Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Стерилізація домашніх улюбленців (обгрунтування пишемо в темі)
За стерилізацію 17 60.71%
Проти стерилізації 11 39.29%
Голосували: 28. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Стерилізація котів, собак за і проти?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2012, 06:06 #2062796   #41
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

я так зрозумів проти кастрації виступають ті люди що мають власний будинок, або ж кіт вільно по пару раз на день ходе гуляти сам, а за виступають ті чиї коти сидять в дома
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 12:02 #2062914   #42
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

А я так бачу, що поки коти на дворі і особливо нікого не чіпають, то всі страх, як бережуть їх сексуальне життя, а як в хаті і мітять територію, то їх права на розмноження урівнюються нулю. Бо кому в голові той кіт, якщо диван гине. Виходить, що у нас люди переймаються тільки тими проблемами, які стосуються лише їх особисто. Отака от ментальність
Filusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 12:09 #2062918   #43
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
А я так бачу, що поки коти на дворі і особливо нікого не чіпають, то всі страх, як бережуть їх сексуальне життя, а як в хаті і мітять територію, то їх права на розмноження урівнюються нулю. Бо кому в голові той кіт, якщо диван гине. Виходить, що у нас люди переймаються тільки тими проблемами, які стосуються лише їх особисто. Отака от ментальність
І таки да! Мене мало хвилюють проблеми чужих котів? Хочете каструйте, хочете труби вяжіть. В мене киця (тепер одна) і мені радісно дивитись як вона ходить біля своїх котенят, так лишив з чотирьох два. Але киця ходить за ними тиріть ім зі столу вкусняшки, по свому тішиться. Хай я буду вбивцею її двух діточок, але й про цих котенят вона забуде як підростуть. З котами трохи інше, як на мене хай би собі мітив (в нас до цього коти жили постійно), хай приходить з гульок тощий і голодний, але напевно щасливий...
Якшо умова або каструвати, або без кота то я б вибрав без кота. Решта діло господарське..
Пе.Се. жоден з варіантів не важаю гуманним ,маючи на увазію стерилізацію чи знищення певної кількості потомства..
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 12:18 #2062920   #44
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
я так зрозумів проти кастрації виступають ті люди що мають власний будинок, або ж кіт вільно по пару раз на день ходе гуляти сам, а за виступають ті чиї коти сидять в дома
у мене власний будинок, і я збираюсь стерилізувати своїх кішок, бо шукати кошенятам хороший дім, і щоб вони плодилися потім, я не хочу. мої кішки самі вибрали вулицю квартирі, я поважаю їхній вибір, але миритися з постійними оргіями під вікном і напівдикими кошенятами, які кицька приводить на подвіря вже місячними, я не збираюся. тож я за стерилізацію вуличних котів в першу чергу.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (27.10.2012), Jane Doe (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 12:41 #2062930   #45
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
І таки да! Мене мало хвилюють проблеми чужих котів? Хочете каструйте, хочете труби вяжіть. В мене киця (тепер одна) і мені радісно дивитись як вона ходить біля своїх котенят, так лишив з чотирьох два. Але киця ходить за ними тиріть ім зі столу вкусняшки, по свому тішиться. Хай я буду вбивцею її двух діточок, але й про цих котенят вона забуде як підростуть. З котами трохи інше, як на мене хай би собі мітив (в нас до цього коти жили постійно), хай приходить з гульок тощий і голодний, але напевно щасливий...
Якшо умова або каструвати, або без кота то я б вибрав без кота. Решта діло господарське..
Пе.Се. жоден з варіантів не важаю гуманним ,маючи на увазію стерилізацію чи знищення певної кількості потомства..
Справа не в чужих-своїх котах, а в кількості безпритульних. Дикість для мене те, що ви робите зі своїми кошенятами, але справа ваша. ви вибрали в такий спосіб контролювати чисельність. я говорю, що люди в селах, що по "доброті душевній" зажали 200 грн на стерелізацію песика/котика, приплід винесли в місто, а потім бідкаються, що дворняг багато і їх покусали. а потім будуть верещати, що ті "любітєлі" тварин їх розмножили і вони в усьому винні. хоч як бачимо, саме тваринолюби роблять все можливе, щоб зменшити кількість тих тварин. і саме в цьому є не вміння подивитись в завтра і побачити результати. ти стерелізуєш, сусід побачить , що тобі стало легше з тими кошенятами, сам стерелізує і т.д. і за пару років будуть грандіозні результати. головне вміти подавати власний приклад, а не ховати голову в пісок. і зараз я кажу не про банальне "мені жалко тваринок", а про ту реальну загрозу, яку несуть бездомні - напади на людей, сказ, і т.д
Filusha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (27.10.2012), Jane Doe (27.10.2012), thebestsobaka (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 12:54 #2062940   #46
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Filusha, сільські реалії такі, шо там котів забагато не буває. Миші, знаєте...
В моєї сільської сусідки було два кота на постійному попєчільстві, до неї цього літа ще один прибився. нічо - прийняла в сім"ю. Пра вони собі ні в чому не відказують - кішок в селі теж вистачає

То тіко в місті доброта - це хімка або операція, причому це справедливо ні тілько стосовно тварин.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 13:47 #2062956   #47
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Filusha, сільські реалії такі, шо там котів забагато не буває. Миші, знаєте...
В моєї сільської сусідки було два кота на постійному попєчільстві, до неї цього літа ще один прибився. нічо - прийняла в сім"ю. Пра вони собі ні в чому не відказують - кішок в селі теж вистачає

То тіко в місті доброта - це хімка або операція, причому це справедливо ні тілько стосовно тварин.
Моєї знайомої бабця живе в селі. В селі залишилось пару жилих хат. До неї підкидають всіх котів і собак з округи, господарі яких повмирали, або переїхали до міста, а живність лишили вмирати в селі. Бабця по доброті душевній не може впотипи або викинути на вулицю. Якби не стерилізація, яку оплачує моя знайома, в тої бабці вже була б ціла ферма живності, яку потрібно чимось годувти. Так що і в селі котів-собак може бути забагато.

Востаннє редагував thebestsobaka: 27.10.2012 о 14:05.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Подякували 5:
Alita (27.10.2012), Filusha (27.10.2012), Пантера (27.10.2012), Jane Doe (27.10.2012), Simonich (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 15:53 #2062997   #48
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
А я так бачу, що поки коти на дворі і особливо нікого не чіпають, то всі страх, як бережуть їх сексуальне життя, а як в хаті і мітять територію, то їх права на розмноження урівнюються нулю. Бо кому в голові той кіт, якщо диван гине. Виходить, що у нас люди переймаються тільки тими проблемами, які стосуються лише їх особисто. Отака от ментальність
Доля правди в цьому є. Але ви не врахувати, що хатній некастрований кіт мучиться невтіленими сексуальними бажаннями)) Мало того, що хата провонявша ( ви, мабуть, ніколи не були в такій провонявшій квартирі), то ще й кіт злий постійно. А стерилізований - лапочка-душка для подушки. Всі бажання, які в нього виникають зразу ж виконуються. Хіба то є зле?
Ну а в селі якось тим не заморочуються. Є коти, є миші, є кошенята.... Трохи повиздихує одних, трохи інших... Життя продовжується!
В місті на тих безпритульних котів дивитися шкода. Літом ще нічо: тепло і бабульки годують, а от як пізно восени виведе кішка з підвалу на останнє сонечко трясущихся кошенят - то серце кров"ю обливається. І не доживуть вони до весни.. Зате все природньо!

Я так і не зрозуміла, чому стільки людей проти стерилізації. Котові дають снодійне, він засинає. Просинається і за кілька годин ніби ніц не було.
Якби він захворів і стояв вибір - операція під наркозом чи природнє загнивання без втручання, щоб ви вибрали.?Так шкода котові укол зробити, чи в чому причина? Повторюсь , що ніяких комплексів неповноцінності у котів нема. ТО де ж та собака зарита? Ніхто з противників стерилізації нічого путнього не пояснив.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Вихід і той і той не гарний. Те що очевидно для когось, не очевидно для других. Хімію ти важаєш злом, а хірургічним втручанням в організм добром?? Де логіка?
Жінкам які не хочуь більше рожати шо усім труби перевязувати? а чоловікам обезпліднювати сімя??
До речі, дуже багато жінок після кесарського таки перев"язують труби ( після 2,3...дитини). З чоловіками складніше
А хімію не я лише злом вважаю. Якщо погуглити, то знайдеться багато розповідей про рак матки у кішок після таких таблеток. Ризик виправданий? Хірургічне втручання вважаю набагато меншим злом.

Востаннє редагував Alita: 27.10.2012 о 15:55. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (27.10.2012), Jane Doe (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 15:57 #2063005   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Літом ще нічо: тепло і бабульки годують, а от як пізно восени виведе кішка з підвалу на останнє сонечко трясущихся кошенят - то серце кров"ю обливається. І не доживуть вони до весни..
Очевидно не так вже й обливається,інакше б пошукали куди пристроїти навіть на форумі.а так це просто слова...
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 16:09 #2063012   #50
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Очевидно не так вже й обливається,інакше б пошукали куди пристроїти навіть на форумі.а так це просто слова...
Просто слов?.. Можливо... Трохи підгодовую, кількох в село забрала. А так не маю часу цим займатися. Кошенята дикі, не легко їх пристроїти. Люди он домашніх і породистих не дуже то роздати можуть.
Я висловлююсь за стерилізацію. Хто добросердний, за повноцінне статеве життя - хай і пристроює. Логічно?
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 16:56 #2063026   #51
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Я висловлююсь за стерилізацію. Хто добросердний, за повноцінне статеве життя - хай і пристроює. Логічно?
вони не писали що їм серце кровю обливається при вигляді кошенят приречених на голодну холодну смерть,тому нелогічно .

Я вважаю що існує природній добір і якщо тварини не завдають загрози та шкоди людині ,то не нам вирішувати коли кому народжуватись,а коли помирати.
Це питання частково подібне до питання абортів в людей.Ніхто наперед не може знати яка доля чекає кожного новонародженого,як людину так і тварину.Тому категорично стверджувати що всі кошенята будуть розірваними псами ,а небажані діти нещасними ,отже- краще нікого не народжувати також не можна.
Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Пантера (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 18:01 #2063054   #52
Filusha
Учасник
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

[QUOTE=Ingenue;2063026]вони не писали що їм серце кровю обливається при вигляді кошенят приречених на голодну холодну смерть,тому нелогічно .

Я вважаю що існує природній добір і якщо тварини не завдають загрози та шкоди людині ,то не нам вирішувати коли кому народжуватись,а коли помирати.
Це питання частково подібне до питання абортів в людей.Ніхто наперед не може знати яка доля чекає кожного новонародженого,як людину так і тварину.Тому категорично стверджувати що всі кошенята будуть розірваними псами ,а небажані діти нещасними ,отже- краще нікого не народжувати також не можна.[/QUO

Що за дурниці!!! Мені здається Ви теж не дуже півдбираєте тих тваринок, бо зараз такого б не писали. А так би знали скільки це клопоту і праці. Я, наприклад, не можу пройти повз і всіх тягну додому, вислуховую нотації від домашніх, трачу свої кровнозароблені, а потім ще бігаю за родичами-знайомими, які й так уже від мене сахаються. І коли я чую про цей Ваш природній добір, то мене просто нудить. Так може говорити лише людина, яка на тих бідолагах більш як на секунду погляд свій не затримувала. І Боже мій, який тут природній відбір серед багатоповерхівок і асфальту?!?!?!?!?
Filusha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Alita (27.10.2012), Пантера (27.10.2012), thebestsobaka (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 18:47 #2063062   #53
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
вони не писали що їм серце кровю обливається при вигляді кошенят приречених на голодну холодну смерть,тому нелогічно .

Я вважаю що існує природній добір і якщо тварини не завдають загрози та шкоди людині ,то не нам вирішувати коли кому народжуватись,а коли помирати.
Це питання частково подібне до питання абортів в людей.Ніхто наперед не може знати яка доля чекає кожного новонародженого,як людину так і тварину.Тому категорично стверджувати що всі кошенята будуть розірваними псами ,а небажані діти нещасними ,отже- краще нікого не народжувати також не можна.
Ну от знову ви палку перегинаєте.
Я За стерилізацію, тому що мені шкода цих кошенят.
Ви Проти. Так і скажіть: тоді мені байдуже як вони там плодяться , чим харчуються, чим хворіють і як здихають. Оце і є ваша логіка.
Кажете, поки не заважають, хай собі множаться. Що ж, мова тут здебільшого про кішок, які від людей переважно шарахаються. Хоч був випадок, коли в нашому дворі з десяток дітей котячий кліщ дістали, тягаючись з підвальними кошенятами. Ви знаєте що то за зараза? А токсоплазмоз - велика радість? А заразитися можна в тому ж пісочку з котячою сечею. Не хвилює?
А зграя бродячих собак, які тягаються за тічною сукою і кидаються на кого попало. Ще не зустрічали? Певно що ні, бо кажите, що загрози і шкоди не завдають.
А отих цуценят на закинутих будівлях ніколи не бачили? Певно милувалися симпатичними мордашками і куцими хвостами? Ото потіха. А далі хай хоч природній відбір.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я вважаю що існує природній добір і якщо тварини не завдають загрози та шкоди людині ,то не нам вирішувати коли кому народжуватись,а коли помирати.
Ми відповідальні за тих, кого приручили.
Екзюпері " Маленький принц".

Додано через 13 хвилин

Востаннє редагував Alita: 27.10.2012 о 18:47. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Filusha (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 18:54 #2063079   #54
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Комбікорма для котів, є таке?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
То тіко мені ввижається бездонна скорбота в очах сеї тварючки?
Ввижається. Кіт під наркозом спить з відкритими очима..
gio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Filusha (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 19:53 #2063108   #55
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата Ну от знову ви палку перегинаєте.
Я За стерилізацію, тому що мені шкода цих кошенят.
тоді краще нехай їх зовсім ніколи не буде
Звідки вам насправді знати що для них краще?.ви що колись були котом чи собакою,чи розумієте їх мову,дивитесь на них тільки через власну призму.Ой бідненькі,харчуються на смітярці ,а не віскасом,ніхто такий добрий як я їх не приголубить,не пустить в свій теплий дім.Можливо ,їм би й того хотілось.
Але якби вони вміли говорити і відповідати на питання,що для вас краще, народитись та жити бродячою твариною,розмножуватись любити та пестити своє потомство,чи зовсім ніколи не зявлятись на світ?
Бо одна тьотя,що вважає себе сильно гуманною,вважає що так для вас було б краще.Гадаєте що б вони вам відповіли?

От ви звинувачуєте мене що перекручую,а самі ?Я не писала що тварини не завдають ніколи ніякої шкоди людині.Я писала "якщо","допоки" не завдають.А якщо завдають,чи загрожують,я підтримаю і стерилізацію і ізоляцію і навть присипляння.Бо безпека людини та її потомства понад усе,за умови що неможливо знайти компроміс.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Filusha Переглянути допис
Що за дурниці!!! Мені здається Ви теж не дуже півдбираєте тих тваринок, бо зараз такого б не писали. А так би знали скільки це клопоту і праці. Я, наприклад, не можу пройти повз і всіх тягну додому, вислуховую нотації від домашніх, трачу свої кровнозароблені, а потім ще бігаю за родичами-знайомими, які й так уже від мене сахаються. І коли я чую про цей Ваш природній добір, то мене просто нудить. Так може говорити лише людина, яка на тих бідолагах більш як на секунду погляд свій не затримувала.
Я навіть на секунду не затримую,і до дому бродячих тварин не тягну,бо в мене там малі діти.

А колись ,в дитинстві,коли розуму було мало ,і мама встояти не могла від сліз та благань,то жили в мене і кошенята з перших заморозків і песики з куцими хвостиками з будови.
Так шо не ви одні такі сердобольні,і не факт що всі без винятку мають загинути ,бо ніхто ніколи крім вас не надасть їм притулку.

Востаннє редагував Ingenue: 28.10.2012 о 08:08. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 20:55 #2063152   #56
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Я чуток поясню свою позицію ще раз. Бо я бачу шо всі танцюють навкруги та поряд, як ті Свідки.
Ітак стерилізацією котів важаю непотрібною річчю в принципі. Каструючи кота ви не його, ви себе любите. Бо приплоду він не принесе, а отжу проблем де діти кошенят і так не буде (ще не бачив шоб приносили котенят до тата і казали заберіть то ваше..), ви переживаєте про те що буде мітити територію. І не треба мені розказувати байки шо все це для того щоб потомство безпризоним не бігало. Можливо для вашої совісті це пояснення піде, для мене ні. вам просто зручно що кіт не сцить по куткам і лежить поперджує в подушки і не бігає по кицькам. Хіба не так?? Чого каструють котів тоді??? Бо серед собак не чув щоб кастрували кобеля, чи може в когось є?? Коней каструють по другій причині.
Так шо власники котів, коли кастрували, про шо більше думали ,про мітки котячі чи про бездомних кошенят?
Що до кицьок.. В мене чогось аналогія з Мозаем.(Він спасав зайців від паводку, для того щод вони множились щоб було кого полювати восени і взимку). Так от, я може не зовсім Мозай, але я даю шанс комусь ( не всім) вижити в добрих (ну так надіюсь коли віддаю) руках, а не вештатись по вулицям чекаючи природнього відбору де виживе сильніший. Шкода мені тих котенят топити, чи ви думаєте шо то приносить мені задоволення? Ви ж такого шансу не дали жодному. Казати шо ви гуманніші, я так не думаю...

Востаннє редагував Сомбра: 27.10.2012 о 21:47.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 22:00 #2063182   #57
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Alita, а шо ти знаєш про племінну роботу в собаківництві?? Про те як виводять єлітних сук? Скільки стоять цуценята від єлітних батьків?? Як бракують цуценят, вибирають кому жити з 10 наприклад лишають чотирьох?? Це племінна робота.. Я звик ще коли мав кавказців. Діти моєї суки чемпіони спеціалізованої виставки в Германії. Цуценя в 93 році вартувало 200 доларів (при ціні за двокімнатну квартиру 5000). Я приплод риби нищу бо половина невдалої бо хтось колись лишив в потомстві безбарвну рибу, про постійний імбридінг (який часом потрібен не спорю).
Це життя... на жаль не завжди на користь тварин. Бездомних киць шкодую, але краще підберу бездомну кицю, ніж дам жити кошенятові в незрозумілих умовах
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 22:00 #2063183   #58
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Інженю, брєд сивої кобили...
От ви звинувачуєте мене що перекручую,а самі ?Я не писала що тварини не завдають ніколи ніякої шкоди людині.Я писала "якщо","допоки" не завдають.А якщо завдають,чи загрожують,я підтримаю і стерилізацію і ізоляцію і навть присипляння.Бо безпека людини та її потомства понад усе,за умови що неможливо знайти компроміс.
Ну а як же обісцяні пісочниці з інфекціями, в яких граються діти? Хіба це вас не стосується? З котячим лишаєм стикнулася я особисто і мої діти. Ото радості нам було!...
Сомбра, дякую хоч за якесь пояснення.
Ще тільки зазначу, що життя в чистій квартирі - не така вже й блаж. По -моєму, це необхідність розумної людини. А ще й коли в сім"ї є діти. Чи ви так не вважаєте?

Хтось писав, що його кіт гуляє, приходить голодний, худий, але щасливий.
Щоб ви знали, оргазм відчувають лише люди і дельфіни. У котячих цей процес супроводжується болем, тому не рідкісні випадки, що кицька добряче обдряпає кота. Ще й від конкурентів дістанеться. Плюс в котів також бувають різні інфекції, які передаються статевим шляхом. Тобто, задоволення нуль. Лише сильний інстинкт продовження роду.
То що ж втрачає кастрований кіт?
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
thebestsobaka (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 22:06 #2063185   #59
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
І
Хтось писав, що його кіт гуляє, приходить голодний, худий, але щасливий.
Щоб ви знали, оргазм відчувають лише люди і дельфіни. У котячих цей процес супроводжується болем, тому не рідкісні випадки, що кицька добряче обдряпає кота. Ще й від конкурентів дістанеться. Плюс в котів також бувають різні інфекції, які передаються статевим шляхом. Тобто, задоволення нуль. Лише сильний інстинкт продовження роду.
То що ж втрачає кастрований кіт?
Хто тобі сказав?? Коти чи собаки? пошукай я тут писав вже про верблюдів і шо пити їм все таки хочеться. Жінки теж не всі мають оргазм, хто зна може в тих котів в яких питали теж його не було.?))) А радості материства вони теж не мають??
Подряпини від кицьки, так може і це їм подобається вон паучиха їсть самця на користь дітям, першим кормом для німф паука є їх тато)) але вони все рівно йдуть до самки для спарювання.
За те що проводив ніч з Клеопатрой мужчину вбивали(і вони далеко не в шахмати в ту ніч грали), але вони казали шо та ніч була ватра тої смерті і була черга з якої Клеопатра вибирала собі нового коханця на одну ніч....


За інфекціїї, .... та перестань вже прикалупуватись, ше про блохи згадай...
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (28.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 22:16 #2063191   #60
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Стерилізація котів, собак за і проти?

Сомбра, та я не прикалуюсь. Ти ж собаками займався!
В багатьох кошачих розплідниках є кіт закритого типу. Тобто кіт особливо дорогий, якого господарі бояться виставляти на в"язку навіть за великі гроші, бо існує ризик зарази. Або беруть тільки кицьок, які ще не були з котами. Вакцинація, ветпаспорт - само собою. Та ветеринара запитай.
А про оргазми у тварин... Погугли, дізнаєшся. Сама колись здивувалася. Особливості фізіології і нічого більше.

Цитата В основі оргазму лежить безумовний рефлекс, який підкріплює сукупність сексуальних реакцій, формуючи цілісний поведінковий акт; в цьому — біологічна роль оргазму.Оргазм не є обов'язковим для запліднення. У переважної кількості видів тварин (крім деяких ссавців( до яких крім людей відносяться дельфіни і деякі примати) ) оргазм відсутній. Механізм оргазму складний; в ньому беруть участь ряд фізіологічно взаємно підпорядкованих нервових (коркових, підкоркових і спинномозкових) структур.

Востаннє редагував Alita: 28.10.2012 о 08:52.
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (27.10.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:17.