Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


27-29 липня Франко Фест 2012 Хто планує їхати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.07.2012, 12:39 #2003986   #21
Stasqa^^
 
Аватар для Stasqa^^
Типово Відповідь: 27-29 липня Франко Фест 2012 Хто планує їхати?

Крутий фест, все обіцяне було, дрова, туалети, питна вода. Сміття вивозилось, навіть міліція підходила і просила, щоб слідкували за своєю компанію, та п’яні і ввечері в ліс не ходили, бо там болото.

Величезний мінус, ведуча, яку хотілось спалити на ватрі, та не сподобався Тартак, який сказав "Я не буду співати те, що ви хочете, ми будем співати те, що хочемо ми" після чого відпало бажання його бачити.

Величезне дякую організаторам, які підходили брати у нас інтерв’ю, запитавши, що не так, я сказав ТойТой які знаходяться на трасі нікому не потрібні, туди ніхто ходити не буде, вони сказали зрозуміло, і через 30-40 хв їх почали перевозити за головну сцену =]
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2012, 13:42 #2004029   #22
Emperor
 
Аватар для Emperor
Типово Відповідь: 27-29 липня Франко Фест 2012 Хто планує їхати?

Загалом провів час дуже навіть ок, як для першого разу Франко Фест справився. Мінуси - проблеми з водою (треба було або чекати на жарі в кілометровій черзі до фестивальної води, або йти в село набирати до людей, які гостинно пускали всіх охочих), ведуча, яка, здається, перший раз в житті вийшла на сцену, болотяна місцевість, від якої взуття ставало дуже печальним. Плюси - безкоштовність фесту, хороші гурти, якісна музика, атмосфера позитиву. Майже впевнений, що наступного року поїду в Нагуєвичі ще раз!
Emperor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:19.