Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як я організував за допомогою IP-камери Foscam C2 охорону квартири

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2016, 14:30 #2660558   #1
zimbabva
Учасник
 
Аватар для zimbabva
Типово Як я організував за допомогою IP-камери Foscam C2 охорону квартири

Раніше писав про встановлення комплекту сигналізації, ось вирішив доповнити її камерою. Купив IP-камеру Foscam C2 (http://secur.ua/ip-videonablusenie/i...foscam-c2.html). Давно подумував про це. Вибирав між С1 і С2. Але зупинився на останній, беручи до уваги що виробник обіцяв в ній більш високу якість зйомки 2 Мп і ІК підсвічування.
До камери в комплекті прийшов кабель живлення, ПО, все необхідне для монтажу.
Сама вона чорна, невелика, на ніжці, за рахунок якої можна її повертати. Мені залишилося її тільки прикріпити, що було не складно.
Девайс досить простий, наповнений: датчиками руху, ік-підсвічуванням, мікрофоном, слотом для сд-ешки. Те що я очікував є - можливість скрінів, запис відео, повідомлення на телефон, на рух і звук реагує, можна налаштувати рівень чутливості на них.
Налаштував я її теж швидко, в два кліка скачав на телефон з плеймаркета софт, зареєструвався і вніс дані по камері з QR-коду.
Хоча вона і китайська працює норм, поки не завісала, сама не вимикалася. Додаток теж розроблений досить зрозуміло, з нього легко керувати та контролювати її роботу.
zimbabva зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:31.