Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.02.2014, 14:35 #2341882   #161
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Є таке, просто вони таким чином чистять рахунок докінця, якщо там 15 грн нема то знімуть то що є, а ще через місяць номер закінчиться. З легким тре інакше поступати, поповняти його на 40 грн і матимеш по 10 коп за хв, а потім ті гроші переводити як оплату за київстар інтернет, а поітм з київстар інтернет бонуси назад скидати на легкий і говорити по 10 коб за бонусні гроші... Правда прийдеться все мати 20 грн на рахунку бо скинути до 0 неполучається мусить 20 залишатися...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AndjeY (05.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 14:37 #2341884   #162
AndjeY
 
Аватар для AndjeY
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від volpast Переглянути допис
а як ти ним користуєшся без поповнення? там же ж нема бонусних хвилин
використовую сімку як робочу... приймаю на неї дзвінки... раніше скидав бонуси з домашнього інтернету, але стало не вигідно от і забив...... вже більше 9 місяців не робив вихідних дзвінків і тут така смс...
знайшов роз'яснення - http://allmobile.ua/forum/analitika-...tml#post120608

короче... зробив один вихідний дзвінок і термін дії продовжився до 05.02.2014
AndjeY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 18:37 #2544687   #163
Lance
Учасник
 
Аватар для Lance
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

панове, хто користується інтернетом компанії "Київстар", маю до вас запитання
останніми днями коли я хотів знайти шось гуглом, час від часу появлялася капча яку треба було заповнити щоб відобразити пошук, спочатку я не звернув на це уваги, думав можливо якийсь глюк, за останні 2 дні це деколи з'являється після кожного пошуку.
я подзвонив до оператора вияснити що це може бути, і в відповідь почув шо в мене не одного така проблема і мені порадили звернутися в тех. підтримку гугла
відповідно питання, чи хтось ше стикнувся з даною проблемою? я підозрюю шо проблема в самому київстарі, але не розумію чому вони ссилаються на тех. підтримку гугла в відповідь
Lance зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 20:27 #2544722   #164
Apelsin
Учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Lance Переглянути допис
панове, хто користується інтернетом компанії "Київстар", маю до вас запитання
останніми днями коли я хотів знайти шось гуглом, час від часу появлялася капча яку треба було заповнити щоб відобразити пошук, спочатку я не звернув на це уваги, думав можливо якийсь глюк, за останні 2 дні це деколи з'являється після кожного пошуку.
я подзвонив до оператора вияснити що це може бути, і в відповідь почув шо в мене не одного така проблема і мені порадили звернутися в тех. підтримку гугла
відповідно питання, чи хтось ше стикнувся з даною проблемою? я підозрюю шо проблема в самому київстарі, але не розумію чому вони ссилаються на тех. підтримку гугла в відповідь
ця ж проблема застала мене близько двох тижнів назад, кілька раз на день вводив капчу, зараз якось не замічав цього
Apelsin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lance (26.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 22:51 #2544748   #165
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

В мене таке ж. Народ в інтернеті каже, що це через те, що оператор використовує сірі ІР-адреси. Це він так економмить...
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2015, 00:56 #2544770   #166
saymon
Guest
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Lance Переглянути допис
останніми днями коли я хотів знайти шось гуглом, час від часу появлялася капча яку треба було заповнити щоб відобразити пошук, спочатку я не звернув на це уваги, думав можливо якийсь глюк, за останні 2 дні це деколи з'являється після кожного пошуку.
я подзвонив до оператора вияснити що це може бути, і в відповідь почув шо в мене не одного така проблема і мені порадили звернутися в тех. підтримку гугла
відповідно питання, чи хтось ше стикнувся з даною проблемою? я підозрюю шо проблема в самому київстарі, але не розумію чому вони ссилаються на тех. підтримку гугла в відповідь
Підтверджую, не в тебе одного. Сьогодні в обід почалося те саме.
Схоже Київстар перебудовує структуру мережі, тобто це полюбе технічні причини, надіюся тимчасові.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2015, 09:15 #2544802   #167
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

ех, а я думав що то сусід який краде вайфай заразився вірусами))
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 10:53 #2587292   #168
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Де зараз без комісій можна поповнити рахунок на мобілу карточкою? На офсайті функція пропала (
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 11:08 #2587298   #169
saymon
Guest
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Через Приватбанк. Але то теж жидомасонський сервіс, тобі не підійде.
 
Подякував(ла):
rrrmobil (30.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 11:13 #2587302   #170
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Де зараз без комісій можна поповнити рахунок на мобілу карточкою? На офсайті функція пропала (
Я вже дуже давно користуюсь послугою "Мобільний платіж" - дуже зручно, швидко, мобільно і без комісії.

Востаннє редагував Yarkop: 27.10.2015 о 15:33.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (03.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 14:54 #2587390   #171
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Через Приватбанк
Також комісія. І питають за поповнення карткою
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 15:01 #2587391   #172
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

в Мій Київстар є поповнення. І жодних комісій
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (02.12.2015), saymon (28.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2015, 12:21 #2587686   #173
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Де зараз без комісій можна поповнити рахунок на мобілу карточкою? На офсайті функція пропала (
Як пропала? за вашим посиланням тик на "поповнити" і получаєм https://pay.wideup.net/e-comm/kyivstar/ua
shadow777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (02.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2015, 13:10 #2587693   #174
saymon
Guest
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Також комісія. І питають за поповнення карткою
Нема комісії.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2015, 13:19 #2587696   #175
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

3джі також трабли, доходили до кінця ті 50 мб, я нічого не підтверджував, нічого не заказував, воно автоматом надало ще декілька пакетів (без повідомлень про то). А на другий день так же автоматично зняло з рахунку 10 грн.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2015, 21:46 #2587863   #176
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
3джі також трабли, доходили до кінця ті 50 мб, я нічого не підтверджував, нічого не заказував, воно автоматом надало ще декілька пакетів (без повідомлень про то). А на другий день так же автоматично зняло з рахунку 10 грн.
Все правильно. Так має бути. Там нічого не треба замовляти і підтверджувати. В опису послуги інтернет, на сайті КС, сказано, що при використанні 50 мб, наступні 50 мб видаються автоматично. І так - 5 пакетів по 50 мб на добу, по 3 грн кожен. Якщо хочеш, щоб було дешевше, замовляй пакетні мегабайти на місяць.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 09:12 #2587923   #177
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Інтернет Київстар, нарікань нема, все як годинник. Бонуси кидаю на мобільний. (80 грн в місяць)
Тариф мобільного -Бомба- (1 грн в день абонплати, 10 коп за 1 хвилину розмови, 30 коп за зєднання на іншого оператора) 10 мегабайт на інтернет.
Бонуси використовую на дзвінки і на інтернет якщо перевищую 10 мегабайт. Іноді бонуси не використовую повністю.
Ітого за місяць 110 грн за інтернет і за мобільний (телефоную на всі напрямки, не задумуючись)
Не знаю чи то дорого, може і є дешевше. Але я не маю жодних проблем з якістю послуг, усім задоволений...
Sapsan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 12:51 #2587975   #178
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sapsan Переглянути допис
Інтернет Київстар, нарікань нема, все як годинник. Бонуси кидаю на мобільний. (80 грн в місяць)
Тариф мобільного -Бомба- (1 грн в день абонплати, 10 коп за 1 хвилину розмови, 30 коп за зєднання на іншого оператора) 10 мегабайт на інтернет.
Бонуси використовую на дзвінки і на інтернет якщо перевищую 10 мегабайт. Іноді бонуси не використовую повністю.
Ітого за місяць 110 грн за інтернет і за мобільний (телефоную на всі напрямки, не задумуючись)
Не знаю чи то дорого, може і є дешевше. Але я не маю жодних проблем з якістю послуг, усім задоволений...
10 мегабайт на інтернет ? То ви рахуєте нормально ? 110 грн в місяць за те що ви описали, явно багато!
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 15:22 #2588018   #179
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
10 мегабайт на інтернет ? То ви рахуєте нормально ? 110 грн в місяць за те що ви описали, явно багато!
80 грн в місяць платиться за інтернет домашній безлімітний.
30 абонплата за мобілку.

Був би кращий тариф на мобільному було б дешевше.
40 грн кидаю на білайн 29+, маю щодня по 200 хв безкоштовних по київстару
40 грн кидаю на базовий від київстару, маю по 13 коп/хв на київстар.
Через мобільні гроші перекидаю тих 40+40 грн і плачу 80 грн ними за домашній інтернет.
80 бонусів перекидаю на базовий для інтернету по 3 бонуса за 50 мб (якраз десь на місяць хватає не кожного дня)...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 19:48 #2588098   #180
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
80 грн в місяць платиться за інтернет домашній безлімітний.
30 абонплата за мобілку.

Був би кращий тариф на мобільному було б дешевше.
40 грн кидаю на білайн 29+, маю щодня по 200 хв безкоштовних по київстару
40 грн кидаю на базовий від київстару, маю по 13 коп/хв на київстар.
Через мобільні гроші перекидаю тих 40+40 грн і плачу 80 грн ними за домашній інтернет.
80 бонусів перекидаю на базовий для інтернету по 3 бонуса за 50 мб (якраз десь на місяць хватає не кожного дня)...
Нащо тобі 2 Київстари? Нащо платити по 13 коп\хв на КС, коли є безкоштовні хвилини на Білайні 29?
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:48.