Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Порадьте велосипед

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2011, 11:56 #1649764   #1
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Arrow Порадьте велосипед

Був колись в мене велосипед з 24" колесами без амортів(привезений з Італії). Служив він мені досить довго, ремонтував тільки задню перекидку. Але нажаль 2 роки тому йому виросли ноги і він втік від мене Тому хочу на днях купити новий велосипед. Розраховую на ціну до 2200 грн. Був у Ровер Байку, де мені порадили BGM Impact або як дешевший варіант Comanche Ontario. Ще порадився з паном Erazel'ом, за що йому дуже вдячний. По його словах в BGM Impact вилка не дуже, а з Comanche вартий уваги тільки Tomahawk.
Допоможіть в виборі.
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 10:43 #1650443   #2
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Еразел свою рок-машину продає
не пропонував купити ?
ти Еразела менше слухай, він далі кутківецького лісу не виїзжає...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 21:53 #1650850   #3
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
Еразел свою рок-машину продає
не пропонував купити ?
ти Еразела менше слухай, він далі кутківецького лісу не виїзжає...
Тема звучить як "порадьте..." а де в цьому всьому порада?
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 22:27 #1650875   #4
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Тема звучить як "порадьте..." а де в цьому всьому порада?
останній рядок моєї цитати
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 22:57 #1650911   #5
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Стечкин, на твою думку BGM Impact нормальний велик?

Знайшов вчора відгук про BGM Impact:

Отличный вел. Пишу со всей ответственностью - это второй вел у нас на работе (охрана). Первый уложили за 3 года. Ездили на нем 16 (!!!) человек, при этом за ним естественно никто не ухаживал, территория - лес, бетонные плиты, порой асфальт. За шинами никто не следил - сел и поехал. Порой и вдвоем (на раме) могли проехаться. Что не выдерживает в первую очередь - педали (2 года), перестал работать амортизатор (через 1.5-2 года). Зимой тоже эксплуатировался. Ездили до тех пор, пока транспортер не попал в спицы и не умер (Велик был с коричневой расцветкой)
Новый купили уже черный (как на фото). В ходу супер - легкий, стремительный, управляемый, (я люблю дать коксу по пересеченной местности). Все коллеги говорят - если ухаживать, то на 10 лет хватит.

Тому думаю, що для мого стилю їзди мені його вистачить.
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 00:37 #1650968   #6
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
це далеко не істина в останній інстанції.
о це ти правильно сказв
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
купи найдешевший вел на базарі
а от це не варто робити нікому.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 01:17 #1650976   #7
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
о це ти правильно сказв

а от це не варто робити нікому.
а ти взагалі би мовчав - втік з центру Західної України на переферію і тепер будеш пальці розтопирювати ?????

Додано через 5 хвилин
а ну кажи сонечко, ти нинішнього року далеко ровером їздив?
я вже три походи прокатав і якби не травма руки - завтра їхав би в четвертий.
а так поїду лише за тиждень

ну ти диви, шо сі робить - самі йобарі-теоретики позбиралися і будуть мене вчити, що я не по їх теорії займаюся практичною половою йєблею...

Востаннє редагував Стечкин: 15.05.2011 о 01:21. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 20:30 #1652622   #8
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Після чисельних походів в Ровер Байк, сьогодні було куплено велосипед Comanche PRAIRIE FS. Покупкою задоволений.
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 21:19 #1652694   #9
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

вітаю,хороший велосипед
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 01:25 #1652861   #10
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Fm, дякую!

Тему можна закривати!
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 08:43 #1652928   #11
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
а ти взагалі би мовчав - втік з центру Західної України на переферію і тепер будеш пальці розтопирювати ?????

Додано через 5 хвилин
а ну кажи сонечко, ти нинішнього року далеко ровером їздив?
я вже три походи прокатав і якби не травма руки - завтра їхав би в четвертий.
а так поїду лише за тиждень

ну ти диви, шо сі робить - самі йобарі-теоретики позбиралися і будуть мене вчити, що я не по їх теорії займаюся практичною половою йєблею...
От найшов хвилинку, напишу.
Від початку сезону накатав всього 1270 км (станом на вчора), небагато, але 70% велосипедистів із нашої Шприхи і того не роблять.

Тепер про китайський ровер. Колись мені подарували базарного ровера такої конфігурації: рама сталь, колеса 26, обода алюмінь одинарні, вилка жорстка, манетки звичайні круцьки, перекидки невідомі, по швидкостях 3х7, гальма вібряки. Скажу, що то був не самий дешевий ровер.

Через 300 км пробігу в мене розлетівся ланц, склепав в будці, проїхав ще пару км, він знов, але в іншому місці. Купив новий ланц, здогадався?... ага, касеті гайка була, і це 300 км пробігу, і що таке змащувати ланц я прекрасно знаю, не тра ля-ля.
купив нову касету. Потім десь на 500км в мене розлетілось коліщатко перекидки. Купив нову перекидку. На 800 км я віз мішок цибулі з базару (20 кг), гаплик задній осі. \далі пробігу не знаю, в мене поломався механічний одометр\ Потім за театром зістрибнув із бордюра (15см) тріщина в місці зварки заднього пера. Потім я його успішно продав. Пробіг на час продажу не перевищував 1500 км.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 09:23 #1652950   #12
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
От найшов хвилинку, напишу.
Від початку сезону накатав всього 1270 км (станом на вчора), небагато, але 70% велосипедистів із нашої Шприхи і того не роблять.
це з якої такої "НАШОЇ" шприхи ?
ти ж втік з Тернополя на периферию!
шодо шприхарів - чиста правда - там більше часу на форумі відписують які вони круті роверисти, ніж тими роерами їздять...
за свої здобутки точно не знаю - вчора переставляв покришку і знов онулив одометр - було 1100, а це десь половина з початку року

Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
Тепер про китайський ровер. Колись мені подарували базарного ровера такої конфігурації: рама сталь, колеса 26, обода алюмінь одинарні, вилка жорстка, манетки звичайні круцьки, перекидки невідомі, по швидкостях 3х7, гальма вібряки. Скажу, що то був не самий дешевий ровер.

Через 300 км пробігу в мене розлетівся ланц, склепав в будці, проїхав ще пару км, він знов, але в іншому місці. Купив новий ланц, здогадався?... ага, касеті гайка була, і це 300 км пробігу, і що таке змащувати ланц я прекрасно знаю, не тра ля-ля.
купив нову касету. Потім десь на 500км в мене розлетілось коліщатко перекидки. Купив нову перекидку. На 800 км я віз мішок цибулі з базару (20 кг), гаплик задній осі. \далі пробігу не знаю, в мене поломався механічний одометр\ Потім за театром зістрибнув із бордюра (15см) тріщина в місці зварки заднього пера. Потім я його успішно продав. Пробіг на час продажу не перевищував 1500 км.
а в мене друг іздив на найдешевшему китайскому роки 3 і нічого не ломалося.
я років 10 тому купив на базарі китайску раму і склав на ній собі ровер з базарних частин.
іздив на ньому років 5, не менше, аж познашувалися зубці на задньому шестерику Шимано.
потім поміняв ланцюг і колеса і продав за безцін одному дауну. він іздив два роки по 15 км на тиждень, потім відломалась якась фігня, він мені на пальцях показував, але я не зрозумів і с початку цього року той ровер не їздить...я впевнений що там ремонту на 10 хвилин.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 22:07 #1653602   #13
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Comanche Prairie FS гарний вибір юзаю такий вже 3 роки. Тільки педаль розлетілась. Жінка юзає Comanche Prairie PRО пробіг у неї менший, але теж ніяких проблем.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 14:58 #1655691   #14
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

На третій день експлуатації стався прикрий випадок після якого зігнулася гальмівна ручка приблизно на 1 см нижче ніж була. Як її вирівняти?
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 15:40 #1655723   #15
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Фотку в студію, що і де зігнулось. Підозріваю, що просто був не дотягнутий болт і ручка прокрутилась на рулі. Якщо ж зігнувся сам важіль - викидай ровер в топку, поки сам живий
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2011, 22:49 #1658114   #16
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Порадьте велосипед

Все таки зігнулася сама ручка, а не прокрутилась на рулі. Їздив Ровер- Байк, де мені сказали, що при спробі вирівнювання ручка може тріснути і прийдеться купляти цілий набір напівавтоматів з ручками за 160 грн. Тому вийшов з ситуації простим перекручуванням всього корпусу ручки трохи догори.
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:03.