Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2014, 17:07 #2397435   #2241
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- тепер также просто дайте відповідь чиїми свідками зі слів Ісуса мали бути Його учні?
Свідками Ісуса (Головного Свідка Єгови, який свідчив, що Єгова є спасіння) ХрИста (Помазанця).
Ісус Христос

Визначення. Єдинородний Божий Син; єдиний Син, якого Єгова створив сам. Цей Син є первородний усього сотворіння. Через нього було створене все інше в небі і на землі. Він є другою щодо величі особою у всесвіті. Саме цього Сина Єгова послав на землю, щоб він віддав своє життя як викуп за людство і таким чином відкрив шлях до вічного життя тим Адамовим нащадкам, які виявлятимуть віру. Той самий Син, повернений до небесної слави, тепер править як Цар і має владу знищити всіх злих та виконати початковий намір свого Отця щодо землі. Єврейська форма імені Ісус означає «Єгова є спасіння»; слово Христос є відповідником єврейського Машı́ах (Месія) і означає «Помазанець».
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...83%D1%81&p=par

Востаннє редагував Ychen: 24.05.2014 о 17:45.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 21:24 #2397541   #2242
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Свідками Ісуса (Головного Свідка Єгови, який свідчив, що Єгова є спасіння) ХрИста (Помазанця).
Ісус Христос
---- Гм... то назва вашої організації мала б бути "свідки головного свідка Єгови" або свідки Ісуса .... але ніяк не свідки ЙГВГ до яких ви жодного відношення не маєте........

---- звичайно свідки Ісуса - тобто ті, що свідчать про Нього ......Його (Ісуса) ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі.(Кол.1:28 )

.......37 Ви знаєте справу, що по всій Юдеї була й зачалась з Галілеї, після хрищення, що Іван проповідував,
38 Ісуса, що був із Назарету, як помазав Його Святим Духом і силою Бог. І ходив Він, добро чинячи й усіх уздоровлюючи, кого поневолив диявол, бо Бог був із Ним.
39 І ми свідки всьому, що Він учинив у Юдейському краї та в Єрусалимі, та вбили Його, на дереві повісивши...
40 Але Бог воскресив Його третього дня, і дав Йому, щоб з'явився,
41 не всьому народові, але наперед Богом вибраним свідкам, нам, що з Ним їли й пили, як воскрес Він із мертвих.
42 І Він нам звелів, щоб народові ми проповідували та засвідчили, що то Він є призначений Богом Суддя для живих і для мертвих.
43 Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього, одержить прощення гріхів Його Йменням. (Дiї.10:37-43)

Цитата ....... (Головного Свідка Єгови, який свідчив, що Єгова є спасіння) ХрИста (Помазанця).
Ісус Христос.
....... Визначення. Єдинородний Божий Син; єдиний Син, якого Єгова створив сам. Цей Син є первородний усього сотворіння. Через нього було створене все інше в небі і на землі. Він є другою щодо величі особою у всесвіті. Саме цього Сина Єгова послав на землю, щоб він віддав своє життя як викуп за людство і таким чином відкрив шлях до вічного життя тим Адамовим нащадкам, які виявлятимуть віру. Той самий Син, повернений до небесної слави, тепер править як Цар і має владу знищити всіх злих та виконати початковий намір свого Отця щодо землі. Єврейська форма імені Ісус означає «Єгова є спасіння»; слово Христос є відповідником єврейського Машı́ах (Месія) і означає «Помазанець».
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...83%D1%81&p=par
---- от ці коментарі - "релігійні окуляри ВБ" покищо полишимо без уваги розглядаючи Істини Писання без них ..

Востаннє редагував engar: 24.05.2014 о 21:36. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 21:41 #2397552   #2243
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- Гм... то назва вашої організації мала б бути "свідки головного свідка Єгови" або свідки Ісуса .... але ніяк не свідки ЙГВГ до яких ви жодного відношення не маєте........
Тоді Ісус ХрИстос має називатись не Ісус ХрИстос, як Ви Його хочете назвати?
Саме ім'я Ісус вказує на Його роль в намірі Єгови.

Додано через 2 хвилини
Цитата покищо полишимо без уваги
Поки що залишаєтесь без Істини Писання.

Додано через 4 хвилини
Цитата "свідки головного свідка Єгови" або свідки Ісуса .... але ніяк не свідки ЙГВГ
Не бачу різниці. Мовою, в якій виростав Ісус ХрИстос, Ісус звучало Єгошуа (найбільш ймовірне єврейське звучання в 1 ст.), а не Ісус.

Востаннє редагував Ychen: 24.05.2014 о 21:44. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 21:46 #2397562   #2244
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тоді Ісус ХрИстос має називатись не Ісус ХрИстос, як Ви Його хочете назвати?
----- у вашому випадку саме так ...
----- мене влаштовують істини Писання як вони є без коментарів вашого вчення в даному випадку якщо Ісус Христос так Ісус Христос, свідки Христа так свідки Христа...християни так християни ........ однак не цікавлять вигадані назви - організація,свідки Єгови,зал царства.....

Додано через 1 хвилину
Цитата Поки що залишаєтесь без Істини Писання.
---- помиляєтесь ....


Цитата Не бачу різниці.
--- ну це очевидно......і закономірно.... зніміть окуляри ВБ

Востаннє редагував engar: 24.05.2014 о 21:47. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 21:50 #2397567   #2245
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата зал царства....
А як повинно називатись місце яке має відношення до Царства?

Додано через 1 хвилину
Цитата --- ну це очевидно......і закономірно.... зніміть окуляри ВБ
Не будьте такі самовпевнені, бо ось "колоди у власному оці не бачите".

Востаннє редагував Ychen: 24.05.2014 о 21:50. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:00 #2397577   #2246
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А як повинно називатись місце яке має відношення до Царства?
--- а що говорить Писання ? невже жодного тексту щоб вказував як має називатись.......

Додано через 3 хвилини
Цитата Не будьте такі самовпевнені, бо ось "колоди у власному оці не бачите".
----- колоди вчення ВБ в оці своєму Слава Богу не маю тому і не бачу її.... а впевненість дає міцна основа Слів Ісуса ...

Востаннє редагував engar: 24.05.2014 о 22:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:02 #2397581   #2247
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- а що говорить Писання ? невже жодного тексту щоб вказував як має називатись.......
Тобто Ви б назвали зал царювання Engar (ідеології), замість Божого Царства?

Додано через 1 хвилину
Цитата ----- колоди вчення ВБ в оці своєму Слава Богу не маю тому і не бачу її.... а впевненість дає
А власне про ту і мова йде, яка Вас робить віртуально впевненим.

Востаннє редагував Ychen: 24.05.2014 о 22:02. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:02 #2397585   #2248
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Думаючий атеїст, що живе по совісті, сам не розуміє, наскільки він близький до Бога. Тому що творить добро, не чекаючи нагороди. На відміну від віруючих лицемірів.
вислів - громадянина Г.К. Андерсена
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:07 #2397589   #2249
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто Ви б назвали зал царювання Engar (ідеології), замість Божого Царства?
---- можете підтвердити це твердження Писанням ? чи воно має таке ж саме відношення як зал Царств ?

Додано через 2 хвилини
Цитата А власне про ту і мова йде, яка Вас робить віртуально впевненим.
---- ще раз нагадаю не належу до організації ВБ ....

Востаннє редагував engar: 24.05.2014 о 22:07. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:07 #2397592   #2250
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата чи воно має таке ж саме відношення як зал Царств ?
Тобто до Царства Божого Ви немаєте жодного відношення?
Пльохо дядя!
Назвіть ще якесь приміщення на Землі, яке визначається до Царства Божого? Ану скажіть!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:12 #2397598   #2251
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто до Царства Божого Ви немаєте жодного відношення?
Пльохо дядя!
---- мова не про моє відношення до Царства Божого .....
---- спочатку вкажіть яке відношення має назва "Зал царства" до Писання, а також вкажіть де є така назва зазначена у Ньому

Востаннє редагував engar: 24.05.2014 о 22:35.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 08:00 #2397657   #2252
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата "Зал царства" до Писання, а також вкажіть де є така назва зазначена у Ньому
Не думаю, що Царство Бога має якось по іншому називатись.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 09:16 #2397675   #2253
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не думаю, що Царство Бога має якось по іншому називатись.
Ви ж говорили про приміщення, чи не так?
Приміщення не може називатися Царством Бога, а от назви "храм Божий", чи "дім молитви" є цілком біблійними.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (25.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 16:59 #2397866   #2254
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Приміщення не може називатися Царством Бога, а от назви "храм Божий", чи "дім молитви" є цілком біблійними.
Храм Божий і цей дім було названо домом молитви, був у Єрусалимі, потім був зруйнований. В інших місцях, окрім Єрусалиму, будувати храми заборонено самим Богом! Не розумію як Ви хочете виконати Волю Бога в такий не Біблійний спосіб?!
А от Зали будуйте скільки потрібно.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 20:26 #2398008   #2255
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата .... будувати храми заборонено самим Богом!
----- а як синагоги....... можна будувати ?

----- Храм був побудований за зразком даним Самим Богом, тому він був один, однак назва його як Дім Молитви не втратила актуальності щодо збору християн де б вони його не визначили, оскільки де двоє чи троє у Ім'я Ісуса там і є дім молитви оскільки там та Він є присутній, оскільки Вам мабуть відомо, що зараз іде будова нового Храму - Церкви Христової і де є цей збір там і є Дім Божий - Дім молитви оскільки молиться на камінь чи цегла....... а люди- християни.

Цитата А от Зали будуйте скільки потрібно.
---- та можете будувати і зали Рассела...також не заборонено
---- а як відносно Писання, де є таке веління чи практика християн щоб будувати зали царства? Впродовж ні перших століть ні всієї історії християнства жодної згадки про зали царства......

Востаннє редагував engar: 25.05.2014 о 20:41. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 21:42 #2398069   #2256
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ----- а як синагоги....... можна будувати ?
А Ісус ХрИстос відвідував синагоги, а в Єрусалимі єдиний храм.Синагога це те саме що тепер Зал Царства, тільки навчати про Царство почали згодом ті євреї, які стали навчати про Царство, ставши хрИстиянами. А ті що не хотіли стати християнами залишили синагогу без Царства, тобто не навчали про Царство, тому їхнє приміщення не стало Залом про Царство.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2014, 22:21 #2398103   #2257
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Синагога це те саме що тепер Зал Царства,
---- то чому не називаєте синанагога царства якщо теж саме що зал царства?

Додано через 3 хвилини
Цитата ........тільки навчати про Царство почали згодом ті євреї, які стали навчати про Царство, ставши хрИстиянами.
...... християни навчали про Христа чиє Ім'я носили оскільки звіщали суть Євангелії яка полягає у приході Спасителя та спасінні грішних ...........

Востаннє редагував engar: 25.05.2014 о 22:21. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 23:23 #2399298   #2258
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- покажіть де в Новому Завіті згадується назва учнів Ісуса як свідки ЙГВГ?
--Мене це не хвилює, бо значення для мене це не має.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- значить суть Євангелії - Ісус Христос.
---- не просто Важливу, а Основну .....
--Хоч і Ісус Христос має велике значення у Добрій Новині, але суть полягає у тому про що проповідував сам Ісус Христос і апостоли.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- якщо таке просте то чого після купи відписок лише тепер "вродили" відповідь?
---- звичайно - християни , знайдіть де в подібний спосіб в часи Нового Завіту їх названо свідки ЙГВГ?
--Може ви не знаєте, але слово "Християни" у Біблії зустрічається тільки один раз у наведеному вами вірші і все. Але це таке. Ви не на тому концентруєте свою увагу.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- тепер также просто дайте відповідь чиїми свідками зі слів Ісуса мали бути Його учні?
.....(Слова Ісуса Христа) Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.(Дiї.1:8 )
--Свідками Ісуса Христа. Ну і що? Це нічого не визначає. І, ви, просто займаєтесь оковмилюванням і все. Бо Ісус Христос каже ось таке.

Иоанна 17:
6 Я открыл имя Твое человекам, которых Ты дал Мне от мира; они были Твои, и Ты дал их Мне, и они сохранили слово Твое.
7 Ныне уразумели они, что все, что Ты дал Мне, от Тебя есть,
8 ибо слова, которые Ты дал Мне, Я передал им, и они приняли, и уразумели истинно, что Я исшел от Тебя, и уверовали, что Ты послал Меня.
9 Я о них молю: не о всем мире молю, но о тех, которых Ты дал Мне, потому что они Твои.
10 И все Мое Твое, и Твое Мое; и Я прославился в них.
11 Я уже не в мире, но они в мире, а Я к Тебе иду. Отче Святый! соблюди их во имя Твое, тех, которых Ты Мне дал, чтобы они были едино, как и Мы.
12 Когда Я был с ними в мире, Я соблюдал их во имя Твое; тех, которых Ты дал Мне, Я сохранил, и никто из них не погиб, кроме сына погибели, да сбудется Писание.

--Такому Ісус Христос не навчав своїх послідовників.

Цитата Луганськими терористами, які зривали вибори, керував служитель московського патріархату

Напередодні силовики затримали 13 бойовиків.

Групою бойовиків керував служитель церкви
Групою бойовиків, яка намагалася зірвати вибори в Новоайдарському районі Луганщини, керував служитель московського патріархату разом з прокурором Джанкоя, йдеться в сюжеті "Новин 2+2".

Силовики 25 травня затримали тринадцятьох терористів. Вони увірвалися на виборчі дільниці, хотіли викрасти бюлетені та урни, погрожували членам комісій.

Українські спецпризначенці встигли вчасно, прийняли бій і знешкодили групу. Окрім зброї бандити мали при собі посвідчення донських козаків.

"Ми поїхали в село Бахмутівка, вилучили бюлетені виборів, щоб зірвати вибори президента України. При нас були пістолет Макарова, автомат Калашникова", - на допиті розповіли затримані.

Нагадаємо, 4 дільниці в Новоайдарському районі були обстріляні терористами з мікроавтобусів. На одній з дільниць, найімовірніше, їм чинили спротив, тому одного з членів комісії застрелили.На Луганщині оперативно затримали терористів, які зривали вибори

http://tsn.ua/ukrayina/luganskimi-te...tu-351619.html
--Ще думаю не завадить знати про таке.

Цитата Антивірус Касперського: "ворог" вже всередині

На комп'ютерах міністерств та відомств України активно використовують російські антивіруси Касперського та Dr.Web.


soft.sibnet.ru
Касперський - «ворог» вже всередині
Як виявилось, у той час, коли у Міноборони відверто почали говорити про факти зради та витоки інформації, що призводять до загибелі військових, вся система державних органів та державної таємниці можливо вже багато років перебуває "під мікроскопом" у російських спецслужб.


Незважаючи на буремну ситуацію на Сході України, коли через кордон вже прориваються бойовики, в Донецьку лунають автоматні черги, а для зриву виборів намагалися застосувати спеціальний вірус та масовані хакерські атаки, весь державний апарат, чисельні міністерства та відомства використовують у своїй роботі створені у Росії антивіруси.

Так, офіційно в державних органах влади для захисту від вірусів використовується російські "Антивірус Касперського" та Dr. Web. Перелік антивірусних програм, які отримали "зелене світло" для використання, розміщений на сайті Центру антивірусного захисту інформації Держспецзв'язку України. Згідно до нього, "Антивірус Касперського" був обраний для захисту електронної пошти та серверів, а Dr. Web - для захисту від вірусів, що потрапляють з інтернету.

Слід додати, що сам Касперський був включений журналом Wired до списку з 15 осіб, які є найнебезпечнішими людьми у світі. І в цьому рейтингу генеральний директор "Лабораторії Касперського" опинився саме через свій антивірус та зв'язки із ФСБ, чого він навіть не приховує.

Ще у 2013 році Касперський особисто визнав, що безкоштовно допомагає ФСБ, а зі всього списку лідерів Росії найкращими вважає Путіна та Медведєва. Саме таку інформацію повідав світу випускник математичного факультету Вищої школи КГБ у інтерв'ю The Wall Street Journal.

Вся стаття http://tsn.ua/blogi/themes/o_voine/a...ni-351830.html
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2014, 15:09 #2399572   #2259
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Цитата Допис від engar Переглянути допис
---- покажіть де в Новому Завіті згадується назва учнів Ісуса як свідки ЙГВГ?
--Мене це не хвилює, бо значення для мене це не має.
----- тому ви у вартові вежі, всі кого хвилює оминають цю течію

..... І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши. .... А ви свідки того. (Лук.24:46-48 )
......Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. (Дiї.1:8 )



Цитата --Хоч і Ісус Христос має велике значення у Добрій Новині, але суть полягає у тому про що проповідував сам Ісус Христос і апостоли.

----- Основне значення - І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дiї.4:12) . Якщо нема іншого імені та іншої Особи щоб спастись то кого ще можна проповідувати окрім Ісуса?

Додано через 9 хвилин
Цитата --Може ви не знаєте, але слово "Християни" у Біблії зустрічається тільки один раз у наведеному вами вірші і все. Але це таке. Ви не на тому концентруєте свою увагу.
----щкода ,що ваша увага сконцентрована на іншому, тому знаю, що не один раз ...... Чи віруєш, царю Агріппо, Пророкам? Я знаю, що віруєш. Агріппа ж Павлові: Ти малощо не намовляєш мене, щоб я став християнином.. (не свідком ЙГВГ) . А Павло: Благав би я Бога, щоб чи мало, чи багато, не тільки но ти, але й усі, хто чує сьогодні мене, зробились такими, як і я (ХРИСТИЯНАМИ а не свідками ЙГВГ), крім оцих ланцюгів... (Дiї.26:27-29)

Додано через 6 хвилин
Цитата :
Цитата Допис від engar
---- тепер также просто дайте відповідь чиїми свідками зі слів Ісуса мали бути Його учні?
.....(Слова Ісуса Христа) Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.(Дiї.1:8 )
--Свідками Ісуса Христа. Ну і що? Це нічого не визначає. І, ви, просто займаєтесь оковмилюванням і все. Бо Ісус Христос каже ось таке.
----- Гм...... то хто займається "оковмилюванням"? той, хто знає, що мають називатись свідки Христа і в той же час в супереч написаному навчає іншу назву яка не має місця у Писаннях Нового Заповіту........

Додано через 5 хвилин
Цитата 6 Я открыл имя Твое человекам, которых Ты дал Мне от мира; они были Твои, и Ты дал их Мне, и они сохранили слово Твое.
7 Ныне уразумели они, что все, что Ты дал Мне, от Тебя есть,
----- Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим, що їм Бог захотів показати, яке багатство слави цієї таємниці між поганами, а вона Христос у вас, надія слави! Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі. (Кол.1:26-28 )

......Звіщаю ж вам, браття, що Євангелія, яку я благовістив, вона не від людей. Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа. (Гал.1:11,12)

...... Коли ж Бог, що вибрав мене від утроби матері моєї і покликав благодаттю Своєю, уподобав виявити мною Сина Свого, щоб благовістив я Його між поганами, я не радився зараз із тілом та кров'ю, т(Гал.1:15,16)

Востаннє редагував engar: 28.05.2014 о 15:15. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2014, 18:30 #2399672   #2260
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Чому Ісус ХрИстос виявляв Ім'я Того, до кого молився, а не своє ім'я???

Додано через 1 хвилину
Цитата І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дiї.4:12)
То Хто дав це ім'я людям: Батько Ісуса ХрИста, чи самовільно ХрИстос???

Востаннє редагував Ychen: 28.05.2014 о 18:35. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:45.