Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


А чи не розводить ДАЇ на світлофорі біля Універсаму?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2014, 13:10 #2329344   #41
Vanya_Te
Типово Відповідь: А чи не розводить ДАЇ на світлофорі біля Універсаму?

Хлопці не сваріться. Буде суд, буде розгляд моєї справи. Наскільки мені відомо вони (ДАЙці) мають довести те що я винен, а не навпаки. Судячи з того що вони мені парили за прилеглу територію, то цікаво буде послухати ту мову. Сьогодні знову проїжав даний світлофор, стояла маршрутка на ньому - здається робила заваду тим хто мав би виїжати із Спортивної.
Vanya_Te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2014, 15:01 #2358902   #42
Vanya_Te
Типово Відповідь: А чи не розводить ДАЇ на світлофорі біля Універсаму?

Сьогодні нарешті я закрив питання стосовно постанови яку мені виписали ДАІ. Суд задовольнив мій позов. Тривало те діло рівно 3 місяці, вже й з виконавчої листи приходили, пропонували добровільно сплатити 850 грн + 30 грн за розгляд справи. Витрати: 73 грн судовий позов, кілька літрів спаленого бензину за маршрутом Дружба - Котляревського - Київська 3а (виконавча) - ДАІ на Бережанській, час, нерви. Все можна ставити крапку... але мучить мене те питання, то як правильно проїжати те перехрестя??? Сьогодні спеціально присвятив 10 хв часу для спостереження проїзду даного перехрестя. Висновки такі: 70% все таки спиняються перед другим світлофором, 30% - завершують маневр.
Хочу звернутися у відповідну службу яка би надала якесь толкове тлумачення правильності встановлення 2 світлофору або внести пропозицію щоб встановити табличку СТОП або суцільну лінію перед світлофором. Підкажіть куди звертатися? В Рай ДАІ сказали йти на Котляревського, ніби то вони займаються такими питаннями. І ще сказали про те що так як це є новий світлофор, то можуть бути деякі невідповідності щодо його встановлення.
Сумніваюся я що після всіх тих змін які відбулися в країні ДАІ поміняється в кращу сторону... і через деякий час знову будуть ловити тих 30% людей на тому самому перехресті.
Vanya_Te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:13.