Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2018, 20:05 #2718978   #21
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
депутатам округу то до одного місця.
Шкула вроді норм. Напиши йому. Він вроді навіть від Карпенка-Миру депутат.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 20:18 #2718980   #22
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

https://te.20minut.ua/DTP/yak-grim-s...-10667877.html
Тут кажуть, будуть розривати договори з перевізниками з 1 лютого. Отже, для тих хто кричить, що це нерентабельна справа. але сам не наважується піти - з'явився реальний шанс вирватися на волю.

Додано через 2 хвилини
На Східний з дружби багато чого йде. Тролейбус: 1, 2, 5, 11. Маршрутки: 11,12, 25. Можливо ще якісь - це тільки ті, що мені відомі. По-моєму, більш ніж, достатньо.

Востаннє редагував Jane Doe: 22.01.2018 о 20:18. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 21:00 #2718993   #23
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Wink Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від Jane Doe Переглянути допис
https://te.20minut.ua/DTP/yak-grim-s...-10667877.html Тут кажуть, будуть розривати договори з перевізниками з 1 лютого. Отже, для тих хто кричить, що це нерентабельна справа. але сам не наважується піти - з'явився реальний шанс вирватися на волю.
1. Постраждають водії котрі купили собі маршрут(сам собі власник)
2. Розірвуть договір з "31" маршрутом
3. Збільшиться кількість "31" маршрутів, на котрих не так вигідно їздити
4. Хто такі приватники?...

Треба йти в контролери, бо вони будуть часто губити гроші, а водії люб'язно їм на це вказуватимуть
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 22:10 #2719001   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Шкула вроді норм. Напиши йому. Він вроді навіть від Карпенка-Миру депутат.
Йому і писав, відповів - що дослідить це питання чи щось типу цього, там немає що досліджувати, треба зробити так як я пропоную бо це правильне рішення як не крути, я вже все обдумав.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Додано через 2 хвилини
На Східний з дружби багато чого йде. Тролейбус: 1, 2, 5, 11. Маршрутки: 11,12, 25. Можливо ще якісь - це тільки ті, що мені відомі. По-моєму, більш ніж, достатньо.
З цього всього переліку на Карпенка йде (я вважаю що таки їде) 1 тролейбус і 12 маршрутка. І те, і те до 20год від сили, якщо перенаправити рух транспорту з огризку вулиці Миру (поворот біля АТБ) то це питання вирішиться, сумарно кількість транспорту можна буде навіть зменшити, наприклад скасувати 5 тролейбус. Але нікому до того діла немає, мудак Мединський розставляє зупинки там де не їздять маршрутки, придурок.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
2. Розірвуть договір з "31" маршрутом
3. Збільшиться кількість "31" маршрутів, на котрих не так вигідно їздити
31 ніколи не буде прибутковим, ну хіба розвернути його в ту сторону що й всі інші маршрутки і то через центр, тоді людина яка чекає чим доїхати до центру часом сідатиме до нього, а так жодна нормальна людина не буде 2год чекати поки появиться те чудо, бо графіки вчепити то непосильна праця для нашого керовніка...

Востаннє редагував pberit: 22.01.2018 о 22:10. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 22:51 #2719011   #25
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
...там немає що досліджувати, треба зробити так як я пропоную бо це правильне рішення як не крути, я вже все обдумав.
Дико вибачаюсь за наступне.

- лікарю, а я з дружиною за ніч 9 разів - це багато чи мало?
- це піздьож


Я перепрошую, але ШО? Думав після першого пропонування зміни 5 маршруту і дописів про розрахунки і дослідження лють мине, але ні - прийдеться писати.

Якщо робили розрахунки, то вкажіть довжину того маршруту
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 23:20 #2719015   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Дико вибачаюсь за наступне.

- лікарю, а я з дружиною за ніч 9 разів - це багато чи мало?
- це піздьож


Я перепрошую, але ШО? Думав після першого пропонування зміни 5 маршруту і дописів про розрахунки і дослідження лють мине, але ні - прийдеться писати.

Якщо робили розрахунки, то вкажіть довжину того маршруту
Зі всього тексту що я написав зацікавило лише питання 5 маршруту? Я не виступаю за його скасування я за оптимізацію транспорту, зараз з східного на Карпенка в 21год не заїдеш нічим. От взагалі нічим з громадського транспорту. Десь маю фото з розкладів руху на Бандери та Малишка як дуже треба шукатиму. Але 15 маршрутка їздить відносно довше, чому її не пустити трохи дальше на Карпенка? 1 маршрутку скасували, 31 скасували, та може взагалі відмінити всі? Зате є нові зупинки, аж 4 штуки спеціально під 31 маршрут... Та якась має бути стратегія розвитку громадського транспорту, а не через одне місце як завжди.
Скільки було різних мерів і депутатів і всі обіцяли нові маршрути на Новий світ, де вони? Їздить одна безглузда маршрутка і все. Нитка своєю пикою заклеював весь новий світ де обіцяв маршрутки, де?
Можна залишити 5, тоді сумарно через Карпенка бігатимуть 1,3,5 тролейбус, 12,16,19 маршрутки. Вистачає. Ще б на Новий світ щось але це більше проблема Нового світу.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 00:11 #2719016   #27
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Wink Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зі всього тексту що я написав зацікавило лише питання 5 маршруту?
Ви мене провокуєте, своїми суперечливими пропозиціями. Йду напарафіню лижі чи що. Тільки що глянув розклад, щоб потратити час і вивести табличку персонально на вашу проблему.

Останні виїзди з винниченка - тобто виїхавши з цієї зупинки можна дістатись до іншого кінця міста до 23:15:
1а - 19:27 - кінцева 20:34
3 - 20:53
5 - 19:43

12 - 19:42
16 - 21:48
19 - 21:58

ЯК ПРИПЕКЛО ТО СІВШИ ТИХЕНЬКО В МАРШРУТКУ ВИННИЧЕНКА - СХІДНИЙ - КИЇВСЬКА можна до 22:30 бути там. Для решти є мастеркард.

Ніхто як і ви не буде працювати собі в збиток.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 00:36 #2719017   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Ви мене провокуєте, своїми суперечливими пропозиціями. Йду напарафіню лижі чи що. Тільки що глянув розклад, щоб потратити час і вивести табличку персонально на вашу проблему.

Останні виїзди з винниченка - тобто виїхавши з цієї зупинки можна дістатись до іншого кінця міста до 23:15:
1а - 19:27 - кінцева 20:34
3 - 20:53
5 - 19:43

Шо? Ти колись бачив якийсь тролейбус в 23год? Якщо навіть по цьому графіку 3 виїжджає в 20:53 то куди він їде аж до 23:15? Тобто 2год 22хв? До подолян і назад він вже не поїде... Якщо комусь так повезе і він зустріне ще якийсь тролейбус в 20:53 то одразу при вході почує - в депо! А 1а зараз дуже мало їх перекинули на інший маршрут. Останній 1 тролейбус біля римо-католицької церкви пару хвилин по 20. І того маємо все як я написав, пів 9 вечора вже нічим зі східного на Карпенка не повернешся, раніше це питання вирішувала 1 маршрутка.

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
12 - 19:42
16 - 21:48
19 - 21:58

ЯК ПРИПЕКЛО ТО СІВШИ ТИХЕНЬКО В МАРШРУТКУ ВИННИЧЕНКА - СХІДНИЙ - КИЇВСЬКА можна до 22:30 бути там. Для решти є мастеркард.

Ніхто як і ви не буде працювати собі в збиток.
За 16 і 19 я нічо не писав, проблем немає. Питання в наступному - чим добратись з східного на Карпенка після 20год?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 09:17 #2719033   #29
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Слухай, можеш виділити основнес/нове жирним, бо приходиться марно писати. ТО ЗВІДСИ, ТО ТЕПЕР СЮДИ...

так ніби написав, що стягнув графік в котрому їде останній тролейбус З ВИННИЧЕНКА 3 і 5. 1а то твій автобус який ходить після 20, але графіки чомусь замовчують про такий рейс.

З протасевича
(12) останній рейс котрий має доїхати до винниченка -
20:14 - 20:48

Тепер по 1 тролейбусі, котрий має мати маршрут на східний
бачу другий графік. виїзд слівеньська, приїзд до винниченка
20:34 - 21:13

Якщо немаєтакого, то вже питайся перевізника
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Питання в наступному - чим добратись з східного на Карпенка після 20год?
може тепер писати після 21:00?А так, то по всьому місту немає більшості маршруток після 20:00. Це вже нічний маршрут, а введення і прибутковість таких вже обговорювалось.

Засрали тему до не можу залазь в офтоп...

Востаннє редагував poisonous: 23.01.2018 о 09:37.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 8  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 13:07 #2719061   #30
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Шкула вроді норм. Напиши йому. Він вроді навіть від Карпенка-Миру депутат.
один нормальний депутат, взагалі, нічого не рішає, в системі, яка побудована таким чином, щоб таких не проходило , більше 30 %

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Питання в наступному - чим добратись з східного на Карпенка після 20год?
розбалували вас міських ) ... в більшості сіл, після 19 нічого не їздить, і ніхто не ниє, ходять пішки, кажуть, перед сном, це корисно для здоров"я )

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
депутатам округу то до одного місця.
ситий, голодного, не зрозуміє ... депутати , по ночам, на тролейбусах не їздять

Востаннє редагував qazwsx321: 23.01.2018 о 13:11. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 16:58 #2719088   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
розбалували вас міських ) ... в більшості сіл, після 19 нічого не їздить, і ніхто не ниє, ходять пішки, кажуть, перед сном, це корисно для здоров"я )

Додано через 4 хвилини


ситий, голодного, не зрозуміє ... депутати , по ночам, на тролейбусах не їздять
Ну та чекай, в більшості сіл і магазинів цілодобових немає, і аптек, таксі, доріг...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 12:57 #2719138   #32
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Йому і писав, відповів - що дослідить це питання чи щось типу цього, там немає що досліджувати, треба зробити так як я пропоную бо це правильне рішення як не крути, я вже все обдумав.



З цього всього переліку на Карпенка йде (я вважаю що таки їде) 1 тролейбус і 12 маршрутка. І те, і те до 20год від сили, якщо перенаправити рух транспорту з огризку вулиці Миру (поворот біля АТБ) то це питання вирішиться, сумарно кількість транспорту можна буде навіть зменшити, наприклад скасувати 5 тролейбус. Але нікому до того діла немає, мудак Мединський розставляє зупинки там де не їздять маршрутки, придурок.

Додано через 12 хвилин


31 ніколи не буде прибутковим, ну хіба розвернути його в ту сторону що й всі інші маршрутки і то через центр, тоді людина яка чекає чим доїхати до центру часом сідатиме до нього, а так жодна нормальна людина не буде 2год чекати поки появиться те чудо, бо графіки вчепити то непосильна праця для нашого керовніка...
Після 20.00 взагалі мало, що іде. А 5 тролейбус мені потрібний, так що ніякого скасування. На Давженка теж ходить тільки 11 маршрутка і 5 тролейбус. І цього достатньо. Ну, не будуть Вам робити 5 маршрутів на Карпенка, як і на Довженка, наприклад.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 14:12 #2719149   #33
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Після 20.00 взагалі мало, що іде. А 5 тролейбус мені потрібний, так що ніякого скасування. На Давженка теж ходить тільки 11 маршрутка і 5 тролейбус. І цього достатньо. Ну, не будуть Вам робити 5 маршрутів на Карпенка, як і на Довженка, наприклад.
Абсолютно безглуздо рух любого транспорту по Миру, той кусок вулиці має зо 300м. Весь транспорт поьрібно перенаправити на Карпенка. Виграють від цього всі. Але хто у нас про людей думає...
Я хотів зареєструвати таку петицію:

Відстань між зупинками громадського транспорту "Педагогічний університет" та "Березіль" всього 550м. Навіть якщо людина живе посередині вулиці Миру то до однієї з них не більше 300м. В той час коли люди з деяких будинків Карпенка та Будного змушені долати вдвічі більшу відстань. Після скасування маршруту №1 добратись з Східного масиву на вул. Карпенка досить складно, особливо у вечірній час. Після 20год тролейбусів №1 практично немає, тому людям приходиться долати чималу відстань від зупинки на вул.Миру до останніх будинків на Карпенка та Будного або робити пересадку в центрі.
Пропоную весь громадський транспорт перенаправити на вулицю Карпенка!
1. Це значно спростить користування громадським транспортом мешканцям вулиці Карпенка, Будного, Винниченка.
2. Також це зробить комфортнішим проїзд для мешканців вул.Миру адже тепер на зупинках "Березіль" та "Педагогічний інститут" збільшиться кількість громадського транспорту, тому час очікування помітно знизиться. Наприклад при поїздці до ринку не потрібно буде вгадувати де швидше з'явиться тролейбус - №5 на зупинці "Миру" чи №3 на зупинці "Березіль".
3. Економія коштів з бюджету міста на обслуговування лінії для єдиного тролейбуса №5 який рухається через цей відрізок дороги. Також можна зменшити кількість транспорту, оптимізувати його рух.



І шикарна відповідь чому петицію не допустили:



ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Вважаємо за недоцільне розміщення даної петиції, оскільки Правилами дорожнього руху України, визначено наявність дорожніх знаків, які визначають "початок" і "кінець" пункту зупинки громадського транспорту. На знаку "кінець пункту зупинки" розміщується розклад руху. На зупинках м. Тернополя, які облаштовані такими дорожніми знаками , інформаційні таблички розміщуються саме на них, за відсутності знаків розміщується на піддашку навісу, що є за висотою значно нижче ніж дорожній знак. Також інформаційні таблички розроблені відповідних розмірів, підлаштованих для подальшого розмішення саме на дорожньому знаку "кінець пункту зупинки".
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 17:15 #2719168   #34
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

різниця між 3 і 5 (через ринок) приблизно кілометр. Але коли їде 3 тролейбуси один за одним - то зло
Не хочу їхати через ваші "карпенки", мені 5 швидше

Лови ще карту в тему(радіус кіл 250м)

poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 17:18 #2719169   #35
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Давайте на секундочку прикинемо цифри.

"Карту тернополянина" оформило 57 тис. людей. Для зручності округлимо до 60. Вартість карти (округлено) 60 грн. + її треба "поповняти".
Собівартість виготовлення пластику при такій партії +/- 10 грн. за шт. Обслуговування "поповнення" рівне 0, бо коли до тебе, в твій дрібний магазинчик, приходять з тернопільської міськради то ти розумієш що торг тут нєумєстєн. Нікому нехочеться повторити долю магазину "Інга".

Стандартний відкат в Тернополі == 20%, але тут особлива ситуація, тому беремо за основу 70/30. В кого є точніші дані, а вони стопудів є в учасників нашого форуму, можете спростувати.

Таким макаром маємо: 3,6 ляма - 1,2 == 2,4 ляма чистого прибутку. Поділивши на дружину і доньку якраз буде їх річна декларація.
І це тільки за саму карту.

Відкинемо пенсіонерів та інших любителів створювати штучний ажіотах за совковою звичкою, і маємо що приблизно 10 тис. людей такі будуть цю карту "поповняти". Само собою не на 10 грн., а з розрахунку на місяць. Маємо мінімум 22 робочі дні, двічі в день +/-, візьмемо 25 для зручності.
25*2*4== 200 грн. Маємо 2 лями необлікованого, та неоподаткованого місцевого прибутку. Не рахуючи того, що ці гроші можна як мінімум місяць крутити у власних інтересах, ібо виплата перевізникам проводиться не щодня.

А якщо взяти до уваги що конкретно з цих грошей перевізникам платити нетреба зовсім, бо це не пільговий тариф, а просто сіра схема то цифра тут вимальовується нормальна.

Звісно що люди, які відбашляли Надалу за маршрути, висловили своє рішуче ФЕ. Це природньо. Але він, у притаманній собі манері вирішив їх кинути. Його можна зрозуміти, відкати мусорам, прокурорам і в общак партії ще ніхто не відміняв. Плюс в країні складна ситуація.
Тому плебеї походять троха пішки, поки паньство розбереться хто кому і скільки має відкашляти.


Одна людина, наголошу ОДНА людина успішно нагинає раком 200-тисячне місто.
Погодьтеся це круто, і достойно поваги.

P.S.



saymon зараз поза форумом  
Подякували 4:
dodge (25.01.2018), MadPiksel (25.01.2018), qazwsx321 (24.01.2018), Trump (25.01.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 16:26 #2719252   #36
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Пішла в хід важка артилерія

Чи фінансується з общака "соціальна карта тернополянина" терористичне угрупування держави-агресора
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2018, 16:08 #2719712   #37
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Щось чути що завтра буде? Бо виглядає так, що деякі маршрутники виправились, а деякі "клали" на Надала та Мединського. Сьогодні в цьому переконався в 22 маршрутці (ДН 0712) - ні валідатора, ні справжніх квитків. Воділа продовжує на вимогу видавати оранжеве барахло. Певно забив на всі ті вимоги, або сьогодні його останній робочий день

Востаннє редагував Trump: 31.01.2018 о 18:00.
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2018, 17:26 #2719720   #38
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Було кумедно почути сьогодні розмову водія маршрутки з якимось своїм колєгою про те що вони заплатили за ОРЕНДУ! тих валідаторів суму 19600грн на рік за одну штуку. Це напевно прямі поставки від епл були, бо інакше мені важко уявити яка їх ціна щоб купити була б.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2018, 18:01 #2719724   #39
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Було кумедно почути сьогодні розмову водія маршрутки з якимось своїм колєгою про те що вони заплатили за ОРЕНДУ! тих валідаторів суму 19600грн на рік за одну штуку. Це напевно прямі поставки від епл були, бо інакше мені важко уявити яка їх ціна щоб купити була б.
Певно ціна валідатора - половина вартості автобуса
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.01.2018, 19:07 #2719731   #40
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

З 1 лютого у маршрутках Тернополя усі пільговики їздитимуть безкоштовно та без обмежень

З 1 лютого у маршрутках Тернополя усі пільговики їздитимуть безкоштовно та без обмежень



У тернопільських маршрутках всі пільговики їздитимуть безкоштовно з 10 години ранку

https://www.0352.ua/news/1939316

Перевізники кажуть, що з 1 лютого транспортного колапсу не буде. Водії продовжують звільнятись


тепер я б не радив їхати на ринок після 10 години...
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:48.