Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть як схуднути?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2020, 23:50 #2783987   #181
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

То що ж це за їжа така ?
Avanko зараз поза форумом  
Старий 12.11.2020, 21:20 #2784048   #182
5542
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Знаєте, коли новонародженого малюка підгодовують, а то й зовсім заміняють материнське молоко на суміші з банки, щоб він правильно ріс і розвивався, от ця їжа, щось схоже на ці суміші, називається Energy Diet, але не для новонароджених а для дорослих, дітям їх також дають пити, вони із натуральних компонентів і смаки подобаються дітворі. Я можу її випити в обід і спокійно собі працювати не згадуючи про їжу 4 години так точно. А як же це смачнезно , там є різні смаки і солодкі і солоні, я п'ю зі смаком кави або зі смаком дині, не приторно солодкі, легесенький аромат, післясмаку немає, самопочуття просто прекрасне, навіть мозок працює швидше. Я раніше не вживала подібну їжу, та про таку навіть і не знала, якось скептично ставлюся до різної реклами, але про цю розумну їжу дізналася від подруги, яка на очах ставала все гарнішою і гарнішою, аж заздрість взяла. Можете в інтернеті докладніше прочитати про неї, я навіть не полінилася і у всьому її складі ретельно розібралася. А зараз проходжу програму очищення органів, також розібралася у складі, поки що мені подобається
5542 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (13.11.2020)
Старий 17.11.2020, 15:04 #2784327   #183
barbarami
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Начиная диету, стоит ограничить себя от лишних неоправданных физических нагрузок и нагрузок на нервную систему. А самое главное внимание стоит обратить на хронические заболевания, которые являются главным противопоказаниями к данной диете.
barbarami зараз поза форумом  
Старий 28.06.2021, 22:11 #2793280   #184
Radmyla
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Красуні, кого цікавить схуднення, пишіть мені в телеграм, підбір індивідуальної программи, після анкетування, оплата в два етапи, маю вищу медичну освіту, допоможу вам стати гарними, впевненими в собі, кого цікавить пишіть, буду рада вам допомогти @radmyla888
Radmyla зараз поза форумом  
Старий 30.06.2021, 15:17 #2793338   #185
svetlana71
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Нельзя худеть на таблетках, химозной еде-это плохо для здоровья и может закончиться больницей. Тише едешь-дальше будешь. Ограничить углеводы, убрать сахар. Больше двигаться, на свежем воздухе гулять, спать норму. Кто недосыпает-тот переедает! Достаточно пить воды. Есть много овощей, добавить белка в рацион. Главное-мотивация). Чудес не бывает, придется потрудиться, немного ограничить себя. Но результат того стоит. Худея постепенно , не резко-обеспечиваем себе сохранность тургора кожи, нет провисаний. А если походить на массаж и в сауну-вообще сказка.Удачи всем.
svetlana71 зараз поза форумом  
Старий 29.10.2021, 22:17 #2795907   #186
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Вечеряти гречкою із відварною курячою грудинкою. До чаю - творог низької жирності. Можна не знежирений, але не більше 5% бажано. Можна іноді форельки слабосолоної, якщо фінанси дозволяють. Риб'ячий жир у помірних дозах не відкладеться. Якщо хочеться солодкого до чаю, то віддавати перевагу (особливо ввечорі) дворогу з цукром. Так солодкого ви з'їсте, але хоча б не неберетесь інших простих вуглеводів з тіста. Якщо дуже хочеться, то чорний шоколад (трохи) із високим вмістом масла какао, а не інших замінників і без інших начинок.

+ фізичні навантаження по стану здоров'я та вазі. Біг, особливо якщо інтенсивний і тривалий, а не ледь-ледь найкраще, напевно, забирає вагу, але якщо вага велика, то вб'єте суглоби. Тому спочатку треба зменшити вагу до більш-менш прийнятної. Ну і фіз навантаження підбираєте по стану зджоров'я. Кому що можна. Але майже завжди щось можна знайти. Із тренером бажано, якщо ви не все життя у спорті. Але тоді це питання як правило не стояло б.
Якщо біг не зменшує вагу треба продовжувати, щодня чи через день, довго, швидко (відносно, але не ледь-ледь трястись), місяць, два, і воно піде. Треба, буває, запустити метаболізм. Часто на це треба час. Але як вже пішло, то і рідші тренування будуть давати ефект. Буває дуже важко, коли немає ефекту, продовжувати. Але якщо ви впевнені, що після кожного тренування хочеться лягти і вмерти, то значить ефект буде)) Головне - насправді не вмерти)) Але то треба розуміти свій стан здоров'я. При необхідності з лікарем проконсультуватись, але шукайто того, хто сам серйозно займається спортом, інакше 90% пацієнтів спорт заборонять. Ну так, на всяк випадок)) Лікар спортсмен більш схильний реально рузуміти співвідношення ризик/користь.

Інші прийоми їжі? Важливо зменшити добовий та тижневий калораж (кількість калорій за добу чи тиждень). Кому як зручно. Я, наприклад, часто пропускаю сніданок. Потім легко снідаю на роботі годинам к 10.30-11.00 кавою + слаковим батончиком із сухофруктами без доданого цукру. Десь біля 14.00 обідаю, потім працюю, тренування, і вже вечеряю дома. По суті більшість днів - не три, а 2,5 прийомів їжі)) Іноді можу і 3, і 4)) Але стараюсь триматись на 2,5 + тренування. Працює)) Чим гірша ситуація, тим більше вимог до харчування. Наприклад, на роботу в судочку беру корисну їжу, яку б дома їсти не став, але на роботі і така за милу душу з'їдається)) Треба цим користуватись, а не бігти в буфет за пончиками чи піцу замовляти))
Можна іноді себе чимось балувати. Ви вже самі дивитесь по результатах, по тому, чи все вас влаштовує в собі, по динаміці змін, по часу доби... Можна і збиті вершки на ніч іноді з'їсти. Але ж не кожен день))
І намагатись частіше пити. Часто ми хочемо пити, а не їсти А організм не завжди це диференціює.
Після тренувань можна випити білковий (протеїновий) коктейль. Це і корисно, і смачно, і приглушує апетит на певний час.
Якщо сильно хочеться їсти, то треба їсти. Але старатись їсти корисну їжу. Нежирне м'ясо, рибу, каші (гречка, меншою мірою інші), хліб намагтисбь, якщо дуже потрібен, заміняти з пророщеного зерна без муки та дріжжів.
Тобто завжди думати, що ми їмо та намагатись тримати поменше шкідливих продуктів дома.
Можна тримати запорожені мідії, та розігрівати їх в мікрохвильовій, та перекусувати іх томатнимсоком, напримклад. Особливо влітку і корисно, і на жірі часто достатньо. Жиру мало, вуглеводів теж.... І смачно. І швидко. І по ціні не дуже дорого.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 30.10.2021, 17:45 #2795926   #187
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата
Допис від kotyuk Переглянути допис
Вечеряти гречкою із відварною курячою грудинкою. До чаю - творог низької жирності. Можна не знежирений, але не більше 5% бажано. Можна іноді форельки слабосолоної, якщо фінанси дозволяють
. ...
дуже дорого.
до відома особливо тупих, які наслухалися подібних до себе мудаків і тому вважають себе розумними:

основна причина зайвої ваги, шоб і скільки не їв - повільний метаболізм, тобто обіг речовин

є таке прислів"я - добрий когут грубий не буває
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.03.2023, 14:47 #2803657   #188
Linochok
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
до відома особливо тупих, які наслухалися подібних до себе мудаків і тому вважають себе розумними:

основна причина зайвої ваги, шоб і скільки не їв - повільний метаболізм, тобто обіг речовин

є таке прислів"я - добрий когут грубий не буває
грубовастенько

Додано через 24 секунды
Також є методологія для місцевого схуднення яка називається кріоліполіз. Рекомендую спробувати, чи хочаб заглибитися у питання. Ось гарний сайт на цю тему про кріоліполіз, а саме КулСкалптінг
CoolSculpting by Zeltiq | Криоліполіз схуднення Київ | FACE Lab

Востаннє редагував Linochok: 18.03.2023 о 14:49. Причина: Пізніше додано
Linochok зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.03.2023)
Старий 04.05.2023, 19:45 #2804183   #189
OlenaOlena
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Кардіо, жир починає згорати при 160 ударах за секунду, тобто прям сильне кардіо. Є ще така система тренувань ТАБАТА також нормальна тема. Ну і правильне харчування, це вже максимально персональна штука.
OlenaOlena зараз поза форумом  
Старий 04.05.2023, 20:56 #2804191   #190
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата
Допис від OlenaOlena Переглянути допис
Кардіо, жир починає згорати при 160 ударах за секунду, тобто прям сильне кардіо.
160 в секунду це мабуть дим з вух іде.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 11.08.2023, 21:11 #2805704   #191
svitlanafar
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

всім відомо, що головною проблемою лишньої ваги є надмірне споживання їжі. Це й справді важко. Мені допомагають коктейлі для контроля ваги Nutriplus.
svitlanafar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mamontenok (07.09.2023)
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.08.2023)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:24.