубу в ІТ відділі, і походив між клерками банку, в якому енікейщиком трудишся, може б щось і дізнався
Цитата І це ще раз підтверджується планом Трампа на перші 100 днів - він з нелегалами не збирається зробити абсолютно НІЧОГО, він сказав що попросить uscis розслідувати всі кейси, але це нонсесн, бо нелегали зазвичай не подають ніяких кейсів в uscis, щоб подати туда кейс треба знаходитист легально в країні!
А як ти собі уявляєш боротьбу з нелегалами? Зондеркоманди їздять по країні і всіх підряд виловлюють? Суть полягає в тому щоб зробити найм нелегалів на роботу неможливим. Тоді вони або самі підуть, або ними займеться поліція. Все цілком в дусі США.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 16:50 #2667370   #69
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Повторюся, це байки діда Панаса.
Якщо вигнати всіх нелегалів, то їх місце миттєво займуть легали, а подорожчання послуг буде компенсуватися вищими зарплатами. Тому що головна теза американської релігії гласить "попит породжує пропозицію".
Ти би вийшов зі свого кубу в ІТ відділі, і походив між клерками банку, в якому енікейщиком трудишся, може б щось і дізнався

А як ти собі уявляєш боротьбу з нелегалами? Зондеркоманди їздять по країні і всіх підряд виловлюють? Суть полягає в тому щоб зробити найм нелегалів на роботу неможливим. Тоді вони або самі підуть, або ними займеться поліція. Все цілком в дусі США.
Байки це оцей бред шо ти тут несеш.

Як завжди, відповім по пунктах:

1. "Якщо вигнати всіх нелегалів, то їх місце миттєво займуть легали, а подорожчання послуг буде компенсуватися вищими зарплатами." - це бред, бо нелегали працюють часто за гроші які громадяни мають просто отримуючи різні допомоги. А подорожчання чогось не веде до автоматичного збільшення середнього доходу! Чого, наприклад, подорожчання комунальних послуг не приводить до збільшення зарплат і пенсій в Україні? Не задумувався? Значне подорожчання послуг при тих самих доходах - приводить до скорочення ринку.
А ше відкрию тобі секрет - нелегали не крадуть робочих місць американців, це хибна думка яка навязана політиками для реднеків. Причина безробіття в США це перенесення значної частини виробництва з США в Китай і інші точки. Також є цілком дотаційний агропромисловий комплекс - його дотують з бюджету тількт через то що це питання нацбезпеки могти себе самостійно забезпечувати продуктами харчування. + Величезний імпакт додає автоматизація виробництва, на конвеєрі більше не треба стільки людей як раніше. Також частина робочих місць забирають емігранти, але цілком легальні. Зазвичай це високваліфіковані спеціалісти, і їх привозять не через те що вони дешеві - а через те що просто бракує таких в США - і це дійсно так (принаймні зараз).
Тобто зараз без роботи сидять в основному ті що колись працювали на фабриках і заводах, і нелегали тут абсолютно ні при чому, так само як і емігранти.

2. "Тому що головна теза американської релігії гласить "попит породжує пропозицію"." - ну всьо, висуваєм тебе на нобелівську премію

3. "Ти би вийшов зі свого кубу в ІТ відділі, і походив між клерками банку, в якому енікейщиком трудишся, може б щось і дізнався " - ну дякую що ти нарешті перестав балаболити шо я живу в чікаго, але я не працюю енікейщиком, і не працюю в банку, і навіть ніколи не працював ні енікейщиком ні в банку, але оце балабольство якби дуже добое вписується в твої "експертні оцінки".

4. "Суть полягає в тому щоб зробити найм нелегалів на роботу неможливим." - нє ну ти просто геній! Але уяви собі, шо генії вроді тебе вже не те що придумали цей підхід, а навіть його реалізували законодавчо! В США існує такий собі ідентифікаційний код (SSN) і його щоб отримати треба знаходитись ленільно в США і при тому мати право на роботу. Без SSN офіційно на роботу влаштуватись не можливо. Цей закон діє вже купу років, і десь з десяток років прибрали всі "лазейки" які дозволяли отримати SSN на не робочих візах. Також нелегал не може зараз отримати права або обновити права термін дії яких закінчився.
Єдиний спосіб стати нелегалом з SSN - це work and travel.
В веду я до того що це абсолютно ніяк не зупиняє нелегалів, бо як виявилось нелегалам зовсім не пртрібно влаштовуватись на роботу саме легально, вони собі спокійно працюють на кеш, на чайові, на чек. Оформляються через знайомих і тд. Наприклад мексу який косить газон чи китайцю який на велосипеді розвозить в NYC піцу абсолютно по барабану SSN. Так само власнику піцерії і клієнту вигідно шо розвозить піцу саме нелегал, бо найняти на ту роботу офіційно когось буде означати що треба платити мінімалку, треба платити податки і тд, а нелегал буде собі розвозити піцу за чайові і якусь мізерну ставку кешем від піцерії. Тобто щоб побороти нелегалів получається треба або зондер команди які будуть всіх підряд прочісувати, або треба вживити всім чіпи і відслідковувати статус і положення автоматично, або опустити рівень ЗП і економіки так щоб нелегали самі вернулись додому. Думаю ніякі з цих трьох сценаріїв не є реальними найближчим часом.

5. "Ти би вийшов зі свого кубу в ІТ відділі" - слухай, а ти вот перед тим як балаболити мені про реалії американських буднів сам хоч раз був в США? Ну хоча б туристом? Чи ти оцей всь "експертний" трьоп видумуєш чисто на основі своїх хибних уявлень базованих на фільмах?

Востаннє редагував vanco2: 07.12.2016 о 16:58.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 17:07 #2667373   #70
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата я не працюю енікейщиком, і не працюю в банку
Це все що мені треба було побачити.
Відповідно всю решту туфту я не читав, і коментувати там немає що.

P.S. Ти справді досі думаєш що я не знаю хто ти і що? Свята наївність.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 17:43 #2667382   #71
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це все що мені треба було побачити.
Відповідно всю решту туфту я не читав, і коментувати там немає що.

P.S. Ти справді досі думаєш що я не знаю хто ти і що? Свята наївність.
Ну якби ти знав хто я і що я то не писав би оцього бреду.
А ще нашо тобі це було бачити якщо по твоїх словах ти все знаєш і хто я і що я? Ще скажи що вичислив мене по IP
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 17:44 #2667384   #72
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Ну якби ти знав хто я і що я то то не писав би оцього бреду.
Маняфантазії.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 11:48 #2673879   #73
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (24.01.2017)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 15:48 #2674074   #74
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 16:29 #2674085   #75
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США



Цитата Cтався невеличкий конфуз: у офіційному Twitter президента США, який перейшов від Обами до Трампа, поквапилися змінити фонову картинку. Нею стало фото з багатолюдної інавгурації Барака Обами в 2009-му році.

Дуже скоро світлину замінили на зображення американського прапору, але таке "запозичення" встигли помітити і інтернет-користувачі, і ЗМІ.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 19:35 #2674640   #76
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Поки проходив процес інавгурації Трампа, анархісти провели марш протесту у Вашингтоні, із традиційним розбиванням вітрин Макдака та БенкОфАмеріка, ну і інших, менш відомих та спаленням кількох автомобілів, в т.ч. нового лімузину.
У столиці США, так. Під час інавгурації президента.

Так от, абстрагуючись від суті.
По вулицях Вашингтону іде колона із кількох сотень "ваінствующих малодчіков"(с), які молотками і обрізками труб бють вітрини, перевертають сміттєві баки, підпалюють автомобілі та розмахують дуже неоднозначними, як для США, прапорами анархо-синдикалізму. Це ліва ідеологія, для тих хто не в курсі. Комунізм, простіше кажучи. В США, так.

І що ж робить американська влада?
Якщо думаєте що виводить на вулиці нацгвардію, зганяє спецназ в повній амуніції із сусідніх штатів а на сусідніх вулицях стоять десятки автозаків куди будуть вантажити незгодних, то ви житель України, чи ще гірше Росії або Білорусі.

Сотня місцевих патрульних, без зброї, крім газових балонів, відтісняє марш від дороги на Білий Дім, а потім десяток-другий біль-менш екіпірованих поліцейських, знову ж таки без зброї, веде протестуючих по центральних вулицях столиці США, за підтримки поліцейського велопатруля Вашингтона.
В інших містах масові протести проти Трампа контролювали 3,5 патрульні, які чисто випадково заїхали в цей район.

Хотів виділити головне жирним накресленням, але потім побачив що жирним доведеться виділяти кожне друге слово.

До чого все це? Це ілюстрація еталонної демократії у чистому вигляді. Ти сексист і расист? Це не перепона стати президентом. Ти анархіст і комуніст? Це не забороняє тобі висловити свій протест так, як ти вважаєш за потрібне.

Америка формувалася скільки? 200 років? Ну +/-. А Україна? Звідси висновок - ніколи нам такими не бути.
Год, блесс Амеріка!

А ми ідем поговоримо про... що там зараз актуальне? О! Замах на Геращенка, наприклад.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (31.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 20:51 #2674658   #77
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Вже чути про громадянську війну в США
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 21:18 #2674659   #78
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поки проходив процес інавгурації Трампа, анархісти провели марш протесту у Вашингтоні, із традиційним розбиванням вітрин Макдака та БенкОфАмеріка, ну і інших, менш відомих та спаленням кількох автомобілів, в т.ч. нового лімузину.
У столиці США, так. Під час інавгурації президента.

Так от, абстрагуючись від суті.
По вулицях Вашингтону іде колона із кількох сотень "ваінствующих малодчіков"(с), які молотками і обрізками труб бють вітрини, перевертають сміттєві баки, підпалюють автомобілі та розмахують дуже неоднозначними, як для США, прапорами анархо-синдикалізму. Це ліва ідеологія, для тих хто не в курсі. Комунізм, простіше кажучи. В США, так.

І що ж робить американська влада?
Якщо думаєте що виводить на вулиці нацгвардію, зганяє спецназ в повній амуніції із сусідніх штатів а на сусідніх вулицях стоять десятки автозаків куди будуть вантажити незгодних, то ви житель України, чи ще гірше Росії або Білорусі.

Сотня місцевих патрульних, без зброї, крім газових балонів, відтісняє марш від дороги на Білий Дім, а потім десяток-другий біль-менш екіпірованих поліцейських, знову ж таки без зброї, веде протестуючих по центральних вулицях столиці США, за підтримки поліцейського велопатруля Вашингтона.
В інших містах масові протести проти Трампа контролювали 3,5 патрульні, які чисто випадково заїхали в цей район.

Хотів виділити головне жирним накресленням, але потім побачив що жирним доведеться виділяти кожне друге слово.

До чого все це? Це ілюстрація еталонної демократії у чистому вигляді. Ти сексист і расист? Це не перепона стати президентом. Ти анархіст і комуніст? Це не забороняє тобі висловити свій протест так, як ти вважаєш за потрібне.

Америка формувалася скільки? 200 років? Ну +/-. А Україна? Звідси висновок - ніколи нам такими не бути.
Год, блесс Амеріка!

А ми ідем поговоримо про... що там зараз актуальне? О! Замах на Геращенка, наприклад.

ем, ти тільки забув написати шо була заарештовано більше 50 людей, які не просто виражали свій протест а пробували бити вітрини і дибоширити. Я вважаю що це дуже значна деталь - тих хто дебоширив - щатримали, ті хто не дибоширив далі пішли висловлювати і показувати свій протест!

Про Україну - в нас народ в принципі в своїй більшості не вважає закон хоч якось впливовим. Це якби факт, при чому ну тільки "законодавці" і "наглядачі за дотриманняв" вертіли закон на всім відомому місці, те саме можна сказати про переважну більшість громадян! Як приклад зовсім свіжий трафунок в Києві, де водії на "бляхах" перекривають траси і палять шини, чого? Вдумайся - бо вони не хочуть платити податку за ввіз оцього брухту!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 21:28 #2674661   #79
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата ем, ти тільки забув написати шо була заарештовано більше 50 людей, які не просто виражали свій протест а пробували бити вітрини і дибоширити. Я вважаю що це дуже значна деталь - тих хто дебоширив - щатримали, ті хто не дибоширив далі пішли висловлювати і показувати свій протест!
Там чиїсь вуха стирчать ))))
http://vgolos.com.ua/news/zatrymanom...si_247424.html
Джерело: https://www.theguardian.com/us-news/...lex-rubinstein

Востаннє редагував aleko2007: 24.01.2017 о 21:33.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 21:33 #2674662   #80
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата
Допис від mam Переглянути допис
Вже чути про громадянську війну в США
Ага, звідки чути? Зза поребріка? Так ти не переживай так, вони вже років 10 пророкують смерть бакса і відєднання Техасу від штатів, а може і Каліфорнії! Незнаю, може таке і станеться, але навряд за твого життя.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Там чиїсь вуха стирчать ))))
http://vgolos.com.ua/news/zatrymanom...si_247424.html
ЛОЛ 10 років! Цікаво шо на це скаже Саймон

Востаннє редагував vanco2: 24.01.2017 о 21:33. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:26.