Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: той депутат
захоче ще щось зробити 7 25.00%
переоре дорогу 7 25.00%
зажрався ***** 5 17.86%
мені покую, ***** 9 32.14%
Голосували: 28. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Плач Ярославни

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2010, 10:52 #1488186   #1
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Плач Ярославни

Вот тут єден депутат - свободівець мені жаліється. Каже сидів рік часу в Підволочиському районі. Вгатив куйову тучу свого бабла. Зробив трохи якигось справ в районі ну там в Мисловій опалення в школі, пару вікон поміняли. В Іванівці вікна змінили не без його участі. Елеватор спільно з іншими депутатами не дав вкрасти в Воробіївці. В Токах не дали садок закрити. Відстояли проводове радіо, яке мало закритися через борг в 53 000 грн. Виділено кошти на ремонт доріг в Підволочиську, Скалаті, Гнилицях - в останньому за 61 тисячу краща дорога ніж в Тернополі вул. Збаразька за самізнаєтескільки.Ну і щебнем засипано кавалок дороги від Воробіївки до Токів і від Іванівського перехрестя в сторону Турівки. Мовчить зараза скілько дрібних звернень було - типу там вода отруєна в криницях, там отрутохімікати серед села, там лямпа не горить, там горить заяскраво...
Суть не в тому, суть в тому що після останніх виборів в Підволочиській районній раді з 72 депутатів буде: 12 Свободівців, 2 бютівці і 58 регіонала...
Питання - той депутат ще захоче щось для людей зробити, чи возьме К-700 і переоре всі дороги нафіг що ведуть в сторону Підволочиська?
Sargon зараз поза форумом  
Старий 01.11.2010, 10:56 #1488190   #2
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Нема правди на світі )))
Я он за Бобка проголосував, тепер буду жучити щоб шось робив )))
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 01.11.2010, 13:18 #1488342   #3
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Нема правди на світі )))
Я он за Бобка проголосував, тепер буду жучити щоб шось робив )))
ти тепер "жучиш", а не "нагинаєш"?
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergyjko (02.11.2010)
Старий 01.11.2010, 15:00 #1488453   #4
Ternopolianka
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Требе було голосувати за тих,які вже щось зробили в місті і для міщан!!!А то вибрали селюка по 26 округу,якому точно хіба городи і орати пасує
Ternopolianka зараз поза форумом  
Старий 01.11.2010, 18:23 #1488588   #5
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
ти тепер "жучиш", а не "нагинаєш"?
тому що послідовний (с)
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (02.11.2010)
Старий 01.11.2010, 18:26 #1488590   #6
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Плач Ярославни

А як всі депутати стануть так орати, то в нас скоро буде повно орної землі в області
advisor зараз поза форумом  
Старий 01.11.2010, 18:29 #1488592   #7
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
А як всі депутати стануть так орати, то в нас скоро буде повно орної землі в області
я назвав конкретні населені пункти, є наобхідність поїду в район, візьму письмові подяки в людей.
Хоча чогось я на той район якось і дивитись не дуже хочу...
Sargon зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 00:05 #1488871   #8
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Питання - той депутат ще захоче щось для людей зробити, чи возьме К-700 і переоре всі дороги нафіг що ведуть в сторону Підволочиська?
Воно якось так виглядає, як барські подачки - вон я вам і те, я вам і те, а ви невдячні смерди мене знехтували. Зробив добре людям - най тішаться, хай пишуть йому письмове "дякую" чи він думав довічно бути депутатом?

Додано через 1 хвилину
Но, вообще-то я так і не поняв - того депутата таки вибрали чи нє? Чи плач тому, шо його вибрали, а на решту свободівців просто забили вибирати ?

Востаннє редагував ramochnik: 02.11.2010 о 00:05. Причина: Пізніше додано
ramochnik зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 00:26 #1488880   #9
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Народ, а це ж печально. Людина просто не афішувала шо витрати йшли з її кишені, і їх пішло до біса багато, а тупим кріпакам то всьо побоку, їм жеш на руки ніц не попало з того всього спонсорства, того бидо втішилось коли давали по 120 рублів на рило, ну і голосувало як сказано було...

нічорта я б тим кріпакам вже не допомагав... Хай вилазять з гімна самі.
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ramochnik (02.11.2010), riznyk (02.11.2010)
Старий 02.11.2010, 01:13 #1488885   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Одні давали гроші напряму, а інші витрачали їх на макулатуру, різниці нема ніякої, і ті і інші будуть відбивати ці гроші із кишень тих, хто їх вибрав.
Але різниця все ж є - в одних партіях розчаровуються, а в інших ні, тому що людям в голову вбили що партія цяця, і всі хто в ній, відповідно, теж.
От тепер можна і подумати хто більший дурень, той хто взяв гроші чи той хто знову повірив партії яка нічого не зробила і не зробить, бо ні на що не спроможна.
 
Подякували 3:
Пантера (02.11.2010), Ternopolianka (02.11.2010)
Старий 02.11.2010, 01:19 #1488887   #11
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Одні давали гроші напряму, а інші витрачали їх на макулатуру, різниці нема ніякої, і ті і інші будуть відбивати ці гроші із кишень тих, хто їх вибрав.
Але різниця все ж є - в одних партіях розчаровуються, а в інших ні, тому що людям в голову вбили що партія цяця, і всі хто в ній, відповідно, теж.
От тепер можна і подумати хто більший дурень, той хто взяв гроші чи той хто знову повірив партії яка нічого не зробила і не зробить, бо ні на що не спроможна.
До чого твій геніальний пост?
Sargon зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 05:12 #1488894   #12
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Одні давали гроші напряму, а інші витрачали їх на макулатуру, різниці нема ніякої, і ті і інші будуть відбивати ці гроші із кишень тих, хто їх вибрав.
Але різниця все ж є - в одних партіях розчаровуються, а в інших ні, тому що людям в голову вбили що партія цяця, і всі хто в ній, відповідно, теж.
От тепер можна і подумати хто більший дурень, той хто взяв гроші чи той хто знову повірив партії яка нічого не зробила і не зробить, бо ні на що не спроможна.
Саргон таки правий. Не вміють люди цінувати те що для них роблять. Більшість такої роботи робиться з власної кишені, бо через владу таку допомогу протягнути досить важко. А бізнес описаний тобою є досить ризикованим і часто не рентабельним; той хто має гроші і хоче заробити, знайде тисячу варіантів це зробити, ніж вкладати в "допомогу" депресивного району і потім з держави собі якось це відшкодувати.

Спробуй зроби ремонт в під"їзді, поміняй двері, засип піском пісочниці, лавочки, та ін. Через кілька місяців все повернеться до попереднього вигляду, а хто це робив - нікому не буде цікаво. Це наша загальна біда.

п.с. Добро пам"ятають лише Юліне, бо вона дійсно приділяла багато часу на піар (зачасту перегинаючи палку).
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (02.11.2010)
Старий 02.11.2010, 07:56 #1488944   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Не вміють люди цінувати те що для них роблять.
Я це прекрасно знаю
Про те що не цінують і про те що через місяць самі ж споганять це все звичайно правильно, і сумніву не підлягає. Але тут от в чому справа - якби існував такий собі "громадський фонд", куди всі бажаючі допомогти людям (судячи із недавньої агітації таких є дуже багато, а судячи із якості поліграфії бабло в них є) могли б скинутися грошима і потім за ці гроші зробити ті ж під'їзди, лавочки чи пісочниці то у них були б всі підстави потім сказати - "Ми зробили а ви поламали, отже ви погані".
Але коли це говорить депутат, якому достатньо пролобіювати одне рішення про виділення земельної ділянки, вартість якої і в депресивних районах не дві копійки, і за раз відбити все що вклав у вибори, включаючи машину щебеню і тону піску для пісочниць, це звучить якось по дитячому, та й довіри ніякої не викликає.

Вже багато про запроданців було написано, тож тепер давай подивимося на рейтинги Свободи, яка, по попередніх даних, буде мати більшість у міськраді, коли вони не виконають своїх обіцянок (в чому я не сумніваюсь) а люди всерівно будуть їх підтримувати. І зробимо висновки хто зазомбований - прихильники Тимошенко чи Тягнибока.
Мене не цікавить якась конкретна політсила, а цікавлять ті хто на обіцянках прийшов до влади, і в даний момент це Свобода, а відмазок що їм хтось заважає тепер вже бути не може - міськрада і мер їхні, отже тепер побачимо на що здатен "свій хлопець Надал".
 
Старий 02.11.2010, 08:24 #1488963   #14
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Ще раз повторюю, якщо це настільки печально, то відмовся від депутатства і не скигли
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (02.11.2010)
Старий 02.11.2010, 08:47 #1488977   #15
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але коли це говорить депутат, якому достатньо пролобіювати одне рішення про виділення земельної ділянки, вартість якої і в депресивних районах не дві копійки, і за раз відбити все що вклав у вибори, включаючи машину щебеню і тону піску для пісочниць, це звучить якось по дитячому, та й довіри ніякої не викликає.
Вже давно пройшли часи коли все дуже просто вирішувалось. Політики нарешті трошки зрозуміли, що за кожне таке "рішалово" можна нести моральну і політичну відповідальність до самої смерті, а політична смерть наступає відразу на наступних виборах. Один депутат в полі не воїн, він ніколи не буде впливати на рішення великих фракцій.
І саме цікаве. Якщо люди будуть думати в такому руслі, це буде провокувати депутатів "закладати" в свій голос якусь суму на вирішення популізму. Тоді поняття порядності депутатів можна похоронити.
Більшість проблем може вирішувати громада самостійно, і в такому разі вирішені проблеми будуть дуже цінуватись. В тебе в будинку скільки квартир? помнож 100 грн. щомісяця і на 12 місяців, получиться дуже цікава сума, на яку можна вирішити проблеми будинку, прибудинкової території, освітлення.., але цього не робиться, бо є ЖЕК з надприбутками і жильцями невимогливими інвесторами.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вже багато про запроданців було написано, тож тепер давай подивимося на рейтинги Свободи, яка, по попередніх даних, буде мати більшість у міськраді, коли вони не виконають своїх обіцянок (в чому я не сумніваюсь) а люди всерівно будуть їх підтримувати. І зробимо висновки хто зазомбований - прихильники Тимошенко чи Тягнибока.
Мене не цікавить якась конкретна політсила, а цікавлять ті хто на обіцянках прийшов до влади, і в даний момент це Свобода, а відмазок що їм хтось заважає тепер вже бути не може - міськрада і мер їхні, отже тепер побачимо на що здатен "свій хлопець Надал".
Я теж буду слідкувати за передвиборними обіцянками "Свободи" не менше за тебе

Додано через 4 хвилини
п.с. Купа ділянок відкрито продається на аукціоні міськради. Про райони і села там все набагато простіше, бери-нехочу.

Востаннє редагував gsv: 02.11.2010 о 08:47. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 09:11 #1489000   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Вже давно пройшли часи коли все дуже просто вирішувалось. Політики нарешті трошки зрозуміли, що за кожне таке "рішалово" можна нести моральну і політичну відповідальність до самої смерті, а політична смерть наступає відразу на наступних виборах.
Не заздрю життю депутатів - від виборів до виборів живуть. Життя як лотерея
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Один депутат в полі не воїн, він ніколи не буде впливати на рішення великих фракцій.
Він може попросити, кинути ідею, це вже краще ніж нічого.
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Тоді поняття порядності депутатів можна похоронити.
Та вже ніби як давно похоронено, нє?
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Більшість проблем може вирішувати громада самостійно, і в такому разі вирішені проблеми будуть дуже цінуватись. В тебе в будинку скільки квартир? помнож 100 грн. щомісяця і на 12 місяців, получиться дуже цікава сума, на яку можна вирішити проблеми будинку, прибудинкової території, освітлення.., але цього не робиться, бо є ЖЕК з надприбутками і жильцями невимогливими інвесторами.
Це правильно, але справа ось у чому - для того щоб я міг щомісяця скинути в загальну касу 100 грн. мені слід десь працювати, щоб їх заробити, відповідно мені слід ходити на роботу. А якщо я буду ходити на роботу то в мене не буде часу займатися вирішенням проблеми прибудинкових територій, і така ситуація в кожного хто живе у будинку. Тому це рішення добре тільки в теорії.
 
Старий 02.11.2010, 09:23 #1489007   #17
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не заздрю життю депутатів - від виборів до виборів живуть. Життя як лотерея
заздрити як і співчувати треба акуратно, бо кожен вибирає собі своє заняття, ніхто нікого не примушує.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та вже ніби як давно похоронено, нє?
Я мислю категоріями порядності, а не професій. Всюди є бидло і порядні, причому в майже однаковому відсотку що політики, що не політики.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це правильно, але справа ось у чому - для того щоб я міг щомісяця скинути в загальну касу 100 грн. мені слід десь працювати, щоб їх заробити, відповідно мені слід ходити на роботу. А якщо я буду ходити на роботу то в мене не буде часу займатися вирішенням проблеми прибудинкових територій, і така ситуація в кожного хто живе у будинку. Тому це рішення добре тільки в теорії.
Все абсолютно вірно. Але в твоєму будинку точно є безробітні професіонали (керівники, електрики, слюсарі, столярі, прибиральники), які би радо отримували 1-3 тис. щомісяця за роботу у своєму ж будинку, економлячи до того ж 50-70% на квартплаті і маючи зразковий результат. Для тебе, який має свою роботу, нічого не міняється, лише номер рахунку за послуги і раз в місяць витратити годину часу на збори для координації ОСББ.
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 09:30 #1489013   #18
scorpik
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
є безробітні професіонали
професіонали не є безробітними, хіба що тимчасово


пс. чи може ти мав на цвазі тих пиячків, які за 50 грн будуть універсалами - і лампочку вкрутити, і трубу від лайна пробити, і пружину на двері вчепити щоб в бік гепали?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 09:37 #1489017   #19
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Thumbs down Відповідь: Плач Ярославни

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Вот тут єден депутат - свободівець мені жаліється. .......
Суть не в тому, суть в тому що після останніх виборів в Підволочиській районній раді з 72 депутатів буде: 12 Свободівців, 2 бютівці і 58 регіонала...
Питання - той депутат ще захоче щось для людей зробити, чи возьме К-700 і переоре всі дороги нафіг що ведуть в сторону Підволочиська?
Чет я не понял...
Этот товарисчь для чего шел в депутатики ?
Работать ? Для людей или считать кого и скока в "районній рад"...???
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Старий 02.11.2010, 09:39 #1489019   #20
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Плач Ярославни

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
професіонали не є безробітними, хіба що тимчасово


пс. чи може ти мав на цвазі тих пиячків, які за 50 грн будуть універсалами - і лампочку вкрутити, і трубу від лайна пробити, і пружину на двері вчепити щоб в бік гепали?
Зараз все буває. Масове скорочення, масове пониження і затримка зарплат, скорочення робочого дня, банкрутство і тд. Після звільнення стартувати треба майже з нуля, рідко кому пропонують нормальні умови.
Навіть якщо не знайдеться з свого будинку когось, то знайти робочу силу зараз дуже легко (рідко в який день не просяться люди до мене на роботу, причому з вищою освітою, з досвідом і готові працювати за копійки).
gsv зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:40.