Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Пральний порошок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.09.2010, 11:25 #1450338   #21
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: Пральний порошок

а я за натур продукт, і світло від вітряка, періть рідким порошком, посуду мийте содою - ліпше ніж "гала", мийтесь господарським милом і настойками ромашки, вирощуйте на дачі моркву і робіть з неї сік, не користуйтесь пластиком, не рубайте дерева, не шкодьте природі і вона не зашкодить вам!
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 11:27 #1450340   #22
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
а я за натур продукт, і світло від вітряка, періть рідким порошком, посуду мийте содою - ліпше ніж "гала", мийтесь господарським милом і настойками ромашки, вирощуйте на дачі моркву і робіть з неї сік, не користуйтесь пластиком, не рубайте дерева, не шкодьте природі і вона не зашкодить вам!
сама з того переліку ШО робиш?
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (15.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 11:48 #1450358   #23
Desperados
 
Аватар для Desperados
Типово Відповідь: Пральний порошок

Хватить офтопити пишіть про пральний порошок.
На гумі, кажуть, дійсно є якісні імпортні порошки і навіть таблетки для прання. Один майстер радив їх брати, тому що вони і не так піняться і якість на декілька порядків вища. Сам пробував таблетки для прання колисьі був задоволений.
Desperados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 13:39 #1450433   #24
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
сама з того переліку ШО робиш?
все інакше б не писала, за винятком господарського мила
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 13:56 #1450442   #25
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Пральний порошок

Просвітіть темну На гумі, це де?На секонді?
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 14:07 #1450448   #26
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
а я за натур продукт, і світло від вітряка, періть рідким порошком, посуду мийте содою - ліпше ніж "гала", мийтесь господарським милом і настойками ромашки, вирощуйте на дачі моркву і робіть з неї сік, не користуйтесь пластиком, не рубайте дерева, не шкодьте природі і вона не зашкодить вам!
Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
все інакше б не писала, за винятком господарського мила
комп*ютер дерев*яний? кулькИ целофанові не використовуєш? Вітряк встановила сама,чи пощастило жити в місцевості,де їх використовували і до твого приїзду?
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 23:32 #1450901   #27
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Шановні, не фарисействуйте, всі ми одним миром мазані, і так, чи інакше, завдаємо шкоди навколишньому світу і оточуючим. То що, слабо відмовитись від електроенергії, теплої води в крані, туалету в квартирі, транспорту, пластикових виробів, мобільних телефонів, тощо...?
Від всього відмовитися не можливо, але вибір є і кожен вибирає.
І по темі, у моєї дочки від тих порошків алергія, бо вони нездало випираються, так що я в першу чергу тому їх не купую. Але за границею чомусь у всіх готелях на різних мовах висять наклейки, що якщо ви вважаєте, що це полотенце ще чисте, то залиште на вішаку, а якщо ні - то киньте на підлогу, порошки шкідливі для екології і тому давайте будемо її оберігати.
Тобто від всього не відмовляюся, але якщо можу використати щось менш шкідливе для себе і своєї дитини, то так і буду робити.
А відмовитися від цивілізації - можливо, та то треба буде звикати. Ми як ті звірі у зоопарку, забули як жити у дикій природі. Але це можливо.
П.С. Телевізор поломався у квартирі, уже два дні такий кайф, у чоловіка є час і на мене , і на дитину....абсолютно не потрібна річ, як на мене, хоча дивлюся, бо не можливо це робити, куди не прийдеш - телевізор як фон працює...та що тут казати, вибирайте для себе найкраще і буде вам щастя
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 07:36 #1450979   #28
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Пральний порошок

Була майже в десятку готелів майже десятка європейських і неєвропейських країн і ніде таких наклейок про рушники не бачила
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:42 #1451099   #29
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Пральний порошок

Я користуюсь тими порошками. Беру правда не на гумі, а в сусіда. Суть таж бо він їх також звідти возить. Купляю велику пачку (не знаю яка там вага в неї) і черпаю по потребі. Ціну називати не буду бо вона дешевша від тої що на базарі. Але це також неважливо. Дані порошки перуть набагато краще, якби прали гірше, купляв би ті, що пропонують нам наші магазини. Оскільки сусід займається ремонтом/продажою б/у пралок з Німців то толк в порошках він знає. Не раз показував мені нальоти всякої херні на тентах машинок, в яких перуть нашими порошками. І показував тенти тих машинок, які привозив.
А то шо ви пишите про захист атмосфери то всьо фігня. Дезодоранти тоже шкодять, і вопше всьо шкодить. А хочете екології - піском періть.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (16.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 20:35 #1451471   #30
contras552
Banned
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Просвітіть темну На гумі, це де?На секонді?
Так.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 20:47 #1451485   #31
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Була майже в десятку готелів майже десятка європейських і неєвропейських країн і ніде таких наклейок про рушники не бачила
Досить часто бачив такi надписи.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 08:25 #1451739   #32
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Пральний порошок

Рідкий пральний порошок MEDIX 2in1 (з помякшувачем) виробництво Болгарії... завод той що колись випускав і випускає "КРЯ-КРЯ" і іншу дитячу "хімію"....
Підсіли на нього багато родин )))
60 грн за 1,5л (1 прання - 0,05л)
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 08:48 #1451750   #33
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Пральний порошок

А я перу всьо порошком для немовлят "Ушастий нянь", то Санкт-Петербург виробляє, коштує дешевше гал і аріелів,а пере краще, плюс бонус в вигляді неалергенності
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (17.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 08:54 #1451752   #34
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Пральний порошок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
А я перу всьо порошком для немовлят "Ушастий нянь", то Санкт-Петербург виробляє, коштує дешевше гал і аріелів,а пере краще, плюс бонус в вигляді неалергенності
І я раніше ним прала, хороший порошок
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (17.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:56.